پشت پرده‌ی صنعت پورنوگرافی

1398/03/14

به دمبال تاپیک «٩ چیز مسخره از پشت صحنه پورن» که کموبیش مورد پسند شهوانیون قرار گرف، تصمیم بر آن شد که این قضیه مورد واکاوی بیشتری قرار گیرد تا روشن‌تر شود به راستی پشت دوربینهای فیلمبرداری پورن چیست. از همین روی چن تایی مطلب دیگه در این راستا که از دید مثبت و منفی به موضو نگریسته گردآوری شده که منتشر میشود.

حال میتوانید بنگرید سازوکار اونچه برای جق تهیه میگردد چگونه‌س.

33300 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-04 20:11:22 +0430 +0430

پشت صحنه‌ی فیلم‌های سکسی (پورن) دقیقاً چیست؟
چرا ما اینقدر علاقه‌مند و پیگیر آنها هستیم؟

«این سبک فیلم‌ها مانند پنجره‌ای به درون زندگی پورن استارهای مورد علاقه‌ی ماست اما برای تولید این سبک خاص فیلم‌های سکسی دلیل دیگری نیز وجود دارد. دلیلی بسیار مهم‌تر.»

by JEREMY GLASS
SEP 17, 2018

حتی بزرگترین طرفداران فیلم‌های پورن نیز می‌دانند که بسیاری از چیزهایی که ما روی صفحه تلویزیون می‌بینیم صرفاً خیالی و فانتزی‌ست. برای مثال بیشتر زنان خانه‌دار وقتی در را برای پیک پیتزایی باز می‌کنند کفش پاشنه‌بلند و شورت وکرست توری به تن ندارند! و یا اکثر مردها نمی‌توانند برای ساعتها به طور مداوم و بدون وقفه سکس داشته باشند و در انتها آبشان را روی صورت زنها بپاشند. (صرفاً جهت اطلاع آقایان این یک حقیقت اثبات شده است که اکثر خانمها از این کار خوششان نمی‌آید.)

یکی از سبک‌های فیلمسازی سکسی که مداوم بین واقعیت و خیال در حال رفت و آمد است، سبک فیلمبرداری از پشت صحنه‌ی فیلم های سکسی است. در سبک پشت صحنه بینندگان می‌توانند احساس یک تماشاگر غیر مجاز و یا فضول که به طور مخفیانه شاهد سکس بین هنرپیشه‌ی مرد و زن مابین صحنه‌های فیلم برداری است را داشته باشند و یا وقتی که فیلمبرداری اصلی به پایان رسیده است همچنان شاهد سکس و اتفاقات بین هنرپیشه‌ها باشند.

بعضی از این فیلم‌ها به صورت واقعی شامل صحنه‌های سکسی فیلم‌برداری شده توسط دوربین‌های متفرقه روی صحنه می‌باشد و بقیه به صورتی کاملاً واضح حالت نمایشی دارد و طوری ساخته شده که اینطور به نظر برسد که سکس به صورت کاملاً تصادفی و بدون برنامه‌ریزی قبلی از روی شهوت اتفاق می‌افتد. برای مثال به «این کلیپ ویدئویی» توجه کنید. (در صحنه‌های فیلمبرداری فیلم‌های جنسی دخترانی به نام فلافر وجود دارند که شغل آنها ساک‌زدن برای هنرپیشه های مرد در بین صحنه‌های فیلم‌برداری است تا کیر آنها در لحظات جابجایی دوربین و تجهیزات فیلم‌برداری برای عوض کردن زاویه افراشته و محکم بماند. اما در این کلیپ ساک‌زدن ابتدایی دختر که صرفاً برای سفت نگه داشتن کیر هنرپیشه‌ی مرد است با هدایت مرد تبدیل به یک سکس دهانی جدی می‌شود و دختر بدینوسیله وارد جریان سکسی موجود در صحنه فیلمبرداری می‌شود.)

اما کلیپ‌های پشت صحنه می‌توانند کاملاً شبیه جلو زدن فیلم در دستگاه پخش باشند. جزئیات را نشان دهند اما فاقد سکس باشند. آنها می‌توانند فیلم‌های مستندی به طول ساعتهای متمادی باشند که جزئیات یک روز کاری در صنعت پورن را به شما نشان می‌دهند و یا شامل کلیپ‌هایی از هنرپیشه‌ها در حال شوخی کردن با یکدیگر و یا خوردن غذا باشند. درواقع تنها تفاوت بین یکی از از این فیلم‌های پشت صحنه و کلیپ‌های موجود بر روی وبلاگ‌های ویدئویی این است که در کلیپ‌های ویدیو بلاگ‌ها مردم آب کیر را از روی سرو کله‌ی خود پاک نمی‌کنند!

فیلم‌های سکسی پشت صحنه در حال حاضر بسیار مطرح و پرطرفدار هستند. یک بخش بزرگ شامل ویدیوهای پشت صحنه روی "پورن‌هاب" وجود دارد که رکورد‌دار تعداد مشترک می‌باشد.
این بخش امروزه ١۶۶٠٠٠ نفر مشترک دارد. این مشترکین به طور مداوم در بخش کامنت‌های فیلم‌ها در حال بحث در مورد این مطلب هستند که آیا کلیپ مورد علاقه‌شان واقعی بوده و یا نمایشی است؟
تعداد افرادی که هر روز در گوگل در جستجوی سایتهای حاوی سکس پشت صحنه هستند از سال 2013 چهار برابر شده و این رقم همچنان در حال افزایش است. چیز جالب این وسط این است که تعداد عمده‌ی این جستجوگران جوانان هستند. سخنگوی تیم بررسی و تحقیقات پورن‌هاب گفته است. افراد بین ١٨ تا ٣۴ سال بیشترین بینندگان این سبک را تشکیل می‌دهند و این گونه ویدئوها بینشان بسیار محبوب است.

پس راز پشت پرده‌ی رشد ناگهانی ویدیوهای پشت صحنه چیست؟
آقای 'رایان کش' مدیر تولید استودیوی "برازرز" می‌گوید: «جذابیت اینگونه فیلم‌ها همانند جذابیت فیلم‌های پورن آماتور است زیرا توسط هنرپیشه‌های حرفه‌ای فیلم‌های پورن ساخته نشده و به همین خاطر واقعی‌تر به نظر می‌آید. در تاریخچه‌ی جستجوی فیلم‌های "پورن‌هاب" بخش آماتوری جزو پرطرفدارترین‌ها بوده و مقام سوم را به خود اختصاص داده است. بعضی از مردم دوست دارن WWE تماشا کنند و برخی دیگر MMA»

[عرض شود که WWE در اصل اونچه در ایران "کشتی‌کج" شناخته میشود هس که نه مسابقات ورزشی بلکه هنر نمایشی‌ست که مبارزاتی جذاب ولی ساختگی با سناریوی از پیش تعیین شده نشون میده (مث تئاتر) و درمقابل MMA مسابقات ورزشی از مبارزه‌ی واقعی و طبیعی‌ست.]

رایان کش همچنین می‌گوید: «نمایش‌های پر زرق و برق پورن همیشه دلیل اصلی فروش بالای آن بوده است اما در اندکی حقیقت نیز جذابیت فراوانی نهفته است.
وقتی سخن از ویدیوهای پشت صحنه‌ی معصومانه یعنی بدون قسمتهای سکسی در پورن به میان می‌آید. جذاب کردن و جالب کردن آنها برای بیننده کار دشوارتری است آخر چرا باید طرفداران پورن بخواهند هنرپیشه‌ی محبوبشان را در در حال خوردن اسپاگتی و یا پوشیدن پیژامه تماشا کنند؟ و به طور خلاصه همانطور که قبلاً گفتیم WWE طرفداران خودش را دارد ولی هستند کسانی که از دیدن MMA لذت بیشتری می‌برند.
»

خانم 'ویتنی رایت' یکی از هنرپیشه‌های فیلم‌های سکسی است که به کرّات در ویدیوهای پشت صحنه دیده شده است.
او گفته است: «من فکر می‌کنم تعداد زیادی از طرفداران من دوست دارند هنرپیشه‌ی مورد علاقه‌ی فیلم‌های سکسی‌شان را بیرون از صحنه‌ی اصلی فیلم‌برداری پورن ببینند، خنده‌ها و خاطره‌ها را. این باعث می‌شود آنان تصویری لحظه‌ای از زندگی واقعی هنرپیشه محبوبشان را ببینند و این با اجراهای نمایشی جلوی دوربین ضبط اصلی تفاوت بسیاری دارد. شما می‌توانید دخترها را در آرامش کامل در حال حرف زدن با دوستانش ببینید قبل از این که او دوباره به جلوی دوربین اصلی فیلم‌برداری برگردد.»

بازیگر 'پورن ناتاشا' نایس (ناتاشای دوست داشتنی) نیز با این حرف موافق است.
او می‌گوید: «*ویدیوهای پشت صحنه اکثراً واقعی هستند من واقعاً احساس نمی‌کنم نیازی به نمایش اجرا کردن در برابر دوربین‌های فیلمبرداری پشت صحنه دارم من می‌خواهم طرفدارانم خود واقعی من را هم ببینند. آن طوری که مشخص شد نشان دادن خود واقعی هنرپیشگان دلیل اصلی علاقه‌ی طرفداران فیلم‌های پشت صحنه به این سبک کلیپ‌های سکسی می‌باشد.

آقای 'رابرت مردی' ۴٠ ساله و از مشترکین ثابت پورن‌هاب می‌گوید: «من می‌خواهم ببینم هنرپیشه‌ها چطور برای فیلمبرداری آماده می‌شوند و در بین صحنه‌های فیلم‌برداری راجع به چه چیزهایی حرف می‌زنند.» او همچنین کامنتی به این متن گذاشته است: «دوست دارم آن لحظه‌ای را که کارگردان به آنها می‌گوید باید بروند و موهای آن نقطه بدنشان را که موقع اصلاح جا افتاده را کاملاً بتراشند را ببینم! من می‌خواهم دستورات داده شده توسط کارگردان را بشنوم. من دوست دارم نظر واقعی کارگردانان فیلم‌برداران و هنرپیشه‌ها را بدانم و حرفهایشان را بشنوم.»
آقای رابرت نکته‌ی خوبی را مطرح می‌کند. در صنعتی که کلیشه‌ای بودن و بی‌مزه بودن داستان همیشه بخشی از محصولات تولید شده بوده. این که بتوانیم قسمت انسانی و غیر سکسی دنیای پورن را ببینیم برای همگان دارای تازگی و جذابیت است.

زن هنرپیشه در حال تجدید آرایش صورتش بر روی صحنه فیلمبرداری است.

برای درست کردن ویدیوهای پشت صحنه دلیل مهمتری نیز وجود دارد. آنها می‌توانند به عنوان دلیل و مدرک اثبات این موضوع که هنرپیشگان پورن با رضایت و مشتاقانه برای تولید ویدئوهای پورن به روی صحنه می‌روند به کار گرفته شوند.
در واقع خیلی از کمپانی‌های تولید پورن دقیقاً به همین دلیل از مصاحبه‌های با بازیگران پورن در حالتی غیر رسمی و خودمانی در پشت صحنه فیلم‌برداری می‌کنند. رمز کار کمپانی‌های تولید فیلم‌های سکسی در این است که با بازیگران فیلم‌های سکسی هم قبل از فیلمبرداری مصاحبه می‌کنند و هم بعد از آن، که همه را مطمئن کنند آن چیزهایی که روی صحنه‌ی فیلم‌برداری اتفاق می‌افتد با رضایت کامل دخترهاست.

در ضمن برای محبوبیت فیلم‌های سکسی پشت صحنه دلیل غیر سکسی اما تجاری دیگری نیز وجود دارد. این قسمتی از فعالیت تجاری بازیگران است که با ارتباط برقرار کردن با طرفدارانشان بتوانند پول بیشتری درآورند.
'اشلی سینکلر' می‌گوید فیلم‌های پشت صحنه به بازیگرانی مانند او اجازه می‌دهند شخصیت واقعی خودشان را جلوی دوربین به همگان نشان دهند. این در نهایت برای ساختن یک نام تجاری که به محبوبیت بیشتر و پرطرفدارتر شدنشان منجر می‌شود لازم است. که درنتیجه‌ی موفقیت و پول بیشتری برایشان به ارمغان می‌آورد.
راههایی مانند "اسنپ چت" و یا نرم افزار "فقط طرفداران" برای دوستداران اینگونه هنرپیشه‌ها یک راه اضافه برای کسب درآمد به حساب می‌آید. هنرپیشه‌های با استعدادی که طرفدارانی دارند که حاضرند برای دسترسی به بخش‌های خصوصی‌تر زندگی هنرپیشه‌ی مورد علاقه‌شان مبالغی را بپردازند. قسمتی از دلایل هنرپیشه‌ها برای حضور در فیلم‌های گرفته شده از پشت صحنه است.
اشلی معمولا خودش فیلم‌هایی از زندگیش می‌سازد و آنها را توسط شبکه‌های مجازی در دسترس همگان می‌گذارد که البته برای دیدن این فیلمها باید هزینه‌ی اشتراک کوچکی نیز پرداخت کنید.

دیدن زندگی واقعی ستاره‌های فیلم‌های پورن که حالت تحریک کردن و سپس محروم کردن دیگران را از لذت واقعی دارد در ذات یک نوع شیطنت دوست‌داشتنی به حساب می‌آید. مردم می‌خواهند بدانند که همه چیز تصنعی است و یا هنرپیشه‌ها وقتی جلوی دوربین نیستند هم همین قدر سکسی هستند.
آنگونه که سینکلر و بازیگران دیگری مانند او می‌گویند؛ «چیزی که شما می‌بینید خود واقعی ماست.» بازیگران با هم شوخی می‌کنند دوش می‌گیرند و بلندبلند می‌خندند. اینها اثبات این است که شما انسانهای واقعی را می‌بینید با احساسات واقعی که سکس واقعی با هم دارند. این حرکتی صحیح در جهت نشان دادن بُعدِ انسانی هنرپیشه‌های فیلم‌های سکسی و هنرنمایی آنهاست. چیزی که فهمیدنش برای عده‌ی زیادی از مردم بیش از حد طول کشیده است و شاید هم توضیح ساده‌تری وجود داشته باشد. آنگونه که 'نیکول' می‌گوید؛ «مردم می‌خواهند در مورد کسانی که به خاطرشان خود ارضایی می‌کنند بیشتر بدانند!»

نویسنده 'جرمی گلاس'
جرمی گلاس یک نویسنده‌ی ساکن بروکلین است که به طور آزاد مقاله می‌نویسد. موضوع نوشته‌های او معمولاً کپی رایت محتوای ثبت شده به عنوان مارک تجاری، خلق راه‌های موفقیت. تبلیغات و چیزهای دیگر است.


منبع:

menshealth.com/sex-women/a23118994/behind-the-scenes-porn


2019-06-04 20:15:52 +0430 +0430

٢۵ نفر از پرسنل و بازیگران فیلم‌های سکسی (پورن) اسراری از پشت پرده‌ی این فیلم‌ها افشا می‌کنند، اسراری که بینندگان این نوع فیلم‌ها معمولاً تمایلی به دانستنشان ندارند

تهیه شده توسط 'دانیلا اردینلایز' فوق‌العاده!

by Eric Redding
July 30, 2018

⚠️هشدار: محتوای این نوشته به هیچ عنوان خوشایند شما نخواهد بود!
[ینی سوژه جق نیس]


١) این بیشتر از یک تنقیه ساده‌ست

سکس مقعدی (سکس از کون) نیازمند مقدار زیادی آماده‌سازی‌ست که شامل تنقیه هم می‌شود اما صرفاً به این کار محدود نمی‌شود. انگشت کردن باسن برای آماده کردنش جهت فرو رفتن کیر. خوردن غذاهای درج شده در یک برنامه‌ی غذایی ویژه و نخوردن غذا در روز فیلم‌برداری هم بخشی از کار هستند. اگر شما بدون مقدمه‌سازی قبلی و به صورت سورپرایز اقدام به سکس مقعدی کنید لحظات بسیار بد و چندش‌آوری را خواهید گذراند از ابتدای کار تا انتهایش.

تعدادی زیادی وقفه برای استراحت (زنگ تفریح) آماده‌سازی و صبر کردن برای این که کیر پورن استار مرد دوباره سفت شود برای فیلم‌برداری یک صحنه‌ی سکس از مقعد مورد نیاز است. تعدادی مسلماً بیش از مقداری که شما حدس می‌زنید. شما می‌توانید زمان بعضی از این وقفه‌ها را با عوض شدن زاویه‌ی دوربین در فیلم‌هایی که میبینید حدس بزنید.

مقدار زیادی از آبهایی که از کص زنهای هنرپیشه‌ی پورن در انتهای سکس فوران می‌کند صرفاً ادرار است نه آب ناشی از ارضا شدن.

بسیاری از فیلم‌های پورن امروزه روی صحنه‌های استاندارد و همیشگی استودیو ها فیلم‌برداری نمی‌شوند. آنها در آپارتمان‌ها، سوئیت‌ها، خانه‌های ویلایی که در مالکیت کارگردانان و سایر پرسنل کمپانی‌های تولید پورن قرار دارند فیلم‌برداری می‌شوند. این افراد برای ایجاد تنوع در صحنه‌ی فیلم‌برداری مداوماً در حال قرض دادن املاکشان به یکدیگر هستند. برای بیشتر روشن شدن موضوع باید ذکر شود که این تغییرات در جهت جذب آن دسته از مخاطبینی است که به دیدن فیلم‌های سکسی ساخته شده توسط آماتورها تمایل بیشتری دارند پس با خارج شدن از استودیوهای استاندارد و فیلم‌برداری در محیطهای واقعی محصولاتشان را در جهت تقاضای بازار شکل می‌دهند. اما برخلاف ظاهر بازیگران این فیلمها حرفه‌ای بوده و تجهیزات فیلم‌برداری به کار گرفته شده از نوع پیشرفته و ویژه‌ی تصویربرداری اینگونه فیلم‌هاست. هدف از این نمایش القاء این عقیده است که این بازیگران زوج‌های حقیقی هستند و این املاک واقعاً خانه‌ی آنهاست.

سینماهای مخصوص نشان دادن فیلمهای سکسی و ویدئو کلوپ‌های مخصوص کرایه دادن فیلم‌های سکسی. جایی که مردان برای خودارضایی و گهگاه سکس مخفیانه در تاریکی با یکدیگر می‌روند به تنهایی صنعت پورن را زنده و سرپا نگه داشته است.

درآمد تماشای پورن روی سایتهای پولی آنقدرها که فکر می‌کنید زیاد نیست. تبلیغات و پولهایی که اسپانسرها می‌پردازند این روزها منبع درآمد اصلی اینگونه سایتها را تشکیل می‌دهد.

من تازه همین امسال بازیگری در فیلمهای پورن را آغاز کردم. پس احتمالاً هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که من باید یاد بگیرم.


٢) بعضی از خانمها واقعاً پورن را جدی نمی‌گیرند و به آن اهمیت نمی‌دهند

من اخیراً به مصاحبه‌ای با خانم 'جوانا انجل' گوش دادم ایشان گفتند بسیاری از هنرپیشه‌های تازه‌وارد کص‌های بدبو و بدشکلی دارند که یا متوجه آن نیستند و یا اهمیتی به این مسئله نمی‌دهند پس اگر او در صحنه‌ای از فیلمهایش باید کص بدبوی دختری را لیس بزند اول انگشتش را داخل کص دختر می‌کند سپس بلافاصله آن انگشت را در دهان او فرو خواهد کرد. او می‌گوید به او خواهم گفت اگر من مجبورم مزه‌اش را تحمل کنم تو هم مجبوری!

من این مطلب را همزمان خنده‌آور و چندش‌آور می دانم.


5 ❤️

2019-06-04 20:18:20 +0430 +0430

٣) تمیز کردن مقعد از محتویاتش به شدت غیرسکسی و چندش‌آور است

چند سال پیش در نیویورک یکی از دوستانم مرا به دختری به نام 'کاپری استایلز' هنرپیشه‌ی پورن معرفی کرد. البته این قضیه مربوط به قبل از انجام عمل جراحی پلاستیک او می‌شود. یادم است بعد از نوشیدن چند لیوان نوشیدنی و مقداری گپ زدن او چیزی شبیه به این گفت حتی نمی‌توانی تصور کنی آماده‌سازی برای فیلم‌برداری یک صحنه از فیلم‌های سکس از مقعد چقدر زمان می‌برد. من دیگر هرگز فیلم سکس مقعدی بازی نخواهم کرد چون تمیز کردن باسنم واقعاً چندش‌آور بود.


۴) فیلم‌های سکسی تلاش می‌کنند روی لبه‌ی تیغ بین امنیت و تکنولوژی تعادلشان را حفظ کنند

 • 'ایلای دارلینگ' می‌گوید من یک پورن‌استار واقعی هستم نامم را در گوگل جستجو کنید. چیزهایی هست که من آرزو می‌کنم مردم راجع به پورن می‌دانستند. مثلاً این که ما مجبوریم هر دو هفته یک بار یک پروتکل درمانی وحشتناک به نام قبول شدن (PASS system) را که در آن بدن ما را برای تمام بیماری‌های جنسی که در دنیا وجود دارد تست می‌کنند را تحمل کنیم. به همین خاطر آمار داشتن بیماری ایدز در بین بازیگران فیلم‌های سکسی (پورن) بسیار کمتر از باقی اقشار جامعه است.
 • ما بابت هر بار فروش رفتن و یا کرایه کردن فیلم پورن درصد مالکیت دریافت نمی‌کنیم. حق کپی‌رایتی برای بازیگران وجود ندارد. به ما فقط یک بار پول پرداخت می‌شود و آن هم بعد از پایان فیلم‌برداری است که مزدمان را بسته به نرخ روز دریافت می‌کنیم ولی بعد از آن دیگر آن فیلم هیچگونه منافع مالی برای ما ندارد. مردم اکثراً فکر می‌کنند ما ثروتمند هستیم. این درمورد اکثر ما بازیگران صرفاً شایعه‌ی بی‌محتوایی بیش نیست.
 • مساله‌ی دیگر این است که ما یک مجمع صنفی به نام کمیته‌ی نمایندگی بازیگران فیلم‌های ویژه‌ی بزرگسالان داریم که در حال تهیه‌ی یک نوع استاندارد تایید برای کمپانی‌هایی است که مسائل اخلاقی ویژه‌ی کارگردانان و تولید کنندگان را در تهیه‌ی اینگونه فیلم‌ها رعایت می‌کنند. این تاییدیه نشان می‌دهد که کارگردان مورد نظر تعهدی اخلاقی برای حفظ موازین اخلاقی در تولید فیلم‌هایش به ما داده است.
  تصحیح: برای این‌که کاملاً صادق باشیم خود من عضو هیئت مدیره‌ی اين سازمان هستم.
 • درضمن تحقیقی درمورد مساله‌ای به نام فرضیه‌ی اجناس و محصولات صدمه‌دیده وجود دارد که بسیاری از شایعاتی که شما درمورد ما شنیده‌اید را رد می‌کند.

نکته: همچنین قانونی به نام 18 USC 2257 وجود دارد که به فیلم‌های سکسی (پورن) می‌پردازد. تمام صحنه‌های فیلم‌های پورنو که شما می‌بینید و در کشور آمریکا پخش شده دارای سابقه‌ای است که شامل اسامی تمام افراد دخیل در آن از هنرپیشه گرفته تا پرسنل تولید در خود حفظ می‌کند که شامل دو نوع مدرک شناسایی دولتی اولی عکسی از کارت شناسایی و دومی عکسی از دختر هنرپیشه که در آن کارت شناسایی‌اش را در دست دارد. مدرک دیگر یک نوع فرم کتبی است با نام منتشر شده 2257 در این مدرک دختر بازیگر نام واقعی‌اش، نام هنری ویژه بازیگری‌اش، لقب‌ها و اسامی دیگری که با آنها فیلم بازی کرده، شماره ملی، تاریخ تولد و سایر اطلاعات شناسایی‌اش را ثبت می‌کند.

نکته٢: دفعه‌ی بعد که پورنی را دیدید که دختری در شرایطی قرار می‌گیرد که وادار به سکس می‌شود به یاد بیاورید او قبل از این که جلوی هر دوربینی قرار بگیرید مجبور است مدت زیادی نشسته و تمامی این فرمها را پر کند!

نکته‌٣: مردم زیادی به بعضی از پست‌هایی که توسط دخترانی که اینگونه فیلم‌ها را بازی می‌کنند گذاشته شده اشاره کرده‌اند، پست‌هایی که در آنها به رفتار غلط با آنها اشاره شده. من نمی‌توانم داستانهای آنها را تایید یا رد کنم اما من این اطلاعات را به دفتر رئیس مجمع آزادی بیان فرستاده‌ام و او قرار است در این مورد تحقیق کند و به سراغ کمپانی‌هایی برود که ظاهراً روش‌های بدی برای تولید محصولاتشان دارند.

نکته۴: اینجا چیزی هست که من می‌خواهم بقیه‌ی کسانی که در این شغل فعالیت می‌کنند بدانند.
در واقع یک مباحثه درمورد بیماری ایدز باعث شد که ما به فکر یک برنامه‌ی ١۴روزه درباره‌ی آزمایش مبتلا بودن و یا نبودن به ویروس بی‌افتیم. درواقع از لحظه‌ای که کسی به این بیماری مبتلا می‌شود تا روز چهاردهم تشخیص این که شخص به بیماری مبتلاست یا خیر مشکل است. در تست‌های رایج در کلینیک‌ها میزان وجود داشتن پادتن مقابله با ویروس که توسط بدن ساخته می‌شود در خون ملاک ابتلای یک فرد به بیماری ایدز می‌باشد در حالی که در تست‌های مورد مصرف توسط ما به جای جستجوی پادتن وجود ساختار اصلی خود ویروس در بدن مشخص می‌شود برای همین تست‌های ما سریعتر از تست‌های رایج وجود بیماری را تشخیص می‌دهد علت این تفاوت زمانی فرصتی است که بدن برای تولید پادتن به آن نیاز دارد.
سابقاً (همین چند سال پیش) همه‌ی ما از تست های ٣٠روزه استفاده می‌کردیم .بعضی از مردم فکر می‌کردند آن تست‌های سی‌روزه دقیق‌تر و اقتصادی‌تر است و هزینه‌ی تست‌های ما (بین ١۵۵ تا ١۶۵ دلار در لس‌آنجلس و گرانتر در جاهای دیگر) بسیار گران می‌باشد و ما باید مانند دیگران به استفاده از تست‌های ارزانتر سی‌روزه رضایت دهیم. دلیل نامرئی بودن این بیماری در تست‌های معمولی این است که مقدار ویروس در بدن در ١۴ روز اولیه بسیار ناچیز می‌باشد در نتیجه بدن برای مبارزه با آن پادتن ترشح نمی‌کند. اما از روز چهاردهم به بعد چیزی به نام شکفتن (باز شدن غنچه‌ی گل) سراسری در بدن اتفاق می‌افتد که در تست‌های معمولی قابل شناسایی است اما به دلیل طول کشیدن بیش از حد شانس مبارزه با ایدز و متوقف کردن آن در مراحل اولیه نیز کاهش می‌یابد. شاید چند روز برای شما اهمیتی نداشته باشد اما از نظر پزشکی و درمان همین چند روز سرنوشت‌ساز و تعیین‌کننده‌ی نتیجه قطعی‌ست. زیرا بزرگترین فرصت جلوگیری از پخش ویروس در بدن را از دست خواهیم داد


۵) پورن می‌تواند به طرز فجیعی معذب‌کننده باشد

به خاطر دارم که جایی خواندم که صحنه‌ی فیلم پورن درواقع چند صحنه در یک صحنه است. به این معنی که وقایع لزوماً پشت سر هم اتفاق نمی‌افتند. در بین آنها فواصل خالی وجود دارد. یعنی بین لحظه‌ای که مرد کیرش را از کص بیرون می‌کشد و لحظه‌ای که آبش را روی زن خالی می‌کند فاصله‌ی زمانی وجود دارد که در آن فاصله او در جلوی همه به شدت مشغول خودارضائی است درحالی که کل تیم فیلم‌برداری مجبورند او را تماشا کرده و منتظر آمدن آب او باشند! این برای جمع بسیار بسیار معذب‌کننده و چندش‌آور است!


۶) حقیقت

سکس وقتی واقعی نباشد و برای شما اتفاق نیفتد چیز چندش‌آوری است. (یعنی برای کسانی که در صحنه حضور دارند ولی در سکس دخیل نیستند دیدن مداوم سکس دیگران خوشایند نیست)


٧) صحنه‌ی فیلمبرداری پورن واقعاً جای بدبویی‌ست البته اتاق خواب شما هم همینطور!

سکس واقعاً بو دارد حتی اگر قبل از آن هر دوی شما حمام کرده باشید باز هم در انتها بوی گندی به مشام خواهد رسید.

نکته: برای آنها که می‌گویند بویی وجود ندارد من درک می‌کنم که چرا شما اینطور فکر می‌کنید اما این حقیقت دارد که شما واقعاً بعد از سکس بو می‌دهید. استانداردهای من برای نظافت شخصی بسیار بالا است.
در مورد خودم فقط زمانی این بو را حس می‌کنم که از اتاق بیرون رفته و دوباره به داخل می‌آیم. آنوقت است که بو را احساس می‌کنم. شما احساسش نمی‌کنید زیرا بینی شما در حالت عادی بین ٩٠ تا ٩۵٪ بوهایی را که در اطراف شما است را ندیده می‌گیرد. برای همین است که شما بوی افترشیو (مایعی که بعد از اصلاح صورت برای از بین بردن سوزش پوست و نرم کردن آن به صورت مالیده می‌شود و معمولاً بویی خوش‌آیند دارد) خودتان را حس نمی‌کنید اما دیگران به محض ورود شما آن را تشخیص می‌دهند.


٨) بازی در پورن کابوس هر مرد است

بنابر گفته‌های یک پورن استار مرد که اخیراً با او ملاقات کرده‌ام و چند ویدئو تولید کرده شما مجبورید حدود دو ساعت کیرتان را سیخ نگه دارید.


٩) پانسمان (اینجا به معنی گره‌ زدن و بستن دستها و پاها) در پورن به مقدار زیاد شبیه آموزش پیشاهنگی (دورانی که در آن مهارت‌های لازم برای بقا در طبیعت مانند زدن انواع گره آموزش داده می‌شود) است

من قبلاً دست و پایم برای تولید یک کلیپ پورن بسته شده است. سخت‌ترین قسمت کار درست گره زدن است. این نوع پورن را خیلی دوست دارم اما واقعاً وقت‌گیر است و خدا به شما رحم کند اگر هنرپیشه‌ی یک دختر قلقلکی باشد!


١٠) تقریباً بیشتر آن غیر واقعی است

اینها گفته‌های یک مرد است:
در واقع سیخ نگه داشتن کیر در طول فیلم‌برداری کاری بسیار سخت به شمار می‌آید و باعث می‌شود که پورن تبدیل به یک چیز غیرسکسی شود.
گاهی اوقات آنها از آب منی مصنوعی استفاده می‌کنند. همیشه نه، فقط گاهی اوقات که لازم است آب هنرپیشه‌ی مرد درون کص هنرپیشه‌ی زن ریخته شود و او با فشار به ماهیچه‌های کصش آب را بیرون بریزد. این نوعی سبک پورن به نام کیک خامه‌ای (creampie) می‌باشد اما گاهی اوقات هم بازیگر زن واقعاً به ارگاسم می‌رسد اما در سایر مواقع همه چیز تصنعی و نمایشی است.

نوع دیگری از پورن که به نام پورن خیابانی شهرت دارد واقعاً در خیابان‌ها فیلمبرداری می شود. آنها نقشه و یا مجوزی برای تولید این نوع پورن‌ها ندارند. تولیدکننده‌ها به خیابان می‌روند و سعی می‌کنند قبل از این که مردم شروع به پرسیدن سوال کنند سر و ته قضیه را هم بیاورند.
تمام بازیگران باید قرار داد و اوراق حقوقی تهیه شده توسط کمپانی را امضا کنند. برای همین واضح است که دخترانی که به طور نمایشی از خیابان بلند کرده و با آنها سکس می‌کنند با هماهنگی قبلی آنجا ایستاده‌اند.

7 ❤️

2019-06-04 20:22:31 +0430 +0430

١١) ارجحیت ساندویچ به کیر!

من به خاطر دارم که سر فیلم‌برداری زیاد گرسنه‌ام میشد زیرا برای این که روی دوربین فیلم‌برداری استفراغ نکنم معمولاً معده‌ام را خالی نگه می‌داشتم. یک بار موقع فیلم‌برداری کارگردان مداوم به من تذکر می‌داد که دوربین از جهت صحیح منحرف شده است زیرا من مداوماً به سینی ساندویچ‌های آماده که برای پرسنل آورده بودند نگاه می‌کردم.
آن لحظه‌ای بود که من فهمیدم فیلم‌برداری پورن سرنوشت و هدف اصلی من در زندگی نیست. فهمیدم که یک ساندویچ گوشت بوقلمون و پنیر را که به شکل مثلثی برش خورده را به پول و کیر ترجیح می‌دهم. تازه من آدمی هستم که عاشق کیر هستم!


١٢) اصل قضیه

اکنون اینجا یکی از کارگردانان سابق پورن حضور دارد. اینها گفته‌های اوست:

 • هرکسی که چیزی در کونش فرو کرده باشند می‌تواند به فیلم کات (دستور قطع فیلم‌برداری) بدهد.
 • همیشه قبل از فیلم‌برداری سکس از مقعد، داخل کون به طور کامل با آب شستشو داده شده و محتویات آن تخلیه می‌شود (تنقیه).
 • مردها باید در طول فیلمبرداری حتی در وقفه‌های بین فیلم‌ها کیرشان سیخ باشد. برای همین اکثر اوقات آنها در حال جق‌زدن هستند و یا با دخترانی که در آن کلیپ با آنها سکس دارند ور می‌روند (دستمالی کردن). در ادامه باید بگوییم دخترانی که به "فلافر" مشهور هستند وجود خارجی ندارند. البته شنیده‌ام سابقه‌ی وجود داشته‌اند زمانی که پورن روی فیلم‌های قدیمی (نوار) ضبط می‌شد و فیلمبرداری‌ها بیشتر طول می‌کشید (قبل از آمدن دوربین دیجیتال).
 • اگر واقعاً از طرفتان خوشتان نیاید، سکس تبدیل به چیزی چندش‌آور می شود.
 • هیچ شاخص و ملاکی برای اندازه‌ی کیر، پا، دست، آسیایی بودن و یا قد وجود ندارد اینها همه چرندیات است. صنعت پورن همواره تلاش می‌کند با آوردن انسانهای متفاوت به تنوع و تازگی خود بی‌افزاید. تنها شعاری که واقعیت دارد بزرگ بودن بیش از حد کیر سیاه پوستان است.
 • برای اندازه و ابعاد کص نیز همین جریان صادق است. من زنان ١۵٠سانتی آسیایی را دیدم که کیرهای ٢۵سانتی را بدون هیچ مشکلی درون خود جای داده‌اند در حالی که زنان ١٧٠سانتی با داخل کردن کیرهای ٢۵سانتی به شدت مشکل داشته‌اند!
 • بیشتر بازیگران فیلم‌های پورن گی (هم‌جنس‌گرایان) مردانی هستند که اصلاً هم‌جنس‌گرا نیستند. ما مجبور شدیم به همراه بازیگران دگرجنس‌گرا مقدار زیادی هم ویاگرا به روی صحنه‌ی فیلم‌برداری بیاوریم زیرا بازیگران دگرجنس‌گرا کیرشان مرتباً شل میشد چون دیدن بدن مردان دیگر تحریکشان نمی‌کرد. البته این مال سال 2003 است. الان ممکن است همه چیز تغییر کرده باشد.
 • زنان بدنساز به شدت حشری هستند!
 • اکثر زنها بیشتر اوقات وانمود می‌کنند که حشری شده‌اند و یا به ارگاسم رسیده‌اند. ولی وقتی واقعاً از طرفشان خوششان بیاید است که سکس عالی می‌شود ما همیشه تلاش می‌کردیم زوجها و یا دوستانی که با هم سکس دارند را جلوی دوربین ببریم. ما یک بار یک فیلم پورن دختر با دختر با به تصویر کشیدیم در حالی که قبل از شروع کارگردان به هر کدام از دخترها به طور پنهانی گفته بود که دختر دیگر فکر می‌کند او بسیار خوشگل است و واقعاً مشتاق است که با او کار کند! آن روز آن دو زن جوری با هم سکس کردند که مغزهایشان در شرف آب شدن بود! حتی وقتی کات می‌دادیم، در وقفه‌های بین فیلم‌برداری هم هنوز مشغول سکس با یکدیگر بودند.
 • اگر شما یک فیلم‌بردار صنعت پورن باشید در محور زمان حتماً چیزی هم روی شما خواهد پاشید.
 • زنها همیشه بیشتر از مردان پول در می‌آورند اما از آنها بیشتر استفاده‌ی ابزاری می‌شود. آنها برای کارهایی که انجام می‌دهند دستمزد می‌گیرند، دختر با دختر ـ پسر با دختر ـ سکس از کون ـ سکس همزمان دو نفر با یک دختر ـ سکس یک ترنس و یک مرد همزمان با یک دختر ـ سکس با مردانی از نژادهای دیگر (سیاهپوستان) و... در سال 2003 یک دختر می‌توانست برای هر صحنه از پورن ٢۵٠٠دلار دستمزد بگیرد بسته به کارهایی که روی صحنه انجام می‌داد اما دستمزد مردها فقط ۵٠٠دلار بود اما اگر شما یک مرد باشید و حاضر باشید به مرد دیگر کون بدهید به اندازه‌ی زنها دستمزد خواهید گرفت!
 • بعضی از فیلم‌های پورن نمایشنامه دارد اما بقیه به صورت تصمیمات لحظه‌ای ساخته می‌شود.
 • هر کمپانی لازم است که یک مسئول سوابق ( بایگانی) داشته باشد. این شخص که مسئول نگهداری از اسناد و قراردادها است یکی از وظائفش توجه به سن و سال بازیگران پورن و به یاد داشتن آن است. اگر کسی در یک فیلم پورن بازی کند در حالی که کمتر از ١٨ سال سن دارد مسئول بایگانی از نظر قانونی مسئول شناخته می‌شود. درضمن آنها وظیفه دارند که آدرس واقعی‌شان را روی سایت و یا روی برچسب فیلم‌ها درج کنند برای این موضوع شما باید از 'تریسی لوردس' تشکر کنید.
  'تریسی الیزابت لوردس' کارگردان، نویسنده و بازیگر بیش از ۴۵ فیلم هالیوودی به این دلیل مشهور شده که در سال 1980 با یک کارت شناسایی تقلبی که او را دو سال بزرگتر از سنش نشان میداد در یک فیلم پورن بازی کرد و درنتیجه باعث دادگاهی شدن عوامل تولید فیلم و پرداخت غرامت سنگین که تقریباً به ورشکستگی کمپانی انجامید شد ـ (توضیح مترجم)
 • تمام بازیگران فیلم‌های پورن موظفند به کلینیک خاصی در دره سان فرناندو رفته برای مشخص شدن این مطلب که بیماری‌های جنسی دارند و یا خیر یک سری آزمایش ویژه بدهند. در سال 2003 این کار باید ماهی یک بار انجام می‌شد اما الان این آزمایشات دو هفته یکبار انجام می‌‌شود.
  آنها باید در روز فیلمبرداری به جز مدارک اخرین آزمایشات خود باید دو نوع مدرک شناسایی متفاوت (پاسپورت گواهینامه رانندگی و...) نیز به همراه خود داشته باشند وگرنه از آنها فیلم‌برداری نخواهیم کرد محتوای داستانی پورن معمولاً توسط خود صنعت پورن مشخص می‌شود و تنها خط قرمز قانون برای آنها در استفاده از کودکان و حیوانات است است. بجز این دو مورد از نظر قانونی شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید فیلم برداری کنید.
  مشکل اصلی اینجا این است که قوانین مربوط به حقوق کپی‌رایت فیلم‌های پورن در کشور امریکا بسیار مبهم است و به نوعی به خود ایالت‌های مختلف سپرده شده که چه برداشتی از قانون داشته و چطور آن را پیاده کنند. به همین خاطر کمپانی‌های تولید پورن روی نوع خاصی از این فیلمها که به ژانرهای تجاوز، سکس خانوادگی محارم و خاموش کردن شمع‌های روشن روی پوست بازیگر و سوزاندن آن (شکنجه) می‌پردازد بسیار حساس هستند. آقای 'راب بلک' در اوایل سال 2000 در ساختن فیلم‌هایی که مربوط به ریختن موم داغ (شمع) روی پوست زنان بود زیاده‌روی کرد و در نتیجه به خاطر رد شدن از مرزهای قانونی تولید پورن در ایالت لوئیزیانا دادگاهی شد. کل صنعت پورن حتی شریک کاری‌اش 'لری فلینت' به او پشت کردند. هیچ کمک قانونی (استخدام وکیل) هیچ نوع پارتی بازی و هیچ نوع حمایت صنفی از او انجام نگرفت. به این دلیل که او قوانین را ندیده گرفته و از مرز های مشخص شده صنعت پورن رد شده بود. اما در حال حاضر هر روز فیلم‌های بیشتری با موضوع تجاوز خشونت‌آمیز و سکس محارم تولید می‌شود که این مطلب را روشن می‌کند که کمپانی‌های پورن برای کسب درآمد و جلوگیری از ورشکستگی شان هر کاری می‌کنند.


١٣) اگر تعادل روانی ندارید در فیلم پورن بازی نکنید

اکنون یک بازیگر زن فیلمهای پورن اینجا حضور دارد او می‌گوید:
می‌دانم که مردم می‌گویند از این مطلب مطلع هستند اما بینندگان واقعاً نمی‌توانند درک کنند که فیلم‌برداری یک کلیپ کوچک چقدر طول می‌کشد و چقدر همه چیز تقلبی و نمایشی است.
من در بیشتر از ۴٠ فیلم پورن بازی کرده‌ام که هر کدام از صحنه‌های آن فیلم‌ها حدوداً نیم ساعت بودند ولی هر کلیپ نیم ساعته و یا همین حدود حدود ۵ تا ١٢ ساعت فیلم‌برداری‌اش طول می‌کشد. درضمن می‌دانم که این سخت‌ترین شغل دنیا نیست و نمی‌خواهم بگویم مثل مهندسی موشک سخت و پیچیده است اما همه نمی‌توانند از پس این شغل برآیند. این شغل هم از نظر فیزیکی سخت است هم از نظر روانی. من زنان بسیاری را می‌شناسم که نمی‌توانند بار فیزیکی آن را تحمل کنند.
برای تولید هر کلیپ شما به بدنتان واقعاً فشار می‌آورید و طبق قرارداد باید حداقل چهار فیلم‌برداری در هفته انجام دهید. درضمن اگر شما مانند من بخواهید در تعداد زیادی فیلم سکس از کون ایفای نقش کنید کارتان سخت‌تر است و همانطور که شما حدس می‌زنید بسیاری از هنرپیشه‌های پورن از نظر روانی تعادل ندارند. من فکر می‌کنم وارد شدن به صنعت پورن بدون داشتن یک ذهن سالم کار خطرناکی‌ست.
یکی دیگر از چیزهایی که شما در نظر نمی‌گیرید این است که کارهای اداری وارد شدن به صنعت پورن واقعاً وقت‌گیر و پردردسر است. من مجبور شدم یک میلیون فرم اداری را پر کنم و به سوالات زیادی پاسخ دهم سپس در حالی که جلوی دوربین نشسته بودم به سوالات فراوانی پاسخ دادم. بعد از این که در فیلم پورن بازی کردم دوباره مرا جلوی دوربین نشاندند و یک مصاحبه‌ی کامل با من انجام دادند. بیشتر این سوالات جنبه‌ی قانونی داشت مثلاً از من مداوماً پرسیده می‌شد که آیا به دلخواه و با خواست خودم اینجا هستم و یا به طریقی مرا مجبور کرده‌اند! آیا در آن لحظه تحت تاثیر مواد مخدر هستم و یا در کمال هشیاری به سوالات پاسخ می‌دهم!
در ضمن سعی نکنید یکی از آن احمق‌هایی باشید که توقع دارند شریک جنسی‌شان هرچیزی در پورن می‌بینند برایشان اجرا کند! مثلاً وقتی شما مرا در حال انجام سکس در یک موقعیت مکانی (پوزیشن) خیلی سخت به مدت پنج دقیقه می‌بینید بدانید که من حداکثر سی ثانیه در آن موقعیت هستم سپس دستور کات می‌دهم می‌روم کمی نرمش می‌کنم، دراز می‌کشم، به سوراخهایم روغن مخصوص روان‌کننده می‌زنم، یک سیگار دود می‌کنم، بعد از رفع خستگی برمی‌گردم و سی ثانیه‌ی دیگر در آن موقعیت سکس خواهم کرد.


6 ❤️

2019-06-04 20:24:03 +0430 +0430

١۴) آب منی جعلی (غیر واقعی) و مصیبت‌های دیگر

من یک کارگردان همیشگی پورن نیستم و بیشتر به عنوان دستیار صحنه فعالیت می‌کنم. این خیلی چیز غیرمعمولی نیست که یک مرد نتواند خود را نگه دارد و آبش زودتر از موقع بیاید (و یا اگر بخواهیم صادق باشیم به هر دلیلی خودش بخواهد که آبش زود بیاید).
در این جور موارد ما یکی از کارهای زیر را انجام می‌دهیم:
• دوربین را در زاویه‌ی خاصی قرار می‌دهیم جوری که به نظر بیاید آب مرد در حال آمدن است در حالی که در واقعیت یکی از دستیاران دارد کیسه محتوی مایعی را که به یک لوله‌ی نازک چسبیده به کناره‌ی کیر وصل شده را فشار میدهد تا مایع شیری رنگ از بغل کیر مرد روی بدن زن بپاشد!
یکی از بهترین راههای فهمیدن این مطلب دقت کردن به وقتهایی است که هنرپیشه مرد در حال فشار دادن کیرش برای آمدن ته مانده‌ی آب است در حالی که در واقعیت او در حال فشار دادن لوله‌ی پلاستیکی نازکی است که به آن طرف کیر او چسبیده یعنی سمتی که به خاطر زاویه‌ی فیلم‌برداری قابل دیدن نیست تا بتواند یک ارگاسم را برای بینندگان شبیه‌سازی کند (که البته بعضی وقتها واقعاً در گول زدن بیننده ناموفق است!)
بعضی وقتها دستیار سعی می‌کند با فشار دادن کیسه‌، آمدن آب هنرپیشه‌ی مرد را تداعی کند اما کار را اشتباه انجام می‌دهد و آب در جهتی غیر قابل باور بیرون می‌پاشد که در نتیجه باید وقت زیادی صرف تمیزکاری و پاک کردن بدن هنرپیشه‌ها و یا تجدید آرایششان شود. برای همین هم معمولاً وظیفه‌ی پاشیدن آب به عهده‌ی خود بازیگر است مگر این که واقعاً دست و پا چلفتی باشد.
• جایگزین کردن شخصی شبیه هنرپیشه‌ی اصلی مرد برای صحنه‌های ساک‌زدن در حالی که فقط کیر داخل کادر فیلم‌برداری است (در کمال تأسف باید عرض کنم تا حالا فقط چند دفعه از من برای این کار استفاده کردن!)

برای صحنه‌های ریختن آب داخل کص ما معمولاً استراحت‌های نیم‌ساعته و یا حتی یک‌ساعته داریم که هنرپیشه بتواند دوباره کیر خودش را راست کند. معمولاً ما یک نوع آب کیر قلابی درست می‌کنیم و به درون کص هنرپیشه‌ی زن پمپ می‌کنیم بعد زمانی که مرد فقط یک دهم از آبی را که شما می‌بینید داخل کص زن می‌ریزد. زن با فشار دادن به ماهیچه‌های کصش کل مایعات را بیرون می‌ریزد و اینطور به نظر می‌آید که همه‌ی آنها آب مرد بوده است. وقتی کیر مرد در انتهای فیلم‌برداری بسیار شل است زیرا چند بار در طول کار آبش اومده و نمی‌تواند مایعی را ترشح کند هم از این تاکتیک استفاده می‌کنیم.
اگر حقیقتش را بخواهید آب کیر مصنوعی در صنعت پورن مصرف فراوانی دارد. بعضی وقتها که هنر پیشه‌های مرد به هر دلیلی آبشان نمی‌آید ما اینطور نشان می‌دهیم که کمر او بسیار سفت است در حالی که او هم یک مرد معمولی مثل بقیه است فقط چون در طول روز زیاد تخلیه شده آبی برایش نمانده که بخواهد بیاید! یا وقتهایی که هنرپیشه‌ی زن به خاطر معروفیت بسیار از خود متشکر است و نمی‌خواهد آب هنرپیشه مرد داخلش بریزد ما از آب کیر مصنوعی استفاده می‌کنیم.

وقتهایی که کار باید با عجله انجام شود یعنی ما در اتاق جلویی فیلم‌برداری می‌کنیم در حالی که کارگردان در اتاق عقبی به فاصله‌ی چند دقیقه از فیلم‌برداری مشغول بازبینی و اصلاح تصاویر فیلمبرداری شده است. بستگی به نوع و محتوای فیلم در حال تولید شدن گاهی اوقات بوهای بدی تولید می‌شود و ما مجبوریم دوباره فیلم‌برداری کنیم. مرد می‌تواند کیرش را تمیز کند اما ظاهراً ماندن بوی مدفوع انسانی و مزه‌ی بد آن روی کیر مرد در صحنه‌های مربوط به سکس از کون واقعاً چندش‌آور است! البته این بیشتر اثر روانی دارد تا فیزیکی اما من شخصاً هرگز هنرپیشه‌های زن را بابت اعتراضشان به این مسئله سرزنش نکرده‌ام.
گاهی اوقات این بو و یا مزه‌ی بد باعث استفراغ شدید دختران در هنرپیشه‌های زن سوسول‌تر می‌شود. در یک مورد آنچنان مدفوعی از کون دختر بیرون پاشید که نه تنها کیر مرد کاملا آلوده شد که کل صحنه نیز نیاز به نظافت دوباره پیدا کرد. کارگردان فرصت‌طلب ما از لیمو آب لیمو گرفت یعنی به خاطر نبودن وقت سبک فیلم را به سکس سخت همراه با استفراغ و ریدن روی صحنه تغییر داد! کارگردان از دوستان قدیمی من است و هنوز نسبت به آن فیلمش احساس بدی دارد. او با وجودی که دختر را سرزنش نمی‌کرد اما بلافاصله قراردادی که با دختر برای تولید پنج صحنه‌ی متفاوت پورن داشت را پاره کرد. خود دختر نیز هرگز نخواست در فیلم دیگری بازی کند.

یک حقیقت دیگری که مردم احتمالاً خودشان فهمیده‌اند این است که اگر به دقت پیگیری کنید میفهمید تقریباً تمام سایتهای پخش فیلم‌های پورن مانند پورن‌هاب در تملک کمپانی مادر تولید کننده‌ی آن فیلمها هستند. ما برای شناسایی فایل‌هایمان از سیستمی مشابه یوتیوب استفاده می‌کنیم. البته در مقام مقایسه باید بگویم سیستم ما سختگیرانه‌تر است (به دلایل قانونی و جلوگیری از اشتباه پخش پورن کودکان) البته من رقم دقیق را نمی‌دانم اما پولی که صنعت پورن از سایت‌هایی مانند پورن‌هاب در می‌آورد به مانند دانه‌های بادام زمینی بسیار زیاد است.


١۵) اه!

این بسیار سخت است که شما در حال سکس به حالت سگی باشید و شریک جنسی‌تان نظافت کونش را رعایت نکرده باشد و مرتباً کثافت از آن خارج شود!

منبع: من تعدادی فیلم پورن بدون بودجه در استودیو ساخته‌ام و خودم نقش اول را در آن بازی کرده‌ام (یعنی با استفاده از امکانات استودیو بعد از وقت کاری فیلم‌های آماتوری ساخته‌ام)


١۶) از خوراکی‌های سر صحنه نوش جان نکنید

یک بار در یک فیلم پورن به من یک نقش غیر سکسی دادند آنجا یک میز پر از نوشابه و چیپس و خوراکی‌های دیگر گذاشته بودند. یکی از هنرپیشه‌ها بدون اینکه لباس بپوشد همانطور لخت مادرزاد با دستی که پر از آب کیر بود از درون کاسه یک مشت چیپس برداشت و خورد! اونجا بود که تصمیم گرفتم فقط زمانی از خوراکی‌های سر صحنه بخورم که کاملاً بسته‌بندی شده باشند!


١٧) کمبود احترام

یکی از چیزهایی که سر صحنه باعث استرس و عصبی شدن من می‌شود این است که هر چند وقت یک بار یکی از هنرپیشه‌های زن مداوماً تقاضا می‌کند که محکم‌تر و محکم‌تر او را بکنند!
من یک حرفه‌ای هستم و طبیعت تلاشم را می‌کنم تا جلوی دوربین بهترین سکس را انجام دهم ولی انگار آنها باید حتماً آن جمله لعنتی‌ِ قدیمیِ «محکم تر تو کصم بکوب مادرجنده» (“pound that pussy, harder you motherfucker”) را فریاد بزنند!
شخصاً فکر می‌کنم این حرفه‌ای نبودن و بی‌احترامی به هنرپیشه‌های مرد است.

4 ❤️

2019-06-04 20:25:23 +0430 +0430

١٨) گیاهخواران معتاد!

در تجاربی که من داشته‌ام دختری که جلوی دوربین با من سکس می‌کند یا یک معتاد حرفه‌ای است یا یک دانشجوی اخراجی دانشگاه که دارد سعی می‌کند خرج خودش را درآورده و پول قانونی برای پدر و مادرش به خانه ببرد یا یک هنرپیشه‌ی گمنام فیلم‌های پورن که یک مقدار شایعات درموردش پخش شده و در کنار فعالیت‌هایش در زمینه‌ی پورن با مواد مخدر هم ناآشنا نیست.
گاهی اوقات هم که هنرپیشه‌های خیلی معروف صنعت پورن به استودیوی ما می‌آیند معمولاً اولین کارشان این است که خیلی جدی به ما هشدار می‌دهند که حق نداریم در مورد مصرف مواد مخدر توسط آنها به هیچ طریقی به دیگران چیزی بگوییم! واقعاً تعجب می‌کنید اگر بگوییم اکثر آنها گیاهخوار هستند (در رژیم غذاییشان گوشت وجود ندارد)


١٩) مقدار خیلی زیادی قرص ویاگرا

من حدود دو سال است که بازیگر مرد فیلم‌های پور هستم. من در چند فیلم خیلی حرفه‌ای تولید شده در کمپانی ... بازی کرده‌ام (یادداشت نویسنده: برای این که آن کمپانی معروف بود و هویت هنرپیشه افشا می‌شد نام آن حذف شده). معمولا فیلم‌برداری یک فیلم سکسی خیلی بیشتر از زمان آن فیلم طول می‌کشد (یعنی مثلاً چند هفته وقت برای تولید یک فیلم یک ساعت و نیمه). حتی قبل از شروع فیلم برداری کارگردان از ما می‌خواهد که برای عکس‌برداری حاضر شویم و از ما عکس‌های فراوانی در پوزیشن‌های مختلف می‌گیرد. عکس‌برداری از فیلم‌برداری سوا است و من مجبورم بین ٢٠ تا ۵٠ ثانیه برای هر پوزیشن ژست بگیرم که واقعاً معذب کننده است.
به هیچ وجه حق تکان خوردن نداریم. برای همین مجبورم قبل از رفتن سر کار ویاگرا بخورم. سخت نگه داشتن کیر کاری دشوار است. دخترها هم مجبورند یک تن لوبریکانت (روان‌کننده) برای عکس برداری مصرف کنند زیرا این سکس واقعی نیست.

در فیلم پورن معمولاً همه چیز بدون مشکل پیش می‌رود اما در واقعیت گاهی اوقات ما توقف می‌کنیم تا کمی نوشیدنی بخوریم، عرقمان را پاک کنیم. چیزی که چند بار برایم پیش آمد این بود که وسط کار آبم آمد. من بلافاصله ویاگرا خوردم و کار را ادامه دادم زیرا فیلم‌برداری باید در زمان مشخصی تمام می‌شد و ما از نظر جدول زمانی تحت فشار بودیم. این اصلاً خوشایند نیست. مردها می‌دانند که وقتی آبشان می‌آید تمام میل و هوس جنسی‌شان به پایان می‌رسد و برای مدت زمان کوتاهی می‌‌خواهند استراحت کنند. بعد از آمدن آبمان وانمود کردن به اینکه هنوز حشری هستیم و می‌خواهیم سکس را ادامه دهیم اصلاً چیز خوشایندی نیست!

بعد از پایان فیلم‌برداری هرکسی به راه خودش می‌رود. من خیلی به ندرت با دخترانی که با آنها پورن بازی می‌کنم حرف زده‌ام زیرا خیلی از آنها از نظر روحی واقعاً شکست خورده هستند و من به جز زمانی که دینی برای ادا کردن به آنها داشته‌ام تا توانسته‌ام از آنها دوری کرده‌ام. بعد از ذکر کردن این حقیقت این را هم باید بگویم من بیشتر اوقات از شغلم لذت می‌برم. فقط دیدن دخترها بعد از تمام شدن فیلم‌برداری برایم خوشایند نیست. چندتایی از آنها دختران جالبی بودند ولی اکثر آنها نه. حتی برای چند هفته با یکی از آنها قرار گذاشتم اما رابطه‌ی ما دوامی نداشت.


٢٠) چگونه بتوانم...؟

من یک دوست هنرپیشه‌ی فیلم‌های پورن بازنشسته دارم که برایم تعریف کرده در دوران عادت ماهانه‌اش مجبور بوده اسفنج داخل کصش فرو کند تا در حین فیلم‌برداری خونی بر زمین نریزد. در ضمن آنها در روزهای فیلم‌برداری سکس از کون مجبور به رعایت رژیم غذایی خاصی بوده‌اند یا مجبور بوده‌اند کلاً غذا نخورند و یا فقط برنج خالی بخورند. او خاطرت جالبی برای تعریف کردن دارد. مثلاً یک بار در حالی که مشغول صرف نوشیدنی بودیم یک دختر تازه‌وارد در صنعت پورن به او زنگ زد و سؤال کرد چگونه می‌تواند کل دستش را در سوراخ کونش فرو کند! اصلاً دلم نمی‌خواست جواب را بشنوم ولی مجبور شدم! (زار زار گریه!)


٢١) اونا رو توی قهوه میذارن

اکثر آب کیری که شما در پورن می‌بینید آب شکر یخ زده (icing sugar) است! و این خیلی رایج است که از این آب کیر مصنوعی برای شیرین کرده قهوه روی صحنه‌ی فیلم‌برداری نیز استفاده می‌شود!


٢٢) هر چند وقت یک بار چیزی باعث تعجب شما خواهد شد

این قسمت مصاحبه احتمالاً هرگز پخش نخواهد شد به هر حال حقیقت به این صورت است:
در یکی از مصاحبه‌هایی که در شبکه‌ی رادیویی صدای بچه خرخونها پخش شد. مهمان برنامه یکی از ادیتورها (تصحیح کنندگان فیلم با کامپیوتر) بود او گفت در استودیو یک سری آقا در کنار هم کار می‌کنند و کسی با دیگران حرف نمی‌زند. هر چند وقت یک بار شما می‌شنوید کسی می‌گوید خدای من! آنگاه همه به دور کامپیوتر او جمع می‌شوند تا ببینند او چه دیده است. او تعریف می‌کرد یک بار وقتی آب هنرپیشه‌ی مرد می‌آمده به جای آب از کیر او خون فوران کرده است و هنرپیشه‌ی زن که چشمانش را بسته بوده و از هیچ چیز خبر نداشته وانمود می‌کرده که دارد لذت می‌برد!
معمولاً وقتی صحنه‌ی آمدن آب کیر خراب می‌شود کارگردان از یکی دیگر از صحنه‌هایی که از آمدن آب کیر آن هنرپیشه در آرشیو دارند استفاده می‌کند اما در این مورد خاص این اولین فیلم هنرپیشه بود.
مدیر صحنه اول جلو آمد تا ببیند چه خبر است بعد به کارگردان گفت نیم ساعت به من وقت بده.
بعد او با نرم‌افزار کامپیوتری رنگ آن افتضاح خونین را به رنگ شیری آب کیر تغییر داد. ولی وقتی من آن را شنیدم حالم واقعاً به هم خورد!


٢٣) چطوری یک صحنه آخر فوق‌العاده را برای پایان کلیپ پورن به وجود بیاوریم

صحنه‌ی آمدن آب کیر آنقدرها که شما فکر می‌کنید و یا امیدوارید آسان نیست بعضی از آقایان در فیلمهای سکسی می‌بینند که هنرپیشه‌ها آب کیرشان فوران می‌کند و می‌گویند من هم می‌توانم آن را انجام دهم! وقتی شما ١٨ سالتان است و بدنتان پر از تستوسترون است و داخل منزلتان هستید بله حتماً! اما وقتی دوربین فیلم‌برداری روی شما زوم شده و فقط یک شانس برای درست درآوردن صحنه دارید دیگر قضیه خیلی ساده نیست! مردانی که شما در فیلم‌های پورن می‌بینید صحنه‌ی آمدن آبشان را بسیار جدی می‌گیرند! آنها مجبورند! زیرا این برای بینندگان و طرفدارانشان بسیار اهمیت دارد. برای به وجود آوردن یک صحنه‌ی نهایی کامل چند چیز کلیدی بسیار اهمیت دارد اولین و مهمترین چیز رژیم غذایی است.

 • آب نارگیل به مقدار یک لیتر و یا ٣٣ اونس
 • روزی دو و یا سه لیتر آب که برابر است با ۶۶ تا ٩٩ اونس
 • لسیتین دوبار در روز هر بار ١٢٠٠ میلیگرم
 • قرص زینک ۵٠ میلی گرمی دوبار در روز
 • اسید فولیک روزی ١٠٠٠ میلی گرم
 • روزی ٨ تا ١٢ ساقه کرفس
 • مکمل‌های غذایی
 • از سیگار و یا الکل دوری کنید هر دو روی قدرت مردانگی شما تاثیر می‌گذارند
 • از سه چهار روز مانده به روز فیلم‌برداری از هر نوع خودارضایی خودداری کنید

بله درست است شما می‌توانید زودتر هم روی صحنه بروید و کیرتان شما را نا امید نخواهد کرد اما برای این که جوری آبتان بیاید که یک صحنه‌ی آخر فوق‌العاده به وجود بیاید این مدت زمان لازم است.
البته اگر این رژیم غذایی را رعایت کنید ولی خود را تخلیه نکنید تخم‌های کیرتان از فشار اسپرم کبود خواهد شد!
یک کلک جالب دیگر؛ کاری کنید که کیرتان سیخ شود بعد درست وقتی می‌خواهید آبتان را بیاورید متوقف شوید. بعد برگردید سر زندگی‌تان ممکن است یکمی اذیت شوید اما در عوض وقتی موقع آمدن آبتان جلوی دوربین فرا می‌رسد سلاحتان فشنگ‌‌های بیشتری در خود دارد!


٢۴) فوران آب کص درواقع ادرار و مواد دیگر است

پاشیدن آب زنان در موقع ارضا از کصشان صرفاً یک کلک فیلم‌برداری‌ست. آن مایع یا ادرار است و یا مایعات دیگری که قبلاً درون کس دختر پمپ شده.

نامزد من قبلاً هنرپیشه‌ی فیلم‌های پورن بوده. اینها چیزهایی است که او درمورشان به من شکایت کرده است:

 • بوی گند آب کیر و عرق.
 • چقدر سخت بود که وانمود کنید دارید از همه چیز لذت می‌برید در حالی که هر سه دقیقه یک بار کات می‌دادند حالا یا به خاطر این که نورپردازی درست انجام نشده بود و یا کسی سردش شده بود.
 • برای تصویربرداری از یک صحنه‌ی خوب شما نمی‌خواهید شاش درون کصتان باشد! برای فهمیدن میزان حال بهم زن بودن این جریان تصور کنید ظرفی از غذا برای شش ساعت بیرون مانده است. بعد آب کیر رویش ریخته‌اند بعد عرق بدن را روی آن ریخته‌اند و خلاصه تمام چیزهای چندش‌آور موجود را روی آن ریخته‌اند و توقع دارند شما آن را میل کنید خیر اصلاً راه ندارد! کار ما نیز به همان صورت بود واقعیت این است که شما را مجبور می‌کنند ادرار خود را نگه دارید و در صحنه‌ی پایانی آن را به عنوان آب کص بیرون بریزید.
 • آبی که از کص ما هنرپیشه‌های پورن بیرون می‌پاشد اکثراً شاش است


٢۵) شیرینی حلقه‌ای

انتخاب کردن از بین انواع بسیار بد شیرینی حلقه‌ای (Donut: شیرینی محبوب آمریکایی‌ها که در زبان انگلیسی دونات نامیده می‌شود و در انواع مختلف سرو می‌شود. بعضی گرانتر و با محتوای خوشمزه‌تر و بقیه ساده‌تر و ارزانتر است).

این قضیه در فیلم‌های با بودجه‌ی کم بسیار رایج است.

من معمولاً در فیلم‌های سکسی نقش های فرعی را بازی می‌کنم. ما اجازه داریم در وقفه‌ی بین فیلم‌برداری از قهوه و شیرینی حلقه‌ای برای تمدید نیرو استفاده کنیم. اما شیرینی‌های حلقه‌ای که در فیلمهای با بودجه‌ی پایین سرو می‌شود هرگز به اندازه‌ی قهوه و شیرینی حلقه‌ای موجود سر صحنه‌ی فیلمهای تولید شده توسط کمپانی‌های بزرگ خوب و خوشمزه نیست.

بیشتر وقتها ما معطل اوردن شیرینی هستیم و انتخاب‌هایمان نیز بسیار محدود است من حتی نمی‌توانم دفعاتی را که مجبور شده‌ام به شیرینی حلقه‌ای که داخلش خامه تولید بوستون بوده رضایت بدم و یا شیرینی حلقه‌ای پر از ژله نوش جان کنم را بشمارم. شیرینی حلقه‌ای مورد علاقه‌ی من نوع پر شده با خامه ترش هم زده و با خرده‌های شکلات است. پس مجبور شدن به خوردن شیرینی حلقه‌ای خامه‌ای و یا ژله‌ای برای من یک ضد حال به شمار می‌آید.


منبع:


thoughtcatalog.com/eric-redding/2015/07/porn-stories-they-dont-want-to-know/4

4 ❤️

2019-06-04 20:29:25 +0430 +0430

چگونه صنعت پورن از تاکتیک‌های جنگ روانی علیه شما استفاده می‌کند

by BOB SMITH
September 3, 2016

 • Bob Smith
  باب اسمیت مردی‌ست در جستجوی حقیقت. جملات حکیمانه (کلمات قصار) مورد علاقه‌ی او این‌هاست: «در این دنیا همه‌ی ما یک مشت احمق هستیم. من هم نمی‌توانم با بقیه متفاوت باشم (من هم همینطور).»
  «من می‌دانم که این مسأله حقیقت دارد درمورد آن در یک دروغخانه (کتابخانه) مطالعه کرده‌ام.» [از نزیکی لفظی "Library" و "LIEbrary" اسفاده شده]
  «حقیقت زن‌ستیز نیست. صرفاً حقیقت است.»


هر بار که روی صفحه‌ی کامپیوترتان پورن تماشا می‌کنید با این مواجه می‌شوید؛ به طرز وحشتناکی بزرگ است، ترسناک است، کاملاً غیرواقعی به نظر می‌آید و باعث می‌شود احساس کنید آلت تناسلی خودتان بسیار کوچک و در مقایسه با آلت مردهای دیگر عقب مانده است. این آلت تناسلی داخل تصویر تلویزیون یک هیولاست! خوب حالا قصد دارم حقیقت را آنطور که هست به شما نشان دهم. آن کیرهای غول‌پیکر که شما مداوماً روی صفحه‌ی مانیتورتان موقع دیدن پورن می‌بینید در بسیاری از موارد غیرواقعی هستند زیرا اکثر کیرهایی که در فیلم‌های پورن میبینید مصنوعی‌ست!

آن بوی ماهی گندیده (نه منظورمان بوی واقعی ماهی نیست) از طرف هالیوود (صنعت تولید انواع فیلم) می‌آید.

(توضیح مترجم: بوی ماهی گندیده اصطلاحی آمریکایی است که زمانی که به کسی دروغ می‌گویید او برای این که به شما بفهماند که احمق نیست و متوجه دروغ گفتن شما شده به کار می‌برد.) درّه‌ی "فرناندو"ی قدیس مکانی است در کشور آمریکا که پایتخت و مرکز تجمع استودیوهای تولید پورن به حساب می‌آید و به خاطر این که فقط به اندازه‌ی قدم زدن کوتاه با هالیوود فاصله دارد، حدس زدن این موضوع که صاحبان بزرگ صنایع تولید پورن به بهترین استودیوها و تکنولوژی جلوه‌های ویژه و آرایشگران بسیار حرفه‌ای هالیوود دسترسی دارند کار سختی نیست. متخصصین جلوه‌های ویژه و آرایشگران حرفه‌ای می‌توانند معمولی‌ترین کیرها را به صورتی بسیار بزرگ و غیر واقعی در فیلم‌هایشان نمایش بدهند. به همان آسانی که من و شما می‌توانیم در حال خوردن ساندویچ و عبور از خیابان باسن سه دختر را دید بزنیم.

در فیلم "شبهای هیولا" (Boogie Nights) که در سال 1997 ساخته شد بازیگر مرد 'مارک والبرگ' با نشان دادن لحظه‌ای سایز واقعی آلت تناسلی‌اش در انتهای فیلم اجازه داد که ما قرص قرمز را خورده (توضیح مترجم: اشاره به صحنه‌ای از فیلم ماتریکس که یکی از بازیگران دو قرص قرمز و آبی را به نشانه‌ی انتخاب بین حقیقت و دروغ به بازیگر دیگری تعارف می‌کند.) و حقیقت را آنطور که واقعاً بود ببینیم!
در این مورد خاص هالیوود با قرار دادن لحظه‌ی حقیقت در انتهای این فیلم و رو کردن دست متخصصین جلوه‌های ویژه‌ی درّه فرناندوی قدیس، متقلب بودن آنها را عملاً به همه نمایش داد. با وجود این که می‌دانست عده‌ی کمی از مردم متوجه انگیزه‌ی اصلی این شوخی خواهند شد.
حالا من متخصص مثانه و مجاری ادرار نیستم اما آلت تناسلی مارک اینقدر بزرگ بود که حتی یک نهنگ موقع ساک زدن آن دچار خفگی موقت می‌شد و بسیار هم طبیعی به نظر می‌آمد! اما نبود. خود مارک والبرگ اعتراف کرد که یک کیر مصنوعی بزرگ را برای فیلم‌برداری صحنه‌ی اصلی فیلم به خود بسته بوده.

حالا یکی از حرفه‌ای‌های صنعت پورن (بازیگر) اسرارش را برملا می‌کند.

دو سال پیش من با یک مصاحبه‌ی جنجالی و روشنگر مواجه شدم. این تقریباً بلافاصله بعد از این بود که من شروع به جستجو برای پیدا کردن سرنخ‌هایی از حقایق پشت پرده کرده بودم. تا آنجا که من می‌دانم این مصاحبه بلافاصله از موتورهای جستجوگر اینترنت پاک شد. در آن مصاحبه یکی از حرفه‌ای های صنعت پورن اعتراف کرده بود که اکثر بازیگران این صنعت از آلت‌های تناسلی مصنوعی استفاده می‌کنند. این مسأله درمورد بازیگران مرد سیاهپوست صنعت پورن بیش از بقیه واقعیت دارد. زیرا سیاهی پوست بدن بازیگر مرد می‌تواند به راحتی ریسمان‌های نگهدارنده‌ی آلت تناسلی مصنوعی مردانه را پنهان کند. در حالتی که برای پنهان کردن این حقیقت در مواردی که بازیگر پورن پوست روشن‌تری دارد نیاز به تکنیک‌های متخصصین جلوه‌های ویژه است.

آن طور که گفته می‌شود کمپانی‌های تولیدکننده‌ی فیلمهای پورن دوربین‌های ویژه‌ی فیلمبرداری از فاصله‌ی نزدیک را به لنزهای ویژه‌ای که همه چیز را بزرگتر نشان می‌دهد مجهز می‌کنند و در برخی موارد هم از تصاویر تولید شده توسط برنامه‌های ویژه‌ی کامپیوتری برای این که آلت تناسلی مردان را بسیار بزرگ‌تر از آنچه در واقعیت هست نشان دهند استفاده می‌کنند. شخصی که مصاحبه با او انجام شده بود طوری رفتار می‌کرد انگار با افشای این حقایق ممکن است در معرض حملات فیزیکی منجر به مرگ از طرف تبهکاران اجیر شده قرار گیرد! (که احتمالاً ترس او بیجا هم نبود) او همچنین اضافه کرد بازیگران پورن قبل از ایفای نقش باید قراردادی را با کمپانی تولید کننده امضا کنند که در آن تعهدی مبنی بر رازداری و حفظ اسرار تولید پورن از آنها گرفته می‌شود، ظاهراً حفظ این اسرار برای کمپانی‌های تولید پورن بسیار اهمیت دارد.

بعد از این که مقاله را کامل خواندم و مدتی راجع به آن فکر کردم، همه چیز برایم معنی پیدا کرد. پس به جستجویم برای پیدا کردن حقایق بیشتری در این مورد ادامه دادم. برای پیدا کردن سرنخ‌های بیشتر جایی بهتر از محتوای فیلم‌های پورن نبود. خیلی طول نکشید که مدارک خیلی واضحی به دست آوردم. مدارکی که پیدا کردم در یک کلیپ پورن که در آن دختر سفید پوست لاغر و نحیفی در دریایی از کیرهای غول آسای سیاهپوستان احاطه شده بود نهفته بود. با آهسته کردن سرعت پخش فیلم به وضوح توانستم تصویری از یک کیر بسیار بزرگ اما به طرز آشکاری مصنوعی به دست بیاورم.

کیر من آنطور خم نمی‌شود. کیرش از لاستیک نرم ساخته شده است مگر؟

حتی بهترین هنرمندان متخصص جلوه‌های ویژه و آرایشگران تلویزیونی هم می‌توانند کیرهای مصنوعی (لاستیکی) را به صورت ١٠٠٪ طبیعی دربیاورند و در مواردی که من بعد از تماشای چند فیلم به صورت حرکت آهسته مشاهده کرده‌ام، اکثر کیرها شکل و طراحی یکسان دارند همگی از نقطه‌ی مشخصی خم می‌شوند و اگر به دقت به آن نگاه کنید می‌توانید کله‌ی کیر واقعی را که به دقت در لفافه لاستیکی قرار گرفته ببینید (مانند انسانی که در پتو پیچیده شده یا کودکی که به دقت قنداق شده). از کله‌ی کیر به بعد لوله‌ی کیر به صورت غیر معمولی شروع به کلفت شدن می‌کند و این روند به سمت بالا ادامه می‌یابد تا به کیر شکلی مخروطی بدهد و بستگی به درازای کیر ممکن است تا بی‌نهایت به کلفت شدنش ادامه بدهد!

باید اضافه کنم در ادامه‌ی مشاهداتم گهگاه کیرهایی را دیدم که در حالت نعوظ (راست بودن) تا ٩٠درجه به هر جهتی خم می‌شدند! در حالی که گاوچران سوار بر کار در حال کوبیدن کیر مصنوعیش در سوراخ‌های مختلف بود! البته من شما را نمی‌شناسم اما اگر کیر خودم را در حالی که با قدرت تمام در حال سکس با دختری باشم ٩٠درجه خم کنم اولاً به شدت درد خواهد گرفت، دوماً بافتها و ماهیچه‌های داخلی پاره خواهد شد. دچار خونریزی داخلی می‌شوم و عصب‌های کیرم به شدت صدمه خواهند دید!

زمانی که از نزدیکتر به جریان دقت کردم متوجه شدم واقعیت با هوشمندی فراوان تغییر کرده است. کیرهای سیاه شبیه لوله‌ی مقوایی وسط رول کاغذ کادو بودند که در قسمت وسط صاف شده و با رنگی مانند رنگ پوست تن بازیگر رنگ شده بود. خم شدن کیرها در زاویه‌ی ٩٠درجه معمولا زمانی که بازیگر با سرعتی بالاتر از سرعت نور در حال فرو کردن کیرش در بازیگر دوم است اتفاق می‌افتاد.

من تعدادی از تصاویری که از صفحه‌ی مانیتورم در لحظات افشاگر این فیلم‌ها ضبط کرده بودم را برای یکی از دوستانم که هنرمندی شناخته شده و مورد تایید است فرستادم. تخصص او در نقاشی‌های کشیده شده از بدن و چهره‌ی انسان‌هاست. او همچنین عکاسی با معروفیت جهانی است و می‌تواند یک تصویر جعلی و یا یک عضو مصنوعی که به بدن انسان اضافه شده را از کیلومترها دورتر تشخیص دهد. دو روز بعد از این که تصاویر گرفته شده از فیلمهای پورن و فرض‌ها و تئوری‌هایم را برای او فرستادم او برای من نامه‌ای الکترونیکی (ایمیل) فرستاد که شامل تصویر بعضی از بزرگترین کیرهای مصنوعی که تا به حال دیده‌ام بود. کیرهایی که حتی از سینه‌های بسیار بزرگ پورن استارهای زن مصنوعی‌تر بودند.

3 ❤️

2019-06-04 20:29:35 +0430 +0430

نتیجه‌ی رسمی بررسی یک کارشناس عکاسی و متخصص شکل ظاهری اعضای بدن انسان

«باب عزیز (اسم نویسنده‌ی مقاله) معلوم است که کیرهای غول‌آسا واقعی نیستند. عکس‌هایی که برای من فرستادی هرگونه تردیدی را درمورد واقعی بودن آنها از بین می‌برد. این مهم نیست که چه حقه‌ای برای فریب دادن بیننده استفاده شده. اگر بدانی دقیقاً به کجا نگاه کنی متوجه غیر واقعی بودن اکثر آنها می‌شوی. بیشتر آنها واقعاً دراز هستند و طول آنها با عرضشان اصلاً تناسب ندارد. در طبیعت و بدن واقعی انسانها چنین تناسب ابعادی هرگز یافت نمی‌شود.
باب عزیز آیا هرگز در دنیای واقعی دیده‌ای که دست انسانها همانند دست موجودات فضایی فیلم‌های تخیلی که سرهای مثلثی شکل و چشم‌های گرد سیاه درشت دارند بسیار دراز و در عین حال بسیار نازک باشد؟ هرگز! پاهایشان چطور؟ هرگز! گردنشان چطور؟ هرگز! برای این که کیر یک مرد درست کار کند و در حالت نعوظ کامل وظیفه‌اش را درست انجام دهد باید کاملاً متقارن باشد. بیشتر کیرهایی که داخل فیلم‌های پورن می‌بینید اصلاً تناسب و تقارن ندارند که به وضوح ثابت می‌کند مصنوعی هستند.
(من واقعاً خوشحال بودم که او مداوماً کلمات تقارن و تناسب را با حروف درشت تایپ کرده بود که نشان می داد این مطلب برای او هم به اندازه‌ی من اهمیت داشته.) البته این که مردانی با کیرهای بزرگتر از معمول وجود دارند حقیقت دارد. اما کیرهای واقعی هرگز چنین شکلی ندارند. خودتان مطمئناً در اینگونه فیلم‌ها دیده‌اید کیر پورن‌استارها در حالت خوابیده به شکل رشته‌های ماکارونی است اما بسیار کلفت‌تر. آنها تا نیمه‌ی راه بین کمر و زانو ادامه دارند. کیر یک مرد در حالت نیمه‌شق از زمانهای دیگر بزرگتر است و در لحظات پایانی نعوظ و قبل از ارضا به نهایت بزرگی‌اش می‌رسد و پس از آن شروع به کوچک شدن می‌کند. اما ولی هرگز به نزدیکی زانوی او نمی‌رسد! پس شکی وجود ندارد که اکثر کیرهای غول‌آسایی که در این فیلمها می‌بینید صرفاً کیرهایی به دقت طراحی شده اما مصنوعی هستند.»

حالا در پاسخ این سوال که چرا تولیدکنندگان فیلم‌های پورن کارها را اینگونه انجام می‌‌دهند فقط یک جواب به ذهن من می‌رسد؛ به خاطر ایجاد یک جنگ روانی!

تو قبلاً این تجربه رو داشتی... اون دختر هم همینطور... اون پسر هم همینطور

ثروتمندانی که در خانه‌‌‌های ویلایی اطراف شهر زندگی می‌کنند تقریباً مالک همه چیز هستند. حتی کمپانی‌های تولید پورن. و دیگر همه‌ی شما فهمیده‌اید که آنها از جریان تولید فیلم‌های هالیوودی برای برهم زدن ذهن شما استفاده می‌کنند. اگر آنها بتوانند زمانی که مشغول تماشای فیلم‌های پورن هستید وارد ذهن شما شوند و شما را وادار کنند نسبت به خودتان احساس بدی داشته باشید، آنها باز هم برنده شده‌اند. مهم نیست جبهه‌ی نبرد در کجا و جنگ در‌باره‌ی چه چیزی باشد. آنها می‌خواهند در همه‌ی جبهه‌ها برنده باشند. آنها هر روز این کار را در فیلمهای هالیوودی که در آن ابرقهرمانهای خوش‌قیافه و قدرتمند را به وضوح برتر از انسانهای عادی مثل شما نشان می‌دهد انجام می‌دهندو پس چرا تحقیر شما را در فیلم‌های پورن ادامه ندهند؟

اگر اکثر مردها باور کنند کیرشان از حد استاندارد خیلی کوچکتر است این به طور حتمی اثر منفی بر روی روح و روان آنها خواهد گذاشت. مخصوصاً سفیدپوستها که در فیلم‌های پورن همیشه نسبت به سیاهپوستان کیرهای بسیار کوچکتری دارند. اگر بخواهیم عمیق‌تر فکر کنیم، این امر تعادل ذهنی مردان سیاهپوستی که آلتی در اندازه‌ی متوسط دارند را هم بر هم خواهد زد! زیرا اندازه‌ی کیر اکثر مردان سیاهپوست حتی به نزدیکی کیرهایی که در پورن نشان داده می‌شود نمی‌رسد!

اندازه‌ی متوسط کیرهای راست شده دقیقاً ١٣/٢١سانتیمتر است برابر با 5.2 اینچ. بنابر تحقیقاتی که دقیق‌ترین پژوهش و آمارگیری در این زمینه شناخته شده (این پژوهش به این دلیل دقیق‌ترین و قابل اعتمادترین شناخته شده که در اکثر تحقیقات چاپ شده؛ مردان خودشان اندازه‌ی کیرشان را اعلام کرده‌اند و فکر کنم به اندازه‌ی کافی برای همه واضح است که چرا آن تحقیقات قابل اعتماد نیست!)
این مطلب بدین معناست که هر مردی که کیر ١٧سانتیمتری و یا در همین حدود دارد احساس می‌کند در برابر بازیگران پورن با کیرهای غول‌آسایشان کرم کوچک ضعیفی بیشتر نیست. حتی اگر تحقیقات ثبت شده و قابل اعتماد علمی اعلام کند او جزو آن یک درصد از جمعیت مردان است که بزرگترین کیرها را دارند!

اما زنها چی؟ این مسئله چگونه زنهای معمولی را تحت تاثیر قرار می‌دهد؟

زنها موجودات ظاهربینی هستند. اگر آنها چیزی را ببینند که خوششان بیاید آن را خواهند خواست. این حقیقت زمانی پررنگ‌تر می‌شود که دوستان آنها (خانمهای دیگر) مداوماً راجع به این که چقدر این کیرهای بزرگ را می‌خواهند با آنها حرف بزنند و البته تمام زنها راجع به کیرهای بزرگی که در گذشته به آنها خدمت کرده است افسانه‌سرایی میکنند. که معمولاً در میان نقل خاطرات در جمع دوستانشان همیشه بین ٨ الی ١٠سانتیمتر به اندازه‌ی حقیقی آنها اضافه می‌شود! در میان این افکار به یاد دختری که شغل رقصنده‌ی برهنه را در کلوب‌های شبانه انتخاب کرده بود افتادم. دختری که چند بار تقاضایش را برای با هم بودنمان رد کردم. بار آخر او بسیار عصبانی شد و گفت: «فکر می‌کنی به تو نیاز دارم؟ دوست پسرم کیری ٢٣سانتی دارد که آن را سوراخ کرده و با حلقه‌های فلزی تزئین کرده است!» درنتیجه زنان در دنیای واقعی به جستجوی آن کیرهای غول‌آسای افسانه‌ای می‌روند زیرا امروزه اکثر دختران در دوران رشد، پورن‌های فراوانی دیده‌اند و افسانه‌ی کیرهای کوه‌پیکر را به عنوان حقیقت پذیرفته‌اند. افسانه‌هایی که بعضاً توسط دختران دیگر با اغراق فراوان برای آنها تعریف شده است.

طبیعی است که وقتی بانوان در جستجوی چیزهایی باشند که حقیقت دارد آنها را نخواهند یافت. پس این احساس به آنها دست می‌دهد که نمیتوانند بهترین و بزرگترین کیرهای موجود در اطرافشان را به دست بیاورند که این باعث می‌شود به طور مداوم احساس نارضایتی داشته باشند.
در ضمن آنها احساس خودکم‌بینی نیز خواهند داشت مخصوصاً بعد از این که مداوماً بدن لخت پورن‌استارهای زن یا مانکن‌های صنعت مدلینگ و ستاره‌های سینما را با آن اعضای بدن کاملشان در فیلمها می‌بینند. سینه‌های خوش شکل و سفت، باسن‌هایی مدور و زیبا و پوستی بدون لک و...
وقتی تمام اینها را با هم جمع کنیم نتیجه ضربه‌ی سنگینی خواهد بود از طرف تولیدکنندگان پورن بر روحیه و سلامت روانی بینندگان و انسانهای عادی.

3 ❤️

2019-06-04 20:29:46 +0430 +0430

دخترانی که زیر کیرهای بزرگ جیغ می‌زنند و آبشان موقع ارضاء به بیرون می‌پاشد و بابانوئل قرار است برای صرف ناهار به هم ملحق شوند!

حالا وقت آن است که به افسانه‌ی دخترانی که موقع ارضاء جیغ می‌زنند و آبشان مانند فواره به بیرون می‌پاشد بپردازیم.

آیا بدن بعضی از زنان واقعاً توانایی تولید مقداری زیادی آب و بیرون ریختن آن در زمان ارگاسم را دارد؟ چند سال پیش یکی از آشنایان اینترنتی من فیلمی که از خودش در وان پر از آب حمام گرفته بود برایم فرستاد. آن زن اول آب را درون کصش مکید بعد با قدرت تمام آن را به بیرون پرتاب کرد . ارتفاع این فواره‌ی انسانی نزدیک به دو متر و نیم بود. جریان آب کص تمام طول حمام را طی کرد و روی دیوار ریخت. واقعاً فوق‌العاده بود. ماهیچه‌های کص این دختر به قدری دقیق و توانا بودند که می‌توانست با آنها مجسمه‌های گلی بسازد و یا یک مار بوآی عظیم‌الجثه‌ی آفریقایی را خفه کند!

آیا این می‌تواند راز زنانی باشد که در موقع ارضاء موج‌های عظیمی از آب کص را به بیرون می‌پاشند؟ زنانی که امروزه تقریبا جزء ثابتی از فیلم‌های پورن هستند.
یا این که قضیه چیز دیگری است مثلاً بیرون پاشیدن ادرار با استفاده از قدرت ماهیچه‌های مثانه و مجاری ادرار راز واقعی این حرکت است. برای پیدا کردن حقیقت لازم نبود وقت زیادی را در موتورهای جستجوی مورد علاقه‌ام (مثلاً گوگل) صرف کنم. بازیگر معروف پورن 'ورونیکا اولو' (Veronica Avluv) که برای قدرت پاشیدن آب کصش در صنعت پورن بسیار معروف شده، در میانه‌ی یکی از مصاحبه‌هایش ناخواسته بند را آب داد (خودش را لو داد).

لینک مصاحبه:
interviews.adultdvdtalk.com/veronica-avluv

موضوعی که درمورد آن صحبت شد، روش ارضا شدن فوق العاده‌اش در انتهای کلیپ‌های پورنو بود.
در این مصاحبه اعلام کرد قبل از فیلم‌برداری مقدار زیادی آب می‌نوشد و همچنین گفت مایع ترشح شده از کصش در موقع ارضا از همان سوراخ ادرارش بیرون می‌آید (مجرای ادرار) و همچنین ادعا کرد که این مایع بدون رنگ و بدون بو است اما به شدت اصرار داشت که آن مایع ادرار نیست. حالا این موضوع را در ذهنتان داشته باشید چند دقیقه‌ی بعد دوباره به سراغ آن خواهیم آمد.

مجله‌ی "کازموپولیتن" (Cosmopolitan) یک بار مصاحبه‌ای با پورن‌استار معروف "تارا لین فاکس" (Tara Lynn Fox) انجام داد. در این مصاحبه تارا ادعا کرد بیرون پاشیدن آب کص به مقدار زیاد در کلیپ‌هایش به علت آن است که در موقع فیلم‌برداری قبل از صحنه‌ی آخر کات داده می‌شود سپس با ابزاری ویژه مقدار زیادی آب مقطر به داخل کص او پمپ می‌شود. بعد فیلم‌برداری ادامه می‌‌یابد و او این آب را بیرون می‌پاشد ابی که گهگاه مقداری ادرار نیز درون خود دارد.

لینک مصاحبه:
cosmopolitan.com/sex-love/advice/a5085/squirting-sex-realness

اینگونه که پیداست صنعت تولید پورن برای به تصویر کشیدن صحنه‌های ارضای قلابی دو راه متفاوت دارد.

شانس و احتمال پیدا کردن یک اسب شاخدار توسط شما از پیدا شدن زنی که در هنگام ارضا آبش به بیرون می‌پاشد بیشتر است!

در «مقاله‌ای که در سایت پزشکی و سکس قرار گرفته» نویسنده ادعا می‌کند که جریان مایعاتی که همچون آبفشان (نوعی پدیده‌ی طبیعی که در آن آب با فشار از زمین به بیرون می‌جهد) در جریان ارضاء جنسی بانوان از کص آنها به بیرون می‌جهد در واقع همان ادرار آنهاست. زنانی که در موقع ارضا ابفشانی فراوان دارند، درواقع آموخته‌اند که ماهیچه‌هایی که مجرای ادرار آنها را کنترل می‌کند را در موقع ارضا به حالت رها بودن در بیاورند یعنی همزمان با ارضا ادرار کنند. (این شباهت بسیاری به توضیحاتی دارد که در بخشی از مقاله‌ی مجله‌ی کازموپولیتن که لینکش گذاشته شد، داده شد اگر کل مقاله را خوانده باشید.)

مطلب دیگری نیز وجود دارد که لازم است اضافه شود. بازیگر/کارگردان فیلم‌های پورن 'سیمور باتس' (Seymore Butts) در «مصاحبه‌ای از سایت "سلامت مردان"» به صراحت گفت زنها موقع فیلم‌برداری صحنه‌های ارضا یا ادرار می‌کنند یا آبی که قبل از فیلم‌برداری توسط ابزار مخصوصی به داخل کص آنها پمپ شده را بیرون می‌پاشند. (این وسیله در اصل برای شستشوی داخل شکم بوقلمون قبل از پر کردنش با هویج و قارچ و... و گذاشتنش داخل فر استفاده می‌شود).

برای این که قضیه بازم جالبتر شود بنابر «اطلاعات دایرةالمعارف جانداران» که به طور معمول در طبیعت دارای جفت هستند به دو گونه‌ی نر و ماده تقسیم می‌شوند، ماده‌ها از مجاری ادرار فقط برای ادرار کردن استفاده می‌کنند. اما نرها از این مجاری هم برای ادرار استفاده می‌کنند و هم ارضا شدن. ماهیچه‌ی اضافه‌ای در این مجاری وجود دارد که به اصطلاح علمی فارسی آن "چلانه" است. این ماهیچه به موجود زنده اختیار کنترل زمانبندی ادرارش را می‌دهد و در نتیجه با کمی تمرین میتوان همزمان با ارضا شدن ادرار کرد.

پس اگر پورن‌استار معروف ورونیکا اولاو در بدنش یک لوله‌ی مخصوص پرتاب آب با فشار زیاد به بیرون نصب نکرده باشد که به طریق اعجاب‌آوری به سیستم مجاری ادرارش متصل شده باشد، منصفانه است که اینگونه فرض کنیم که اطلاعاتی که در مصاحبه‌هایش به طرفدارانش در مورد قدرت ارضا شدنش داده است کاملاً غلط است.

بازی آخر (نقشه‌ی اصلی و نهایی): نابودی کامل اعتماد به نفس جنسی در مردان و زنان و از بین بردن هرگونه رضایت و لذت آنها از سکس

همانگونه که مدارک کاملاً واضح ما نشان دادند، زنان به زبان ساده دارای هیچگونه ابزاری در درون بدنشان برای پرتاب آبفشان چگونه آب آنگونه که در فیلم‌های پورن می‌بینیم ندارند (البته به جز ادرار همزمان با ارضا و بیرون ریختن آب پمپ شده) پس دوباره می‌پرسیم هدف از این کارها چیست؟

برای شروع این یک چیز دیگر به لیست طولانی ناکفایتی‌ها و کمبودهایی که زنان در وجود خودشان احساس می‌کنند اضافه می‌کند. اگر زنی پورن‌استار مونثی را در حال ارضاء شدید در یک پورن ببیند و باور کند که ارضاء عادی اینگونه است، به این نتیجه می‌رسد که زندگی جنسی و بدنش کمتر از حد استاندارد است و باور کردن این کمبود غیرواقعی باعث می‌شود از خود بیزار و ناامید شود.

از زمانی که تحقیقات علمی نشان داد «فقط ٢۵٪ زنان واقعاً می‌توانند در هنگام دخول در سکس به مرحله ارضاء برسند» و این مطلب به صورت اطلاعات عمومی و دانسته‌های همگانی درآمد، اعتماد به نفس زنان بسیار پایین آمد. این مسئله آنچنان ضربه‌ی نهایی به خودباوری آنان زد که اعتماد به نفس آنها باز هم از قبل کمتر شده. حالا سؤال این است که آنان (بانوان) تلافی این همه تحقیر غیرمستقیم را سر چه کسانی در خواهند آورد؟ مسلم است ما! یعنی مردان! این یعنی آغاز جنگ اعصاب و روان!

به همین صورت اگر یک مرد زودباور پورنی را ببیند که در آن مرد زنها را به درجه‌ای از ارضاء جنسی می‌رساند که جیغ‌زنان آبشان را به بیرون میپاشند در حالی که خودش قادر به این کارها نیست احساس خواهد کرد به اندازه کافی مرد نیست! زیرا که یک مرد واقعی می‌تواند کاری کند که زنش آنچنان از ظرف عسلش (واژن) آبفشانی کند که جریان آب طول اتاق هتل را طی کرده و به روی دیوار مقابل تخت خواب بپاشد و آن را کاملاً خیس کند! (یکبار دیگر خواص برتریشان را ثابت کردند!)

پورن‌های هالیوودی

نتیجه‌گیری و جمع‌بندی: بهتر است آن فیلمهای پورن را با این فرض تماشا کنیم که نمکش را زیاد کرده‌اند! هالیوود سرزمین شعبده‌بازی و تردستی‌ست. سرزمین آینه‌ها و دودها (توضیح مترجم: دود و آینه اصطلاحی امریکایی برای پنهان کردن حقیقت تکراری و خسته‌کننده و نشان دادن آن به صورتی کاملاً جالب و متفاوت است). و استودیوهای آن واقع در دره فرناندوی قدیس (نام منطقه‌ای مسکونی در جوار هالیوود) از مراکز اصلی تولید پورن تنها یک خیابان فاصله دارند و هر دوی این صنعت‌ها از اعضای بدن مصنوعی برای تولید فیلم‌هایشان استفاده‌ی ابزاری می‌کنند. چیزهایی که شما در فیلم‌های هالیوودی و یا محصولات ویدئویی همسایه‌های هالیوود (کمپانی‌های پورن) می‌بینید معمولاً با چیزای موجود در دنیای واقعی کاملاً تفاوت دارند. مخصوصاً وقتی موضوع فیلم‌های پورن باشد (توضیح مترجم: یعنی میزان خالی‌بندی‌های پورن از فیلم‌های هالیوودی مثلاً اونجرز هم بیشتر است).


منبع:

returnofkings.com/94032/how-the-porn-industry-uses-psychological-warfare-on-you

5 ❤️

2019-06-04 20:34:16 +0430 +0430

برخی تصاویر در راستای اونچه در مطلب سوم پیرامون کیرهای مصنوعی سیاهپوستان گفته شده:

گهگاه کیرهایی را دیدم که در حالت نعوظ (راست بودن) تا ٩٠درجه به هر جهتی خم می‌شدند! خم شدن کیرها در زاویه‌ی ٩٠درجه معمولاً زمانی که بازیگر با سرعتی بالاتر از سرعت نور در حال فرو کردن کیرش در بازیگر دوم است اتفاق می‌افتاد.

2 ❤️

2019-06-04 21:15:23 +0430 +0430

خبببب!

نیاز به گفتن هست ک جامع ترین و کامل ترین تاپیک در این مورد بود؟!

یا نیاز هست بگم “چه خوب ک اگ هرچیزی تو این مملکت رو هواس، اما یه اسکلت هست ک برای یه تاپیکِ جامع، چندین مقاله رو ترکیب و مرتب میکنه، تا از غرب عقب ک نمونیم هیچ، جامع و هلو برو تو گلو تر از همه جا، در دسترسمون باشه”؟!

شاید حتی لازم باشه بابت تولّدِ طولانی ترین تاپیکِ یکپارچه و هدفمندِ سایت، بهت تبریگ بگم :)

یا شاید باید بگم ک این تاپیکِ واقع گرایانه ک ۸۴۶۷۸۳۲۲۷۸۸۰۷۶ حقیقت نگفته و ناب رو بیان کرد، ارزشش از هزاران تاپیکِ نمایشی و ترن آن کننده و سرگرمی و اینا بیشتر بود، برای من حداقل :)
( با حقیقت بهم سیلی بزن، اما با دروغ نوازشم نکن)

پ.ن: همییییشه معتقد بودم اون برون‌پاشی زن ها تو فیلم ها ساختگیه، گاهی فکر میکردم نکنه اشتباه میکنم و از چیز بزرگی عقبم!، اما خوندنش آرامش داد…

پ.ن۳: چقد نظرم در مورد پورن استارا، به حالتِ “آخی” در اومد :(
واقعا سخته…

الان ک بیهوشم، اما نمیدونم مثلا فردا ک پورن ببینم، با یادآوری تاپیک و مطالب واقع گرایانه اش (مخصوصا اون چندش‌طوراش) میتونم با همون حس قبلی تماشا کنم یا نه :( ?

فلذا اگر باعث بشه “تیرِ خلاصمو”( ? ) از دست بدم. استخوان هایت را در هم خواهم کوووووفت.

نه خسته! :) ? ?

1 ❤️

2019-06-04 23:56:40 +0430 +0430

تعجب میکنم این اقای باب اسمیت چه دق و دلی از زنها داشته با این طرز حرف زدنش :زنها اینطورن زنها اونطورن حالاخودش چه پخی هست که فکر کرده میتونه درمورد نیمی از جمعیت بشر انقد کلی نتیجه گیری بکنه؟؟!! :| فکر کنم یه خانمی خیلی بد سوزوندتش اینطوری حرص و عقدش رو میخواسته خالی کنه قاطی این مطلب . هر کی بوده دمش گرم!!?

در هر صورت اونجوریا هم که گفته نیست .من که بدنم رو میشناسم همیشه میدونستم چیزی به اسم برون پاشی وجود خارجی نداره و اون اب جز ادرار نیست و مدام هم میگفتم .. خوشبختانه اونقد احمق نیستم که به زنهایی که با حیله تو فیلمهای پورن برون پاشی میکنن حسودی کنم حالا چرا ایشون زنها رو انقد سطحی فرض کرده دیگه برمیگرده به عقده های خودش :)

?

1 ❤️

2019-06-05 05:45:19 +0430 +0430

مرسی از تایپیک خوبت خوب من الان خوشحال شدم که با سایز ۱۸ جزو صاحبان کیرهای بلندتر از حد معمول حساب میشم و حق میدم به دوست دخترم که نزاره در حالت داگی تا انتها فرو کنم

1 ❤️

2019-06-05 19:48:03 +0430 +0430

بالاخره تموم شد! (البته تا حدودی چون هنوز یادداشت های باب اسمیت 2 به بعد رو نخوندم!)

تو زیاد نوشتی یا من زیاد گشادم؟؟!

خب جا داره ی خسته نباشید مشتی بت بگم حسام جان بخاطر جمع آوری و شیر کردن مطالب و افزودن دانش ما بندگان جقی الله…اجرت با امام عنی انشااااااالا

و نکته ی بعدی که شایان تقدیره و هیدن مون هم بش اشاره کرد جمع آوری و مچ کردن این همه مطالب از منبع های گوناگون و ترجمه کردنشونه! حقا که دسمریزاد داری گل پسر

مرسی ازت فراوووون ???

1 ❤️

2019-06-06 16:23:57 +0430 +0430

فوق العاده عالی تا نصفه خوندم بقیشم بعدا

1 ❤️

2019-06-06 17:22:39 +0430 +0430

پورنُ کلا باید صرفا فقط دید،نه که خیلی بهش دقت کرد و مقایسه کرد و این حرفا
چون بدنِ(بدن که میگم ینی کل متعلقات بدن) ۹۹ درصد آدما چه زن چه مرد به اون پِرفِکتی ای که تو پورنا نشون میده نیست
پس‌نباید اجازه داد این دروغا لذت سکسو از آدم بگیرن یا حداقل کمش کنن

2 ❤️

2019-06-08 17:55:47 +0430 +0430

فیلم های تنقیه ( تمیز کردن کون) به چه اسمی تو سایتا هست؟

0 ❤️

2021-10-10 13:45:40 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
خدایی دمت گرم
من قبلا هم یکم تحقیق کرده بودم در مورد نمایشی بودن پورن ولی به نتیجه مطلوب نرسیدم
خیلی جامع بود ممنون
البته درسته که کیر عول آسا چرته و همش مصنوعیه اما خب حداقل خانوما و گی هایی که این اجزای مصنوعی رو تو خودشون جا میدن حقیقی هستن کیرهای غول دروغه اما سوراخهای ژرف حقیقت داره مثله اینکه

البته کلا من خودم بخاطر جنبه آموزشیش پورن رو دوسدارم والبته دیدن لحضات لذتی که خلق میشه

1 ❤️

2021-10-24 14:39:31 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
باتری گوشیم تموم شد ، تاپیک تموم نشد 😄

0 ❤️

2021-10-24 15:32:47 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
بچه ها واسه دیدن پشت صحنه های برازرز چی سرچ کنیم اسمش به انگلیسی لطفا

0 ❤️

2021-10-24 21:43:24 +0330 +0330

اصلا کار جالبی نمیکنن…
آدم نیگا میکنه از خودش نا امید میشه بعد میفهمه همش فیک…
دمت گرم از مطالب جالبی که گفتی عالی مث همیشه…

0 ❤️تاپیک‌های داغ


‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «