واقعا اگر زیباتر از این دیدین بگید بهتون جایزه بدم

• emamdoost  

• عضو از
    1399/3/2

• پست‌ها: 31

• 17

زیباتر از دین اسلام تا حالا دیدین ؟
هرجایی اسم دین اسلام هست جنگ و بدبختی و گرسنگی و فحشا و دزدی و ..... هم هست (dash)

به نظرتون میشه یک روز من کیر خودم و تمام کیرهای ایران و جهان رو بکنم تو کون خامنه ای و کل خاندان اسلام و پیامبر و امام و خاندانشون ؟

به نظرتون میشه یه روز برسه من این کارو کنم ؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• emamdoost  

• عضو از 1399/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 17

نقل از: tmanesh

نقل از: tmanesh (dash) (dash) (dash)

کیر

ـــــــــــ

• 0

• ali80xx  

• عضو از 1398/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 435

• 1310

چی بگم

مطمنم همچین روزی نمیرسه اسلامو اخوندا قویتر ازین حرفاین امیدوارم ی روز برسه حق و باطل زودتر مشخص شن

ـــــــــــ

آینده ای میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه :)

• 1

• jaliz110  

• عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 75

• 110

متاسفم که مثل تو روی زمین نفس میکشن!! خیلی متاسفم....

متاسفم که مثل تو روی زمین نفس میکشن!! خیلی متاسفم.

ـــــــــــ

• 0

• ariyaii-boy  
  • عضو از 1399/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 178

• 859

آورین

به نظرم بهترین دین دین انسانیت: یعنی انسان باشیم. به حقوق هم دیگه احترام بزاریم. همدیگرو دوست داشته باشیم. و به همدیگه محبت کنیم. به نظر من که بالاتر از این دیگه چیزی بهتر پیدا نمیشه.

ـــــــــــ

دلم تکیه گاه میخواهد و بس♥♥♥

• 0

• jaliz110  

• عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 75

• 110

نقل از: ariyaii-boy

نقل از: ariyaii-boy به نظرم بهترین دین دین انسانیت: یعنی انسان باشیم. به حقوق هم دیگه احترام بزاریم. همدیگرو دوست داشته باشیم. و به همدیگه محبت کنیم. به نظر من که بالاتر از این دیگه چیزی بهتر پیدا نمیشه.

دوست عزیز، این فرمایش که که به همدیگه و حقوق همدیگه احترام بذاریم، بسیار متین و ارزشمنده، ولی آخه همون عقلی که ما رو به ارزش انسانیت راهنمایی میکنه، همون عقل ما رو به ارزش فراتر و والاتر آن یعنی آفریننده انسان و انسانیت رهنون نمیشه؟!! آخه چرا گاهی ارزش فرع بیش از ارزش اصل و مبدء اون اصل میشه در ذهن ما؟ همون کسی که همه خوبیها از اونه، پیامبراش رو هم فرستاده برای ما که از مبدء ارزشها غفلت نکنیم. همین و بس.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

توی رابطه کدومش «بیشتر» برات مهمه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «