پروژه اسلامی سازی علوم-قسمت پنجم:زیست شناسی اسلامی

• Zarathustra  

• عضو از
    1397/11/16

• پست‌ها: 260

• 461

بعد از دیدن فیلم صحبتهای آخوندی که میگفت ائمه و بزرگان دین ما از منی و زایمان متداول به وجود نیامده اند بلکه به صورت نور و از پهلوی مادرشان به وجود آمده اند و نجاسات ایشان هم پاک و مطهر هستند(متاسفانه هر کار کردم فیلمش را نمیشه اینجا گذاشت) به فکر افتادیم که در این مبحث به توضیح مختصری در باب زیست شناسی اسلامی بپردازیم.
از همین ابتدا باید روشن کنیم که در سلولهای اسلامی نوکلئوتید های آدنوزین دی فسفات ADP و آدنوزین تری فسفات ATP که مثلا با ظاهر علمی اما در باطن برای ترویج Anal DP و Anal 3P و نهایتا Orgy ایجاد شده اند را به رسمیت نشناخته و وجود آنها را عین ضلالت و کذب محض می دانیم.
در کتاب اسرار الاحیاء فی سیرت الاولیاء نوشته سلول الاسلام و المسلمین حاج شیخ عبدالباسیل ابن سرئوس به نقل از شیخ ابن کلستریدیوم بی هوازی بخارایی به نقل از ابو استافیلوس ابن اورئورس یثربی به نقل از شیخ مخمر ابن آبجو ابن انگوری به نقل از حاج شیخ عبد الساپروفیت بن هتروتروف ابن پارازیت مدنی نقل شده که اولین حیوانی که به ولایت اقرار کرد وال بود به همین دلیل خداوند اورا بزرگ و قوی گردانید و او را به نام وَوّال از صیغه فعال ولایت به معنی بسیار ولایت آورنده مفتخر گردانید که این کلمه به مرور زمان توسط این غربیها و صهیونیزم بین الملل تحریف شد ولی هنوز هم نتوانسته اند پیشینه تاریخی و حروف ولایت را از وال حذف کنند. در همان کتاب نقل شده که تولید مثل حضرت از نوع گرده افشانی یا نورافشانی یا یک همچین چیزهایی بوده است چرا که یکی از القاب ایشان کثیر الداف یا دوّاف بوده یعنی حضرت با نگاهی به یکی از تکایای(جمع مکثر تیکه) مورد نظر با تابش نوری از چشم به موضع مورد نظر،ایشان را باردار مینمود و به اذن الهی قبل از پیدایش سریالهای ترکی به طرفه العینی نوزاد مورد نظر متولد می گردید که در زیست شناسی اسلامی این شیوه تکثیر را تقسیم ویلوز(میتوز و میوز ولایی) می نامند.
بدلیل ضیق وقت ادامه کلام را در مبحثی دیگر پی خواهیم گرفت. و من الله تقسیم

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/
خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Ashkin23  
  • عضو از 1397/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 140

• 227

...

التماس تفكر...

ـــــــــــ

• 1

• sexybala  

• عضو از 1398/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 137

دوستان عزیز هر آخوند بی سواد روی منبر را نماینده...

دوستان عزیز هر آخوند بی سواد روی منبر را نماینده اسلام نیست.اکثر این کلیپ ها مربوط به فرقه علی الله است و حضرت علی و فرزندان اورا در حد خدا میدانند

ـــــــــــ

• 0

کیرم دهن خار مادرتو خودت

کسشرترین و مزخرف ترین و خوددرگیرترین پیج بعد پیج روابط عمومی کونی پیج تخمی توعه... گاییدمت... باتشکر

ـــــــــــ

• 0

ووال؟!

به خدا ترکیدم از خنده! اینا رو چه جوری به ذهنت میرسه بشر؟! (rolling)

ـــــــــــ

• 2

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 260

• 461

نقل از: eyval123412341234

نقل از: eyval123412341234 به خدا ترکیدم از خنده! اینا رو چه جوری به ذهنت میرسه بشر؟! (rolling)

به سختی (biggrin)

ـــــــــــ

زین آتش نهفته که در سینه من است/ خورشید شعله ایست که در آسمان گرفت

• 2

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 197

• 156

وقتی گفتی امام بجای منی از نور بوجود اومده یاد...

وقتی گفتی امام بجای منی از نور بوجود اومده یاد لیزرهای زمان بچگی مون افتادم! (rolling) تصور کن وقتی امام میخاسته زنشو حامله کیرشو میگرفته دستش بعد چراغشو روشن میکرده مثل چراغ قوه لیزریا، زنش هم در کوصشو بازمیکرده تا نور به اعماق کوثش نفوذ کنه، (wanking) دست آخر امام باصدای آآآآآآه‌ه‌ه‌ه‌ه‌ دارم میام ... زنشو حامله میکرده اونم بافاصله (rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 461

نقل از: Dorsa.80

نقل از: Dorsa.80 (rolling) (rolling) (rolling)

امیدوارم همیشه شاد و خندان باشید

ـــــــــــ

• 2

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 461

نقل از: Nafas-

نقل از: Nafas- همه چیش به کنار این اسما رو از کجا در میاری (dash) (rolling) (rolling) (rolling)

به نام خدا ، از تو لُپ لُپ. بیشتر فی البداهه میاد

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1782

• 7725

.

یه خواهش میشه خلاصه بگین کی کیو زد و کشت و چجوری آب شد تو افُق ؟ (preved)

ـــــــــــ

ღ بِ گُذشتَت این قدرتُ نَدِ کِ تَعبیری از آیَندَت بآشِ ღ

• 1

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 461

نقل از: .Family4Ever.

نقل از: .Family4Ever. یه **خواهش** میشه **خلاصه** بگین کی **کیو** زد و **کشت** و چجوری آب شد تو **افُق **؟ (preved)

شما چقدر به خشونت علاقه مندی، تاپیک علمیه خواهر من

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1782

• 7725

!

نقل از: Zarathustra
نقل از: .Family4Ever. یه **خواهش** میشه **خلاصه** بگین کی **کیو** زد و **کشت** و چجوری آب شد تو **افُق **؟ (preved)
شما چقدر به خشونت علاقه مندی، تاپیک علمیه خواهر من

وات ؟

اصلا بحث خشونت و این حرفا نبود برادر حوزوی !! با یه جمله بندی میخواستم ظرفیت طنزی شما رو توی جواب دادن با یه کامنت متفاوت بسنجم ! انتظار همچین جوابی رو داشتم مثلا :

Anal DP و Anal 3P باهم توطئه میکنن ! برای زیر کشیدن Orgy تا Anal DP تا وقتی غلبه نکرده به Orgy حق اعتراض به Anal 3P رو ندارد !

وَ مِن اللّه تُفیق !

المَردود ! (biggrin) (preved)

ـــــــــــ

ღ بِ گُذشتَت این قدرتُ نَدِ کِ تَعبیری از آیَندَت بآشِ ღ

• 2

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 461

خیلی مختصر خدمت شما عرض کنم که در نبرد سلولهای حق...

خیلی مختصر خدمت شما عرض کنم که در نبرد سلولهای حق علیه باطل ، هرچند که سلولهای ولایی مظلوم واقع شده و شکست خوردند اما این چیزی از ارزشهای ما و برحق بودن ما کم نمیکنه، خدا قوت پهلوان، خسته نباشی دلاور. برای همین قراره به مدت نامعلومی سلولگرد(سالگرد) براش برگزار کنیم

ـــــــــــ

• 0

• Zarathustra  

• عضو از 1397/11/16

• 461

نقل از: .Family4Ever.

کشف ولاسیلین(نوعی آنتی بیوتیک اسلامی) هم از دیگر دستاوردهای ما بوده

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به مشکلات شهر تهران، نظرتان درباره تغییر پایتخت ایران چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «