يه روز، يكي از دختراي شهواني...

عاقا يه روز يكي از دختراي شهواني افتاده بود تو چاه ،ماهم درش آورديم ديديم أه أه چقد كثيف و زشت و بد تركيب و بد اندام و بد قيافس... خلاصه صورتشو كه شست ديديم عه! اين كه از دختراي شهواني نيست، يكي از دختراي لوتي بود بعد يادم اومد كه ما اصا تو شهواني همچين دختري نداريم ، دختراي شهواني همه ناز و خوشكل و خوش تيپ و خوش اندامن... هيچي ديگه ولش كرديم رفت...
خدايا به اميد تو
خصوصي منتظرتونم :-)

ـــــــــــ

اگر برای ابد
هوای دیدن تو
نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• number.13  

• عضو از 1398/1/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 853

• 1405

13

این حرکتا دیگ جواب نمیده بنویسیه مرد 40 ساله هستم یه پورشه دارم یه برجم دارم شبی 3 میلیونم میدم برا سکس بریزن پی ویت اگه قیمتو بالا ببری پسرم میتونی بکنی (dash) (biggrin)

ـــــــــــ

no.13

(biggrin) (biggrin)

• 5

• Omidfatalii  
  • عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 55

ععع

من از جفت چشام بدی دیدم، از کص لیسی بدی ندیدم

ـــــــــــ

• 0

●●●

دخترای لوتی ، برخلاف دخترای شهوانی، كثيف و زشت و بد تركيب و بد اندام و بد قيافه ان

دخترای شهوانی، برخلاف دخترای لوتی، همه چی تموم و واقعا perfect ان....تنها مشکلشون ***نالوتی*** بودنشونه : نمیدن بکنیم (biggrin)

ـــــــــــ
Don’t you think that I’d know, they’ve hurt you, before?i

• 9

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1527

• 1223

نقل از: number.13

نقل از: number.13 این حرکتا دیگ جواب نمیده بنویسیه مرد 40 ساله هستم یه پورشه دارم یه برجم دارم شبی 3 میلیونم میدم برا سکس بریزن پی ویت اگه قیمتو بالا ببری پسرم میتونی بکنی (dash) (biggrin)

نع جواب نميده :-(

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

اینجانب تو را به عنوان رتبه ی چهارم اتحادیه ی لیسندگان شهوانی منسوب میکنم. هشتگ من عیسا هستم

ـــــــــــ

• 3

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

لکن رتبه ی اول بین دو کاربر رقابت شدیدی وجود داره. هنوز دقیق مشخص نیست. هشتگ من عیسا هستم

ـــــــــــ

• 2

• Zhazha  

• عضو از 1397/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 94

• 725

دهنت سرویس

نقل از: Omidfatalii من از جفت چشام بدی دیدم، از کص لیسی بدی ندیدم

. (biggrin)

ـــــــــــ

عهد نا بستن از آن به که ببندی و نپایی

• 1

• Zhazha  

• عضو از 1397/8/16

• 725

اون دوتا نامزد محترم رتبه اول رو با رسم شکل توضیح دهید.

نقل از: هنرمند_بی_هنر... لکن رتبه ی اول بین دو کاربر رقابت شدیدی وجود داره. هنوز دقیق مشخص نیست. هشتگ من عیسا هستم

لطفن :)

ـــــــــــ

عهد نا بستن از آن به که ببندی و نپایی

• 1

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

نقل از: Zhazha
نقل از: هنرمند_بی_هنر... لکن رتبه ی اول بین دو کاربر رقابت شدیدی وجود داره. هنوز دقیق مشخص نیست. هشتگ من عیسا هستم

در آینده اگر شد و دوستان بهشان بر نخورد ، تاپیک لیسندگان شهوانی را خواهم زد و آنجا معرفی شان میکنم. تا ببینیم چه میشود

ـــــــــــ

• 2

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• 57

ظاهرا ما جوونای ایرونی خوب رفت و آمدی تو شهوانی و...

ظاهرا ما جوونای ایرونی خوب رفت و آمدی تو شهوانی و لوتی داشتیم. سکس کلاب کم داریم فقط :-)))

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 0

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 1771

• 5090

نقل از: هنرمند_بی_هنر...

در آینده اگر شد و دوستان بهشان بر نخورد ، تاپیک لیسندگان شهوانی را خواهم زد و آنجا معرفی شان میکنم. تا ببینیم چه میشود

آپدیتش کن

ـــــــــــ

I'm not the same man anymore!

I've changed...

• 2

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

نقل از: Different man

آپدیتش کن

در حال آپدیت است. برای مثال تاریخچه ی موفو را که چک نمودم دیدم قبلا لیسنده بوده ولی تغییر ماهیت داده. از این رو از لیست حذف شد

ـــــــــــ

• 3

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

و البته اگر جنبه ها خیلی بالا باشد تاپیک لاس زن ترین بانوان شهوانی را هم خواهم زد. البته فکر نمیکنم جنبه ها آنقدر بالا باشد

ـــــــــــ

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 5090

شلپ شلپ شلپ

بنظرم ریسک نکن خطرناکه به ریسکش نمیارزه!

موفو دیگه ناامید شده وگرن بقول خودش "ما تغییری تو خودمون نئریم و ندادیم"

ـــــــــــ

I've changed...

• 3

مِلِچ مِلِچ مِلِچ

نقل از: Different man بنظرم ریسک نکن خطرناکه به ریسکش نمیارزه! موفو دیگه ناامید شده وگرن بقول خودش "ما تغییری تو خودمون نئریم و ندادیم"

بله ریسکش بالاست . البته اگر خواستم بزنم قبلش در خصوصی از کاربران اجازه میگیرم تا شوکه نشوند . موفو سنش بالا رفته دیگر حوصله ندارد

ـــــــــــ

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• 5090

نقل از: Different man بنظرم ریسک نکن خطرناکه به ریسکش نمیارزه! موفو دیگه ناامید شده وگرن بقول خودش "ما تغییری تو خودمون نئریم و ندادیم"

بله ریسکش بالاست . البته اگر خواستم بزنم قبلش در خصوصی از کاربران اجازه میگیرم تا شوکه نشوند . موفو سنش بالا رفته دیگر حوصله ندارد

باشد!

ولی همچنان جق میزند و این نشان از کمر تنومند اوست دیگر زبان که جای خود دارد!

ـــــــــــ

I've changed...

• 2

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• 1223

دادا بيخيال يه تاپيك زدم دور هم بخنديم يكم، اين الان ميره تاپيك ليسر ها رو آپ ميكنه اسم منم مياره آبروريزي ميشه،

ـــــــــــ

• 3

• erny19qwerty  

• عضو از 1396/12/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 3373

• 4177

نقل از: We_Are_All_Victims

دخترای لوتی ، برخلاف دخترای شهوانی، كثيف و زشت و بد تركيب و بد اندام و بد قيافه ان

دخترای شهوانی، برخلاف دخترای لوتی، همه چی تموم و واقعا perfect ان....تنها مشکلشون ***نالوتی*** بودنشونه : نمیدن بکنیم (biggrin)

ما اصن سنمون نمیرسه بدونیم لوتی کجا بوده :)

ـــــــــــ

why we can't recognize why we are live ? and live for what? i get mad?ha

• 2

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• 1223

مرسي داش فرهاد كه برگشتي، راستي اون داستان رو ادامه نداديااا

ـــــــــــ

• 2

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• 1223

كدورت حل شد بسلامتي يا ...؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بهترین سلسله تاریخ ایران از نظر شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «