هیزبازی

• Ssff46  

• عضو از
    1397/3/11

• پست‌ها: 383

• 107

بهترین تصویر یا صحنه سکسی ک شکار کردید یا نصیبتون شده چی بوده؟

عکاسی منظورم نیستا

تو جمع، مهمونی، خیابون،فامیل آشنا
هرکی ...

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 383

• 107

عجیبه

یعنی شماها اینقد چشم و دل پاکید ک هیچ صحنه ای را ندیدید؟

ـــــــــــ

• 0

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 805

• 850

چاک کوث دخترخالم از رو جوراب شلواری شیشه ای تو...

چاک کوث دخترخالم از رو جوراب شلواری شیشه ای تو مهمونی خونوادگی! عاخه لامصب چرا از زیرش شورت نمیپوشی ملتو درگیر خودت میکنی (dash) همچین صحنه هایی از دیدن کوث لخت حین سکس بیشتر آدرنالین به خونت تزریق میکنه لامصب

ـــــــــــ

• 3

• Mohammad.leyla  
  • عضو از 1397/8/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 29

شکاف سینه زن پسر عموم که عاشقشم
عاطفه دیونه توام...

شکاف سینه زن پسر عموم که عاشقشم عاطفه دیونه توام لعنتی

ـــــــــــ

• 2

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

دمتون گرم

واقعا این شکار لحظه از خود سکس هیجان و لذتش بیشتره

ـــــــــــ

• 0

• mj7260  

• عضو از 1396/10/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 84

يبار تو مهموني رفتم تو اتاق كه زنداييم داشت شرتشا...

يبار تو مهموني رفتم تو اتاق كه زنداييم داشت شرتشا عوض ميكرد متوجه نشد منم ارم درا بستم رفتم

ـــــــــــ

• 0

• میووو  

• عضو از 1397/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 181

یکی از پسرای فامیل موقع شیرینی برداشتن دستش خورد...

یکی از پسرای فامیل موقع شیرینی برداشتن دستش خورد به دستم...خیلی خوشم اومد اخه ازش خوشم میومد....

ـــــــــــ

• 1

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

چ قد جالب

نقل از: میووو یکی از پسرای فامیل موقع شیرینی برداشتن دستش خورد به دستم...خیلی خوشم اومد اخه ازش خوشم میومد....

ی تماس دست

ـــــــــــ

• 0

• mj7260  

• عضو از 1396/10/18

• 84

نقل از: میووو

نقل از: میووو یکی از پسرای فامیل موقع شیرینی برداشتن دستش خورد به دستم...خیلی خوشم اومد اخه ازش خوشم میومد....

چقدر سكسي?

ـــــــــــ

• 1

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

آخ آخ

نقل از: mj7260 يبار تو مهموني رفتم تو اتاق كه زنداييم داشت شرتشا عوض ميكرد متوجه نشد منم ارم درا بستم رفتم

اینجور تصادفا نعمته

ـــــــــــ

• 0

• میووو  

• عضو از 1397/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 181

نقل از: mj7260

چقدر سكسي?

برای من از صد تا سکس سکسی تر بود

ـــــــــــ

• 0

• mj7260  

• عضو از 1396/10/18

• 84

نقل از: Ssff46

نقل از: mj7260 يبار تو مهموني رفتم تو اتاق كه زنداييم داشت شرتشا عوض ميكرد متوجه نشد منم ارم درا بستم رفتم
اینجور تصادفا نعمته

هنوز جلو چشممه اصن يه استيلي داشت خوش به حال داييم

ـــــــــــ

• 0

• mj7260  

• عضو از 1396/10/18

• 84

چقدر سكسي?

برای من از صد تا سکس سکسی تر بود

پس اگه دستش به سينه هات بخوره همون موقع ارضا ميشي

ـــــــــــ

• 1

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

Slm

؟؟

ـــــــــــ

• 0

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

چ خبر از هیز بازی هاتون شیطونا

چ خبر؟

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Ssff46 چ خبر؟

سکس پدرو مادرم تو سفر

ـــــــــــ

• 0

• Sina8firoozi  

• عضو از 1397/2/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 61

متاهل امروزی

دیدن خط شورت زن دوستم از روی دامنش که وقتی داشت شیرینی تعارف میکرد و پشتش به من بود. خیلی حشری شدم نمیدونید چه اندام و باسن و رونهایی داره خانوم دوستم

ـــــــــــ

• 2

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 2419

• 3230

یه عروسی رفته بودیم مختلط بود، یه زنه ازین جوراب...

یه عروسی رفته بودیم مختلط بود، یه زنه ازین جوراب شلواریا پوشیده بود زیرش هم یه شورت خیلی نازک داشت با یه لباس مجلسی کوتاه که تقریبا تا نافش بود، داشت قر میداد یهو ساپورتش از پشت کونش پاره شد خودش هم اصلا نفهمید همه چشمشون فقط رو کونش بود که زده بود بیرون، خوب تیکه ای هم بود (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

تا حالا رو مخش نرفتی؟؟

نقل از: Sina8firoozi دیدن خط شورت زن دوستم از روی دامنش که وقتی داشت شیرینی تعارف میکرد و پشتش به من بود. خیلی حشری شدم نمیدونید چه اندام و باسن و رونهایی داره خانوم دوستم

ب نظرت میتونی کاری کنی؟

ـــــــــــ

• 0

• Ssff46  

• عضو از 1397/3/11

• 107

رقص زن کون گنده!

نقل از: sadegh.khan یه عروسی رفته بودیم مختلط بود، یه زنه ازین جوراب شلواریا پوشیده بود زیرش هم یه شورت خیلی نازک داشت با یه لباس مجلسی کوتاه که تقریبا تا نافش بود، داشت قر میداد یهو ساپورتش از پشت کونش پاره شد خودش هم اصلا نفهمید همه چشمشون فقط رو کونش بود که زده بود بیرون، خوب تیکه ای هم بود (biggrin)

منم ی بار اتفاقی، ی خانمی ک خییلی تو کفش هستم را با شلوار تنگ و تیشرت ، در حال رقص و قر دیدم. واقعا ک عجب کون لرزونی داشت

ـــــــــــ

• 1

• Mehrdad.r.a  
  • عضو از 1396/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 122

چند تا بوده

یکی این بود که تو مترو یه دختره روبروم نشست و مانتو کوتاه و ساپورت تنش بود و وقتی نشست لای پاش دیده میشد و قشنگ شورت قرمزش رو دیدم، از شانس من دوست پسرش هم باهاش بود! دومی مادر زنم بود که یه بار یه لباس یقه باز پوشیده بود و چاق سینه هاش دیده میشد و یه بار موقع خم شدن حواسش نبود که من دید دارم، سوتین قرمزش که دیده شد بماند، نوک یکی از سینه هاش از لبه ی سوتینش نصفه دیده میشد، اصلا حالی شدم که نپرس!!!! سومی هم که یه بار تو جاده دختره داشت برای پسره ساک میزد موقع رانندگی و منکه با ماشین از کنارشون رد شدم یه لحظه با دختره چشم تو چشم شدم! چهارمی هم که یه بار که صب ساعت 4 داشتم میرفتم دنبال خانومم که از شهرستان برمیگشت، من راه افتادم ولی وسط راه خانومم زنگ زد بین راه نگه داشته گویا خراب شده، منم کنار یه خیابون خلوت زدم کنار و صندلی رو خواوندم و شیشه ماشین هم دودی و تو اون تاریکی هیچی داخل دیده نمیشد، یه چند دقیقه بعد یه سمند اومد دقیقا تو جاپارک جلویی من نگه داشت و خیلی شیک تو ماشین شروع کردن لب گرفتن و خیلی راحت دختره رفت صندلی عقب و معلوم بود داره لخت میشه و عین خیالشون نبود که کسی میبینه یا نه، اون موقع صبح حتما فکر میکردن کسی بیدار نیست و اون خیابون کلا خیلی کم تردده، پسره رفت در عقب رو وا کرد (هر دوتا مون جوری پارک کرده بودیم که در سمت راننده به طرف پیاده رو بود و پسره هم در عقب سمت راننده رو باز کرد!) و دختره تا کمر لخت اومد اومده بود بیرون و برا پسره ساک میزد و پسره کسکش چه تلمبه ای تو دهن دختره میزد و خلاصه یه سکس سریع زدن به بدن و شانس آوردن که منفرصت داشتم و هنوز خانومم نرسیده بود که بخوام راه بیوفتم و کیر کنم تو حالشون عوضش یه فیلم سوپر زنده سر صبح دیدم دیگه! ولی برام انقد راحت تو فضای باز اونم اون موقع صبح سکس کردن خیلی جالب بود و اینکه این دختره اون موقع صب چطور از خونه تونسته در بیاد!

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما سقط جنین ...

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «