داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

١۰ مشکل ساک زدن و راهکار آن

1399/01/02

١۰ مشکل رایج هنگام ساک‌زدن و راهکار آنها

سکس دهانی را برای هر دوی‌تان لذت‌بخش‌تر کنید

by Hayley Macmillen Nov 29, 2016

هر مردی تمایلات و علایق خاص خودش را دارد و بهترین راه برای فهمیدن این که پارتنرتان موقع ساک‌زدنِ کیرش، از چه چیزی خوشش می‌آید این است از خودش بپرسید. با این حال یکسری از مشکلات هستند که برای خیلی‌ها موقع سکس دهانی پیش می‌آید.
در اینجا ١۰ تا از این مشکلات و راهکارهایشان گردآوری شده است:


١) نمی‌توانید همه‌ی کیر را وارد دهان‌تان کنید

اول از همه بدانید که هیچ اجباری برای این کار نیست.
دکتر ‘مارین’ می‌گوید: «خیلی از زنان فکر می‌کنند که باید مثل پورن‌استارها کیر پارتنرشان را ته‌گلویی ساک بزنند در صورتی که اصلاً اینطور نیست، بالاخره دلیلی هست که به آنها می‌گویند پورن‌استار! می‌توانید بدون این که دائماً حس خفه شدن داشته باشید، کیر پارتنرتان را به خوبی ساک بزنید. رازش این است که از دست‌هایتان هم استفاده کنید و با دهان و زبان‌تان روی سر کیر تمرکز کنید. با دست بدنه‌ی کیر را بگیرید تا با ایجاد فشار لذت این کار را برای پارتنرتان بیشتر کنید. استفاده از یک یا هر دو دست‌تان و کمی روان‌کننده باعث می‌شود هم لذت کار بیشتر باشد و هم دست‌هایتان به نوعی مثل محافظ عمل کنند تا پارتنرتان بتواند داخل دهان‌تان شدیدتر تلمبه بزند، انگار دارد دهان‌تان را می‌کند، در صورتی که در واقع این شما هستید که عمق دخول کیرش را کنترل می‌کند.»


۲) حس خفگی و تهوع دارید، ولی نه از نوع خوبش

می‌توانید بدون این که کیر پارتنرتان ته گلویتان را پاره کند، حس ساک‌زدن ته‌گلویی را به او منتقل کنید، برای این کار سر کیرش را به سمت سقف دهان‌تان هدایت کنید یا این که با زبان‌تان ته گلوی‌تان را ببندید. وقتی کیر پارتنرتان به سقف دهانتان (یادتان باشد که دندان‌های بالایی‌تان را با لب‌تان بپوشانید) یا زبان‌تان ضربه می‌زند هم او از این کار لذت می‌برد و نه شما حس خفگی و تهوع پیدا می‌کنید.


۳) دوست دارید ته‌گلویی ساک بزنید ولی هنوز پوزیشن مناسب این کار را پیدا نکرده‌اید

بعضی از پوزیشن‌ها برای ساک‌زدن ته‌گلویی بهتر از بقیه هستند، پوزیشن‌هایی که سرتان صاف است و همتراز با دهان و گلویتان است مناسب هستند مانند پوزیشن 69.
همچنین می‌توانید به جای زانو زدن جلوی پارتنرتان به صورت چمباتمه بنشینید تا بتوانید ارتفاع دهان‌تان را برای ساک‌زدن ته‌گلویی تنظیم کنید. همچنین بیخیال اسپری‌های بی‌حس‌کننده‌ی گلو شوید. درد، سیگنال بدن است تا به شما بگوید که در خطر است و کاری که دارید می‌کنید را متوقف کنید ولی اگر با اسپری‌های بی‌حس‌کننده حس دردتان را از بین ببرید احتمال آسیب جدی به گلویتان وجود دارد!
‘لوگان’ که متخصص سکس است می‌گوید: «به عنوان کسی که قبلاً روی کیر پارتنرم استفراغ کرده‌ام پیشنهاد می‌کنم که ساک‌زدن ته گلویی را زمانی انجام دهید که شکم‌تان خیلی پر نباشد.»


۴) گردن‌تان نیاز به استراحت دارد

اگر از این که همه‌ی حرکات را خودتان انجام می‌دهید خسته شده‌اید، از پارتنرتان بخواهید سرتان را بگیرد و برای عقب و جلو کردن آن کمک‌تان کند، حتی می‌توانید به کمر دراز بکشید و او روی صورت‌تان قرار بگیرد و خودش همه‌ی کار را انجام دهد، البته قبلش حتماً با او درباره‌ی این کار حرف بزنید. اگر کسی بدون مشورت با شما کیرش را تا ته گلویتان فشار می‌دهد احتمالاً آدم مغرور و عوضی‌ای است. رضایت دوطرف جزو اصول اولیه‌ی سکس است.


۵) کیرش مزه‌ی خوبی ندارد

راستش را بخواهید مزه‌ی کیر وحشتناک است ولی خوشبختانه راه حل این مشکل ساده است. می‌توایند قبل از ساک‌زدن با هم یک دوش سکسی بگیرید یا از روان‌کننده‌های طعم‌دار استفاده کنید.
Wicked Sensual Care روان کننده‌هایی با طعم شیرین تولید می‌کند که چسبنده هم نیستند و اگر برای واژن‌تان هم استفاده کنید دچار عفونت قارچی نمی‌شوید. شاید این کار اولش حال‌بهم‌زن به نظر برسد ولی صبر کنید طعم کاراملش را امتحان کنید، واقعاً فوق‌العاده است!


۶) او به انزال نزدیک شده ولی نمی‌دانید چقدر دیگر باید به ساک‌زدن ادامه دهید

خط باریکی بین «آه خیلی حس خوبی دارد» و «لطفا دهانت را از کیرم بکش بیرون» وجود دارد و این خط بعد از ارگاسم است نه هنگام آن!
وقتی پارتنرتان می‌گوید دارد ارضا می‌شود، شما باز هم به ساک‌زدن ادامه دهید تا به انزال برسد، البته پارتنرتان باید قبل از انزال به شما بگوید تا غافلگیر نشوید و منی‌اش روی سر و صورت‌تان نپاشد. بعد از انزال دیگر کیر را به حال خودش رها کنید، به اندازه‌ی کافی زیر فشار بوده است!


۷) نمی‌توانید ریتم بگیرید

ریتم ثابت و هماهنگ کلید رسیدن به ارگاسم است. می‌توانید برای ریتم گرفتن حرکات‌تان را با موزیک هماهنگ کنید و سرتان را با ریتم بیس آهنگ عقب و جلو کنید. شاید این کار احمقانه به نظر برسد ولی قطعاً جواب می‌دهد.


۸) فک‌تان درد می‌کند

هیچ قانونی نیست که می‌گوید باید از اول تا آخر کار کیر را در دهان‌تان نگه دارید. می‌توانید ساک‌زدن را متوقف کنید و با سینه‌هایتان یا دست‌هایتان کیرش را تحریک کنید یا داخل رانش را نوازش کنید. مطمئن باشید کیرش به خاطر چند ثانیه دوری از دهان‌تان شل نمی‌شود.


۹) نمی‌دانید با پوست ختنه‌گاه چه کار کنید

اگر پارتنرتان ختنه شده است به راحتی می‌توانید با سر کیرش بازی کنید ولی اگر او ختنه نشده باید به طور غیر مستقیم و از همان روی پوستش سر کیرش را ساک بزنید، این حالت مثل زمانی است که چوچوله‌ی زنان را از روی کلاهک آن تحریک می‌کنید. همانطور که تحریک مستقیم چوچوله می‌توانید بیش از اندازه و ناخوشایند باشد تحریک مستقیم سر کیر هم گاهی می‌تواند بیش از حد شدید باشد و حتی دردناک، پس در هر حالت از او بپرسید که چه حسی دارد. یک حرکت سکسی‌ای که می‌توانید انجام دهید این است که با دندان و لب‌هایتان پوست کیرش را کنار بزنید و با سر کیرش بازی کنید.


١۰) خیلی طول می‌کشد

این پرسش به قابلیت شما در تشخیص این که چه زمانی باید تکنیک‌تان را عوض کنید و چه زمانی به کارتان ادامه دهید برمی‌گردد، اگر با حرکات دایره‌ای کیرش را تحریک می‌کنید و حس می‌کنید به انزال نزدیک شده است نباید ناگهان تکنیک‌تان را به عقب و جلو کردن تغییر دهید. اگر می‌خواهید تکنیک‌های جدید استفاده کنید. لوگان پیشنهاد می‌کند با دست بدنه‌ی کیرش را بگیرید و روی تحریک سر کیرش تمرکز کنید، به خصوص بافت نازک زیر آن. این ناحیه را با لیسیدن، ضربه زدن با زبان یا فشار دادن با لب‌هایتان تحریک کنید. نقاط دیگر بدن پارتنرتان مثل بیضه‌ها و مقعدش را هم فراموش نکنید، البته اگر خودش دوست داشته باشد. برای ایجاد حس لرزش می‌توانید موقع ساک‌زدن ویبراتور را روی گونه‌هایتان قرار دهید تا کیرش بیشتر تحریک شود.


در آخر هم یادتان باشد که علایق شما به اندازه‌ی تمایلات پارتنرتان اهمیت دارد، پس اگر از ساک‌زدن ته‌گلویی خوشتان نمی‌آید انجامش ندهید. اگر دوست دارید پارتنرتان به جای دهان روی سینه‌هایتان انزال شود به او بگویید که روی سینه‌هایتان انزال شود نه جای دیگری. شما ملکه‌ی ساک‌زدن هستید و این شما هستید که حکومت می‌کنید نه او!


منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/a8376689/blow-job-problems-oral-sex-advice

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-03-21 16:59:05 +0430 +0430
نقل از: شنل_قرمزی ممنونم از این راهکارهایی که زحمت ترجمشو میکشی و بهمون ارائه میدی . مورد دوم برای من خیلی مفید واقع شد باشد که در زمره‌ی رستگاران قرار گیرم (inlove)

سپاس، البته اینجانب معرفی میکنم، زحمت ترجمه‌‌ش رو هیئت مترجمان ستاد حشرگذاری شهوانی میکشند و درنهایت خودم میکنمش ارائه.
درکل بسی مایه‌ی خرسندی‌ست که مفید واقع شده واست. گِره‌ی دیگری هم داشتی اطلا بده تا اینچنین حشرگشایی شود...


نقل از: boy99IR من واسه یکی ساک زدم تو ماشین گردنم خیلی درد اومد واسه دومی فکم خیلی درد اومد ولی بو کیر مستم میکنه اووووم بعضی کیرا واقعا حال بهم زنه کیر ختنه شده بهترین کیره به نسبت ختنه نشده

بوی کیر دیگه چه صیغه‌ای‌ست؟!
درضم اگه میدونسم انقد انسان باکمالاتی هسی محترمانه‌تر باهات بحث میکردم توی اون تاپیک درمورد اسلام! خخخ

1 ❤️

2020-03-21 17:15:51 +0430 +0430

عالی مر۳۰

1 ❤️

2020-03-21 17:52:20 +0430 +0430
نقل از: Diba090 خیلی خیلی ممنون دوست عزیز از زحمتی که در احیانا ترجمه و افزون بر آن در بارگزاری متحمل شده اید...

سپاس 🌹
0 ❤️

2020-03-26 06:28:26 +0430 +0430

ی تجربه شخصی بهتون بگم …
ساک زدن کیر یکی از بهترین لذت هاست ب شرطی ک درست یاد بگیرید ک ن خسته بشین و ن حلقتون اذیت بشه.
زمانی ک میخواین کیرو تا ته بکنین تو حلقتون زبونتون رو تا اخر بدین بیرون
چند بار اول یکم اذیت میشین ولی خب یاد میگیرید ک دگ اذیت نشید !

1 ❤️

2020-03-26 11:58:21 +0430 +0430

مرسی بابت تایپیک مفیدت
بدردم خورد 🌹

1 ❤️

2020-03-26 12:23:27 +0430 +0430

چقدر به درد بخور بود ممنونم مرسی 👌

1 ❤️

2020-03-26 23:25:48 +0430 +0430

دندون زدن تو ساک بده

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom