يك تغيير نامحسوس ولي بزرگ!!

• Kamii75  

• عضو از
    1397/11/28

• پست‌ها: 103

• 64

بياييد يكم برگرديد به عقب!
به اون زماني كه براي بار اول اومديد تو شهواني!!
ش ه و ا ن ي !
عقايدتون يادتون مياد؟
به چي باور داشتيد و الان نداريد!
به چي نداشتيد و الان داريد!
بيشتر صحبتم با اونايي هست كه چندساله يا حداقل چندين ماهه كه اينجا هستن!
تغييري رو تو خودتون احساس كرديد!؟
اون تغييرو برامون تعريف كنيد!
و نظرم بديد كه از نظر خودتون بده يا خوب!؟
يك سري از دوستان از چند سال پيش يك اكانت دارن و الانم رو همونن و يك سري تازه اومدن
و يه سري هم مثل خودم از قديم بصورت مقطعي بودم
منظورم بيشتر افراد گروه اول و سومه!
منتظرتونم.

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 466

• 1171

واللا از روز اولی که اومدم همین بودم،الآنم همینم و...

واللا از روز اولی که اومدم همین بودم،الآنم همینم و اگه خدابخواد و زنده باشم قراره همینم بمونم...پیشرفتو داشتی؟

ـــــــــــ

• 4

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 103

• 64

نقل از: داریوشم

نقل از: داریوشم واللا از روز اولی که اومدم همین بودم،الآنم همینم و اگه خدابخواد و زنده باشم قراره همینم بمونم...پیشرفتو داشتی؟

همونطور كه گفتم نامحسوس!؛) يكم بيشتر نگا كن شايد متوجه يه چيزايي شدي!

ـــــــــــ

• 3

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: KingsNeverDie

نقل از: KingsNeverDie با آدمای جدید آشنا و همکلام شدم . این ارتباط با دیگران باعث میشه تجربت تو شناخت آدمها بیشتر بشه و اینکه روی شخصیت خودت هم اثر داره و باعث میشه پخته تر بشی

ادعا ميكني كه فقط اوضاع بهتر شده!؟؟ پخته تر شدي!؟ تفكراتت به سمتي نرفته كه نبايد ميرفت!؟

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 799

• 1258

اوایل

اوایلی که میگم شاید سال 91 یا 92 با یه گوشی درِ پیت که فقط سایت شهوانی رو باز میکرد و فیلتر نمیکرد میومدم بدون ثبت نام . اوایل جالب بود . بعدش با پی سی اومدم و بازم کمی جالب بود . سال 94 اولین بار عضو شدم و یواش یواش برام عادی شد . یه بار حذف اکانت کردم و دوباره عضو شدم و خیلی با چت حال میکردم . الان کلا همه چیزش برام بیمعنی شده و فعلا دارم با تایپیک گذاشتن و تبادل نظر با دوستانم حال میکنم که اگر این هم نبود کلا دیگه نمیومدم . همون طور که الان دو ماهه اصلا دیگه توی چت هم نرفتم . حتی 1 بار . در کل تخمیِ .

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 4

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: Kamii75
نقل از: KingsNeverDie با آدمای جدید آشنا و همکلام شدم . این ارتباط با دیگران باعث میشه تجربت تو شناخت آدمها بیشتر بشه و اینکه روی شخصیت خودت هم اثر داره و باعث میشه پخته تر بشی
ادعا ميكني كه فقط اوضاع بهتر شده!؟؟ پخته تر شدي!؟ تفكراتت به سمتي نرفته كه نبايد ميرفت!؟

میخوای منو به چالش بکشی؟ خخخ من خودم مردمو به چالش میکشم. سقراط رو میشناسی؟ من از سقراط بدترم خخخ به هر حال دیگه سعی نکن منو به چالش بکشی

من اون كاريو كه دوس دارم ميكنم(ولي به چالش كشيدن تو جز اونا نبود) ؛) لازم نبود اونارو بگي ساد ترينش جواب ندادن بود!

ـــــــــــ

• 0

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2513

• 9076

...

خب قاعدتا آدم وارد هر محیطی که میشه ی سری اثرات جرئی یا کلی رو تجربه میکنه!

خب ی سری چیزا رو نمیشه گفت چون جاش اینجا نیس ولی از نظر عقیدتی بنده همونیم که بودم و خواهم بود

ی سری تجارب خوب و بدی کسب کردم که خوشبختانه و متاسفانه رو "من" تاثیر گذاشت.

دوستایی که اینجا پیدا کردم و چیزایی که ازشون یاد گرفتم قابل چشم پوشی نیس.

کسایی مثل جناب ددلاور، مونلایت، شبح سیاه، حمید عزیز، سایه روشن جنگل، اسکلت حشری و خیلیای دیگه که حضور ذهن ندارم وجودشون قابل تقدیره.

از کسب علم و تجربه بگیر تا رفاقت و صداقت و دورویی و نیرنگ بازی...

اینجا ی جامعس و به تبع درش آدم خیلی چیزا رو تجربه میکنه!

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 6

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: uzer

نقل از: uzer اوایلی که میگم شاید سال 91 یا 92 با یه گوشی درِ پیت که فقط سایت شهوانی رو باز میکرد و فیلتر نمیکرد میومدم بدون ثبت نام . اوایل جالب بود . بعدش با پی سی اومدم و بازم کمی جالب بود . سال 94 اولین بار عضو شدم و یواش یواش برام عادی شد . یه بار حذف اکانت کردم و دوباره عضو شدم و خیلی با چت حال میکردم . الان کلا همه چیزش برام بیمعنی شده و فعلا دارم با تایپیک گذاشتن و تبادل نظر با دوستانم حال میکنم که اگر این هم نبود کلا دیگه نمیومدم . همون طور که الان دو ماهه اصلا دیگه توی چت هم نرفتم . حتی 1 بار . در کل تخمیِ .

عجب!!!روند كسل كننده اي داشتي پس!

ـــــــــــ

• 1

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: Different man

نقل از: Different man خب قاعدتا آدم وارد هر محیطی که میشه ی سری اثرات جرئی یا کلی رو تجربه میکنه! خب ی سری چیزا رو نمیشه گفت چون جاش اینجا نیس ولی از نظر عقیدتی بنده همونیم که بودم و خواهم بود ی سری تجارب خوب و بدی کسب کردم که خوشبختانه و متاسفانه رو "من" تاثیر گذاشت. دوستایی که اینجا پیدا کردم و چیزایی که ازشون یاد گرفتم قابل چشم پوشی نیس. کسایی مثل جناب ددلاور، مونلایت، شبح سیاه، حمید عزیز، سایه روشن جنگل، اسکلت حشری و خیلیای دیگه که حضور ذهن ندارم وجودشون قابل تقدیره. از کسب علم و تجربه بگیر تا رفاقت و صداقت و دورویی و نیرنگ بازی... اینجا ی جامعس و به تبع درش آدم خیلی چیزا رو تجربه میکنه! موفق باشید

خيلي خوبه كه مقصود تاپيكمو فهميدي و خوب جواب دادي! و يه خورده هم بده كه جوابي رو كه ميخواستم ازت نگرفتم! (البته ترجيح ميدم زير اين تاپيك جوابشو ندي!مزه ش ميره) به هر حال ممنون.

ـــــــــــ

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1240

• 3145

...

...

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم،په پوله

• 1

• آیت.ال....  
  • عضو از 1397/4/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 373

• 536

تنها تغییری که داشتم و الان هم گهگداری حسش میکنم...

تنها تغییری که داشتم و الان هم گهگداری حسش میکنم اینه که شُلترین عضو بدنم بعضی وقتا صِفت میشه.تغییر دیگه ای نداشتم

ـــــــــــ

• 2

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: abbbbbcc

نقل از: abbbbbcc راحت باش حتما نباید جواب بدی

درسته ،حتما كه نبايد جواب بدم.

ـــــــــــ

• 1

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: آیت.ال....

نقل از: آیت.ال.... تنها تغییری که داشتم و الان هم گهگداری حسش میکنم اینه که شُلترین عضو بدنم بعضی وقتا صِفت میشه.تغییر دیگه ای نداشتم

وقتي كه بصورت جدي يك سوال مطرح ميشه طنازي كردن زياد كار جالبي به نظر نميرسه!

ـــــــــــ

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 3145

خب معامله میکنیم

...

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم،په پوله

• 1

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

بازم‌اجباری به معامله نیست،ولی قبول کن اگه معامله کردنم جذابیتی برات نداره پس حق بده به این نتیجه برسم که:

۱.هیچ نمیدونی اینجا چیکار میکنی و صرفا یه تاپیک زدی،خب خیلیا اینطورین و مشکلی نیست سخت نگیر!

۲.اگه به نتایجی رسیده بودی که میتونستی بهش افتخار کنی،مطمئنم که اولین نظر بدون اینکه کسی ازت بپرسه با آب و تاب فکراتُ میگفتی،البته هر جا استثنا هست شاید شمام مستثنا باشی!

۳.حالت خیلی جالب اینه که به این نتیجه رسیده باشی که اینجا بودنت باعث شده ادم معصوم سابق نباشی و یکمم عذاب وجدان داشته باشی و بخوای بفهمی بقیه چطور با این قضیه کناراومدن،به این دلیل یه جوری باشه برات!که بخوای نظرای خودتم بگی،نمیدونم چطور بگم چه جوری!!(که جوابت توی پست شماره ۴ همین تاپیک یکمی به این داستان اشاره میکنه!)

ببین من شرلوک هلمز نیستم،پس یکم خونسرد باش و اعصاب خودت خراب نکن،اینارُ گفتم تا مثل جواب قبلیت سریع یه چیزی نگی و قبلش یکم فکر کنی

خب معامله اینه که من جواب سوالاتت میدم،یعنی واقعیتشُ میگم و نمیپیچونم،تُف میندازم کف دستم و قول میدم

بعد اینکه من گفتم تو هم راستشُ میگی؟

من بهت حق ميدم كه به هر نتيجه اي كه دوس داري برسي و هر نظري كه دوس داري در مورد من و بقيه بدي......در ضمن شرلوك هلمز معامله نميكنه،چيزيو كه ميخواد بدست مياره!

ـــــــــــ

• 2

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 3145

...

...

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم،په پوله

• 1

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

بازم‌اجباری به معامله نیست،ولی قبول کن اگه معامله کردنم جذابیتی برات نداره پس حق بده به این نتیجه برسم که:

۱.هیچ نمیدونی اینجا چیکار میکنی و صرفا یه تاپیک زدی،خب خیلیا اینطورین و مشکلی نیست سخت نگیر!

۲.اگه به نتایجی رسیده بودی که میتونستی بهش افتخار کنی،مطمئنم که اولین نظر بدون اینکه کسی ازت بپرسه با آب و تاب فکراتُ میگفتی،البته هر جا استثنا هست شاید شمام مستثنا باشی!

۳.حالت خیلی جالب اینه که به این نتیجه رسیده باشی که اینجا بودنت باعث شده ادم معصوم سابق نباشی و یکمم عذاب وجدان داشته باشی و بخوای بفهمی بقیه چطور با این قضیه کناراومدن،به این دلیل یه جوری باشه برات!که بخوای نظرای خودتم بگی،نمیدونم چطور بگم چه جوری!!(که جوابت توی پست شماره ۴ همین تاپیک یکمی به این داستان اشاره میکنه!)

ببین من شرلوک هلمز نیستم،پس یکم خونسرد باش و اعصاب خودت خراب نکن،اینارُ گفتم تا مثل جواب قبلیت سریع یه چیزی نگی و قبلش یکم فکر کنی

خب معامله اینه که من جواب سوالاتت میدم،یعنی واقعیتشُ میگم و نمیپیچونم،تُف میندازم کف دستم و قول میدم

بعد اینکه من گفتم تو هم راستشُ میگی؟

من بهت حق ميدم كه به هر نتيجه اي كه دوس داري برسي و هر نظري كه دوس داري در مورد من و بقيه بدي......در ضمن شرلوك هلمز معامله نميكنه،چيزيو كه ميخواد بدست مياره!

بیا اب قند (drinks)

بای (cool)

اميدوارم كه اينطور باشه كه ميگي! اوشو ميگه:زندگي واقعي زمانيه كه بتوني رها كني! ولی حسی که تو نوشتن جواب قبلیت بود تو همینم میشد دیدش!! یه اضطراب کوچولو! یه مقدار قابل توجه دل و جرات میخواد که ادم خودش باشه! کم میشه دید اینو حتی تو شهوانی که ادما مخفین ولی اونا حتی خودشونو از خودشون مخفی میکنن! (برای شروعش میتونی بی تفاوت از کنار این پست من بگذری! دقیقا همون کاری که من اگه جوابی بدی میکنم.) بوس

ـــــــــــ

• 0

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 3145

تو راست میگی

...

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم،په پوله

• 0

• icy_girl  

• عضو از 1393/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2630

• 7018

..

هر چی اعتقاد داشتم اینجا پرید ‌..

ینی مجبورم کرد برم پی واقعیت !

ـــــــــــ

• 5

• Kamii75  

• عضو از 1397/11/28

• 64

نقل از: icy_girl

نقل از: icy_girl هر چی اعتقاد داشتم اینجا پرید ‌.. ینی مجبورم کرد برم پی واقعیت !

اگه یکم بیشتر تلاش کنی منم شاید بفهمم!

ـــــــــــ

• 0

• icy_girl  

• عضو از 1393/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 2630

• 7018

نقل از: icy_girl هر چی اعتقاد داشتم اینجا پرید ‌.. ینی مجبورم کرد برم پی واقعیت !

اگه یکم بیشتر تلاش کنی منم شاید بفهمم!

چیکار کنم؟

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «