هوش جنسی چیست؟

• salin  

• عضو از
    1391/6/14

• پست‌ها: 561

• 2284

اول از همه دوست دارم تاکید کنم تصوری که در جامعه از مردان و نیازهای جنسی اش ایجاد کرده اند بیشتر شبیه یک جوک است تا واقعیت. می گویند مردان موجودات فیزیکی هستند و همیشه گرسنه جنسی هستند و فرقی نمی کند با چه زنی سکس داشته باشند و فکر و ذکرشان فرو کردن آلت شان است و …

این همه توقع فیزیکی، مردان بیچاره را در موقعیتی مضطرب قرار می دهد که در هر رابطه جنسی باید پرقدرت باشند و عملا فقط مثل یک ماشین سکس اجرا کنند. ولی اگر دنیا بداند که این توقع، چقدر مردان را عذاب می دهد و می ترساند و اوضاع شان را در رختخواب به هم می زند دست از این تصور می کشیدند. تصوری که فقط مربوط به تازه به دوران رسیده ها است.

بخش بزرگی از مردان از زودانزالی و جواب نه شنیدن در رنج هستند. آنها به خاطر توقع فیزیکی که یاد می گیرند موقع سکس داشته باشند نه خودشان لذتی بیشتر از یک ارضای حیوانی می برند و نه یاد می گیرند که لذت واقعی به زنان بدهند.

با این تصور، سکس مردان شبیه رفع گشنگی در یک رستوران سرپایی است. می خورند که سیر شوند. و متاسفانه هیچ چیز خاصی از آن در خاطره شان نخواهد ماند. سکس خوب مثل پختن غذا در خانه یا یک رستورانِ خیلی خوب است. غذایی که مواد خوب و سالمی برای تهیه اش فراهم شده است. آشپزش می داند چطورمواد مختلف را با چه سرعت زمانی در هم بیامیزد و داغ کند و بجوشاند تاغذایی به یادماندنی درست کند.

من در طی سال ها مشاوره زناشویی مدام این بحث زوج هایی که از هم ناراضی هستند را می شنوم که مرد به همسرش می گوید « « همه این سال ها انگار با یک جسد سکس داشتم. هیچوقت احساسی از خودت بروز ندادی» که زنها هم معمولا جواب می دهند « این همه سال تو فقط می خواستی سریع تموم بشی و من رو وسط زمین و آسمون رها کنی»

این همان اتفاقی است که من آن را کمبود هوش جنسی می دانم. اکثر مردان و زنان یاد نگرفتند از مرحل سکس حیوانی عبور کنند. یاد نگرفتند در خصوصی و شکننده ترین حالت شان یعنی وقتی در کنار هم لخت درازکشیده اند با هم صمیمی و راحت باشند.

تلاش نکردند اصلا بفهمند هر کدام شان از سکس چه می خواهند؟ اکثریت بشر ولی یکبار به درستی کنار شریک جنسی اش ننشسته و از هم نپرسیدند منظورشان از سکس چیست؟ چه احساسی از لمس و بوسه دارند؟

ایا به دنبال همدلی و یکی شدن هستند؟ ایا در جستجوی قدرت هستند؟ ایا سکس یک نوع فرار است؟ ایا می خواهند با سکس به یک انسان دیگر تسلط یا مالکیت داشته باشند؟ ایا می خواهند خودشان را تسلیم کنند؟ می خواهند لذت دوست داشتنی بودن را تجربه کنند؟ می خواهند تر و خشک شوند؟ لوس شوند؟ ایا حتی می خواهند بترسند و تحقیر شوند؟

مردان و زنان می توانند مراحل خیلی انسانی تری از هوس و میل جنسی و جذبه و بخصوص لذت را تجربه کنند اگر به دام توقع و تربیت حیوانی از سکس نرسند. ما باید بدانیم که حیوانات سکس دارند. ما هوس و لذت جنسی داریم.

انسان ها می خواهند حس کنند خواستنی هستند. که مرکز جهان یک نفر دیگر هستند. که بدن شان برای یک فرد دیگر مطبوع است. برای همین مردان و زنان باید با هم حرف بزنند. باید برای رابطه جنسی قصه و حرف و راز درست کنند.

سکس یک هدف نیست که به آن دست یابند. سکس یک لذت است که باید تجربه کنند. لذت هم، مدام می تواند تعریف بهترو عمیقتری داشته باشد. ما انسانها صمیمانه و بدون خجالت باید برسیم به این حقیقت که سکس یعنی عشق ورزیدن. فقط در این صورت است که سکس از گناه و شرم فاصله می گیرد.
منبع:کانال زندگی برتر

ـــــــــــ

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ahmad_mhm  
  • عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 2

کسب دراامد ساده!

برای شروع یه کسب و کاااار اینترنتییی خوب و پر درامد یه سر به @kasbvkarr بزن مطمعنم پشیمون نمیشی کاملاااا واقعی نبود پاکش کن ضرر نمیکنی

ـــــــــــ

@kasbvkarr

• 0

• man 21  

• عضو از 1391/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 75

• 10

تمامیه مشکلات رایطه جنسیه ما ایرانیا به خاطر اینکه...

تمامیه مشکلات رایطه جنسیه ما ایرانیا به خاطر اینکه هیچ اموزشی در کار نیست و صحبت کردن و حتی کتاب خوندن درباره رابطه جنسی تو ایران یه کار زشتی میدونن و ما یا با اطلاعات غلط و درست تو سایت های اینترنتی که اکثرا منبعشونم معلوم نیست و خوندیم و یا با فیلم پورن با این قضیه اشنا شدیم

ـــــــــــ

من بنده اندمم که ساقی گوید-------یک جام دگر بگیر و من نتوانم

• 2

• aliagha44  

• عضو از 1397/1/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 5

بسیار زیبا، درست و کامل

بسیار زیبا، درست و کامل

ـــــــــــ

• 0

• اشکان021  
  • عضو از 1396/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 7

واقعا همینه .پورنوگرافی داره تبدیل به یک قانون...

واقعا همینه .پورنوگرافی داره تبدیل به یک قانون میشه و شده

ـــــــــــ

mashiashi964@yahoo.com

• 0

• dickerman  

• عضو از 1396/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 406

• 705

به نکته خوبی اشاره کردی

من همیشه ورای چیزی که عیان هست سکس داشتم و البته از شانس خوبم زنای خوب و با تجربه ای که برای خودشون احترام قائل بودن , پارتنرم بودن . یادمه با یه خانمی دوست بودم که قرار شد بریم برای سکس و همون اول خواست خودشو لخت کنه و من نذاشتم . دونه دونه لباساشو با آرامش و نوازش از تنش درآوردم و همراه با بوسه بر هر جایی که لباسش درمیومد . بعد از اینکه کامل لختش کردم تموم جاهای بدنشو از نوک انگشتای پاش تا پیشونیش بوسیدم دیدم داره میلرزه و گریه میکنه . گفتم چی شد ؟ گفت تاحالا هیچ کی اینجوری باهاش برخورد نکرده اون افرادی که قبل از من باهاش بودن زرتی لباساشو کندن و فرو کردن توش . بعد یه چیزی گفت که از همجنسام به شدت متنفر شدم .

گفت مردا باید خشن باشن و به زور بکنن تو چرا اینقدر با احترام باهام برخورد میکنی ؟

یعنی میخوام بگم تا این حد فقر درک جنسی داریم

ـــــــــــ

Nobody is perfect. I am nobody

• 5

• Dr.homayounf  

• عضو از 1397/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 342

• 159

بسیار عالی

بسیار عالی

ـــــــــــ

من ازان گذشتم ای یار که بشنوم نصیحت/برو ای فقیه و با ما مفروش پارسایی!

• 0

کاملا درسته که یه زوج باید صادقانه چیزهایی که از...

کاملا درسته که یه زوج باید صادقانه چیزهایی که از سکس میخوان رو با هم مطرح کنن. اما اگه چیزی که یه نفر از سکس میخواد با دیگری متفاوت یا حتی متضاد باشه چی؟ مثلا اگه یکی سادیست باشه و دیگری از سادومازوخیسم بدش بیاد تکلیف چیه؟ ایا طرفین مجبور میشن نقش بازی کنن تا دیگری رو ارضا کنن ولی خودشون حسی به سکسشون نداشته باشن؟

ـــــــــــ

• 1

• jnas  
  • عضو از 1392/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 3

عالی بود
متاسفانه نه تنها ما ایرانی ها بلکه بیشتر...

عالی بود متاسفانه نه تنها ما ایرانی ها بلکه بیشتر جهان سومی ها با توجه به فقر و جهل اطلاعاتی که در زمینه مسایل جنسی و سکس داریم تو این موضوع خیلی از قافله عقب هستیم . وقتی حتی تعریف یه جوک سکسی تابو باشه و نتونی یه جوک بگی دیگه مسایل سکسی پیشکش . اکثر ما سکس را فقط در انزال میدانیم یکی رو پیدا کنی ده ثانیه بعد شورتشو بکشی پایین بزنی توش و یک یا دو دقیقه بعد انزال و پایان داستان . اینکه نشد سکس پس شور و شعف و هیجانات جنس طرف مقابل چی میشه؟ من خودم شخصا به سکسی که از ابتدا تا انتهایش کمتر از حداقل یه ساعت طول بکشه اصلا رضایت نمیدم . پارتنرهایی که داشتم همشون به همین دلیل هنوز با هم موندن و وقتی روزها بعد ازشون میپرسم فقط یه چیز میگن: میگن بی نظیره آره دوستان سکس فقط آب آمدن نیست سکس خوب میتونه دنیاتو عوض کنه و وقتی دنیای تو عوض شد نگرشت به جهان هستی تغییر میکنه و بعد میبینی تمام دنیا با توست . بیخودی نیست اروپایی ها و امریکایی ها شور وشعف و هیجان مضاعف دارن و همشون سرزنده و شاداب و سرحال هستند. سکس اصولی میتونه دنیا رو عوض کنه و عکس اینم کاملا صادقه . ممنونم

ـــــــــــ

• 2

• jani.sin  
  • عضو از 1397/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

عالی بود فقط اگه منبع میزاشتی ک بهتر

عالی بود فقط اگه منبع میزاشتی ک بهتر

ـــــــــــ

• 1

• sama646  
  • عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

نقل از: god of death878

نقل از: god of death878 کاملا درسته که یه زوج باید صادقانه چیزهایی که از سکس میخوان رو با هم مطرح کنن. اما اگه چیزی که یه نفر از سکس میخواد با دیگری متفاوت یا حتی متضاد باشه چی؟ مثلا اگه یکی سادیست باشه و دیگری از سادومازوخیسم بدش بیاد تکلیف چیه؟ ایا طرفین مجبور میشن نقش بازی کنن تا دیگری رو ارضا کنن ولی خودشون حسی به سکسشون نداشته باشن؟

کسی که سادیسم داره باید قبل ازدواج بگه ... و گرنه که زده اینده و جوونی اون دخترو نابود کرده

شاید شانس بیاره و اونم خوشش بیاد ولی به نظرم وقتی یه زن بعد ازدواج با یه فانتزی خاص شوهرش کنار میاد بیشتز واسه اینه ک می خواد زندگیش حفظ بشه

واقعا چه اشکالی داره فبل ازدواج ادم با خواستگارش ( با دوس پسر نه ) در مورد رابطه جنسی صحبت کنه ؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 2

• YeMardeDAGH  
  • عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 191

• 27

عالی؛عالی

ممنون از شما بخاطر این مطلب فوق العاده آموزنده

ـــــــــــ

• 0

• sanazjoonaaaa  
  • عضو از 1397/4/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 2

برنامه حضوری و صیغه از اکثر شهرها - فقط تلگرام
2...

برنامه حضوری و صیغه از اکثر شهرها - فقط تلگرام 2 7 5 5 6 0 3 6 3 9

ـــــــــــ

• 0

• alipishi  

• عضو از 1392/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 515

• 163

نقل از: dickerman

نقل از: dickerman من همیشه ورای چیزی که عیان هست سکس داشتم و البته از شانس خوبم زنای خوب و با تجربه ای که برای خودشون احترام قائل بودن , پارتنرم بودن . یادمه با یه خانمی دوست بودم که قرار شد بریم برای سکس و همون اول خواست خودشو لخت کنه و من نذاشتم . دونه دونه لباساشو با آرامش و نوازش از تنش درآوردم و همراه با بوسه بر هر جایی که لباسش درمیومد . بعد از اینکه کامل لختش کردم تموم جاهای بدنشو از نوک انگشتای پاش تا پیشونیش بوسیدم دیدم داره میلرزه و گریه میکنه . گفتم چی شد ؟ گفت تاحالا هیچ کی اینجوری باهاش برخورد نکرده اون افرادی که قبل از من باهاش بودن زرتی لباساشو کندن و فرو کردن توش . بعد یه چیزی گفت که از همجنسام به شدت متنفر شدم . گفت مردا باید خشن باشن و به زور بکنن تو چرا اینقدر با احترام باهام برخورد میکنی ؟ یعنی میخوام بگم تا این حد فقر درک جنسی داریم

کاملا موافقم. منم تجربه ای مشابه دارم. و خیلیا هم سکس رو یه وظیفه می دونن که فقط باید انجامش بدن

ـــــــــــ

*دیگه حوصله ای واسه امضا نمونده. منم انگشت می کنم.*

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک برای انسان ها مفیدتر بوده؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «