پسرای شهوانی بیاین نظرسنجی!

• Neshane21  

• عضو از
    1397/10/12

• پست‌ها: 1078

• 2255

نظرتون راجع به دختری که بهتون پیشنهاد "ازدواج" بده چیه؟ دقت کنید پیشنهاد سکس رو نگفتم ، ازدواج رو گفتم.

به نظر شما همچین دختری برای زندگی مناسبه یا اصلا ملاک نمیدونین؟
اگه جوابتون منفی باشه چطوری بهش میگید؟
اصلا ازینجور دخترا خوشتون میاد که رک بهتون بگه دوستون داره یا خوشش ازتون میاد؟

ممنونم از همگی بابت جواب!
نظرتو رک برام بنویس رفیق یا اگه میتونی راهنمائیم کن(rose)

ـــــــــــ

و میدانیم که گاهی از حرف های آنان دلت میگیرد.. پس به آغوش ِِ ما پناهنده شو..

• 8

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• FUNSUN  
  • عضو از 1396/5/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 3

من شخصا مشکلی باهاش ندارم و استقبال هم میکنم و...

من شخصا مشکلی باهاش ندارم و استقبال هم میکنم و نظرم مثبته روی این قضیه در مورد جواب منفی هم میشه کاملا دوستانه برخورد کرد دیگه

ـــــــــــ

(biggrin)

• 1

• Khoshkiram  

• عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 5

بیر قیز یا ارواد ایستیرم رابطه طولانیه تلگرامم...

بیر قیز یا ارواد ایستیرم رابطه طولانیه تلگرامم @wolfgu

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1078

• 2255

نقل از: Khoshkiram

نقل از: Khoshkiram بیر قیز یا ارواد ایستیرم رابطه طولانیه تلگرامم @wolfgu

بیر سن ایستیرم باشا آویز اِلم! کول باشوای کپ اغلو!!!!

ـــــــــــ

• 5

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2523

• 9072

مشکلی نیس

مشکلی نیس

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 3

• Seyed Ali A  

• عضو از 1394/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 944

• 677

خدمت شما عرض کنم که:

چه اشکالی داره یه دختر پیشنهاد بده!؟ مگه جرمه؟ مگه گناهه؟

خیلی از ازدواج ها اول دختره پیشنهاد میده..و کسایی میشناسم که از این جسارت دختره خوشش اومده و اونم عاشقش شده...

بیاین این فرهنگ غلط رو که اگر دختر مقدم بشه و پیشنهاد بده؛ زشت هست! رو عوض کنیم

ـــــــــــ

از آدم های مذهبی نما بترسید! آنها به درجه ای رسیدند که مطمئن هستند هر کاری انجام دهند، اشکالی ندارد چون با عبادت خدا جبران می شود!

• 11

• Mehdib79  
  • عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 3

اگر

اگه جدا بگه دوستم داره و با همه چیم کنار میاد و با تمام مشکلات آینده بسازه قطعا باهاش ازدواج میکنم

ـــــــــــ

• 2

• deraze.koloft  

• عضو از 1393/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 74

• 40

من

من تا الان که این کامنت میدم 3 تا دختر در زمان های مختلف بهم ابراز علاقه کردن ولی هیچکدومشون متاسفانه باب میلم نبودن و رد کردم.چون درهرسه مورد کس دیگه ای دوست داشتم که البته به اونم نرسیدم.ولی خیلی رک به همشون گفتم من کس دیگه ای دوست دارم اونام پذیرفتن

ـــــــــــ

من+تو= ?/ یه دوست نتی میخوام...

• 2

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 627

• 1419

بهترین گزینس !

بهترین گزینس !

دخترها و جنس مونث هیچوقت مگه در سخت ترین شرایط و فشار زیاد این کارو کنن چون ذاتشون این مدلیه که همیشه به سمتشون بری یا کاری براشون کنی محبت کنی عشق بورزی و ....

ولی وقتی خودش همچین کاری کنه بدون پا روی همه چیزش داره میزاره غرور و ... که بهت این پیشنهادو میده

همچین دختریو باید رو چشمات نگهش داری و قدرشو بدونی خیلی کم پیش میاد دختری این کارو کنه ولی اگر کرد زمنو زمانو به هم بریز و قدرشو بدون !

ـــــــــــ

• 11

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2255

نقل از: deraze.koloft

نقل از: deraze.koloft من تا الان که این کامنت میدم 3 تا دختر در زمان های مختلف بهم ابراز علاقه کردن ولی هیچکدومشون متاسفانه باب میلم نبودن و رد کردم.چون درهرسه مورد کس دیگه ای دوست داشتم که البته به اونم نرسیدم.ولی خیلی رک به همشون گفتم من کس دیگه ای دوست دارم اونام پذیرفتن

برادرم زمانی یک دختر و رد کرد ، تا با عشقش ازدواج کنه و کرد. حالا هروقت گرفتار میشه فکر میکنه آه اونه! شما چطور اونا رو رد کردین؟ راحت پذیرفتن؟

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2255

نقل از: ipes

نقل از: ipes بهترین گزینس !

خب شاید باب دلت نبود! با همین ایده پیش میری باز؟

ـــــــــــ

• 0

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 301

• 1619

جیم جفریس انلاینه (hypnotized)

ـــــــــــ

• 4

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1419

نقل از: Neshane21

خب شاید باب دلت نبود! با همین ایده پیش میری باز؟

توی پست بالا گفتی که آه و ناله و اینا

خوب ببین وقتی یه نفر همچین پیشنهادی بهت میده یه قسمتیش میشه همونی که بهت گفتم باید رو چشمات نگهش داری

ولی وقتی حسی بهش نداری و نمیخوایش نباید الکی هم امیدوارش کنی و باید رک و راحت بهش بگی چون همچین رابطه ای شروع نشه خیلی بهتر از اینه یه مدت دیگه هزاران مشکل پیش بیاد

ـــــــــــ

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2255

نقل از: LaDy__Ronakk

نقل از: LaDy__Ronakk جیم جفریس انلاینه (hypnotized)

ارادت لِیدی.... به نظر شما پیشنهاد ازدواج از طرف دختر عاقلانه اس؟

ـــــــــــ

• 1

• LaDy__Ronakk  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 301

• 1619

و اما در مورد تاپیک

نطر بنده به عنوان یه زن اگه پیشنهاد از ما باشه پسرا طاقچه بالا میذارن و واسمون کلاس میذارن چون فکر میکنن خبریه :/

ـــــــــــ

• 6

مشکلی نداره

اصلا ایرادی نداره بهترازاینه توحسرت کسی که دوسش داری بمونی

ـــــــــــ

• 2

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2255

نقل از: sugarbabybehrad

نقل از: sugarbabybehrad سلام برای من تا بحال 2 تا دختر پیشنهاد ازدواج دادن یکش که اصلا معیارم را نداشت و همون اول گفتم قصد ازدواج ندارم شرمنده!ایشون هم کاملا منطقی رفت که رفت البته بنظرم زیاد جدی نبود اما یکی بود که بعد پیشنهادش یه هفته نهایت صحبت کردیم که بنابه دلیلی رد اش کردم اما راست اش 2 سالی میشه که زنگ و پیام والتماس و ....که میخومت و فلان وبسار و........اما من اصلا نمیخوامش دیگه مجبور شدم خط خاموش کنم واقعا هم بهش اول گفتم اهل دوستی نیستم و برای ازدواج هم به تفاهم نرسیدیم خیلی زود در عرض یک هفته ردش کردم اما ول کن نیست(البته از من 3 سال بزرگه) یکی هم بوده که با واسطه عموی من پیشنهاد داده بوده البته مربوط به سال های قبول (حدود 5 سال پیش)بود اونم ندیده گفتم عمو من قصد ازدواج ندارم واقعا هم شرایطشو ندارم نه شرایط مالی نه حوصه ازدواج درس مشقم زیاده (dash)

یه لحظه حس کردم دخترخالمی داری پز خاستگاراتو میدی بم:/ عزیزش! میگم چرا نمیگم آیا که! میگم حست راجع به اون شکست اولیه چیه ، دختره غرورشو میذاره کف دستش میدتش بهت ، چطوری نگاش میکنی؟ برخوردت چیه مثلا هول میشی دلت میسوزه خجالت میکشی خودتو باد میکنی یا چی؟

ـــــــــــ

• 0

• sAjJaD7382  

• عضو از 1397/11/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 580

• 964

فرقی نمیکنه دختر پیشنهاد بده یا پسر ولی به شخصه به...

فرقی نمیکنه دختر پیشنهاد بده یا پسر ولی به شخصه به من اگه گفته بشه چون حوصله یه رابطه ندارم رد میکنم اما اگه شرایطشو داشتم اول با طرف کامل اشنا میشم و بعد حالا رد یا قبول میکنم

ـــــــــــ

من یه آدم لالم که زیاد حرفام یه معتاد لعنتی به سیگار مگنا

• 3

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• 1419

دادش من تجربشو داشتم اصلا موافق نیستم با حرف هایتون اما از نظر من هیچ مشکلی نداره پیشنهاد دختر بد نیست اما باید خوب برسیش کنی ممکنه تله باشه

شما داری پیشنهادای کوچه خیابونو میگی

اونارو ولشون کن آره ممکنه برای سو استفاده این کارو کنن

ولی بحث خواستن و ازدواج فرق داره

بهترین رابطه میشه اگر این مدلی باشه چون پسر اگر آدم باشه قدر این کار دختر رو میدونه و میفهمه که دختر چه کار با ارزشی واسش کرده

ـــــــــــ

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2255

یعنی کسایی که موافقین ، هیچ کدومتون تو دعوا این...

یعنی کسایی که موافقین ، هیچ کدومتون تو دعوا این موضوعو نمیکوبین سرش؟ بابت کم گذاشتناتون اینو گرو نمیذارین؟ نمیگین خودت خواستی؟!

ـــــــــــ

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 2255

نقل از: sugarbabybehrad سلام برای من تا بحال 2 تا دختر پیشنهاد ازدواج دادن یکش که اصلا معیارم را نداشت و همون اول گفتم قصد ازدواج ندارم شرمنده!ایشون هم کاملا منطقی رفت که رفت البته بنظرم زیاد جدی نبود اما یکی بود که بعد پیشنهادش یه هفته نهایت صحبت کردیم که بنابه دلیلی رد اش کردم اما راست اش 2 سالی میشه که زنگ و پیام والتماس و ....که میخومت و فلان وبسار و........اما من اصلا نمیخوامش دیگه مجبور شدم خط خاموش کنم واقعا هم بهش اول گفتم اهل دوستی نیستم و برای ازدواج هم به تفاهم نرسیدیم خیلی زود در عرض یک هفته ردش کردم اما ول کن نیست(البته از من 3 سال بزرگه) یکی هم بوده که با واسطه عموی من پیشنهاد داده بوده البته مربوط به سال های قبول (حدود 5 سال پیش)بود اونم ندیده گفتم عمو من قصد ازدواج ندارم واقعا هم شرایطشو ندارم نه شرایط مالی نه حوصه ازدواج درس مشقم زیاده (dash)

یه لحظه حس کردم دخترخالمی داری پز خاستگاراتو میدی بم:/ عزیزش! میگم چرا نمیگم آیا که! میگم حست راجع به اون شکست اولیه چیه ، دختره غرورشو میذاره کف دستش میدتش بهت ، چطوری نگاش میکنی؟ برخوردت چیه مثلا هول میشی دلت میسوزه خجالت میکشی خودتو باد میکنی یا چی؟

نه بابا چرا باید خودمو بگیرم

راست اش اولش شوکه شدم و بهش گفتم شرایطم مناسب ازدواج نیست و... اما گفتن خدا بزرگه و.... اگر مایل باشید بیشتر اشنابشیم برای امر خیر من دیدم خیلی اصرار داره گفتم چمشم به شرط این که هم دیگر بشناسیم تا بعد بعد یه هفته بهش گفتم به مادرت و یا یکی از خانوادت بگو باهاش صحبت کنم چون به ظاهر دختر بدی نبود اما با کمال تعجب از این کار نکرد و از دم در ردم کرد گفت مهمون داریم و فلان وبیسار و گفت از در همسایه چیزی نپرس که منم شک کردم رفتم و بعد بهش پیام دادم که ما مناسب هم نستیم واما الان 2 سال ول کن ونیست و همش اظهار پشیمانی ............. اما دیگه به هیچی اعتماد ندارم البته چیزی دیگه هم بوده فقط اینا نبوده

حالا شما که دختر هستید بنظرتون چرا همچین کاری کرده و الان هم پری روز خط روشن کرده بودم دیدم چنیدن تماس از دست رفته ازش دارم 2 سال ول کن نیست

ول کن نیست؟ نه یه لحظه ، ول کن نیست؟ نمیدونم چشه!!

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا در ایران بحران روابط جنسی ( کمبود روابط جنسی ) داریم ؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «