واقعن چرا؟؟

• lisman  

• عضو از
    1393/5/5

• پست‌ها: 47

• 66

اینهمه عضو داره سایت چرا هیچکدوم از خانوما حتی تو مجازی هم جواب نمیدن؟ واقعن نه چت میکنن نه جواب میدن..از چی میترسین؟ اینجا مجازیه یعنی دست کسی ب کسی نمیرسه. واقعن من موندم اینقد خانوما شاسگولین ک فکر میکنین چت تو مجازی خطرناکه؟؟از کدوم کوره داهاتین؟

ـــــــــــ

تلگرام
@call_win

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ilovesex136712  
  • عضو از 1398/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 120

ایول درست گفتی

ایول درست گفتی

ـــــــــــ

• 0

• رضا39  

• عضو از 1398/5/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 72

• 47

عکس کیرتو برداری جواب میدن

تو همین کارر وبکن ببین جواب نگرفتی.. یعنی چی که همه اینجا کیر به دستن ها؟؟؟؟ اگه مردونگی به کیره خر از شما مردتره ... جمع کنین بابا این کثافت کاری هاتونو..

ـــــــــــ

من و همسرم عاشق سکسیم اگه تنوع تو سکس نباشه زیبا ترین و خوش رنگ ترین لذت دنیا روز به روز کمرنگ و کمرنگ تر می شه ؛بیاییم تا جوونیم از این نعمت شیرین و دوست داشتنیه خدا بیشترین بهره رو ببریم .

• 2

• .Goodnight.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 116

.

اولا که زن اینجا نمیاد اکثرا اکانتها دخترونه فیکن و پسرن دوما اگه واقعا دختر باشه هم چرا تو مجازی دنبال سکس باشه؟ دخترا اگه اراده کنن هزارتا پسر.کف کس و سینگل ریخته.میتونن سکس کن یا سکس چت خیلیا اینجا واسه سکس نمیان اینجا انجمن های دیگه هم داره

ـــــــــــ

• 2

• lisman  

• عضو از 1393/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 66

نقل از: .Goodnight.

نقل از: .Goodnight. اولا که زن اینجا نمیاد اکثرا اکانتها دخترونه فیکن و پسرن دوما اگه واقعا دختر باشه هم چرا تو مجازی دنبال سکس باشه؟ دخترا اگه اراده کنن هزارتا پسر.کف کس و سینگل ریخته.میتونن سکس کن یا سکس چت خیلیا اینجا واسه سکس نمیان اینجا انجمن های دیگه هم داره

دوست عزیز خیلی از دخترا تو کف سکس هستن ک ب خاطر مدل خانواده از نزدیک شدن ب پسر تو واقعیت هراس دارن. ولی جالبه همون دخترای تو کف اینقد ترسیدن بنده خداها ک تو مجازی هم تن و بدنشون میلرزه...

ـــــــــــ

تلگرام @call_win

• 0

• Ahlvladreza  

• عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 175

• 243

دلیل نداره اگه من به یه خانوم پیام بدم حتما جواب...

دلیل نداره اگه من به یه خانوم پیام بدم حتما جواب بده که،ممکنه اینجا با کیسای دیگه ای دوستی و رابطه داره،ممکنه فقط عکس و فیلم میبینه،یا اصلا با من حال نمیکنه خوشش نمیاد از من جوابمو نمیده،این دلیلی بر ترس از چت نیست،اکثرا دوستایی دارن که با همون دوستا رابطه دارند و جواب همه رو نمیدن،البته اینم بگم تعداد خانمای سایت در مقابل اقایون بسیار کمه

ـــــــــــ

در حیرتم از مرام این مردم پست ..!

• 1

• Mehri1375s  

• عضو از 1398/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 183

• 202

انتظار دارین به هر کی پیام دادین جواب بده؟چه تحفه...

انتظار دارین به هر کی پیام دادین جواب بده؟چه تحفه ای هستین اونوقت که اینقدر سر خودتون معطلین انگار هر کی سایت دنباله سکسه و یه پارتنر مثل شما.جمع کنید بابا

ـــــــــــ

• 0

سلام

اینقد بی جنبه اینجا ریخته که حتی اگر خانمی بخاد علایقش رو بگه نابودش میکنن با کامنتها و پیامهای بیخودیشون. برو سری بزن ب داستانهای سکسی ببین چه کامنتهای الکی و بی ربط و بی ادبانه ی نوشته میشه؟؟ سری بزن ب همین تاپیکها و ببین تا آقای عکس خانمش یا دوس دخترش رو میزاره چندنفر عکس شومبولشون رو میزارن و خیال میکنن زنها یا مردهای برا خانمشون فقط دنبال سایز بزرگ هستن قبول کن این بی جنبه بازی ها باعث میشه که خانمها کمتر ابراز وجود کنن.

بابا یعنی چی هرجا ورود میکنن عکس شومبولشون رو میزارن؟بقوله اون دوستمون اگه مردونگی به سایزه که خر از همه ی دنیا مردتره

اقا پسرها بخصوص مجردهای جقی اول خودتون رو کمی تا قسمتی اصلاح کنید بعد ادعای روشنفکری دربیارید

درسته فضای مجازیه ولی خیلی از کامنتها و حرفها شدیدا روی روحیات افراد تاثیر میزاره

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 0

• lisman  

• عضو از 1393/5/5

• 66

نقل از: Mehri1375s

نقل از: Mehri1375s انتظار دارین به هر کی پیام دادین جواب بده؟چه تحفه ای هستین اونوقت که اینقدر سر خودتون معطلین انگار هر کی سایت دنباله سکسه و یه پارتنر مثل شما.جمع کنید بابا

ممنونم

ـــــــــــ

تلگرام @call_win

• 0

• lisman  

• عضو از 1393/5/5

• 66

نقل از: شهر اشوب

نقل از: شهر اشوب اینقد بی جنبه اینجا ریخته که حتی اگر خانمی بخاد علایقش رو بگه نابودش میکنن با کامنتها و پیامهای بیخودیشون. برو سری بزن ب داستانهای سکسی ببین چه کامنتهای الکی و بی ربط و بی ادبانه ی نوشته میشه؟؟ سری بزن ب همین تاپیکها و ببین تا آقای عکس خانمش یا دوس دخترش رو میزاره چندنفر عکس شومبولشون رو میزارن و خیال میکنن زنها یا مردهای برا خانمشون فقط دنبال سایز بزرگ هستن قبول کن این بی جنبه بازی ها باعث میشه که خانمها کمتر ابراز وجود کنن. بابا یعنی چی هرجا ورود میکنن عکس شومبولشون رو میزارن؟بقوله اون دوستمون اگه مردونگی به سایزه که خر از همه ی دنیا مردتره اقا پسرها بخصوص مجردهای جقی اول خودتون رو کمی تا قسمتی اصلاح کنید بعد ادعای روشنفکری دربیارید درسته فضای مجازیه ولی خیلی از کامنتها و حرفها شدیدا روی روحیات افراد تاثیر میزاره

من مجرد نیستم الان عزیزم.

ـــــــــــ

تلگرام @call_win

• 0

نقل از: lisman

نقل از: lisman
نقل از: شهر اشوب اینقد بی جنبه اینجا ریخته که حتی اگر خانمی بخاد علایقش رو بگه نابودش میکنن با کامنتها و پیامهای بیخودیشون. برو سری بزن ب داستانهای سکسی ببین چه کامنتهای الکی و بی ربط و بی ادبانه ی نوشته میشه؟؟ سری بزن ب همین تاپیکها و ببین تا آقای عکس خانمش یا دوس دخترش رو میزاره چندنفر عکس شومبولشون رو میزارن و خیال میکنن زنها یا مردهای برا خانمشون فقط دنبال سایز بزرگ هستن قبول کن این بی جنبه بازی ها باعث میشه که خانمها کمتر ابراز وجود کنن. بابا یعنی چی هرجا ورود میکنن عکس شومبولشون رو میزارن؟بقوله اون دوستمون اگه مردونگی به سایزه که خر از همه ی دنیا مردتره اقا پسرها بخصوص مجردهای جقی اول خودتون رو کمی تا قسمتی اصلاح کنید بعد ادعای روشنفکری دربیارید درسته فضای مجازیه ولی خیلی از کامنتها و حرفها شدیدا روی روحیات افراد تاثیر میزاره

من مجرد نیستم الان عزیزم.

معلومه خوب نخوندی مطلب رو. من کلی صحبت کردم و مشخصا با شما نبودم و بعدش هم گفتم بخصوص مجردهای جقی یعنی مطلقا با مجردها نبودم چون متاهلم هم داریم که خیلی کم جنبه است

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 0

کم خصوصی خانوما رو بگاین اونوخ جواب میدن. خودت یه...

کم خصوصی خانوما رو بگاین اونوخ جواب میدن. خودت یه اکانت فیک دختر بزن ببین تو نیم ساعت چندتا پی ام بهت میدن

ـــــــــــ

• 0

• XXhhXX  
  • عضو از 1396/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 26

چند تا علت داره:

چند تا علت داره ولی این دو تا از همه مهمتره به نظرم:
1-اینجور سایتها اساسا برمبنای تمایلات مردونه و فانتزیهای مردونه است (عمده مطالب سایت مخاطبش مردونه است مث عکسها، داستانها و فانتزیهای مطرح شده حول مسائلی مث جزئیات اندام و نحوه سکس یا مسائلی مث ضرب و کاکولد و سکس زوری و توجه به جنبه فیزیکی تا روحی و عشقی که فانتزی ها و خواسته های مردونه است و اگه طبیعتا بر مبنای مسائل عشقی میبود جو سایت زنونه میشد و باز زنها دنبال مرد میگشتن) و لذا خانمها کمتر تمایل به فعالیت زیاد اینجا دارن و اگر هم میان اکثرا یا فعالیتشون کمه و یا اینکه از جنبه اینکه بین هزاران مرد تک هستن و بهشون توجه میشه بیشتر لذت میبرن و کلا نسبت زن ها نسبت به مردها خیلی خیلی کمتره و بهت قول میدم ه زن روزانه هزاران پیام خصوصی داره که پیام تو توشون گمه اصلا
2-اولویت هر کسی معمولا چیزیه که براش کمتر در دسترسه و لذا سکس کژوال (بزن دررویی) برای مرد اولویت میشه چون سکس کژوال خیلی کمه (برای اکثر مردهای جامعه) ولی سکس بکن دررویی برای زن فت و فراوون تا دلت بخواد از پیر و جوون، کوچیک بزرگ، پولدار و فقیر ریخته و لذا یه زن ایننکه یه تیر به یکی بده واسش اولویت نیست و بیشتر به مسائلی مث ازدواج یا عشق بلند مدت فکر میکنه و واسش اولویته (اکثرا البته)

ـــــــــــ

• 0

• lisman  

• عضو از 1393/5/5

• 66

نقل از: XXhhXX

نقل از: XXhhXX چند تا علت داره ولی این دو تا از همه مهمتره به نظرم: 1-اینجور سایتها اساسا برمبنای تمایلات مردونه و فانتزیهای مردونه است (عمده مطالب سایت مخاطبش مردونه است مث عکسها، داستانها و فانتزیهای مطرح شده حول مسائلی مث جزئیات اندام و نحوه سکس یا مسائلی مث ضرب و کاکولد و سکس زوری و توجه به جنبه فیزیکی تا روحی و عشقی که فانتزی ها و خواسته های مردونه است و اگه طبیعتا بر مبنای مسائل عشقی میبود جو سایت زنونه میشد و باز زنها دنبال مرد میگشتن) و لذا خانمها کمتر تمایل به فعالیت زیاد اینجا دارن و اگر هم میان اکثرا یا فعالیتشون کمه و یا اینکه از جنبه اینکه بین هزاران مرد تک هستن و بهشون توجه میشه بیشتر لذت میبرن و کلا نسبت زن ها نسبت به مردها خیلی خیلی کمتره و بهت قول میدم ه زن روزانه هزاران پیام خصوصی داره که پیام تو توشون گمه اصلا 2-اولویت هر کسی معمولا چیزیه که براش کمتر در دسترسه و لذا سکس کژوال (بزن دررویی) برای مرد اولویت میشه چون سکس کژوال خیلی کمه (برای اکثر مردهای جامعه) ولی سکس بکن دررویی برای زن فت و فراوون تا دلت بخواد از پیر و جوون، کوچیک بزرگ، پولدار و فقیر ریخته و لذا یه زن ایننکه یه تیر به یکی بده واسش اولویت نیست و بیشتر به مسائلی مث ازدواج یا عشق بلند مدت فکر میکنه و واسش اولویته (اکثرا البته)

عالی??

ـــــــــــ

تلگرام @call_win

• 0

• lisman  

• عضو از 1393/5/5

• 66

نقل از: sara_seski

نقل از: sara_seski من خودم به شخصه ۷۰ درصد اونایی که میان سمتم جقی و عشق لاس و عکس هستن .درسته من کارم اینه ولی خودم انتخاب میکنم کی بیاد و بمونه و کی بره.چون برای من مهمتر از سکس ،شخصیت طرفمه .درسته پول میگیرم ولی این دلیل نمیشه یه مشت تازه به دوران رسیده عقده هاشونو بیارن رو من خالی کنن .پس منم سخت گیر تر میشم تو انتخاب هام.به جایی رسیدم یارو یه جمله بگه میفهمم چند چنده و چی میخواد.درصد خیلی کمی (۲۰℅)هم شخصیت دارن هم سکسشون خوبه.بقیه اینقد عقب مونده و هول هستن که ارزش بحث ندارن

??

ـــــــــــ

تلگرام @call_win

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «