وضع کیری مملکت

• marvellll  

• عضو از
    1397/8/28

• پست‌ها: 11

• 23

ﮐﻮﺩﮎ ﻓﺎﻝ ﻓﺮﻭﺷﯽ ﺭﺍ ﮔﻔﺘﻨﺪ: ﭼﻪ ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﯽ؟

ﮔﻔﺖ: دیلدو ﻣﯿﻔﺮﻭﺷﻢ بخر واس ننت، ﺧﻮ جااکش ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ دگ! ﻭﺍس چی ﺳﻮﺍﻝ کصشعر ﻣﯿﭙﺮﺳﯽ؟!

به دلیل وضعیت تخمیه اقتصادی کودکان فال فروش اعصاب ندارند.باهاشون مهربون باشید

ـــــــــــ

ops

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Sara.3exi  

• عضو از 1397/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 7

خخخ

خخخ

ـــــــــــ

ایدی sigheyaB_rbot

• 1

• marvellll  

• عضو از 1397/8/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 23

استاااد

نقل از: استاد_عقل_کل مملکت جوری شد که استاد بزرگواری چون من کارم بشود کسوشر نوشتن در شهوانی. در پایان یک حکایت مینویسم. امید است که مفید باشد : سلطان سنجر را در آن وقت كه به دست غزان گرفتار شده بود، پرسيدند: علت چه بود كه ملكی بدين وسعت و آراستگی كه تو را بود چنين مختل شد؟ گفت: كارهای بزرگ به مردم خرد فرمودم و كارهای خرد به مردم بزرگ، كه مردم خرد كارهای بزرگ را نتوانستند كرد و مردم بزرگ از كارهای خرد عار داشتند و در پی نرفتند. هر دو كار تباه شد و نقصان به ملك رسيد و كار لشگری و كشوری روی به فساد آورد

شما با این هوش و ذکاوتت یه کاری کن از دست این اخوندا راحت شیم دیگه باو

ـــــــــــ

ops

• 0

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5125

• 6065

بالاتر از خطر!

"اسلام در خطر است". دغدغه ی امام راحل بود. باری گفت: - لاکن این را باید همه بدانند، آن روزی که من احساس خطر برای جمهوری اسلامی بکنم، آن روزی که من احساس خطر برای اسلام بکنم، آن روز این طور نیست که باز من بنشینم نصیحت بکنم، دست همه را قطع خواهم کرد. خاک برایش خبر نبرد. در چهل سالگی نظامش، اعلام خطر و وضعیت قرمز است و معنی و مفهوم آن این است حمله ی هوایی انجام خواهد شد. شبکه های اجتماعی از آخوند عبور کرده و به ریش پر خون حبیب بن مظاهر رسیده اند. دو نشان. راست گفت سید محمّد خاتمی: اسلام از دست رررفت. خدا رحم کرد. یک امضا. الان داشتیم با پا برف و شیره می خوردیم!

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

• marvellll  

• عضو از 1397/8/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 23

قدرت یک اسپرم

نقل از: T-N-T "اسلام در خطر است". دغدغه ی امام راحل بود. باری گفت: - لاکن این را باید همه بدانند، آن روزی که من احساس خطر برای جمهوری اسلامی بکنم، آن روزی که من احساس خطر برای اسلام بکنم، آن روز این طور نیست که باز من بنشینم نصیحت بکنم، دست همه را قطع خواهم کرد. خاک برایش خبر نبرد. در چهل سالگی نظامش، اعلام خطر و وضعیت قرمز است و معنی و مفهوم آن این است حمله ی هوایی انجام خواهد شد. شبکه های اجتماعی از آخوند عبور کرده و به ریش پر خون حبیب بن مظاهر رسیده اند. دو نشان. راست گفت سید محمّد خاتمی: اسلام از دست رررفت. خدا رحم کرد. یک امضا. الان داشتیم با پا برف و شیره می خوردیم!

امام راحل به من اموخت یه یک انسان توانایی اینو داره ک بتون کیرشو بکنه تو عاقبت ۸۰ میلیون انسان دیگه

ـــــــــــ

ops

• 1

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5125

• 6065

نقل از: marvellll
نقل از: T-N-T "اسلام در خطر است". دغدغه ی امام راحل بود. باری گفت: - لاکن این را باید همه بدانند، آن روزی که من احساس خطر برای جمهوری اسلامی بکنم، آن روزی که من احساس خطر برای اسلام بکنم، آن روز این طور نیست که باز من بنشینم نصیحت بکنم، دست همه را قطع خواهم کرد. خاک برایش خبر نبرد. در چهل سالگی نظامش، اعلام خطر و وضعیت قرمز است و معنی و مفهوم آن این است حمله ی هوایی انجام خواهد شد. شبکه های اجتماعی از آخوند عبور کرده و به ریش پر خون حبیب بن مظاهر رسیده اند. دو نشان. راست گفت سید محمّد خاتمی: اسلام از دست رررفت. خدا رحم کرد. یک امضا. الان داشتیم با پا برف و شیره می خوردیم!

امام راحل به من اموخت یه یک انسان توانایی اینو داره ک بتون کیرشو بکنه تو عاقبت ۸۰ میلیون انسان دیگه

امام کیروشون مصنوعی بود

◙وگرنه نمیشه با کیر طبیعی میلیونها ادم را گاییـــد

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا زنان و مردان نسبت به یکدیگر برترند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «