واقعیت ازدواج

• dashakoll  

• عضو از
    1398/5/26

• پست‌ها: 197

• 156

قبل از هرچیز میخواهم سرگذشت جالب و دردناک یکی از آشنایانم را برایتان تعریف کنم؛
یک دوستی داشتم به اسم سعید، عکاس بود. وضع مالیش خوب بود، زمان ازدواج خونه وماشین داشت،بعد ازدواج باخانومش زدن توکار فیلم‌برداری از مجالس، زندگی راحتی داشتن، بعد ۳سال یه گل‌پسر هم به جمعشون اضافه شد، بعد۱۴سال کاروزندگی همسرمحترم آقاسعید ما دیگه حس کار بیرون از خونه رو نداشت همین شد که این دوست ما تصمیم گرفت داروندارشو بفروشه تا یه مغازه تو یکی ازپاساژهای مرکزشهر بخره، همین کارو هم کردن حتی ۳دونگ مغازه رو هم به پاس ۱۴سال همکاری زد باسم خانومش! باسلیقه خانومش یک‌مقدار شال و روسری ریختن تومغازه بامید یک کار راحت و بی‌دردسر! حالا نمیدونم بخاطر وضع بدبازار بود یا بی‌تجربگی دوستمون ،کارشون نگرفت و شدند مثل خری که تو گل گیر کرده.بدون خونه،ماشین،مغازه وکارسابقش کاملا ورشکسته شد، حالا این مغازه ای هم خریدن به زور بتونن به نصف قیمت خرید پارسال بفروشن!(بماندکه صاحب پاساژ بدجور این مغازه‌رو چپونده بود بهشون) بنظرتون تو این شرایط خانومش چیکار کرد؟

خانوم آقاسعید رفته وکیل گرفته مهریه‌شو گذاشته اجرا!

قاضی هم بهش گفته باید مهریه رو بدی، ۱۴سال این خانوم تو خونه تو کارکرده ظرف شسته آشپزی کرده باید دستمزدشو بدی، حتی ۹ماهی که بچه تو شکم مادرش بوده برای اون یک دستمزد جداگانه داره، نگهداری از بچه دستمزد جداگانه داره!

وقتی آقاسعید از قاضی میپرسه پس ازدواج برای چیه؟

قاضی درجواب میگه زن فقط وظیفه همخوابگی با مرد رو داره و اگر کاری برای مرد انجام بده میتونه درخواست حقوق کنه!

۳دونگ ازمغازه به‌اسم خانومش بود ۳دونگ دیگه‌رو هم توقیف کردن دادن به زنش،
باید هرماه یک سکه هم قسطی پرداخت کنه!

بنظرتون این انصافه؟
سعید بیشتر از ۱۰سال قبل ازدواج کارکرده بود اون رفت، ۱۴سال بعد ازدواج کارکرده بود اون رفت، تا آخرعمرهم باید سکه بده!

درقبال ۲۵۰گرم گوشت بوگندو که ۷روز از ماه هم ازش خون کثیف بیرون میریزه!

همه این‌هارو گفتم تا قبل ازدواج حسابی چشمهاتونو باز کنید
از تو کوچه و اینترنت دنبال همسر نگردید
اسم خودتونو روی هر گداگشنه‌ای نذارید.
زنها موجوداتی هستند که فقط‌وفقط بدنبال پول شما هستن،
زن سعید بعد۱۴سال زندگی مشترک و بدون مشکل ،درعرض چندماه کلا ازینرو باونرو شد، این فقط یک فقره بود اگه بخام چیزهایی که از این موجود دیدم و شنیدم رو براتون بگم باید چندجلد کتاب بنویسم،
البته نمیگم همه ی زنها ودخترها بدند ، این موجود نوع خوب هم داره ولی بسیاربسیار کمیابه!

اگر از من میشنوید کلا قید ازدواج رو بزنید، باور کنید اگر هربار که هوس سکس میکنید دنبال جنده برید و برای سکس پول بدید براتون خیلی خیلی ارزونتر از ازدواج درمیاد، اینطوری خیالتون هم راحته که پای قراردادی (عقدنامه‌) رو امضا نکردید که ممکنه یروز بواسطه اون قرارداد دارو ندارتونو ازتون بگیرن

یکی از خانم‌های سایت نظری داد که لازم شد این پانویس رو اضافه کنم،
زنهایی که ۳۰چهل سال پیش ازدواج کردن کلا فارغ از این ماجرا هستند، اون زنها با شعار لباس سفید،کفن سفید وارد زندگی مرد میشدند و تاآخرعمر با با خوب وبد زندگی کنار میومدن، این خانومهایی که مورد بحث ما هستند خانومهای متولد۱۳۶۰ به بالا هستند، درکل منظور سخنم به پسرهایی هستش که تصمیم به ازدواج میگیرن و با دخترهای زمونه خودمون طرف‌اند
مخلص شما آکل

ـــــــــــ

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1781

• 7723

.

زنها موجوداتی هستند که فقط‌وفقط بدنبال پول شما هستن ! (sick)

افکار #مشمئز کننده و پوسیده به مشام میرسه !

اول خدمتتون عرض میکنم که در حدی نیستین جنس من رو موجود خطاب کنی !

شما از همین موجود اومدین بیرون ! :)

حالا مای موجود برعکس بود چی ! خانم پولدار بود و جناب موجود مرد دنبال ازدواج باهاش بود چی ! (sick) (ok)

لابد فیلسوف خواهین شد و در آینده اینجوری آنجوری خواهد شد !

خدمتتون عرض شود که :

تا با کفشای کسی راه نرفتین دربارش قضاوت نکنین !

یه زن خیلی صبر میکنه خیلی ! به عبارتی تا کارد به استخونش نرسه همچنان خفه استش !

اما امان از روزی که دیگه فول بشه ! همیشه ما مشکل داریم و شماها حضرت یوسف !

عصر آخرای تابستون به خیر !

التماس تفکر !

ـــــــــــ

ღ بِ گُذشتَت این قدرتُ نَدِ کِ تَعبیری از آیَندَت بآشِ ღ

• 10

• Shayannxxx  

• عضو از 1397/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 57

• 61

باریک

نقل از: .Family4Ever. زنها موجوداتی هستند که فقط‌وفقط بدنبال پول شما هستن ! (sick) **افکار** #مشمئز کننده و پوسیده ! اول **خدمتتون** عرض میکنم که در **حدی نیستین** جنس من رو **موجود** خطاب کنی ! **شما از همین موجود اومدین بیرون** ! :) حالا **مای** موجود** برعکس** بود چی ! خانم** پولدار **بود و جناب **موجود مرد** دنبال ازدواج باهاش بود چی ! (sick) (stop) **لابد فیلسوف خواهین شد و در آینده اینجوری آنجوری خواهد شد !** **خدمتتون عرض شود که **: تا با **کفشای کسی** راه نرفتین **دربارش قضاوت نکنین** ! عصر آخرای تابستون **به خیر** ! **التماس تفکر **!

من نمیدونستم اصلا همچین ادم خاص و فهمیده تو شهوانی وجود داشته باشه هم حرفاش هم پستاش هم پروفش از تعجب نمیدونم چی بگم فقط دمت قیژ

ـــــــــــ

کس از کاشان و اطرافش میخام ایدی تلم Kinddevil@

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 239

• 332

دقیقا

واقعیت قضیه رو خوب توضیح دادی .... این واقعیت تلخ رو خیلی از مردها نمی دونن تا زمانی که دیگه خیلی دیر شده و باید هزینه خیلی سنگینی بپردازن ... دلیل اصلی اینکه مردهای جوان از موضوع بی خبر نگه داشته می شن هم اینه که تو تله بیفتن و بشن برده سیستم جامعه! تو دنیای امروزی ازدواج برای مرد معمولی جامعه هیچ توجیهی نداره ... چیزی گیرش نمیاد در عوض می ره زیر بار تعهد سنگین .... ازدواج برای سیستم زندگی روستایی جوابگو بود ... برای زندگی مدرن امروزی کلا به ضرر مرد هست.

من به طور خلاصه یک نتیجه گیری می کنم ...مردهای جوان حواسشون باشه تا جایی که می تونین از وارد شدن تو یک قرارداد با زنها خودداری کنین ... زیر بار هیچ تعهدی در قبال زنی نرید (مثلا ازدواج با مهریه بالا رو اصلا طرفش نرید) تا زمانی که هیچ قرارداد و تعهدی در قبال زنها نداشته باشین ..فمینستها هر چقدر هم خودشون رو جر بدن نمی تونن آسیبی به شما برسونن و نتیجه کار و تلاش شما فقط برا خودتون هست ..پول خودت وقت خودت ... هر جور عشق کردی زندگی تو بکن

و حرف آخر ... عشق یک مفهوم من درآوردی کسشعر هست و حواستون جمع باشه گول عشق رو نخورین و اسیر تعهد بیجا نشین!

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 4

• e-x-l  

• عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 101

• 170

نقل از: .Family4Ever.

نقل از: .Family4Ever. زنها موجوداتی هستند که فقط‌وفقط بدنبال پول شما هستن ! (sick) **افکار** #مشمئز کننده و پوسیده ! اول **خدمتتون** عرض میکنم که در **حدی نیستین** جنس من رو **موجود** خطاب کنی ! **شما از همین موجود اومدین بیرون** ! :) حالا **مای** موجود** برعکس** بود چی ! خانم** پولدار **بود و جناب **موجود مرد** دنبال ازدواج باهاش بود چی ! (sick) (stop) **لابد فیلسوف خواهین شد و در آینده اینجوری آنجوری خواهد شد !** **خدمتتون عرض شود که **: تا با **کفشای کسی** راه نرفتین **دربارش قضاوت نکنین** ! عصر آخرای تابستون **به خیر** ! **التماس تفکر **!

آفرین موافقم نباید همه رو به یک چشم دید

ـــــــــــ

• 0

• vandy666  
  • عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 90

• 22

البته خوب بد واسه همه هستش چه مرد و چه زن ولی وقتی...

البته خوب بد واسه همه هستش چه مرد و چه زن ولی وقتی که ادم 14سال زندگی کنه اخرش این بشه واقعا زور داره باز هم میگین زن عضو لطیف جامعهس همه بدبختیا به عهده مرده

ـــــــــــ

• 0

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 197

• 156

اولا سوادت درحدی نیست که بدونی موجود به هرچیزی گفته میشه زن، مرد ، عنکبوت، لاکپشت، گل، پلنگ ، حتی خر هم یه موجوده (rolling) در ثانی شما زنها خودتون هم نسبت به جنس خودتون مشکوکید، بنابه روابط زیادی که باجنس مخالف داشتم به چشم خودم دیدم که میگم، یک زن بسیار بسختی به همجنس خودش اعتماد میکنه حتی اگه اون شخص مادرش باشه! ثالثا خانوم محترم حنای شما دیگه برای بچه های سایت رنگی نداره درآخر هم باید بگم همه‌مون ازین قبیل چیزها تو دوست وفامیل وآشنا دیدیم و باید اطلاع‌رسانی کنیم تا جوون‌هامون تو تله‌ای که قانون پوسیده کشور براشون ساخته نیوفتن

ـــــــــــ

• 4

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• 156

نقل از: vandy666

نقل از: vandy666 البته خوب بد واسه همه هستش چه مرد و چه زن ولی وقتی که ادم 14سال زندگی کنه اخرش این بشه واقعا زور داره باز هم میگین زن عضو لطیف جامعهس همه بدبختیا به عهده مرده

فکر نکنم یکی باشه که این بلا سر خودش یا یکی از نزدیکاش نیومده باشه! کلاهبرداری از طریق ازدواج یکی از راه های خیلی ساده و راحت برای خانومها شده

ـــــــــــ

• 1

میگن قبل ازدواج برید مشاوره و تحقیق برا...

میگن قبل ازدواج برید مشاوره و تحقیق برا همینه.

مرد و زن نداره،جفتشون انسانن،جفتشون جایزالخطاا،جفتشون کصخل،جفتشون غیر قابل پیش بینی

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 4

• Alt.Act  

• عضو از 1398/6/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

• 10

چند درصد زنای پولدار با مرد کم پول تر از خودشون ازدواج می کنن؟! تازه اگر هم بکنن بازم این مرد هست که تعهد مالی به زن می ده و بدهکارش می شه.

درست گفتی یک زن خیلی صبر می کنه و نیت واقعیش رو پنهان می کنه تا وقتی که موقعیت رو مناسب می بینه و می ره دادگاه دنبال کاسبی و سرکیسه کردن طرفشون!

ـــــــــــ

• 2

خطاب به صاحب تاپیک!!

این داستان مستند که شما نوشتید همیشه سر و تهش یجور نیست گاهی اوقات سرو تهش ممکنه برعکس بشه.

کم نیستن زن هایی که مردشون بعد از چند سال زندگی باهاش گذاشته رفته یه دختر چهارده ساله گرفته.

ـــــــــــ

برای اینکه دنیا رو تغییر بدی و به جای بهتری تبدیل کنی،باید از مرد درون آینه شروع کنی MAN IN THE MIRROR,Created1987

• 6

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1781

• 7723

.

نقل از: dashakoll

اولا سوادت درحدی نیست که بدونی موجود به هرچیزی گفته میشه زن، مرد ، عنکبوت، لاکپشت، گل، پلنگ ، حتی خر هم یه موجوده (rolling) در ثانی شما زنها خودتون هم نسبت به جنس خودتون مشکوکید، بنابه روابط زیادی که باجنس مخالف داشتم به چشم خودم دیدم که میگم، یک زن بسیار بسختی به همجنس خودش اعتماد میکنه حتی اگه اون شخص مادرش باشه! ثالثا خانوم محترم حنای شما دیگه برای بچه های سایت رنگی نداره درآخر هم باید بگم همه‌مون ازین قبیل چیزها تو دوست وفامیل وآشنا دیدیم و باید اطلاع‌رسانی کنیم تا جوون‌هامون تو تله‌ای که قانون پوسیده کشور براشون ساخته نیوفتن

خدمت شما عرض که نه ! ( ... ) نقطه چین گذاشتم تا سواستفاده نکنین موجوداتی سخیفی مثل شما ! (erection) (biggrin)

حالا برسیم به مقوله بعدی !

امام در پروفایلش ذکر کرده که :

تآ اونجا کِ دلِت میخوآد وآسَم شآخ شو ! مَن عآشق گآو بآزیَم ! ☻♰

حنای من ؟ سایت !؟ شوخی نکن داداچ آکل ! (sick)

شما سرو بنداز پایین داداچ هروقت مارو میبینی ! (drinks) (ok)

من عاشق این سفسطه بازی ها هستم که وقتی یکی کم میاره اونم از یه زن دیگه آسمون ریسمون میبافه ! (cool) (drinks)

آن امام در قهوه ای کردن بسیار توانا بود !

من تک تک جواب منطق شما رو دادم اما شما جز شعر و سفسطه جوابی به من ندادین و رفتین حاشیه !

اصلا مَن بد ! قَبضِش در خونه شما میاد !؟☻▵

نتیجه گیری :

جوری نخوریم که جوری خورده باشیم که خوردنیم قهوه باشه ! (sick) (ok)

وَ مِن اللّه تُفیق !

پی نوشت :

اونجانب داش آکل متنی بسیار فلسفی و سعر گونه نوشتن و که اینجانب سلما براشون جوابی نوشتم استخوان شکن ! (drinks) اونجانب در اثر فشار آمدن زدن جاده خاکی ! و با مرثیه خوانی اشک حضار رو در آوردن ! (dash)

پی نوشت دوم :

با جنبه باشیم وقتی تاپیک میزنیم شعور درست جواب دادن داشته باشیم !

ترک تاپیک چون صاحب تاپیک بسیار افکار دهه چهل گونه دارند !

ـــــــــــ

ღ بِ گُذشتَت این قدرتُ نَدِ کِ تَعبیری از آیَندَت بآشِ ღ

• 0

....

مغلطه تمام...همین..التماس تفکرمتقابل لطفن

ـــــــــــ

• 1

• Jhgfdfghj  
  • عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 4

ازدواج فقط واسه شما مردها تله است.زنهای بدبختی که...

ازدواج فقط واسه شما مردها تله است.زنهای بدبختی که بخاطر ازدواج با مردهای بی خاصیت و بی مسئولیت بیچاره شدن اونها فرشته هستن.اگه زن بده چرا همتون خودتون رو واسه اون ۲۵۰گرم گوشت خار میکنید کس لیسی میکنید.متنفرم از این دین و مذهبی که شما مردها رو پررو کرد.چه زنهایی که دارن با سیلی صورتشونو سرخ میکنن و زندگی میکنن با مردهایی،که چشمشون دنبال زن مردم هست و پولاشونو جای دیگه خرج میکنن و هزار تا گوه کاری دیگه که چون مرد هستید و لای پاتون کیر دارید عیب نداره انجام بدید

ـــــــــــ

• 2

• Jhgfdfghj  
  • عضو از 1398/6/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 4

ازدواج فقط واسه شما مردها تله است.زنهای بدبختی که...

ازدواج فقط واسه شما مردها تله است.زنهای بدبختی که بخاطر ازدواج با مردهای بی خاصیت و بی مسئولیت بیچاره شدن اونها فرشته هستن.اگه زن بده چرا همتون خودتون رو واسه اون ۲۵۰گرم گوشت خار میکنید کس لیسی میکنید.متنفرم از این دین و مذهبی که شما مردها رو پررو کرد.چه زنهایی که دارن با سیلی صورتشونو سرخ میکنن و زندگی میکنن با مردهایی،که چشمشون دنبال زن مردم هست و پولاشونو جای دیگه خرج میکنن و هزار تا گوه کاری دیگه که چون مرد هستید و لای پاتون کیر دارید عیب نداره انجام بدید

ـــــــــــ

• 1

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 239

• 332

خوب

نقل از: Jhgfdfghj ازدواج فقط واسه شما مردها تله است.زنهای بدبختی که بخاطر ازدواج با مردهای بی خاصیت و بی مسئولیت بیچاره شدن اونها فرشته هستن.اگه زن بده چرا همتون خودتون رو واسه اون ۲۵۰گرم گوشت خار میکنید کس لیسی میکنید.متنفرم از این دین و مذهبی که شما مردها رو پررو کرد.چه زنهایی که دارن با سیلی صورتشونو سرخ میکنن و زندگی میکنن با مردهایی،که چشمشون دنبال زن مردم هست و پولاشونو جای دیگه خرج میکنن و هزار تا گوه کاری دیگه که چون مرد هستید و لای پاتون کیر دارید عیب نداره انجام بدید

برا همین که زن ها هم از ازدواج متضرر می شن کلا جمع بشه بهتر نیست؟ برا جمع شدنش هم مردها رو باید از دنبال ازدواج رفتن منصرف کرد .... تا وقتی مردی مشتری ازدواج نباشه ..زنی هم نمی تونه فروشندش باشه....

البته اگه تو فکر می کنی می تونی به همجنسات بقبولونی که با ازدواج تو تله میفتن پس سمتش نرن .. بی زحمت سعی کن این کار رو بکنی

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 1

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• 156

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار این داستان مستند که شما نوشتید همیشه سر و تهش یجور نیست گاهی اوقات سرو تهش ممکنه برعکس بشه. کم نیستن زن هایی که مردشون بعد از چند سال زندگی باهاش گذاشته رفته یه دختر چهارده ساله گرفته.

اینی که شما میگی شاید از چندهزار مرد یکیش این کار غلط رو بکنه ولی آمار نشون میده از هر ۳ازدواج یکیش به طلب مهریه میرسه

ـــــــــــ

• 0

نقل از: فکرتوکوص-کیرتوکار این داستان مستند که شما نوشتید همیشه سر و تهش یجور نیست گاهی اوقات سرو تهش ممکنه برعکس بشه. کم نیستن زن هایی که مردشون بعد از چند سال زندگی باهاش گذاشته رفته یه دختر چهارده ساله گرفته.

اینی که شما میگی شاید از چندهزار مرد یکیش این کار غلط رو بکنه ولی آمار نشون میده از هر ۳ازدواج یکیش به طلب مهریه میرسه

میشه واسه این اماری که دادی،منبع و سند رو کنی؟

لطفا.ممنون

ـــــــــــ

• 2

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• 156

خدمت شما عرض که نه ! ( ... ) نقطه چین گذاشتم تا سواستفاده نکنین موجوداتی سخیفی مثل شما ! (erection) (biggrin)

حالا برسیم به مقوله بعدی !

تآ اونجا کِ دلِت میخوآد وآسَم شآخ شو ! مَن عآشق گآو بآزیَم ! ☻♰

حنای من ؟ سایت !؟ شوخی نکن داداچ آکل ! (sick)

شما سرو بنداز پایین داداچ هروقت مارو میبینی ! (drinks) (ok)

من عاشق این سفسطه بازی ها هستم که وقتی یکی کم میاره اونم از یه زن دیگه آسمون ریسمون میبافه ! (cool) (drinks)

آن امام در قهوه ای کردن بسیار توانا بود !

من تک تک جواب منطق شما رو دادم اما شما جز شعر و سفسطه جوابی به من ندادین و رفتین حاشیه !

اصلا مَن بد ! قَبضِش در خونه شما میاد !؟☻▵

نتیجه گیری :

جوری نخوریم که جوری خورده باشیم که خوردنیم قهوه باشه ! (sick) (ok)

وَ مِن اللّه تُفیق !

پی نوشت :

اونجانب داش آکل متنی بسیار فلسفی و سعر گونه نوشتن و که اینجانب سلما براشون جوابی نوشتم استخوان شکن ! (drinks) اونجانب در اثر فشار آمدن زدن جاده خاکی ! و با مرثیه خوانی اشک حضار رو در آوردن ! (dash)

پی نوشت دوم :

با جنبه باشیم وقتی تاپیک میزنیم شعور درست جواب دادن داشته باشیم !

ترک تاپیک چون صاحب تاپیک بسیار افکار دهه چهل گونه دارند !

خانوم محترم هرچقد دوست داری خودتو جر بده من وظیفه خودم دونستم تا این تجربه‌مو با جوان‌ها درمیون بذارم تا کمتر گیر دخترهایی مثل شما بیوفتن، بلاکت هم نمیکنم تا دوستان ببینن امثال شما وقتی منافع شخصیشون رو در خطر میبینید به چه کارها و حرفایی رو میارین

ـــــــــــ

• 1

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• 156

نقل از: Jhgfdfghj

نقل از: Jhgfdfghj ازدواج فقط واسه شما مردها تله است.زنهای بدبختی که بخاطر ازدواج با مردهای بی خاصیت و بی مسئولیت بیچاره شدن اونها فرشته هستن.اگه زن بده چرا همتون خودتون رو واسه اون ۲۵۰گرم گوشت خار میکنید کس لیسی میکنید.متنفرم از این دین و مذهبی که شما مردها رو پررو کرد.چه زنهایی که دارن با سیلی صورتشونو سرخ میکنن و زندگی میکنن با مردهایی،که چشمشون دنبال زن مردم هست و پولاشونو جای دیگه خرج میکنن و هزار تا گوه کاری دیگه که چون مرد هستید و لای پاتون کیر دارید عیب نداره انجام بدید

همین زنی که صورتشو با سیلی سرخ میکنه یا شوهرش چیزی واسه توقیف نداره یا هنوز کسی راه تیغ زدن شوهرشو یادش نداده ، البته توی تاپیک گفتم که زن خوب هم هست ولی کم است

ـــــــــــ

• 0

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• 156

نقل از: KamiKrKlft

نقل از: KamiKrKlft
برا همین که زن ها هم از ازدواج متضرر می شن کلا جمع بشه بهتر نیست؟ برا جمع شدنش هم مردها رو باید از دنبال ازدواج رفتن منصرف کرد .... تا وقتی مردی مشتری ازدواج نباشه ..زنی هم نمی تونه فروشندش باشه.... البته اگه تو فکر می کنی می تونی به همجنسات بقبولونی که با ازدواج تو تله میفتن پس سمتش نرن .. بی زحمت سعی کن این کار رو بکنی

فن سخنوریت بیشتر شبیه دیپلمات‌هاست، مرسی

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به مشکلات شهر تهران، نظرتان درباره تغییر پایتخت ایران چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «