وضعیت حقوق کودکان و نوجوانان در ایران

▫️ کودکان و نوجوانان در این کشور اجازه ندارند رانندگی کنند

▪️ کودکان و نوجوانان در این کشور اجازه ندارند حساب بانکی افتتاح کنند

▫️کودکان و نوجوانان در این کشور اجازه ندارند در مدرسه غیبت کنند و در صورت غیبت حتما باید والدین شان به مدرسه بروند و توضیح دهند. توضیح خود آنان مورد قبول مدیر مدرسه نیست.

▪️طبق قانون کودکان و نوجوانان اجازه کار و کسب درآمد ندارند و در این صورت کودک کار تلقی می شوند که آسیبی اجتماعی است.

▪️طبق قانون، سوپرمارکت ها نباید به کودکان و نوجوانان سیگار بفروشند و در صورت مشاهده بازخواست خواهند شد.

▪️طبق هنجارهای اجتماعی کودکان و نوجوانان در این کشور مجاز نیستند از داروخانه ها کاندوم بخرند!

و بسیار کارهای دیگر که کودکان و نوجوانان به دلیل سن کم اجازه آنرا ندارند.

اما نوجوانان و کودکان این حقوق رو دارند :

کودکان و نوجوانان در این کشور اجازه دارند خانواده تشکیل دهند! اجازه دارند ازدواج کنند! اجازه دارند با مردی که چند یا چندین سال از آنها بزرگتر است همخوابه شوند و « سکس» داشته باشند!

▪️و در نهایت آنکه کودکان و نوجوانان در حالی که توضیح شان برای غیبت در مدرسه مورد قبول مدیر مدرسه نیست خودشان اجازه دارند ازدواج کنند و پدر یا مادر شوند!

و نکته جالب تر آنکه:

▪️ از طرفی به کودکان و نوجوانان اجازه ازدواج می دهند و از طرف دیگر آموزش و پرورش محافظه کار این کشور از آموزش اولیه مسائل جنسی به همان کودکان و نوجوانان اجتناب می کند و برای عدم ارائه آن توجیهات دینی می آورد.
▪️و صدا و سیمای محافظه کار این کشور یکی از مسائل اجتماعی امریکا را بارداری نوجوانان در آن کشور می داند!! و با تکیه بر همین شواهد می گوید که آن جامعه در حال فروپاشی است.

ارزش و شأن خانواده در کشور ما در همین حد است.

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Sobhan0310  
  • عضو از 1397/2/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 16

لطفا مطالعتو بیشتر کن

جهت اطلاعت تمام اون موارد بالا که گفتی توی بیشتر کشور های اروپایی برقراره و اجازه ی خرید دخانیات و یاد گرفتن مسائل جنسی و افتتاح حساب و مدرسه غیبت نکردن همه ی اینا هست. درضمن یزمانی توی ایران غیبت میکردی با پدرمادرت باید بری الان یه تلفن میزنن پدر مادرا حل میشه. کل مشکل میمونه یه ازدواج که اونم توی کشور های اروپایی که هم دوست از کشور های دیگه دارم هم خودم دو تابعیتی هستم میبینم که خیلی راحت زیر ۱۸ سال رابطه ی جنسی انجام میدن و همخونه میشن برای همیشه. توی ایرانم همینه با این تفاوت که پسره در قبال دختره تعهد رسمی میده. فکر کنم بهتر هم باشه. قبل از زدن توی سر یه کشوری یه مطالعه در موردش توی کشور های دیگه هم بکنید.

ـــــــــــ

• 1

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 1320

آخ چه قدر دردناک
دختری توی فامیل مادریم بود(جز...

آخ چه قدر دردناک دختری توی فامیل مادریم بود(جز اقوام خیلی دور بودن) با هم همبازی بودیم... هر ماه همدیگرو میدیدم و بازی میکردیم تا وقتی جفتمون ۱۴ ساله شدیم اونو دادن به یه پسر ۲۴ ۲۵ ساله و من اونموقع گیج بودم و فکر کروم خوشبخت شده تا همین هفته پیش طلاق گرفت پیر شده صورتش اما سال هاست به این فکر میکنم ای کاش ای کاش میتونستم جلوی این کارو بگیرم یا جلوی اون پدر مادر بی وجدانش قرار میگرفتم رسما زندگی یه دختر درس خون، با استعداد و انسان رو نابود کردن. تاپیک دردناک شما مو یاد اون شخص انداخت.

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 3

عزیز

نقل از: Sobhan0310 جهت اطلاعت تمام اون موارد بالا که گفتی توی بیشتر کشور های اروپایی برقراره و اجازه ی خرید دخانیات و یاد گرفتن مسائل جنسی و افتتاح حساب و مدرسه غیبت نکردن همه ی اینا هست. درضمن یزمانی توی ایران غیبت میکردی با پدرمادرت باید بری الان یه تلفن میزنن پدر مادرا حل میشه. کل مشکل میمونه یه ازدواج که اونم توی کشور های اروپایی که هم دوست از کشور های دیگه دارم هم خودم دو تابعیتی هستم میبینم که خیلی راحت زیر ۱۸ سال رابطه ی جنسی انجام میدن و همخونه میشن برای همیشه. توی ایرانم همینه با این تفاوت که پسره در قبال دختره تعهد رسمی میده. فکر کنم بهتر هم باشه. قبل از زدن توی سر یه کشوری یه مطالعه در موردش توی کشور های دیگه هم بکنید.

کلن بر عکس بر داشت کردی

اصل مطلب کشور ایکس و ایگرگ نیست

صحبت سره اینه تو ایران زیره هیجده باشی بهت می گن مجاز به گرفتن گواهینامه نیستی ولی می گن صلاحیت اینکه ازدواج کنی و پدر و مادر و حتی صاحب بچه بشی هستی

گرفتن گواهینامه بنظرت موضوع مهم تری هست که بچه باید تا سن قانونی منتظر باشه یا ازدواج

بحث سره حقوق افراد زیره سن قانونی تو ایرانه

ـــــــــــ

• 1

مرسی از شما

نقل از: Clay0098 آخ چه قدر دردناک دختری توی فامیل مادریم بود(جز اقوام خیلی دور بودن) با هم همبازی بودیم... هر ماه همدیگرو میدیدم و بازی میکردیم تا وقتی جفتمون ۱۴ ساله شدیم اونو دادن به یه پسر ۲۴ ۲۵ ساله و من اونموقع گیج بودم و فکر کروم خوشبخت شده تا همین هفته پیش طلاق گرفت پیر شده صورتش اما سال هاست به این فکر میکنم ای کاش ای کاش میتونستم جلوی این کارو بگیرم یا جلوی اون پدر مادر بی وجدانش قرار میگرفتم رسما زندگی یه دختر درس خون، با استعداد و انسان رو نابود کردن. تاپیک دردناک شما مو یاد اون شخص انداخت.

حداقل خوبه ادم منطقی هم تو سایت داریم

سپاس بله مناسفانه کودک یا نوجوان برای خیلی موارد ضغیر محسوب می شه ولی پای مسایل دیگه وسط بیاد از سن ده سال به بالا کبیر و رشید یا رشیده حساب اش می کنن

ـــــــــــ

• 1

• uncle_nigga  
  • عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 284

• 211

خب...

ی سریاش راست بود اما من اولین و آخرین چیزی ک زدم 6 سال پیش با رفیقام رفتیم ی پاکس سیگ گرفتیم!

ـــــــــــ

try to be brave, honest, real and sexy. like a real nigga !

• 0

چی

نقل از: uncle_nigga ی سریاش راست بود اما من اولین و آخرین چیزی ک زدم 6 سال پیش با رفیقام رفتیم ی پاکس سیگ گرفتیم!

پاکس سیگ ؟؟

ـــــــــــ

• 0

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 220

• 1320

نقل از: الهه.همیشه.سبز

نقل از: Clay0098 آخ چه قدر دردناک دختری توی فامیل مادریم بود(جز اقوام خیلی دور بودن) با هم همبازی بودیم... هر ماه همدیگرو میدیدم و بازی میکردیم تا وقتی جفتمون ۱۴ ساله شدیم اونو دادن به یه پسر ۲۴ ۲۵ ساله و من اونموقع گیج بودم و فکر کروم خوشبخت شده تا همین هفته پیش طلاق گرفت پیر شده صورتش اما سال هاست به این فکر میکنم ای کاش ای کاش میتونستم جلوی این کارو بگیرم یا جلوی اون پدر مادر بی وجدانش قرار میگرفتم رسما زندگی یه دختر درس خون، با استعداد و انسان رو نابود کردن. تاپیک دردناک شما مو یاد اون شخص انداخت.
حداقل خوبه ادم منطقی هم تو سایت داریم سپاس بله مناسفانه کودک یا نوجوان برای خیلی موارد ضغیر محسوب می شه ولی پای مسایل دیگه وسط بیاد از سن ده سال به بالا کبیر و رشید یا رشیده حساب اش می کنن

ممنون از لطف شما شاید منم اگه اون ماجرا پیش نیومده بود و با جنایت هایی به اسم مقدسات در حق کودکان میشه آشنا نشده بودم،امروز خودم یکی از اون ظالم هایی بودم که..... تشکر از تاپیک های خوبتون موفق باشید

ـــــــــــ

****امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 1

• uncle_nigga  
  • عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 284

• 211

نقل از: uncle_nigga ی سریاش راست بود اما من اولین و آخرین چیزی ک زدم 6 سال پیش با رفیقام رفتیم ی پاکس سیگ گرفتیم!
پاکس سیگ ؟؟

پاکت سیگار. و البته تا الان هنوز دارم با کف دستی فیض میبرم و فقط در سنین نوجوانی با چند پسر لای پاشون زدم و اوج سکسم با دختر عموم بود همو انگول میکردیم. باخودم میگم خاک تو سرم حداقل یکم جلو تر میرفتم!

ـــــــــــ

try to be brave, honest, real and sexy. like a real nigga !

• 0

مرسی

نقل از: Clay0098
حداقل خوبه ادم منطقی هم تو سایت داریم سپاس بله مناسفانه کودک یا نوجوان برای خیلی موارد ضغیر محسوب می شه ولی پای مسایل دیگه وسط بیاد از سن ده سال به بالا کبیر و رشید یا رشیده حساب اش می کنن

ممنون از لطف شما شاید منم اگه اون ماجرا پیش نیومده بود و با جنایت هایی به اسم مقدسات در حق کودکان میشه آشنا نشده بودم،امروز خودم یکی از اون ظالم هایی بودم که..... تشکر از تاپیک های خوبتون موفق باشید

(rose) (rose)

بله امیدوارم بتونم سهم خودم رو ادا کنم البته اگه گوش شنوایی باشه

ـــــــــــ

• 0

• Sobhan0310  
  • عضو از 1397/2/15

• 16

نقل از: Sobhan0310 جهت اطلاعت تمام اون موارد بالا که گفتی توی بیشتر کشور های اروپایی برقراره و اجازه ی خرید دخانیات و یاد گرفتن مسائل جنسی و افتتاح حساب و مدرسه غیبت نکردن همه ی اینا هست. درضمن یزمانی توی ایران غیبت میکردی با پدرمادرت باید بری الان یه تلفن میزنن پدر مادرا حل میشه. کل مشکل میمونه یه ازدواج که اونم توی کشور های اروپایی که هم دوست از کشور های دیگه دارم هم خودم دو تابعیتی هستم میبینم که خیلی راحت زیر ۱۸ سال رابطه ی جنسی انجام میدن و همخونه میشن برای همیشه. توی ایرانم همینه با این تفاوت که پسره در قبال دختره تعهد رسمی میده. فکر کنم بهتر هم باشه. قبل از زدن توی سر یه کشوری یه مطالعه در موردش توی کشور های دیگه هم بکنید.
کلن بر عکس بر داشت کردی اصل مطلب کشور ایکس و ایگرگ نیست صحبت سره اینه تو ایران زیره هیجده باشی بهت می گن مجاز به گرفتن گواهینامه نیستی ولی می گن صلاحیت اینکه ازدواج کنی و پدر و مادر و حتی صاحب بچه بشی هستی گرفتن گواهینامه بنظرت موضوع مهم تری هست که بچه باید تا سن قانونی منتظر باشه یا ازدواج بحث سره حقوق افراد زیره سن قانونی تو ایرانه

منظورمو نفهمیدی. اگه درخواستیه کلی بگو چرا حالا فقط ایران؟ اگه مدافع حقوق نوجوون هاییم برای تمام کشور ها بگیم. بهتر نیست؟ اگه ازدواج اجباری بود اره درسته اشتباهه ولی یوقت خودشون میخوان. بجای اینکه باهم دوس پسر دوس دختر باشن و رابطه داشته باشن و اخرشم پسره ول کنه بره. یه تعهد ازش میگیرن و میگن رسما شما دوتا برای همید اولا چرا یواشکی ؟ دوما پسره متعهد میشه به دختره تا خیلی ببخشید ولی بکن در رو نشه.

حرفم اینه که نمیشه محدود کرد نووجون هارو حتی اگه قانون ممنوعیت ازدواج هم بذاری برای زیر ۱۸ میرن یواشکی هم خواب هم میشن و تازه میشه مثل همه دنیا. با ازدواج تعهده میره بالا فقط همین!

ـــــــــــ

• 1

هعییی :(
منم وقتی پسرم به دنیا اومد سنم هنوز به...

هعییی :( منم وقتی پسرم به دنیا اومد سنم هنوز به گواهینامه گرفتن نرسیده بود

ـــــــــــ

خرم آن روز کز این منزل ویران بروم....

• 0

ببین

نقل از: Sobhan0310
کلن بر عکس بر داشت کردی اصل مطلب کشور ایکس و ایگرگ نیست صحبت سره اینه تو ایران زیره هیجده باشی بهت می گن مجاز به گرفتن گواهینامه نیستی ولی می گن صلاحیت اینکه ازدواج کنی و پدر و مادر و حتی صاحب بچه بشی هستی گرفتن گواهینامه بنظرت موضوع مهم تری هست که بچه باید تا سن قانونی منتظر باشه یا ازدواج بحث سره حقوق افراد زیره سن قانونی تو ایرانه

منظورمو نفهمیدی. اگه درخواستیه کلی بگو چرا حالا فقط ایران؟ اگه مدافع حقوق نوجوون هاییم برای تمام کشور ها بگیم. بهتر نیست؟ اگه ازدواج اجباری بود اره درسته اشتباهه ولی یوقت خودشون میخوان. بجای اینکه باهم دوس پسر دوس دختر باشن و رابطه داشته باشن و اخرشم پسره ول کنه بره. یه تعهد ازش میگیرن و میگن رسما شما دوتا برای همید اولا چرا یواشکی ؟ دوما پسره متعهد میشه به دختره تا خیلی ببخشید ولی بکن در رو نشه.

حرفم اینه که نمیشه محدود کرد نووجون هارو حتی اگه قانون ممنوعیت ازدواج هم بذاری برای زیر ۱۸ میرن یواشکی هم خواب هم میشن و تازه میشه مثل همه دنیا. با ازدواج تعهده میره بالا فقط همین!

بحث ازدواج زیره سن قانونی باید از دو منظر نگاه کرد

منظر قانونی ، منظر شرعی

بله با وضع قوانین سختگیرانه که بگن نه حتما سن ازدواج باید از یه عدد شناسنامه ای بالاتر یا پایین تر باشه اصلا موافق نیستم چون مردم با عقل خودشون می سنجن و یه جورایی خنثی اش می کنن مثل بحث حجاب

ولی بحث ازدواج کودکان اینجا بیشتر از منظر شرعی و دینی هست تا قانونی چون زمانی شرع حکم کنه وضعیت مثل یه قانون نیست ، چون شرعیات ما با قوانین و منطق استدلال اصلا سازگاری ندارن

امیدوارم منظورم رو رسانده باشم

ـــــــــــ

• 0

• Sobhan0310  
  • عضو از 1397/2/15

• 16

نقل از: Sobhan0310

بحث ازدواج زیره سن قانونی باید از دو منظر نگاه کرد

منظر قانونی ، منظر شرعی

بله با وضع قوانین سختگیرانه که بگن نه حتما سن ازدواج باید از یه عدد شناسنامه ای بالاتر یا پایین تر باشه اصلا موافق نیستم چون مردم با عقل خودشون می سنجن و یه جورایی خنثی اش می کنن مثل بحث حجاب

ولی بحث ازدواج کودکان اینجا بیشتر از منظر شرعی و دینی هست تا قانونی چون زمانی شرع حکم کنه وضعیت مثل یه قانون نیست ، چون شرعیات ما با قوانین و منطق استدلال اصلا سازگاری ندارن

امیدوارم منظورم رو رسانده باشم

بحث نقد و فهم شرع کار امثال من و شما نیست. نظر من اینه که اگه دونفر از نوجوونی با هم ازدواج کنن و بزرگ بشن بمرور اخلاقشون با هم به یه تعادلی میرسه همونطور که نسل پدربزرگ و مادربزرگای ما باهم سازگارن و زندگی خوبی دارن‌ و اتفاقا میبینیم که از زندگی بهتری نسبت به ما جوون های نسل امروزی دارن. ولی بهتره بذاریم اهلش نظر بدن و دلیلشو بگن.

یچیزو نمیفهمم که توی سایتی حتی اسمش هم شهوانیه تاپیک های غیر جنسی و سیاسی و مذهبی و اجتماعی چیکار میکنن؟

ـــــــــــ

• 0

• 29_erny_29  

• عضو از 1398/6/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 154

• 167

افکار گره خورده با عقاید قدیم

(dash) (dash) (dash)

ـــــــــــ

رویاهام میدوه اما خودم کجام ؟(dash)

• 0

بلی

نقل از: 29_erny_29 (dash) (dash) (dash)

نظر شما چیه

ـــــــــــ

• 1

• 29_erny_29  

• عضو از 1398/6/19

• 167

چون افکارم یکمی بد هست

نظر شما چیه

میتونم بگم که در هر مسئله ای باید به کودکان اموزش لازم داده بشه

اونم طوری که مایه تمسخر یا نگاه بد اونا به مسائل جامعه نشه!!

و مسائلی مثل کودک همسری هم خوب باید کنار گذاشته شه!! ما در قدیم نیستیم!!

ـــــــــــ

• 1

بله

نقل از: 29_erny_29
نظر شما چیه

ولی زامبی های مسلط بر ایران چیزی بنام منطق حالی شون نیست فقط زیر ناف فعال هست و بس

ـــــــــــ

• 1

• 29_erny_29  

• عضو از 1398/6/19

• 167

زامبیکسمی

نظر شما چیه

ولی زامبی های مسلط بر ایران چیزی بنام منطق حالی شون نیست فقط زیر ناف فعال هست و بس

و خب چی کنیم!! :(

ـــــــــــ

• 0

خب

نظر شما چیه

باید با روش آنتی زامبیسم رفت جلو یکیش نافرمانی مدنی هست دومیش اجازه داد زامبی ها اونایی که حالت سیب زمینی دارن رو بخورن که حداقل اکسیژن این مملکت رایگان به همه نرسه حق اونایی باشه نه سیب زمینی هستن نه در قبیله زامبی ها

ـــــــــــ

• 0

• 29_erny_29  

• عضو از 1398/6/19

• 167

گیج بشدم!!

نظر شما چیه

باید با روش آنتی زامبیسم رفت جلو یکیش نافرمانی مدنی هست دومیش اجازه داد زامبی ها اونایی که حالت سیب زمینی دارن رو بخورن که حداقل اکسیژن این مملکت رایگان به همه نرسه حق اونایی باشه نه سیب زمینی هستن نه در قبیله زامبی ها

سیب زمینی ها رو بفروشیم به زامبیا که سمی شن بمیرن؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «