واژینیسموس نابودم کرده(درد دل یک مرد تنها)

سلام
همسرم درگیر واژینیسموس هست و الان ۴ ساله ک ازدواج کردم و تو این ۴ سال رابطه ای واژینال یا کلا دخولی نداشتم ..
برای درمان اقدام کردیم و هنوز جوابی نگرفتیم.
تنها مشکل من اینکه همسرم فکر میکنه من دارم بهش خیانت میکنم و واقعا هم نکردم..
در حال حاظر کارم شده فقط تحویل گوشی تلگرام اینستاگرام پیامک هام به ایشون .
هر بارم ک مراحل درمان شروع میکنیم ایشون همراهی نمیکنه و وسطاش بی خیال میشه ..
واقعا نمیدونم چکار کنم .
بهش خیلی علاقه دارم و اون هر روز از من دورتر میشه چون همش درگیر اینکه چون رابطه سکسی نمیتونه برقرار کنع پس من دارم بهش خیانت میکنم.
حای بهش گفتم من با این شرایط هم هیچوقت ترکش نمیکنم و تا اخر عمر باهاش کنار میام ولی خانوما رو میشناسید دیگه نگران قلمرو خودشونن همیشه..
واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ..
این تاپیک صرفا جنبه درد و دل داشت
برای اون دسته از خانوم یا دخترانی که اگر بعدا حس کردن درگیرشن مراحل درمان جدی بگیرن نه زندگی به کام مردی پایبند تلخ کنن..
واژینیسموس درد بی درمانی نیست
حتی از اون چیزی ک فکر میکنید راحتتره
فقط لازمه به پزشک اختلالات جنسیتون ایمان داشته باشید.
مثل همسر من زود خسته نشید
و تمریناتتون ول نکنید
و هر روز به چیزای سکسی فکر کنید (این نظر خودمه)

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kire20cm_dagh  

• عضو از 1391/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 1230

• 244

چی هست

چی هست این ک گفتی؟

ـــــــــــ

دخترا فقط ا س ک ا ی پ پیام بدن kire19cm_dagh Ghost1867@

• 0

واژینیسموس

نقل از: kire20cm_dagh چی هست این ک گفتی؟

یک جور بیماریه که دو حالت روانی و فیزیکی داره و تو اون زن قادر به سکس از جلو نیست.. درد خیلی شدیدی دارن و ترس از این درد مانع رابطه میشه

ـــــــــــ

• 1

• kire20cm_dagh  

• عضو از 1391/1/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 1230

• 244

ج

قرص خواب اور بهش بده بی حال شد بکنش کاری نداره ک

ـــــــــــ

دخترا فقط ا س ک ا ی پ پیام بدن kire19cm_dagh Ghost1867@

• 0

• Soheyl8984  
  • عضو از 1398/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 11

یعنی تا حالا نشده دلت زن دیگه بخواد؟
4 ساله زنتو...

یعنی تا حالا نشده دلت زن دیگه بخواد؟ 4 ساله زنتو نکردی واقعا ؟

ـــــــــــ

• 0

نه

نقل از: Soheyl8984 یعنی تا حالا نشده دلت زن دیگه بخواد؟ 4 ساله زنتو نکردی واقعا ؟

واقعا نه ..

ـــــــــــ

• 1

• earthking  

• عضو از 1398/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 132

:)

مجبور به زندگی که نیسی باهاش ،طلاق بده

الان شروع میکنی بگی نه من عاشقشم و اینا ولی عشق یه دروغه که نسل بشر اادامه پیدا کنه که حتی همینم نمیتونی پس طلاق بده برو سراغ کسی که باهاش پیر نشی تو رابطه

ـــــــــــ

:/

• 0

• Soheyl8984  
  • عضو از 1398/5/4

• 11

نقل از: behroz_metalica

نقل از: Soheyl8984 یعنی تا حالا نشده دلت زن دیگه بخواد؟ 4 ساله زنتو نکردی واقعا ؟
واقعا نه ..

اذیت کننده است جق میزنی؟

ـــــــــــ

• 0

چطور

نقل از: earthking مجبور به زندگی که نیسی باهاش ،طلاق بده الان شروع میکنی بگی نه من عاشقشم و اینا ولی عشق یه دروغه که نسل بشر اادامه پیدا کنه که حتی همینم نمیتونی پس طلاق بده برو سراغ کسی که باهاش پیر نشی تو رابطه

مگه میشه کسی رو ک با تو میخنده ..با تو گریه میکنه ..با تو تو همه مصیبتا باشه و با تو تو همه خوشی ها باشه رو به این راحتی طلاق داد.. نمیتونم ب این فکر کنم ک ی روز که زنگ خونه رو میزنم و یکی دیگه ک شاید به اندازه اون منو دوست نداشته باشه در رو وا کنه

ـــــــــــ

• 1

خخخخ

نقل از: Soheyl8984
واقعا نه ..

اذیت کننده است جق میزنی؟

شاید این طرز بیان درست نباشه .. ولی روش های دیگه ای رو امتحان میکنیم

ـــــــــــ

• 0

• Soheyl8984  
  • عضو از 1398/5/4

• 11

‌من خودم متاهلم
زنمو هم خیلی دوست دارم
ولی تو...

‌من خودم متاهلم زنمو هم خیلی دوست دارم ولی تو سکس با هم اوکی نیستیم مجبوری جق میزنم

ـــــــــــ

• 0

نظر من

نقل از: Soheyl8984 ‌من خودم متاهلم زنمو هم خیلی دوست دارم ولی تو سکس با هم اوکی نیستیم مجبوری جق میزنم

اگر نظر منو میخای و از اونجا ک من پاشنه مطب دکترای سکسولوژی رو دراوردم یکبار تنهایی برو پیش یک دکتر اختلالات جنسی و باهاش صحبت کن .. واقعا ۲۰ تومن پولی نیست که ندی هم کای حرفای سکسی میزنید و حال میکنید هم خیلی کمک میکنه که به اون چیزی ک میخای برسی

ـــــــــــ

• 0

• earthking  

• عضو از 1398/5/5

• 132

نقل از: earthking مجبور به زندگی که نیسی باهاش ،طلاق بده الان شروع میکنی بگی نه من عاشقشم و اینا ولی عشق یه دروغه که نسل بشر اادامه پیدا کنه که حتی همینم نمیتونی پس طلاق بده برو سراغ کسی که باهاش پیر نشی تو رابطه

مگه میشه کسی رو ک با تو میخنده ..با تو گریه میکنه ..با تو تو همه مصیبتا باشه و با تو تو همه خوشی ها باشه رو به این راحتی طلاق داد.. نمیتونم ب این فکر کنم ک ی روز که زنگ خونه رو میزنم و یکی دیگه ک شاید به اندازه اون منو دوست نداشته باشه در رو وا کنه

دیوونگی نکن مگه نمیگی تو خوشی و ناخوشی باهات همصداس پس باید درکت کنه بهت بگه برو یه زن دیگه بگیر منو طلاق بده چمدونم هرچیه به فکرت باشه نباید نگهت داره

ـــــــــــ

• 0

راستش..

نقل از: earthking

دیوونگی نکن مگه نمیگی تو خوشی و ناخوشی باهات همصداس پس باید درکت کنه بهت بگه برو یه زن دیگه بگیر منو طلاق بده چمدونم هرچیه به فکرت باشه نباید نگهت داره

ی سوال دارم ازت دوست عزیز..

اگر یک روزی مریض شدی،زنت باید ولت کنه بره؟؟ یا بره یکی دیگه رو بیاره خونه ؟؟؟ یا تو اینکارو میکنی واس زنت دنبال شوهر بگردی؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• earthking  

• عضو از 1398/5/5

• 132

اگر یک روزی مریض شدی،زنت باید ولت کنه بره؟؟ یا بره یکی دیگه رو بیاره خونه ؟؟؟ یا تو اینکارو میکنی واس زنت دنبال شوهر بگردی؟؟؟؟

میدونم من خودم از هرکی که بگی اینجا بیشتر درکت میکنم چون خودم رو متعهد به رابطه ای کردم که با یه دختر که قراره ازدواج کنیم منتهی 3 ساله که تو رابطه ایم بدون هیچ "رابطه ای"

چرا؟چون میترسن نکنه کسی چیزی بفهمه

حالا بیخیالش...

ولی مریض شدن با امتناع کردن فرق داره مگه خودت نمیگی وسط دوره درمان بیخیال میشه!خپ پس تقصیر تو نیس خودش نمیخواد

مریض شدن با اینکه بخوای مریض باقی بمونی فرق میکنه (استعاره بود دوست عزیز)

ـــــــــــ

• 0

• matin24kachal  

• عضو از 1398/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 96

• 19

یه مدت گوشیتو بده دستش بگو مال تو.
خودش کارت داره...

یه مدت گوشیتو بده دستش بگو مال تو. خودش کارت داره بخواد زنگت بزنه لنگ میشه با دست خودش میده بهت. در مورد سکس هم بهش تلقین کنین.با یه دکتر هماهنگ کن دارو بهش بده بش بگه اینا این بیماریتو از بین میبره. بعد یه مدت کم کم شروع کن از نوازشش تا بوسیدن و لب و کم کم خودش ازت میخواد که بکنیش.

ـــــــــــ

• 1

حرف شما صحیحه

میدونم من خودم از هرکی که بگی اینجا بیشتر درکت میکنم چون خودم رو متعهد به رابطه ای کردم که با یه دختر که قراره ازدواج کنیم منتهی 3 ساله که تو رابطه ایم بدون هیچ "رابطه ای"

چرا؟چون میترسن نکنه کسی چیزی بفهمه

حالا بیخیالش...

ولی مریض شدن با امتناع کردن فرق داره مگه خودت نمیگی وسط دوره درمان بیخیال میشه!خپ پس تقصیر تو نیس خودش نمیخواد

مریض شدن با اینکه بخوای مریض باقی بمونی فرق میکنه (استعاره بود دوست عزیز)

ایشون هم درمان ول میکنه .. چون واقعا ی ذره نتیجه نمیبینه. منم بهش حق میدم چقدر باشگاه چقدر دارو چقدر تمرین چقدر کلاس ۴سااااللللل ال و بل و هزار تا روش دیگه!! حالا خدارو شکر بچه دار میشیم با روش های دیگه نسلمون نمیخشکه (biggrin)
همینکه اینقدر زیبا تعهد در ازدواج یاداوری کردی ممنونم. کمتر تو این سایتها میشد همچین چیزی خوند

ـــــــــــ

• 1

انجام شده

نقل از: matin24kachal یه مدت گوشیتو بده دستش بگو مال تو. خودش کارت داره بخواد زنگت بزنه لنگ میشه با دست خودش میده بهت. در مورد سکس هم بهش تلقین کنین.با یه دکتر هماهنگ کن دارو بهش بده بش بگه اینا این بیماریتو از بین میبره. بعد یه مدت کم کم شروع کن از نوازشش تا بوسیدن و لب و کم کم خودش ازت میخواد که بکنیش.

تمامی مراحلی ک گفتید انجام دادیم با هماهنگی دکتر

ـــــــــــ

• 0

• SEX.CORE  

• عضو از 1398/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

• 360

سلام عزیزم
4 سال گذشته و هنوز نمیخواد درمانش...

سلام عزیزم 4 سال گذشته و هنوز نمیخواد درمانش کنه؟؟ ببخشید رک میگم اما سکس درست و خوب، یکی از ارکان اصلی بنیان خانواده هستش...من نمیتونم درکت کنم چون همسر من این مشکل رو نداره خدا شکر ولی این رو نمی فهمم که چرا درمانش رو کامل نمی کنه همسرت و بعدش هم مضافا میاد و به تو مضنون میشه...! اینو درک نمیتونم بکنم

ـــــــــــ

خودم و همسرم...کامنت بگذارید و لایک کنیدلطفا تا بیشتر عکس بگذارم...ممنون میشم

• 0

• SEX.CORE  

• عضو از 1398/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

• 360

نقل از: Soheyl8984

نقل از: Soheyl8984 ‌من خودم متاهلم زنمو هم خیلی دوست دارم ولی تو سکس با هم اوکی نیستیم مجبوری جق میزنم

ببخشید این وسط پریدم یهو...منظورت چیه که اوکی نیستی با همسرت عزیزم؟ منم خودم متاهلم البته...و اینکه اگر خواستی جواب بده و اینکه من قصد تتوهین ندارم با گفته هام

ـــــــــــ

خودم و همسرم...کامنت بگذارید و لایک کنیدلطفا تا بیشتر عکس بگذارم...ممنون میشم

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 89

حیران و متعجب شدیم از این هممممه وفا !!!! پس نسل...

حیران و متعجب شدیم از این هممممه وفا !!!! پس نسل شوهرای متعهد نخشکیده... خیلی عجیبه باورم نمیشه قضیه ی شما رو من انتظار دارم از این مردا تا اخ بگم یه خانم دیگه ردیف کنن!!!!!احسنت

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا از اسم‌ خود رضایت دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «