واکنش مردم ب چهل سال اِشغال ایران(۱۳۹۷)+تصویر

• T-N-T  

• عضو از
    1397/3/11

• پست‌ها: 3575

• 3337

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 63

• 29

پاسخ

از اینهمه بیغیرتی مردم فقط همین یه تصویر؟؟ باز اینا دارن یه کاری میکنن. اقلا دارن آسمون رو تماشا میکنن. . ایرانی؟؟؟ غیرت؟؟؟ واکنش؟؟؟ همه در خابیم . اینا اقلا بیدارن.

ـــــــــــ

کی شود حر بشوم توبه مردانه کنم .

• 0

• Shik64i  
  • عضو از 1397/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 2

مردم ایران احمق هستن

یه گوشی موبایل باید بشه بیست میلیون تومان؟

ـــــــــــ

بازیگر شیطون بلا

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 3575

• 3337

نقل از: uzer

نقل از: uzer از اینهمه بیغیرتی مردم فقط همین یه تصویر؟؟ باز اینا دارن یه کاری میکنن. اقلا دارن آسمون رو تماشا میکنن. . ایرانی؟؟؟ غیرت؟؟؟ واکنش؟؟؟ همه در خابیم . اینا اقلا بیدارن.

تاریخ ب احترام حماقت ما ایستاده خاهد شاشید

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 6

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 3337

نقل از: Shik64i

نقل از: Shik64i یه گوشی موبایل باید بشه بیست میلیون تومان؟

از ماست ک بر ماست.هیچوقت از دوغ بر ماست نبوده

ـــــــــــ

• 2

• rezaa79  
  • عضو از 1396/12/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 15

کص نگین لاشیا

کون سوزای خایه مال امریکا اینقد ریدن تو خودشون که مجبورن بیان سایت شهوانی بچه کونیا رو جمع کنن ببرن تظاهرات؟ (dash)

ـــــــــــ

• 0

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 241

• 345

FUCK OFF

نقل از: rezaa79 کون سوزای خایه مال امریکا اینقد ریدن تو خودشون که مجبورن بیان سایت شهوانی بچه کونیا رو جمع کنن ببرن تظاهرات؟ (dash)

بجا اینکه بیای اینجا کص بگی و اعصاب ما رو داغون تر کنی سر تو بکن تو کونت ببین چه خبره بسیجی خایمال

ـــــــــــ

"ﺭﻓﯿﻖ" ﺁﻟﻮﭼﻪ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﻬﺶ ﻧﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﭘﺴﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﻬﺶ ﮐﻠﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﭼﺸﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ!"ﺭﻓﯿﻖ" ﻣﻘﺪﺳﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻠﻮﺵ ﺯﺍﻧﻮ ﺑﺰﻧﯽ...

• 4

• خوش_غیرت  

• عضو از 1396/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 241

• 345

‏.

بد دردیه ایرانی بودن

ـــــــــــ

"ﺭﻓﯿﻖ" ﺁﻟﻮﭼﻪ ﻧﯿﺴﺖ، ﺑﻬﺶ ﻧﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﭘﺴﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ،ﺑﻬﺶ ﮐﻠﮏ ﺑﺰﻧﯽ،ﺩﺧﺘﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻬﺶ ﭼﺸﻤﮏ ﺑﺰﻧﯽ!"ﺭﻓﯿﻖ" ﻣﻘﺪﺳﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺟﻠﻮﺵ ﺯﺍﻧﻮ ﺑﺰﻧﯽ...

• 2

• Pou.Yan  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 375

• 157

...

خب من به نوبه ی خودم بی تفاوت نبودم

من واقعن ی ایرانیم... همینکه نزاشتن توو هیچ جایی و توو هیچ جایگاهی و توو هیچ پست و مقامی و توو هیچ اداره و مشاغل دولتی و اصن هر جایی باشم و کار کنم... یعنی اینکه من ی ایرانیم :(

اونایی که دارن پول میبرن حتی توو پایین ترین پست مثلن توو شورای دهیاری ها با دزدی کردن پول اجاره ی مراتع ها... اونا ایرانیای خائنن

ـــــــــــ

اگه عملی شدم عملیم کردن، ما که سواد درست و حسابی نداریم و نمیدونیم ازکجا میخوریم.. تومیگی دزدی خوبه!؟ نه داداش، خلاف خلافه.. منم تو گوشم نمیره که توبگی این بهتره، خُب اگه یه مجتهدم دزدی کنه بده دیگه

• 2

• ostadbhmn  

• عضو از 1397/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 160

• 110

نقل از: Shik64i

کوثکج حرف دهنتو بفهم جوری حرف میزنی انگار آخوندا منتظر یه تارف هستن تا ازقدرت پایین بیان

ـــــــــــ

• 0

• SexyVamp  
  • عضو از 1397/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 6

نقل از: ostadbhmn

نقل از: ostadbhmn
کوثکج حرف دهنتو بفهم جوری حرف میزنی انگار آخوندا منتظر یه تارف هستن تا ازقدرت پایین بیان

استاد کیری. کیر تو کون بابای آخوندت

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 3337

نقل از: Pou.Yan

نقل از: Pou.Yan خب من به نوبه ی خودم بی تفاوت نبودم من واقعن ی ایرانیم... همینکه نزاشتن توو هیچ جایی و توو هیچ جایگاهی و توو هیچ پست و مقامی و توو هیچ اداره و مشاغل دولتی و اصن هر جایی باشم و کار کنم... یعنی اینکه من ی ایرانیم :( اونایی که دارن پول میبرن حتی توو پایین ترین پست مثلن توو شورای دهیاری ها با دزدی کردن پول اجاره ی مراتع ها... اونا ایرانیای خائنن

درود ب شما

ـــــــــــ

• 1

• Pou.Yan  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 375

• 157

نقل از: kshw

نقل از: Pou.Yan خب من به نوبه ی خودم بی تفاوت نبودم من واقعن ی ایرانیم... همینکه نزاشتن توو هیچ جایی و توو هیچ جایگاهی و توو هیچ پست و مقامی و توو هیچ اداره و مشاغل دولتی و اصن هر جایی باشم و کار کنم... یعنی اینکه من ی ایرانیم :( اونایی که دارن پول میبرن حتی توو پایین ترین پست مثلن توو شورای دهیاری ها با دزدی کردن پول اجاره ی مراتع ها... اونا ایرانیای خائنن

درود ب شما

و همچنین دروود به شما

ـــــــــــ

اگه عملی شدم عملیم کردن، ما که سواد درست و حسابی نداریم و نمیدونیم ازکجا میخوریم.. تومیگی دزدی خوبه!؟ نه داداش، خلاف خلافه.. منم تو گوشم نمیره که توبگی این بهتره، خُب اگه یه مجتهدم دزدی کنه بده دیگه

• 1

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 3337

درود ب شما

و همچنین دروود به شما

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• hTg  

• عضو از 1394/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 481

• 388

چرا اشغال واقعا؟
ما خودمون انقلاب کردیم
خودمون...

چرا اشغال واقعا؟ ما خودمون انقلاب کردیم خودمون با اینکه دیدیم زدن زیر حرفشون بازم پاشون وایستادن هر چهار سال یه بار هم میریم رأی میدیم و بازم پشتشون وایمیستین دور و ورمون پره.کسایی که هی پشت سر رژیم حرف میزنن و دم از انقلاب میزنن بعد موقع عمل که میشه میرن رأی میدن.

به قول معروف از ماست که بر ماست

مطمئن باش بیشتر کسایی سال 96 به روحانی رأی دادن از این رژیم بیزارن و به اصطلاح ضد انقلاب هستن ولی خب بازم میرن رأی میدن

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 3337

نقل از: hTg

نقل از: hTg چرا اشغال واقعا؟ ما خودمون انقلاب کردیم خودمون با اینکه دیدیم زدن زیر حرفشون بازم پاشون وایستادن هر چهار سال یه بار هم میریم رأی میدیم و بازم پشتشون وایمیستین دور و ورمون پره.کسایی که هی پشت سر رژیم حرف میزنن و دم از انقلاب میزنن بعد موقع عمل که میشه میرن رأی میدن. به قول معروف از ماست که بر ماست مطمئن باش بیشتر کسایی سال 96 به روحانی رأی دادن از این رژیم بیزارن و به اصطلاح ضد انقلاب هستن ولی خب بازم میرن رأی میدن

اوناهم اشغالگرن

ـــــــــــ

• 0

• hTg  

• عضو از 1394/2/16

• 388

نقل از: T-N-T

نقل از: hTg چرا اشغال واقعا؟ ما خودمون انقلاب کردیم خودمون با اینکه دیدیم زدن زیر حرفشون بازم پاشون وایستادن هر چهار سال یه بار هم میریم رأی میدیم و بازم پشتشون وایمیستین دور و ورمون پره.کسایی که هی پشت سر رژیم حرف میزنن و دم از انقلاب میزنن بعد موقع عمل که میشه میرن رأی میدن. به قول معروف از ماست که بر ماست مطمئن باش بیشتر کسایی سال 96 به روحانی رأی دادن از این رژیم بیزارن و به اصطلاح ضد انقلاب هستن ولی خب بازم میرن رأی میدن

اوناهم اشغالگرن

کیا؟

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 3337

اوناهم اشغالگرن

کیا؟

رای دهنده ها

ـــــــــــ

• 0

• hTg  

• عضو از 1394/2/16

• 388

اوناهم اشغالگرن

کیا؟

رای دهنده ها

اونجوری کلی ایرانی اشغالگرن حتی اونایی که خارجن و رأی دادن خاک تو سرا

(dash)

ـــــــــــ

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• 3337

اوناهم اشغالگرن

کیا؟

رای دهنده ها

اونجوری کلی ایرانی اشغالگرن حتی اونایی که خارجن و رأی دادن خاک تو سرا

(dash)

دقبقن همینه داداش،شاخو دم ک ندارن اشغالگران

ـــــــــــ

• 0

• میووو  

• عضو از 1397/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 162

نقل از: خوش_غیرت

نقل از: خوش_غیرت بد دردیه ایرانی بودن

ما خودمون در طی تناسخ و قبل اینکه به این زندگی بیایم جسم و کشور و خانواده مون رو انتخاب کردیم. البته یادمون رفته ولی با هیپنوتیزم به یاد میاری

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به کدام سبک موسیقی علاقه مند میباشید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «