واکنش شما به درخواست پارنترتون که با دیگران سکس کنه چیه؟

سلام ..
چه خانوما چه آقایون ..در حال حاضر ممکن هست دارای شریک جنسی باشید و یا قطعا در آینده خواهید داشت ..حالا اون شریک جنسی ممکنه همسر... دوس پسر دوس دختر...صیغه و ... باشه ..
حال اگه یه روزی شریک جنسیتون بیاد بهتون صادقانه بگه که دوس داره با یکی دیگه رابطه داشته باشه و مدت هاست در فکر و ذهنش باهاش ش سکس کرده و دوس داره عملیش کنه عکس العمل شما چی خواهد بود؟
اگرچه ممکنه حتی کسی که شریک جنسیتون تشنه ی هم آغوشیشه روحش هم خبر نداشته باشه شما چیکار میکنید؟
ممنون از همه

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• 9monthes  

• عضو از 1398/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 2

سکس ۳ نفره

من قبول میکنم و برنامه ای میچینم که با هم سکس ونیم چون اگه قبول نکنم این عمل انجام میشه و من نمیفهمم

ـــــــــــ

دوست دختر فاب میخوام

• 1

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 172

نقل از: 9monthes

نقل از: 9monthes من قبول میکنم و برنامه ای میچینم که با هم سکس ونیم چون اگه قبول نکنم این عمل انجام میشه و من نمیفهمم

پارانتر شما چه نسبتی با شما دارند؟

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 0

• fabio5  
  • عضو از 1391/8/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 13

تو ازدواج بعد از چند سال همه چيز تكراري ميشه و...

تو ازدواج بعد از چند سال همه چيز تكراري ميشه و دنبال فانتزي هاي جديد ميگردي .

ـــــــــــ

• 0

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 87

• 172

نقل از: fabio5

نقل از: fabio5 تو ازدواج بعد از چند سال همه چيز تكراري ميشه و دنبال فانتزي هاي جديد ميگردي .

خب واکنش شما چی خواهد بود؟

ـــــــــــ

• 0

• kamranak71  
  • عضو از 1396/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 85

• 34

نظر شخصی من

نظر شخصی من در مورد کسی که دوستش دارم و اون هم دوستم داره منفیه در کل سعی می کنم به اونجا نکشه که این خواسته رو داشته باشه چون من از لحاظ جنسی هات هستم و ... برای همین تو این قضیه پارت نرم از من کم میاره!! اما در هر صورت این درخواست به نظرم به دلیل سردی در رابطه و یا مشکل در رخت خواب هست. و این رو یک زوج باید بدونن محیط شون رو باید عوض کنن مسافرت برن حتی تو هتل و ..... که مکان برای اون ها تکراری بشه نه همسر و رابطه شون. اگر زوج برای هم جزاب باشن هیچ وقت نیازی به این کار ها ندارن. و عواقبی که اون کار داره یه مساله ای که هست شما در فیلم ها(واقعی نه پرن) هم می بینید. سکس باعث علاقه میشه چه بخوای چه نخوای این حرف من نیست فروید میگه همون جور که رخت خواب باعث جدایی میشه باعث عشق هم میشه چقدر حرف زدم (biggrin) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• My.wife  
  • عضو از 1396/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 57

چون عاشقشم با کمال میل به خواستش احترام میذارم و...

چون عاشقشم با کمال میل به خواستش احترام میذارم و اسباب لذتشو فراهم میکنم

ـــــــــــ

• 0

• AYou  
  • عضو از 1398/4/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 2

منم همین درخواست را میکنم

هر چی واکنش خودش بود منم همون واکنش را نشون میدم

ـــــــــــ

• 0

• rascle  
  • عضو از 1395/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

من اگه همسرم را دوست داشته باشم همه کاری براش...

من اگه همسرم را دوست داشته باشم همه کاری براش میکنم ولی نه میتونم تحمل کنم نه میتونم ببینم با کس دیگه ای سکس داشته باشه. البته این موضوع برا خودمم صادق هست. بلاخره زندگی مشترک و ازدواج یک سری محدودیت ها و مسئولیت ها را به همراه میاره که قبل ازدواج هر دو قبول کردن و مسائل جنسی یک بخش البته مهمش هست ولی همه چیز نیست. باید به هم وفادار باشیم و خویشتن داری کنیم و به حق خودمون در مسایل جنسی (همسرمون) قانع باشیم و وفادار. این موضوع حتی در سایر تمدن ها و کشور ها هم هست به هر حال من فک میکنم اگر کسی سیستم ارزشیش با سیستم من یکی هست، اصلا این درخواست را از همسرش نمیکنه که بخواهد ببینه پاسخش چی هست. شاد باشن:)

ـــــــــــ

افتادگی آموز اگر طالب سکسی//هر گز نخورد آب قمبلی که بلند است

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از نظر شما در سبک اروتیک و عاشقانه، کدامیک از نویسندگان زیر مهارت بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «