پسرا یه لحظه بیان. کیر ۲۷ سانت واقعیت داره؟

• nilo75  

• عضو از
    1395/6/15

• پست‌ها: 42

• 22

بچه ها من جدیدا با یکی دوست شدم میگه از زنش جدا شده بخاطر سایزش و اینکه سایز ۲۷سانته به هیکلش میاد که کلفت و دراز باشه ولی بیست و هفت سانت واقعا زیاده حالا میخام بپرسم همچین چیزی وجود داره؟اصلا میشه باورش کرد؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• said.mpoor  
  • عضو از 1395/10/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

فک.کنم تریپ.هندی برداشته.

فک.کنم تریپ.هندی برداشته.

ـــــــــــ

• 1

• armintak720  
  • عضو از 1394/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 50

کص شعره.مگه داریم !!!!!!مگه میشه!!!!!ایشون خیلی...

کص شعره.مگه داریم !!!!!!مگه میشه!!!!!ایشون خیلی بیجا کرده همچین حرفی زده باور نمیکنی یه توک پا برو اندازه بگیر ببین حداقل 10سانتشو خال بسته.من نمیدونم این دیگه چه جورشه!!!!!مگه بزرگی الت هم شهرته؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 0

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 22

من باور نکردم جون مامانش رو قسم‌خورد حالا میرم...

من باور نکردم جون مامانش رو قسم‌خورد حالا میرم میبینمش بعد میام بهتون اطلاع میدم خخخخ

ـــــــــــ

• 2

• mb37  

• عضو از 1393/10/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 89

• 58

اگه واقعیت داشته باشه

دیگه برگشتی تو کار نیست عزیزم (biggrin) جرو وا جر میشی که

ـــــــــــ

مرا این گونه یاد کنید در زمانه ای زیستم که فرمانروایان برای جان انسانها هیچ ارزشی قائل نبودند حکایت کنند من در زمان اشیل زیستم

• 7

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• 22

یعنی این تو کس بره اونجا درد داره؟

یعنی این تو کس بره اونجا درد داره؟

ـــــــــــ

• 0

• mmadison  
  • عضو از 1395/9/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 11

راه بی برگشت

نقل از: nilo75 من باور نکردم جون مامانش رو قسم‌خورد حالا میرم میبینمش بعد میام بهتون اطلاع میدم خخخخ

دیگه فکر نکنم بعد دیدنش برگشتی وجود داشته باشه عزیزم این جاده ای که شما می خوای بری یک طرفه هست که انتهاش غول مرحله اخر همه مردها هست اونم به طول 27 سانت

ـــــــــــ

• 0

• Qqbanger  
  • عضو از 1395/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 4

نقل از: nilo75

نقل از: nilo75 یعنی این تو کس بره اونجا درد داره؟

تو کست بره از.کونت میزنه بیرون

ـــــــــــ

• 0

• scooter_1980b  
  • عضو از 1389/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

ببم جان این یه چی گفته تو باور نکن :) (dash)...

ببم جان این یه چی گفته تو باور نکن :) (dash) خواسته تو رو راضی به رفتن تو مکان کنه که کرده حالا رفتی اونجا دیدی ۲۷ نیست که کارو ول نمی کنی که عزیز. (biggrin) (wanking)

ـــــــــــ

• 0

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• 22

وااا مسخره نکنید غول اخر چیه خخخخ
نمیدونم انگیزش...

وااا مسخره نکنید غول اخر چیه خخخخ نمیدونم انگیزش چی بود از این حرف بعد اینکه پسرا خیلی مامانشون رو دوس دارن جون مامانش رو قسم خورد واقعا نمیدونم چیکار کنم برم سرقرارش نرم نمیدونم خیلی دو دلم

ـــــــــــ

• 0

• dash-mostafa  
  • عضو از 1395/6/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 1

نقل از: nilo75 من باور نکردم جون مامانش رو قسم‌خورد حالا میرم میبینمش بعد میام بهتون اطلاع میدم خخخخ

خوشوم میااد تو هم خوووشت میاااداااا........ (biggrin)

ـــــــــــ

خانووومی هست بخوااد تو بیس دقههه ارضاااش کنم......جووووری باهاش چت کنم که ببرمش اوووووووج ارگااااسممم......

• 0

• arash.bi.hile  

• عضو از 1395/3/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 17

فرو کردن آلت در فرج همانا و در دم چشم بستن از این...

فرو کردن آلت در فرج همانا و در دم چشم بستن از این دنیا همان.باشد که رستگار شوی

ـــــــــــ

تنها مرگ است که دروغ نمی گوید...

• 2

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• 22

نقل از: scooter_1980b

نقل از: scooter_1980b ببم جان این یه چی گفته تو باور نکن :) (dash) خواسته تو رو راضی به رفتن تو مکان کنه که کرده حالا رفتی اونجا دیدی ۲۷ نیست که کارو ول نمی کنی که عزیز. (biggrin) (wanking)

دقیقا ول میکنم میام حالا امشب ازش عکس میخام ببینم میده خخخ

ـــــــــــ

• 1

یه درصد خیلی خیلی کمی از مردا هستن که بطور غیر...

یه درصد خیلی خیلی کمی از مردا هستن که بطور غیر عادی آلتشون بیش از اندازه بزرگه و اینها توی رابطه هم مشکل دارن. امکانش هست. ولی امکانش خیلی خیلی کمه. ممکنه یک در صدهزار باشه.

ـــــــــــ

• 0

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• 22

نقل از: dash-mostafa

نقل از: dash-mostafa
خوشوم میااد تو هم خوووشت میاااداااا........ (biggrin)

کی بدش میاد خب فک کنم طرف از آفریقا فرار کرده خخخخ

ـــــــــــ

• 0

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• 22

نقل از: mehranmojarrad94

نقل از: mehranmojarrad94 یه درصد خیلی خیلی کمی از مردا هستن که بطور غیر عادی آلتشون بیش از اندازه بزرگه و اینها توی رابطه هم مشکل دارن. امکانش هست. ولی امکانش خیلی خیلی کمه. ممکنه یک در صدهزار باشه.

ولی وجود دارن اخه طفلی تعریفم نمیکرد داشت مینالید میگفت میترسم ازدواج کنم و این حرفا منم گفتم شاید باشه وجود داشته باشه نمیشه ازش قیچی کرد؟عاقا بی شوخی هی نیاید بخندید هاا جدی نمیشه کوتاه کرد؟

ـــــــــــ

• 0

• arash.bi.hile  

• عضو از 1395/3/23

• 17

نقل از: mehranmojarrad94 یه درصد خیلی خیلی کمی از مردا هستن که بطور غیر عادی آلتشون بیش از اندازه بزرگه و اینها توی رابطه هم مشکل دارن. امکانش هست. ولی امکانش خیلی خیلی کمه. ممکنه یک در صدهزار باشه.
ولی وجود دارن اخه طفلی تعریفم نمیکرد داشت مینالید میگفت میترسم ازدواج کنم و این حرفا منم گفتم شاید باشه وجود داشته باشه نمیشه ازش قیچی کرد؟عاقا بی شوخی هی نیاید بخندید هاا جدی نمیشه کوتاه کرد؟

چرا نشه.منتهی با یه طرفند.جناب مولوی یه شعر داره در این زمینه.حتما بخونش.خخخخخخ

ـــــــــــ

• 0

• armintak720  
  • عضو از 1394/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 50

نقل از: nilo75 وااا مسخره نکنید غول اخر چیه خخخخ نمیدونم انگیزش چی بود از این حرف بعد اینکه پسرا خیلی مامانشون رو دوس دارن جون مامانش رو قسم خورد واقعا نمیدونم چیکار کنم برم سرقرارش نرم نمیدونم خیلی دو دلم

خیلی از پسرا هم تو همین سایت هستن که نسبت به مامانشون اصلا غیرت ندارن چه برسه به اینکه دوسش داشته باشن شایدم یارو یه همچین شخصیه ولی من هنوزم میگم این حرف ایشون بلوفه و توخالی.

ـــــــــــ

• 0

• nilo75  

• عضو از 1395/6/15

• 22

نمیدونم واقعا موندم چیکار کنم ولی میترسم برم...

نمیدونم واقعا موندم چیکار کنم ولی میترسم برم سرقرارش خخخ

ـــــــــــ

• 0

گمونم مجبورن عمل کنن. یه جا خوندم که شوهره زنش رو خیلی دوست داشت و تفاهم هم داشتن ولی آقا 30 سانت داشته و همسرش اجازه نمیداده شوهرش یه سکس کامل باهاش بکنه. میگفته نمیخوام به قیمت جونم تموم بشه و آخرش کارشون به طلاق کشیده. فکر کن طرف بخواد خیلی ساده روی زنش بخوابه، مگه واژن چند سانته؟ (البته بعضی خانوما هم واژن طولانی دارن که اونها هم تعدادشون خیلی خیلی کمه)

ـــــــــــ

• 0

• arash.bi.hile  

• عضو از 1395/3/23

• 17

یادش بخیر منم یه زمانی با همین ترفند یه خانم خوشگل...

یادش بخیر منم یه زمانی با همین ترفند یه خانم خوشگل رو کشوندم خونه.اما من دیگه تا این حد کوس نگفتم.گفتم ۲۵ سانته.نمیدونید خانمه با چه شور و شوقی اومد.کلی خوراکی هم خریده بود.وقتی اومد و دید ۱۹ سانته اخماش رفت تو هم گفت پس بقیه اش کو؟خخخخخخخخ

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا زنان و مردان نسبت به یکدیگر برترند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «