پروژه اسلامی سازی علوم-قسمت هشتم:دیرین شناسی اسلامی

• Zarathustra  

• عضو از
    1397/11/16

• پست‌ها: 453

• 705

سلسله مطالب اسلامی سازی علوم نگاهی طنز دارد به گفته احمد خاتمی که افاضات فرمودند ما علوم دینی داریم و حتا علوم تجربی دینی هم هست.

در این جلسه برای تنویر افکار عمومی و نشان دادن قدرت علوم اسلامی به مبحث مهم دیرین شناسی اسلامی خواهیم پرداخت.

در کتاب الاعمال الرکیک فی اَزمنةُ الژوراسیک نوشته دایناسورالاسلام و المسلمین حاج شیخ تی رِکس ابنِ پالئوزوییک سمرقندی به نقل از سید برونتوزروس ابن نئاندرتال ابن تکاملی به نقل از عبدالپِرکامبریَن ابن کواترنری به نقل از شیخ پتروداکتیل ابن آلوزروس ابن دمشقی و ایشان هم به نقل از جنتی ابن نمیر ابن فسیل معروف به نمیرالمومنین که خود شاهد زنده ماجرا بوده نقل شده است که اولین دایناسوری که به ولایت اقرار کرد ولوسیرَپتور(Velociraptor) بود و خداوند به همین دلیل او را بدین نام ولایی مفتخر گردانید و اورا گوشتخوار و سریع نمود تا تمامی دایناسورهای غیرولایی را جر داده و تکه پاره کند.در زیر میتوانید تمثال مبارک ایشان را ببینید:

از همان دوران عده ای دایناسور زورگو و استکباری وجود داشتند که در حق بقیه دایناسورها نظیر دایناسور مظلوم ییمنوسروس(Yimenosaurus) یا همان یمنوسروس ظلم و ستم روا میداشتند، در اینجا عکس دایناسور مظلوم یمنی را میبینیدکه از بس بر سر این مظلوم زده شده، سرش تغییر شکل داده:

دایناسور منحرف و شهوتران دیپلودوکوس(Diplodocus) که از اسمش معلومه چکاره بود و اختراع دی پی (DP) از کارهای زشت ایشان است و ما به حول و قوه الهی هرچه نام و فسیل از ایشان بود نابود کردیم تا به زباله دان تاریخ برود. تنها برای عبرت غافلین عکس ایشان را قرار می دهیم و همانطور که می بینید با حلقه کردن دم خویش پیامی ارسال کرده مبنی بر اینکه من دایناسوری سوراخ بوده و بیایید از من کامجویی جنسی کنید:

لاپارنتوسروس(Lapparentosaurus) هم که باز معلومه چکاره بوده همانطور که از نام پلیدش پیداست، لاپای خویش را اجاره میداده و بنیان لاپایی در عالم توسط همین موجود پلید گذاشته شد و با این هیکل ادعای روشنفکری و گیاهخواری هم میکرده ،بنابراین او هم باید از این علم حذف شود:

پولاکانتوس(Polacanthus) یا بنا به برخی روایات اسلامی، اُبنه سروس هم که ظاهرا اولین موجودی بود که از راه کان، پول در می آورد و اولین کاسب جنسی در جهان بوده و با این هیکل انسان را یاد داستان لوطی و مخنث مولوی می اندازد، او نیز باید نیست و نابود گردد.

باراپاسوروس(Barapasaurus) هم که یا در بار و کاباره مشغول عیاشی بوده و یا به پاسور و قمار و فسق و فجور مشغول بوده و لهو و لعب و پاسوربازی از سرش نمی افتاده و ظلالت و گمراهی او بر کسی پوشیده نیست نیز به همین ترتیب.

کریتوسروس(Kritosaurus) با آن زائده آلت مانند روی سرش که بعدها طی تکامل به شومبولاسروس تغییر کرده ظاهرا جد اولیه شومبول به سرهای کنونی بوده که هنوز هم به وفور در اطراف و اکناف یافت می شوند، اخیرا فسیل های تازه ای کشف شده که ثابت می کند این دایناسور، جفت مونثی نیز داشته با نام ممه سروس که در دوران کنونی نیز با نام ممه به سر زیست کرده و تصویر ممگان یا ایربگ هایی از دیگران را در زیر پستهای خویش می نهند:

لزوتوسروس(Lesothosaurus) هم که اولین موجود لزبین جهان بوده تنها در صورت صیغه شدن توسط ولوسیرپتور میتوانست از گمراهی نجات پیدا کند اما آنچنان در سرش هوای لز رخنه کرده بود که عناد ورزید و به مسیر گمراهی و غفلت سقوط کرد لذا او را هم حذف می کنیم.همانطور که از عکسش پیداست هم متبرج بوده یعنی چکمه های بلند و شهوت انگیز پاش میکرده و هم راه رفتنش با ناز و ادا بوده و به صورت cat walk یا مدل مانکنی کنونی راه میرفته.

البته دایناسورهایی هم داشته ایم که زائده ای عمامه مانند بر سر داشته اند نظیر آکیلوسورئوس(Achelousaurus) و آنکیسراتوپس(Anchiceratops)، که این عمامه های اولیه در رنگها و اندازه های گوناگونی دیده شده ،ایشان دائما به کار موعظه سایر دایناسورها می پرداختند اما خودشان هم از حرفهای خودشان شاخ درآوردند و این شاخ بر سر آنها ماند و تا امروز هم شاخ و شانه می کشند:

علیرغم موعظه دایناسورهای شاخ به سر به دلیل فسق و فجور و گناه سایر دایناسورهای خاک بر سر، خداوند شهابی را روانه زمین کرد تا آنها را به سزای اعمال شنیع خویش برساند تنها مقداری از دایناسورها از این ماجرا جان سالم به در بردند که آنها هم به دلیل سیاه بودن دلشان در اثر شنیدن سخنرانی ها و مواعظ بسیار از دایناسور جلیل القدری به نام خاتمیوسروس عنان از کف داده یا هاراگیری کرده و یا خود را از کوهها پایین انداختند، همان اندک آثار باقیمانده نیز به دلیل علاقه ای که جنتی به درست کردن املت داشت و تخم های ایشان را برای ساخت املت استفاده می کرد از بین رفت و منقرض شدند که آنهم فدای تندرستی ایشان.
پس خواهرم عبرت بگیر و حجابت را رعایت کن.

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/
خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 453

• 705

هنرنمایی هرگونه شومبولاسروس...

هنرنمایی هرگونه شومبولاسروس و نیز جستجوگران زوج و نفر سوم و موارد اینچنینی در زیر این تاپیک ، اشکال شرعی دارد.

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 3

• jim_jefferies  

• عضو از 1397/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1095

• 2626

به به

نقل است که شبها شیخونا و مولانا زاراتوستورا سر از جیب تفکر بیرون میآورد و نقلی از استادش میگفت و ما مریدان جامه دریده و راهی پستهای انجمن شهوانی میگشتیم.... خیلی دوستت دارم رفیق.. نوشته هات میچسبه حسابی

ـــــــــــ

همه از خاکیم و بر فاک میرویم

• 5

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 705

نقل از: jim_jefferies

نقل از: jim_jefferies نقل است که شبها شیخونا و مولانا زاراتوستورا سر از جیب تفکر بیرون میآورد و نقلی از استادش میگفت و ما مریدان جامه دریده و راهی پستهای انجمن شهوانی میگشتیم.... خیلی دوستت دارم رفیق.. نوشته هات میچسبه حسابی

خیلی مخلصیم.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4291

• 4828

برادر زرتشت, این کار مضاعف و تلاش مضاعف رو که که...

برادر زرتشت, این کار مضاعف و تلاش مضاعف رو که که آقا فرمودند هیچکس توی این مملکت گوش نکرد غیر از شما! دمت گرم! (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 4

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 705

نقل از: axm432

نقل از: axm432 برادر زرتشت, این کار مضاعف و تلاش مضاعف رو که که آقا فرمودند هیچکس توی این مملکت گوش نکرد غیر از شما! دمت گرم! (biggrin)

ما پیرو منویاتیم برادر

بسیار در متون دینی تحقیق و تفحص و غور و اندیشه کردیم تا به ریشه شَمابیل (جمع مکسر شومبول) بر سران کنونی رسیدیم.

ـــــــــــ

• 3

لایک

نوشتن این جور متن ها واقعا سخته

ولی واقعا خسته نباشید به خاطر کلمات دایناسور شناسی اسلامی

ولی اون قسمت جنتی نمیر الدوله خوب بود فقط یکم بیشتر باید از زبون شیوخ دیرینه شناسی اسلامی رو تفهیم می کردی مثلا باید علم دیرینه شناسی رو از زمان تک سلولی ها دوره پرکامبرین می بردی و از اون زمان می گفتی تک سلولی های ملحد و غیر ولایی می خواستن بر علیه جانشین بر حق امام زمان قیام کنن ولی جنتی جلبک مغز جلوشون رو گرفت

یا یکم از نظرات داروین علم تکامل که آخوند جلبک مغز اونو فوق صهیونیستی و فراماسونری هم می گفتی بد نبود

ولی لایک نمردیم و رده بندی دایناسور ها رو از نظر دین مبین و برحق اسلام و شیوخ گران قدر مسلمین جهان شنیدیم

پاینده باشه قلم روایتگر شیوخ بزرگ

ـــــــــــ

• 3

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 705

نقل از: الهه.همیشه.سبز

نقل از: الهه.همیشه.سبز نوشتن این جور متن ها واقعا سخته ولی واقعا خسته نباشید به خاطر کلمات دایناسور شناسی اسلامی ولی اون قسمت جنتی نمیر الدوله خوب بود فقط یکم بیشتر باید از زبون شیوخ دیرینه شناسی اسلامی رو تفهیم می کردی مثلا باید علم دیرینه شناسی رو از زمان تک سلولی ها دوره پرکامبرین می بردی و از اون زمان می گفتی تک سلولی های ملحد و غیر ولایی می خواستن بر علیه جانشین بر حق امام زمان قیام کنن ولی جنتی جلبک مغز جلوشون رو گرفت یا یکم از نظرات داروین علم تکامل که آخوند جلبک مغز اونو فوق صهیونیستی و فراماسونری هم می گفتی بد نبود ولی لایک نمردیم و رده بندی دایناسور ها رو از نظر دین مبین و برحق اسلام و شیوخ گران قدر مسلمین جهان شنیدیم پاینده باشه قلم روایتگر شیوخ بزرگ

خیلی جای کار بیشتری داره اما هم وقتگیر میشد و هم طولانی، کسی هم حوصله خوندن متنهای طولانیرو نداره ، معمولا بدون قصد قبلی مینویسم واسه همین نواقصی داره که خودم ممکنه نبینمشون.متشکرم که با نقد درست به بهتر شدن کارم کمک میکنید

ـــــــــــ

• 2

(rolling) عالی بود!

(rolling) عالی بود!

ـــــــــــ

• 3

خواهش

نقل از: Zarathustra
نقل از: الهه.همیشه.سبز نوشتن این جور متن ها واقعا سخته ولی واقعا خسته نباشید به خاطر کلمات دایناسور شناسی اسلامی ولی اون قسمت جنتی نمیر الدوله خوب بود فقط یکم بیشتر باید از زبون شیوخ دیرینه شناسی اسلامی رو تفهیم می کردی مثلا باید علم دیرینه شناسی رو از زمان تک سلولی ها دوره پرکامبرین می بردی و از اون زمان می گفتی تک سلولی های ملحد و غیر ولایی می خواستن بر علیه جانشین بر حق امام زمان قیام کنن ولی جنتی جلبک مغز جلوشون رو گرفت یا یکم از نظرات داروین علم تکامل که آخوند جلبک مغز اونو فوق صهیونیستی و فراماسونری هم می گفتی بد نبود ولی لایک نمردیم و رده بندی دایناسور ها رو از نظر دین مبین و برحق اسلام و شیوخ گران قدر مسلمین جهان شنیدیم پاینده باشه قلم روایتگر شیوخ بزرگ

خیلی جای کار بیشتری داره اما هم وقتگیر میشد و هم طولانی، کسی هم حوصله خوندن متنهای طولانیرو نداره ، معمولا بدون قصد قبلی مینویسم واسه همین نواقصی داره که خودم ممکنه نبینمشون.متشکرم که با نقد درست به بهتر شدن کارم کمک میکنید

همینم خوب بود ، اشکال یا نقص نداشت

لایک

ـــــــــــ

• 3

• miss_RainBow  

• عضو از 1398/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 37

• 1272

(rose)

وای پولاکانتوس (rolling) (rolling) (rolling) کریتوسروس هم عالی بوووود (biggrin) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

من به اغوش خودم چسبیده ام...

• 3

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1997

• 8372

.

لایک به زحمتی که برای تاپیک کشیدین (rose) (clap) (drinks)

ـــــــــــ

• 1

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 705

نقل از: .Salma.

نقل از: .Salma. لایک به زحمتی که برای تاپیک کشیدین (rose) (clap) (drinks)

سپاسگزارم بانو ،مجموعه این علوم اسلامی حاصل شب بیداری ها و دود چراغ خوردن هاست

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4291

• 4828

کاری سترگ نمودید برادر زرتشت! همانا شما را به...

کاری سترگ نمودید برادر زرتشت! همانا شما را به عنوان پرزیدنت مادام العمر مرکز تحقیقات علوم اسلامی منصوب مینماییم! باشد که با کار مضاعف و تلاش مضاعف! بزودی از جوش و گداخت هسته ای اسلامی! سلولهای بنیادی اسلامی! علم ژنتیک اسلامی! و هکذا رونمایی فرمایید.

و من الله التوفیق و علیه التکلان

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 705

نقل از: axm432

نقل از: axm432 کاری سترگ نمودید برادر زرتشت! همانا شما را به عنوان پرزیدنت مادام العمر مرکز تحقیقات علوم اسلامی منصوب مینماییم! باشد که با کار مضاعف و تلاش مضاعف! بزودی از جوش و گداخت هسته ای اسلامی! سلولهای بنیادی اسلامی! علم ژنتیک اسلامی! و هکذا رونمایی فرمایید. و من الله التوفیق و علیه التکلان

از آن مقام همام بسی سپاسگزاریم همانا پروژه بعدی ما زمین شناسی اسلامی و اثر پروانه ایست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «