پرورش چریک ضد نظام ؟؟؟!!!!

• uzer  

• عضو از
    1396/8/19

• پست‌ها: 811

• 1257

دوستی ( دوست عزیزم آقای عبدالرضایی با اسم کاربریِ korkak ) تایپیک زد که شخصی باعث پرورش چریکهایی شده که ضد نظام عملیات میکنن !! اونم توی شهر هایی مثل تهران !! از منبع موثق خدمت عرض میکنم ، که به ازای هر 5 نفری که توی خیابون از کنارت رد میشن ، اقلا دو تا عنصر اطلاعاتی وجود داره و این یعنی خفقان .
شما میدونی اصلا پرورش یه چریک چه شرایط و سختی ها امکاناتی لازم داره ؟
اینو به عنوان کسی عرض میکنم که 15 سال از بهترین روزهای جوونیم رو کاماندوی ارتش بودم و با همه عملیاتهای چریکی و ضد چریکی کاملا آشنا هستم چون از 15 سال تکاور ارتش بودن ، فقط 4 سال آموزش تکاور و چریک و ضد چریک و آبی خاکی و چتر بازی و عملیات تصرف و گرفتن اسیر و مربیگری صخره نوردی عملیاتی و صد جور آموزش دیگه دیدم .
کدوم چریک رو میگی ؟ اونی که پایپ و زرورق و هرویین و شیشه دستشه رو چریک میگی که به خاطر پول موادش هر خریتی میکنی ، یا اونایی فقط فکر سکس هستن و اینو میشه از بازدید تاپیکها در مورد مسایل جنسی و مقایسه اون با تایپیکهای مسایل اجتماعی کاملا فهمید .
عزیز چریک و عملیات چریکی چیزی نیست که بشه باهاش یه رژیم رو عوض کرد و اینجا همه رو مشغول دردسرهای زندگی و گرفتاری های مختلف کردن که چنین چیزی امکان نداره . شاید در ابعاد کوچیک و نقاط نزدیک به مرض بشه عملیاتهای محدودی انجام داد . اما اسم اینو نمیشه گذاشته عملیات چریکی .
یا توی این کشور زندگی نمیکنی یا از اعتراض عمومی و عملیات ضد رژیم دچار اشتباه استراتژیک شدی .
اینجا ایرانه .
یعنی خفقان .
یعنی کنترل شما با هزاران دوربین به ظاهر ترافیکی .
یعنی از هر 5 نفر ، اقلا 2 نفر اطلاعاتی بودن .
یعنی کنترل جامعه به ضرب چماغ و گاز اشک آور و در مواقع لازم گلوله و حتی موشک .
و البته با احترام به نظر شما . چون شاید روزی به اونجا هم برسیم .

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2279

• 6650

ببخشید...

میشه عملیات ضد چریکی رو توضیح بدین که چیه؟

در ثانی،اون دوره المان شرقی بود که میگفتن تو هر جمع پنج نفره قطعا یک نفر جاسوس اشتازیه،هر چند که حرف شمارم نمیتونم با منطق رد کنم،ولی حقیقتا که به مذاق خودم خوش نمیاد،هر چند که دور از ذهن هم نیست...

ببین عزیز،ما اینجا در یک تسلسل باطل گیر میکنیم،من میدونم که میدونی که میدونم که میدونی و...!پارتیزان و انتی پارتیزان،نیروهای ایران،در حقیقت جدای این که نیروهای منظمی نیستن ولی نیروهای منظمی هستند!شما میگین کوماندوهای ارتش...شاید یک سری از بخش های ارتش و سپاه و بسیج حتی اموزش جنگ چریکی ببینن،ولی جدای اینکه عملیات ضد چریکی از نظر منطقی وجود نداره (به این دلیل که در عملیات چریکی منطق ارتش های منظم وجود نداره) همه این ارگان ها در کل ماهیتی دارند به اسم ارتش منظم بودن،ضمنا،مگه همه نظامیای ایران عاشق و دلباخته ی چشم و ابروی اقا و نظامن؟یعنی اگر دستور به سرکوب داده شود اتفاقی که دوران شاه در ایران،دوران سالازار در پرتغال و...افتاد تکرار نمیشه؟

من منکر وجود اون دوربینای کوفتی،بزدل ها و خایمال ها و...نمیشم،ولی فک نکنم جز تهران جای دیگه ای انقدر وضع امنیتی باشه...

ـــــــــــ

همین که راست است این خاطرات،خاطرت جمع باشد از پاشیدنم...

• 9

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 811

• 1257

توضیح

نقل از: Deadlover4 میشه عملیات ضد چریکی رو توضیح بدین که چیه؟ در ثانی،اون دوره المان شرقی بود که میگفتن تو هر جمع پنج نفره قطعا یک نفر جاسوس اشتازیه،هر چند که حرف شمارم نمیتونم با منطق رد کنم،ولی حقیقتا که به مذاق خودم خوش نمیاد،هر چند که دور از ذهن هم نیست... ببین عزیز،ما اینجا در یک تسلسل باطل گیر میکنیم،من میدونم که میدونی که میدونم که میدونی و...!پارتیزان و انتی پارتیزان،نیروهای ایران،در حقیقت جدای این که نیروهای منظمی نیستن ولی نیروهای منظمی هستند!شما میگین کوماندوهای ارتش...شاید یک سری از بخش های ارتش و سپاه و بسیج حتی اموزش جنگ چریکی ببینن،ولی جدای اینکه عملیات ضد چریکی از نظر منطقی وجود نداره (به این دلیل که در عملیات چریکی منطق ارتش های منظم وجود نداره) همه این ارگان ها در کل ماهیتی دارند به اسم ارتش منظم بودن،ضمنا،مگه همه نظامیای ایران عاشق و دلباخته ی چشم و ابروی اقا و نظامن؟یعنی اگر دستور به سرکوب داده شود اتفاقی که دوران شاه در ایران،دوران سالازار در پرتغال و...افتاد تکرار نمیشه؟ من منکر وجود اون دوربینای کوفتی،بزدل ها و خایمال ها و...نمیشم،ولی فک نکنم جز تهران جای دیگه ای انقدر وضع امنیتی باشه...

شما دقیقا همونی رو نوشتی که منظور من بود . پس لزومی به کلمه ( ببخشید نبوده ) شما که با وجود دوربینها و چیزهای کوفتی دیگه موافقی ، میدونم که میدونی توی همه شهرهای بزرگ دیگه هم همچین سیستمی هست . اما درباره ضد چریک . طبق حرف شما چریک لزوما نظامی ( حالا اعم از ارتش و سپاه و ....) نیست . اما ضد چریک نیرویی سازمان یافتست که گرایش مستقیم داره با نیروهای مسلح یه کشور . در عمل همون کارهایی رو میکنه که یه چریک میکنه . اما روشهای پیدا کردن یه چریک ، روشهای دور زدن ، گرا دادن نقطه استقرار ، کسب اخبار از منابع محلی ، روش جنگ با یه گروه چریکی و خنثی سازی عملیاتهای چریکی و ........... رو بهش میگن ضد چریک. مثل تروریست و ضد تروریست . در عملل اگر نیروهای ضد چریک توی نیروهای مسلح یه کشور نباشه ، اون کشور همیشه دچار تخریب و ترور و خرابکاریه . ( البته در مورد ایران وضع کمی فرق داره )

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 7

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 967

• 2498

تجربه عالی ای دارین

کیه که منکر اینهمه دوربین به ظاهر ترافیکی،نیروی اطلاعاتی،بسیجی مخلصِ مغز خشک! و روشهای دیگه بشه،ولی...

همونطوری که شما ارتش بودی و من سرباز ارتش،توی یکی از حساس ترین یگانای کشور بودم(بماند کجا)هر دو تامون خوب میدونیم که پادگانا خالین،این همه دیوار کشی،این همه دوربین،این همه تبلیغات بیشترش فقط برای درست کردن این طرز فکره که"دیوارهای پادگانُ ببین و بترس"

با وجود اینهمه تشکیلات(که بیشترش اداریه)توهین به شخص خودت نباشه کدوم فرمانده ای،چند نفرشون؟موقع درگیری وارد میدان میشن؟اصلا میتونن؟اصلا ورزشکار بودن؟اصلا ......فقط دوره پشتِ دوره برای انجام هر چه دقیق تر نامه نگاریها و کارای اداری!چند نفرشون واقعا مبارزن؟؟؟؟؟؟؟کیه که داره از مرزها نگهبانی میده؟؟به نظرت سربازا این کار میکنن یا فرمانده ها؟؟؟؟

هیچ توهینی به خودت و همکارات نیست،ولی هر دومون میدونیم واقعیته

ـــــــــــ

قه زات وه گیانم‌ ،په پوله

• 5

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• 6650

خب...

حتی اگه واقعا استرتژی جنگ ضد چریکی جواب بده که فکر نکنم جواب بده (چون میشه روش های بنیادین جنگ چریکی رو به چالش کشید پس نتیجتا ضد چریکی که برای جنگیدن با امثال خودش اموزش دیده صرفا میتونه فقط حرکت هارو پیشبینی کنه و برنامه بریزه و بازم امکان غافلگیریش هست،مثل همون جریان عملیات های ضد تروریستی...مشکل اونا و نقطه قوت ما پروتکل های ثابتن که میشه اونارو به چالش کشید) باید به این فکر کرد که در نهایت ایا راه دیگه ای باقی میمونه؟حتما باید به وضعیت سودان و سومالی دچار بشیم تا اتفاقی بیفته،کک مردم بگزه و بعد دیگه نشه به هیچ عنوان جمع و جورش کرد؟

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

متاسفانه

نقل از: abbbbbcc کیه که منکر اینهمه دوربین به ظاهر ترافیکی،نیروی اطلاعاتی،بسیجی مخلصِ مغز خشک! و روشهای دیگه بشه،ولی... همونطوری که شما ارتش بودی و من سرباز ارتش،توی یکی از حساس ترین یگانای کشور بودم(بماند کجا)هر دو تامون خوب میدونیم که پادگانا خالین،این همه دیوار کشی،این همه دوربین،این همه تبلیغات بیشترش فقط برای درست کردن این طرز فکره که"دیوارهای پادگانُ ببین و بترس" با وجود اینهمه تشکیلات(که بیشترش اداریه)توهین به شخص خودت نباشه کدوم فرمانده ای،چند نفرشون؟موقع درگیری وارد میدان میشن؟اصلا میتونن؟اصلا ورزشکار بودن؟اصلا ......فقط دوره پشتِ دوره برای انجام هر چه دقیق تر نامه نگاریها و کارای اداری!چند نفرشون واقعا مبارزن؟؟؟؟؟؟؟کیه که داره از مرزها نگهبانی میده؟؟به نظرت سربازا این کار میکنن یا فرمانده ها؟؟؟؟ هیچ توهینی به خودت و همکارات نیست،ولی هر دومون میدونیم واقعیته

درسته . در عمل و مخصوصا در ارتش چنین چیزی اتفاق نمیفته . اما ما یگانهایی داریم به اسم یگانهای امنیت امام علی که دقیقا همین آموزش ها رو دیدن. جایی که نیرو انتظامی و یگان ویژه کم میاره . اینا رو تا دندون مسلح میفرستن توی میدون ، که هم ورزشکارن ، هم دعوای خیابونی بلدن ، و هم عبایی از زدن حتی زن و بچه هم ندارن . و در عمل مثل ربات هستن و هر کاری بهشون بگی انجام میدن در راستای بقای نظام !!! اینجور وقتا ارتش و سپاه هم نمیان مردم رو بزنن . اما همه توی سال 88 دیدیم لباس شخصی ها و کسایی که مستقیم به مردم تیر جنگی میزدن . اینا همون گردانهای امنیت امام علی هستن . خایه مالان نظام ملا شاهی .

ـــــــــــ

• 8

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

مسله

نقل از: Deadlover4 حتی اگه واقعا استرتژی جنگ ضد چریکی جواب بده که فکر نکنم جواب بده (چون میشه روش های بنیادین جنگ چریکی رو به چالش کشید پس نتیجتا ضد چریکی که برای جنگیدن با امثال خودش اموزش دیده صرفا میتونه فقط حرکت هارو پیشبینی کنه و برنامه بریزه و بازم امکان غافلگیریش هست،مثل همون جریان عملیات های ضد تروریستی...مشکل اونا و نقطه قوت ما پروتکل های ثابتن که میشه اونارو به چالش کشید) باید به این فکر کرد که در نهایت ایا راه دیگه ای باقی میمونه؟حتما باید به وضعیت سودان و سومالی دچار بشیم تا اتفاقی بیفته،کک مردم بگزه و بعد دیگه نشه به هیچ عنوان جمع و جورش کرد؟

مسئله اینجاست که چریک لزوما سازمان یافته نیست و از نظر تسلیحاتی و آموزشی و حمایت سیاسی جایگاه کمی داره . ولی ضد چریک دست پرورده یه سیستمه کامله ، با حمایت مالی و حمایت سیاسیِ همون نظامی که براش داره میجنگه و از حمایت توپخانه ای و هوایی و اطلاعاتی هم برخورداره . برای همین در عمل همیشه از چریک دو سه قدم جلو تره . بماند از اینکه گاهی هم به قول شما خودش هم به گا میره و ......................

ـــــــــــ

• 2

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• 6650

در کمال احترام...

بخش دوم سوالمو جواب ندادید؛

چه باید کرد؟

ـــــــــــ

• 2

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2498

اسمش امام علی باشه یا عمر!

نقل از: uzer
نقل از: abbbbbcc کیه که منکر اینهمه دوربین به ظاهر ترافیکی،نیروی اطلاعاتی،بسیجی مخلصِ مغز خشک! و روشهای دیگه بشه،ولی... همونطوری که شما ارتش بودی و من سرباز ارتش،توی یکی از حساس ترین یگانای کشور بودم(بماند کجا)هر دو تامون خوب میدونیم که پادگانا خالین،این همه دیوار کشی،این همه دوربین،این همه تبلیغات بیشترش فقط برای درست کردن این طرز فکره که"دیوارهای پادگانُ ببین و بترس" با وجود اینهمه تشکیلات(که بیشترش اداریه)توهین به شخص خودت نباشه کدوم فرمانده ای،چند نفرشون؟موقع درگیری وارد میدان میشن؟اصلا میتونن؟اصلا ورزشکار بودن؟اصلا ......فقط دوره پشتِ دوره برای انجام هر چه دقیق تر نامه نگاریها و کارای اداری!چند نفرشون واقعا مبارزن؟؟؟؟؟؟؟کیه که داره از مرزها نگهبانی میده؟؟به نظرت سربازا این کار میکنن یا فرمانده ها؟؟؟؟ هیچ توهینی به خودت و همکارات نیست،ولی هر دومون میدونیم واقعیته

درسته . در عمل و مخصوصا در ارتش چنین چیزی اتفاق نمیفته . اما ما یگانهایی داریم به اسم یگانهای امنیت امام علی که دقیقا همین آموزش ها رو دیدن. جایی که نیرو انتظامی و یگان ویژه کم میاره . اینا رو تا دندون مسلح میفرستن توی میدون ، که هم ورزشکارن ، هم دعوای خیابونی بلدن ، و هم عبایی از زدن حتی زن و بچه هم ندارن . و در عمل مثل ربات هستن و هر کاری بهشون بگی انجام میدن در راستای بقای نظام !!! اینجور وقتا ارتش و سپاه هم نمیان مردم رو بزنن . اما همه توی سال 88 دیدیم لباس شخصی ها و کسایی که مستقیم به مردم تیر جنگی میزدن . اینا همون گردانهای امنیت امام علی هستن . خاله مالان نظام ملا شاهی .

هیچ فرقی نداره

عملیات چریکی یعنی دور زدن،دور زدن کسی که دورت میزنه،دور زدن کسی که دورزدن بلده،چریک یعنی چه لباس شخصی چه امام علی،چه بسیج،چ سپاه و .....هیچ فرقی نداره

اگه اطلاعات و پشتیبانی هوایی و منابع مالی دارند به چه کاری میاد وقتی نمیدونن کیُ بزنن؟؟بمب و اطلاعات ما کمتر از پشتیبانی هوایی و اطلاعات اونا نیست،قبول داری؟قبول داری پشتیبانی هوایی وسط شهر زیاد بکار نمیاد؟قبول داری برتری که چریک داره اینه که میدونه کجا ر بزنه؟؟

جایی که ارتش خدمت میکردم یک نفر حتی یک نفر!حتی یک نفر پیدا نکردم که بخواد برای این حکومت مردم خودش بکشه،حتی یک نفر!!خیلیا هستن مثل خودت روزش که برسه پشتشون خالی میکنن،غیر از اینه؟

ـــــــــــ

• 4

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

چه باید کرد

نقل از: Deadlover4 بخش دوم سوالمو جواب ندادید؛ #چه باید کرد؟

دوست عزیز چه باید کرد رو همه براش جواب داریم . چه باید کرد رو میشه با یکی شدن و مثل مردم فرانسه ، بدون وقفه اعتراض رو ادامه دادن میشه مثال زد . اما این دقیقا همون نقطه ضعفیه که آقایون دارن ازش استفاده میکننن. اینکه ما یکی نمیشیم و هیچ کاری انجام نمیدیم . حتی به قیمت گشنگی و اقتصاد فرو پاشیده . چه باید کرد رو توی دستای خودمون باید ببینیم که الان با ایجاد انواع فشار به مردم ، اون دستهایی که باید با هم یکی بشن رو قطع کردن . به نظرت با این عدم اتحاد و عدم تحرک باید چه کرد ؟

ـــــــــــ

• 1

• Deadlover4  

• عضو از 1396/5/30

• 6650

خب...

دوای درد عدم اعتماد و نبود میل به اتحاد با فهموندن یک سری اصول ساده به این مردم ممکنه،اما نه تا وقتی که این رژیم سرپاس،اگرم وقت رو از دست بدیم و دست روی دست بزاریم تا مردم متحد بشن دیگه چیزی برای نجات دادن باقی نمونده...

تنها راه حل فعلی جلوی این حکومت قیام مسلحانس تا مردم رو تشویق کنه،همزمان باید به مردم فهموند که ما مثل نسل انقلابیون پنجاه و هفت چند دهه وقت نداریم،باید بهشون بفمونیم که اگه تو خیابون نمیرن از گرسنگی میمیرن و دیگه ایرانی نمیمونه که بخوان توش زندگی کنن،باید بهشون فهموند که با کون گشادی نه شاه مصلح میاد نه مهدی موعود،باید بفهمن که همه چی دست خودسونه ولی وقت ندارن!

ـــــــــــ

• 5

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 479

• 1130

سلام
دوست عزیز تو متنتون چیزی خوندم که برام خیلی...

سلام دوست عزیز تو متنتون چیزی خوندم که برام خیلی عجیب بود.اینکه از هر 5 نفر دو نفر اطلاعاتین!...کاری به بحث شما در مورد چریکها ندارم و آنچنان اطلاعاتیم ندارم(فقط خودم در سپاه و بسیج خدمت کردم و غیر آشنا نیستم)...اما در مورد اون حجم از اطلاعاتیها،یه مثال ساده میارم براتون.چند ماه پیش،تعدادی از نیروهای اسراییلی اومدن و در یکی از سایتهای اتمی چندین سربازو(یا پاسدارو) کشتن،چیزی حدود 10 ساعت کل سایت دستشون بود و تمام مدارک اون سایتو با کامیون!با خودشون بردن!اونم زمینی و نه با هواپیما!و از مرز!...من این اخبارو از بیرون از ایران شنیدم و تمام شبکه های خبریم نشون دادن.سوای اونهمه کاغذ و مدارک دیگه یه خروار سی دی هم بردن که اینطور که شنیدم تمامی اطلاعات اون سایتو خالی کردن...این چطور امکان داره که همچین عملیاتی اتفاق افتاده باشه و اونهمه نیروهایی که شما میگین حتی متوجه نشده باشن؟و البته هیچ هم صداشو در نیاوردن انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده...این موضوع جدای از اینکه حیرت انگیزه،منم اول باورش سخت بود برام اما گشتم و دیدم خیر همچین اتفاقی افتاده.میتونین با یه سرچ ساده مطالبی رو در موردش پیدا کنین

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

تاکتیک

نقل از: داریوشم سلام دوست عزیز تو متنتون چیزی خوندم که برام خیلی عجیب بود.اینکه از هر 5 نفر دو نفر اطلاعاتین!...کاری به بحث شما در مورد چریکها ندارم و آنچنان اطلاعاتیم ندارم(فقط خودم در سپاه و بسیج خدمت کردم و غیر آشنا نیستم)...اما در مورد اون حجم از اطلاعاتیها،یه مثال ساده میارم براتون.چند ماه پیش،تعدادی از نیروهای اسراییلی اومدن و در یکی از سایتهای اتمی چندین سربازو(یا پاسدارو) کشتن،چیزی حدود 10 ساعت کل سایت دستشون بود و تمام مدارک اون سایتو با کامیون!با خودشون بردن!اونم زمینی و نه با هواپیما!و از مرز!...من این اخبارو از بیرون از ایران شنیدم و تمام شبکه های خبریم نشون دادن.سوای اونهمه کاغذ و مدارک دیگه یه خروار سی دی هم بردن که اینطور که شنیدم تمامی اطلاعات اون سایتو خالی کردن...این چطور امکان داره که همچین عملیاتی اتفاق افتاده باشه و اونهمه نیروهایی که شما میگین حتی متوجه نشده باشن؟و البته هیچ هم صداشو در نیاوردن انگار که هیچ اتفاقی نیوفتاده...این موضوع جدای از اینکه حیرت انگیزه،منم اول باورش سخت بود برام اما گشتم و دیدم خیر همچین اتفاقی افتاده.میتونین با یه سرچ ساده مطالبی رو در موردش پیدا کنین

اون عملیاتی که شما میگی و در غرب کشور اتفاق افتاد رو میشه دهها تحلیل کرد . اما تحلیل خود من . از نظر نظامی گاهی لازمه در رو باز کنی تا یکی بیاد و چیزایی که تو هدفته رو به سرقت ببره . از کجا معلوم که این بیخبری هدایت شده بوده و دوستان قصد اینو داشتن که یه سری اطلاعات غلط یا سوخته ، بیفته دست گروه مهاجم برای اهداف سیاسیه بعدش ؟ تاکتیک فریب هم یکی از تاکتیکهای جنگ غیر مستقیمه . حالا این وسط 10 نفر هم کشته بشن ، برای اون سیستم ارزشش رو داره که دشمن خودش رو فریب بده و به چیزی که خودش میخاد برسه . تحرکات اخیر و حرفای حسن کلید ساز و حرکت ناو هواپیمابر آمریکا و انفجار سه چهار نفتکش عربی رو چطور تحلیل میکنی ؟ به نظرت اینا با هم ربط نداره؟

ـــــــــــ

• 4

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

چه باید کرد؟

نقل از: Deadlover4 بخش دوم سوالمو جواب ندادید؛ #چه باید کرد؟

این مال عباس بود . اشتباهی فرستادم برای شما هر کاری کردم جواب رو برات بنویسم نمیدونم چرا سایت قبول نکرد و گفت حاوی متن غیر مجاز است . پس خصوصی برات میفرستم .

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

حیف

نقل از: Deadlover4 دوای درد عدم اعتماد و نبود میل به اتحاد با فهموندن یک سری اصول ساده به این مردم ممکنه،اما نه تا وقتی که این رژیم سرپاس،اگرم وقت رو از دست بدیم و دست روی دست بزاریم تا مردم متحد بشن دیگه چیزی برای نجات دادن باقی نمونده... تنها راه حل فعلی جلوی این حکومت قیام مسلحانس تا مردم رو تشویق کنه،همزمان باید به مردم فهموند که ما مثل نسل انقلابیون پنجاه و هفت چند دهه وقت نداریم،باید بهشون بفمونیم که اگه تو خیابون نمیرن از گرسنگی میمیرن و دیگه ایرانی نمیمونه که بخوان توش زندگی کنن،باید بهشون فهموند که با کون گشادی نه شاه مصلح میاد نه مهدی موعود،باید بفهمن که همه چی دست خودسونه ولی وقت ندارن!

حیف که اینو نمیشه به مردم فهموند و درد هم همینه . اضافه بر اینکه با حرفت موافقم ولی دریغا که نمیشه این اتفاق بفته . مردم رو مهندسیِ روانی کردن .

ـــــــــــ

• 3

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2498

این جوابی بود که فرستادین

وقتی خطای متن غیر مجاز میده،همون متننتون کپی کنین و نقل نزنین،بیارینش در پاسخ تاپیک جواب بدین دیگه اون خطا ر نمیزنه

پس نقل نزنین

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

ممنون

نقل از: abbbbbcc وقتی خطای متن غیر مجاز میده،همون متننتون کپی کنین و نقل نزنین،بیارینش در پاسخ تاپیک جواب بدین دیگه اون خطا ر نمیزنه پس نقل نزنین

ممنون از کمکی که کردی و غیر مستقیم هم یادم دادی چطوری این اشکال رو گاهی حل کنم . (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 1

• abbbbbcc  

• عضو از 1397/4/30

• 2498

یوزر

من abc یم نهایتش بگو الفبا....

کلیات حرفت درسته و ایرادی بهش وارد نیست

ولی اصلا اینطوری که تصور میکنین هم نیست،مسجدا و بسیجیا و هیئتا و محله ها و هزارتا داستان دیگه.....

اینی که فک کنی اینهمه کار فرهنگی و اطلاعاتی کردن پس به این دلیل دیگه مردم اگاه نمیشن یا دیر اگاه میشن و بیشترشون به این دلیلا کاری نمیکنن اشتباس!

اشتباشم اینجاس که ونزوئلا ر نگاه کن،مردمش پول مملکتشونُ میبافن،‌کیفش میکنن،میفروشن،که پول بیشتری گیرشون بیاد!!!

اونجا اخوند نداریم،بسیج نداریم،کار فرهنگی ۴۰ ساله و ۱۴۰۰ ساله نداریم و ......(نه اینکه اینا رو مردم ما تاثیر نداشتن ،کلی میگم!چون اینا خیلی ما ر گاییدن) ولی نگاه کن،تقریبا هیچ!!

چرا؟؟؟چون ذات ادم هر جای این کره کثیف اینطوریه،این ذات ادمه!!

پس مردم کی میان وسط،اگه با کار فرهنگی نمیان،با اگاه کردن نمیان چطور میان؟؟؟.......چقدر اگاه کردن؟؟؟هااااا؟؟؟؟گاییدم ترفندِ اگاهیُ......د لا مصبا برم از سکس اون پروستات سرطانی فیلم بگیرم بیارم‌ راضی میشین؟؟؟؟بخدا یه تُف و لعنت میکنین و راهتونُ میکشین میرین،غیر ازینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مردم‌ وقتی میان که چنتا حرکت درست ببینن،چنجای مهمُ بکشی پایین،بریزیش کفِ خیابون،بهشون ثابت کنی که تو میتونی کسی باشی که اینارُ بگاد،وقتی میان که ببینن چطور ترسوندیشون،چطور پشت مردمت وایسادی،چطور آرزویِ یک عمرِ چند نسل و یک دنیا رُ به رخشون ‌کشیدی و اون پرچم لامصبُ دستت گرفتی و تموم دنیا نگات میکنن،وقتی میان که دست بزاری رو جایی که بهش میبالن وقتی میان ک صدای انفجارش اینقد بلند باشه که همه بشنفن،بشنفن که دیگه سخت کسی میتونه بگیردشون و با شیشه نوشابه بگادشون،وقتی میان که ثابت کنی که اونا دیگه تخم ندارن نوشابه دستشون بگیرن

سوشیالِ فاک شده

دنیایِ مردگان

ـــــــــــ

• 5

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1257

جوابت دوست من که بازم توقیف شد!!!!

کل حرفات درسته . منم در به در میگردم دنبال همینکه ببینیم کی مخالفه و کی موافق . ولی کو حرکت ؟ کو جنبش خود جوش مردمی ؟ به خدا این مردم نبودن که شاه رو ورداشتن. این انقلاب نبود . اونی که الان نشسته در راس انتخاب ما نبود . همه اینا پشت پرده تعیین شده و برای ما ساختن . هنوز پشت پرده منافع خودشون تامین میشه . پس نیازی به جابه جایی نیست . به اضافه اینکه اگر حرکتی اینطوری بشه کرد ( نمیگم نفر اولم ) اما از اولین کسایی هستم که به این حرکت بپیوندم . حتی با آموزشهایی که دارم انواع خرابکاری و ساختن مواد منفجره از هیچ رو هم میتونم به دیگران یاد بدم . حرفات ایده ال بود . اما خدایی این ایده آلها برای کی مهمه ؟ مردمی که حتی 1 روز اگر کار نکنن شب باید خودشونو زن و بچشون گشنه بخوابن ، با هزار جور ترفند و آگاه سازی ، ریسک این کارو نمیتونن بکنن . گفتم که مردم مهندسیِ روانی شدن . کاش ما هم مثل خیلی کشورهای دیگه ، از چندتا تیر و چند تا کشته دادن در راه آزادی نمیترسیدیم که این زندگی صد بار از مردن بدتره .

ـــــــــــ

• 3

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 592

• 1348

اول از هرچیزی اتحاد میخوایم. اتحاد، اتحاد، اتحاد...

اول از هرچیزی اتحاد میخوایم. اتحاد، اتحاد، اتحاد چیزی که تو جامعه ما تقریبا صفره. مارو تقسیم کردن به هزاران گروه. کلی دلبستگی عقیدتی، قومی، نژادی ، طبقه اقتصادی و ..... وقتی این تفاوتها و تعصبات هست به راحتی میشه همچین مردمی رو کنترل کرد. راحت میشه یه گروه رو جلوی گروه دیگه قرار داد و به دست خودشون نابودش کرد. چریک بازی؟ در حال حاضر یه جوکه همین

ـــــــــــ

• 2

• AloneeBoy  

• عضو از 1397/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 8

این حرفهایی که جنابعالی میزنی ممکنه درصدیش درست...

این حرفهایی که جنابعالی میزنی ممکنه درصدیش درست باشه کیه که ندونه این نظام ۴۰ سال فقط سرکوبگر پرورش داده ولی نباید توی دل کسانی رو‌ که اراده مبارزه کردن دارن خالی کرد ! میگه : خیر نمیرسانی لااقل شر مرسان

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «