پرده ی بکارت دختران ایرانی

• IFtmii  

• عضو از
    1398/5/1

• پست‌ها: 9

• 33

سلام به دوستان شهوانی، حالا که توی این محیط هستیم و درمورد سکس و رابطه و هرچی که مربوطه صحبت میکنیم و عکس و فیلم میبینیم راجع به یه موضوع به نظر نیازه صحبت بشه،مشکلی که خودم درگیرش بودم و از زن و مرد میخوام بخونن...
پرده ی بکارت یکی از دلایلیه که دخترا گاهی از سکس فرار میکنن،یا به خاطر نداشتنش حرف میشنون، ولی اطلاعات غلط و کم ما ایرانی ها باعث مشکلات بزرگی توی زندگی بعضی دخترا شده،خیلیا افسرده شدن چون ناخواسته و از رو نا آگاهی پردشونو از دست دادن و محدودیت خانواده باعث شده حتی به این خاطر به خودکشی فکر کنن.....
پس اول یه سرچ توی گوگل راجع به پرده ی بکارت بزنیم بعد کسیرو متهم کنیم،از خودم شروع میخوام بکنم....
من ۱۱ سالم بود،دقیقا سنی که هر دختر و پسری روی بدن و اندام های جنسی خودش حساس میشه و میخواد در واقع باهاشون آشنا بشه.
توی اون سن من هم میل جنسی محدودی داشتم هم حتی کوچیک ترین اطلاعاتی نداشتم،نه میدونستم واژن چیه،نه سکس نه حتی پرده، اصلا اطلاعات صفرحتی نمیدونستم پسرا آلتشون چه جوریه و اصن من سوراخی دارم که چیزی میره توش :)))) ،چون مادرم از دید خودش بی عفتی بود این موضوع اگه بیاد با من صحبت کنه‌ و منو آگاه کنه،برای همین من دچار یه اشتباه شدم، کشف کردم که من توی بدنم جایی رو دارم که چیزی ازش میره داخل و با اینکار دقیق یادمه توی حموم برای اولین بار من پردمو از دست دادم،خون میومد و کف حموم قرمز بود،پاهام سست بود و ترسیده بودم،حس کردم زخم کردم خودمو،یه دختر بچه که شدیدا ترسیده بود و درد داشت ولی جرئت اینو نداشت پیش خانوادش حرفی بزنه...من تا سال ها نمیدونستم چیکار کردم تا سوم راهنمایی اولین بار با یه پسر آشنا شدم و اون راجع به این موضوع ازم پرسید،خلاصه که من فراموش کرده بودم اون روز توی حمومو و تا مدت ها فکر میکردم من پرده دارم و اجازه ی سکس به دوست پسرم نمیدادم،ولی یه روز به طور اتفاق که ذهنم درگیر پرده و سکس بود اون خاطره اومد توی ذهنم، تا دوماه دچار افسردگی شدید بودم ولی نمیتونستم به کسی بگم چرا،به هیچکس،چون اگه دوست پسرم میفهمید میخواست منو بکنه و واقعا هم یکی دوبار که پیشش خوابیده بودم به زور میخواست منوبکنه که بعد اون موضوع کات کردیم اصن ،دوستام ممکن بود به همدیگه بگن و خانوادم،که بهشون نیاز داشتم این ترسو توی من کاشته بودن،پس تنهای تنها داشتم از درون دق میکردم،توی سن های بالاتر با پسرای زیادی رفت و آمد کردم و اشتباهم این بود که این موضوع دیگه برام عادی شده بود و پذیرفته بودمش،مدت ها دوباره درگیر افسردگی شدم چون هیچکس باور نمیکرد که من سکس نداشتم و پردمو خودم زدم،کلی حرف شنیدم،کلی بهتون خوردم که من یه فاحشم و از من سکس میخواستن چون پرده نداشتم و راه بهترین سکس باز بود،حتی دوست پسری داشتم که عاشقم بود ولی اوایل رابطه وقتی این حرفارو پشت من از آشناها شنید گفت دروغ میگی و باهام کات کرد، و حتی خیلیا منو تهدید کردن یا سکس میکنی یا آبروتو میبریم و چه شب های سختی بود برام چون هرلحظه ترس اینکه نکنه به گوش بابام رسونده باشن منو داشت میکشت،من این موضوع رو گفتم تا باور کنید که خیلی اتفاق ها هست که از نبود فرهنگ و اطلاع و آگاهی پیش میاد، من سالها خودمو توی خونه حبس کردم،با پسر و دختر حرفی نزدم تا اون موضوع ها فراموش بشه و یک روز بالاخره یکی پیدا شد که منو باور کنه،یکی پیدا شد که عقل و شعور اینو داشته باشه که حس یه دخترو درک کنه، پرده نداشتن چیزی نیست که ما دخترا به خاطرش اینجوری عذاب بکشیم و روحمون آسیب ببینه،پس لطفا با مراعات تر با این موضوع برخورد کنید....
ممنونم ازتون که خوندین (rose)

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

۹۰ درصد و اندی از جامعه اصلن احساس این چنین...

۹۰ درصد و اندی از جامعه اصلن احساس این چنین چیزهایی ندارن. چون سواد ندارن..... که همش هم کار این آخوندهای بی پدر مادره

ـــــــــــ

• 1

• Kaspian.red2  

• عضو از 1397/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 147

• 86

این که عالیه...

حالا الان مشکل خاصی وجود داره؟ به نظر شما ایجاد رابطه ی آزاد برای افرادی با تجربه ی شما کار بدیه؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• حشرجون  

• عضو از 1390/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 1853

• 602

الان دیگه همه پسرا میدونن.
که داشتن پرده توسط یک...

الان دیگه همه پسرا میدونن. که داشتن پرده توسط یک دختر نشون باکره بودن و سکس نکردن نیست. و حتی ممکنه با وجود پرده حامله هم بشه و ...

و اینکه در آخر خوش بحال پسرایی که با دختر باکره ازدواج میکنن. چون واسه کون کردن دیگه مشکل درد و التماس و اینا ندارن (rolling)

ـــــــــــ

عاشق آنال سکسم و لیسیدن کس. عکسام رو تو پروفایلم ببینین.

• 0

• trexcl  

• عضو از 1390/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 175

• 37

عزیزم
خدمتتون عرض کنم که پرده‌ی بکارت اگر در سنین...

عزیزم خدمتتون عرض کنم که پرده‌ی بکارت اگر در سنین زیر ۱۴ سال زایل بشه، و اگه دوباره دخولی صورت نگیره، در حقیقت ترمیم می‌شه و اگه فردی که در سن ۱۲ سالگی پارگی بکارت داشته، در سن ۲۵ سالگی ازدواج کنه، باز هم دچار پارگی بکارت خواهد شد. پرده‌ی بکارت در حقیقت یک بافت مویرگی هست که تا یک سنی اگر پاره بشه دوباره ترمیم می‌شه. حتی یک دختر ۲۰ ساله هم اگر پس از پارگی بکارت دیگه سکس نداشته باشه ممکن بعد از ۵ سال اگه دوباره سکس کنه دچار پارگی بکارت بشه. در کل وجود بکارت یک مسئله‌ی فرهنگی مبتلا به غفلت و غُلو است

ـــــــــــ

:-*

• 0

• SattarMP  

• عضو از 1398/7/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 6

کونی بودی نمیدونستی خودت (wanking)

کونی بودی نمیدونستی خودت (wanking)

ـــــــــــ

(wanking) (erection) (rose)

• 0

• Kosdoostxx  
  • عضو از 1398/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 18

اولا من که تا حالا سکس نداشتم حق دارم بخوام با زنی...

اولا من که تا حالا سکس نداشتم حق دارم بخوام با زنی ازدواج کنم ک تا حالا سکس نداشته.... دوما شما سوم راهنماییی تازه متوجه شدی؟مگه دوستات توی مدرسه نبودن و در مورد این چیزا حرف نمیزدن؟مشکوک میزنی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حرف های سپاه در مورد اینکه ایران بعد از جمهوری اسلامی تبدیل به سوریه و ... میشود را باور دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «