پنج حالت خودارضایی برای زنان

به خاطر دلایل تربیتی و سنتی، هنوز بسیاری از جوامع به لذت ناشی از خودارضایی به دیده منفی می نگرند. آن هم وقتی که اکثریت بشر آن را انجام می دهد. متاسفانه سایه شرم و گناه ناشی از خودارضایی بر روی دختران و زنان بیشتر وجود دارد.

خودارضایی سکس راحت و بدون توقعی است. حق طبیعی همه انسان ها است که در حریم شخصی خود، بخشی از میل جنسی خودشان را ارضا کنند .

دست سرگردان

این ساده ترین نوع خودارضایی است. روی پشت دراز بکشید و پاهای تان را روی هم قرار دهید. با یک دست نقطه دلخواه و حساستر را بیابید و با نوازش یا با دیلدو یا لرزاننده، کلیتوریس و داخل واژن را تحریک کنید. دست دیگرتان می تواند با موها یا پستان تان بازی کند .

همراه پورن

روی مبل یا تخت به یک سمت دراز بکشید و دو دست تان را به دور کلیتوریس برسانید. اگر خواستید دیلدو یا لرزاننده هم می توانید به تفریح شخصی تان اضافه کنید. در این حالت، خیلی راحت می توانید پورن ببینید و کلیتوریس خودتان و داخل واژن را ناز کنید. سنگینی یک پای شما و حرکت دادن آن، می تواند مرحله به اوج رسیدن را تسریع و تشدید کند.

متکا سواری

اگر از ازنانی هستید که دوست دارید موقع سکس، سوار باشید می توانید نمونه تک نفره اش را به ساده ترین شکل ممکن برای خودتان مهیا کنید. یک متکا به اندازه دلخواه را با روکش اضافی بپوشانید. سعی کنید با درهم پیچیدن متکا، آن را تا حدودی سفت تر کنید. این خودارضایی می تواند حسابی خسته تان کند ولی طولانی بودن در مدت رسیدن به ارگاسم، خیلی شبیه وقتی است که روی یک نفر می نشینید.

صورت رو به زمین

فرق نمی کند روی کف چوبی اتاق باشد یا تخت یا حتی مبل، مهم خوابیدن بر روی شکم است. اگر در محیط اطراف تان تهیه دیلود ( لرزاننده ) میسر است آن را زیر واژن تان بگذارید و اجازه دهید جاذبه زمین کار خودش را بکند تا سنگینی بدن تان بر روی آن قرار بگیرد. اگر دیلدو ندارید سعی کنید از هر وسیله ایی که باب طبع تان است استفاده کنید و خودتان با یک دست آن را بلرزانید یا بچرخانید.

حمام جذاب

چند شمع درون حمام روشن کنید. وان حمام را نیمه پر کنید و بعد از باز کردن شیر آب، سعی کنید قسمت کلیتوریس خود را در معرض ریزش ملایم آب بسپارید. این حالت می تواند بدون داشتن وان هم صورت بگیرد. کافی است شیر درون حمام را به سمت همان نقطه قرار دهید.

ـــــــــــ

!!هیچ کس در جایگاه قضاوت نیست!حتی همون خدایی که تو میگی هستش

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• rasht.g1  

• عضو از 1398/6/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 1

سلام ساک میزنم از رشت 19 سالمه

@imshy

سلام ساک میزنم از رشت 19 سالمه

@imshy

ـــــــــــ

• 0

• Arman3031  
  • عضو از 1398/6/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 3

سلام
استاد خود ارضایی به این دلیل توصیه نمیشه که...

سلام استاد خود ارضایی به این دلیل توصیه نمیشه که به طور کامل باعث ارضا جسمی و خصوصا روحی نمیشه این یه جور دور زدن و گول زدن مغز هست چون حین سکس هورمون اکسی توسین ترش میشه و بعد باعث ترشح اندروفین میشه و بعد از سکس هم دوپامین ترشح میشه . تکرار این قضیه در خود ارضایی اصلا خوب نیست، چون مغز انسان بسیار پیچیده هست و زیاد گول نمی‌خوره و متوجه این قضیه میشه و بعد باعث میشه که حتی حین سکس هم دیگه خبری از ترشح اون هورمون ها نشه، به این خاطر هست که خود ارضایی زیاد باعث میشه افرادی از سکس زیاد لذت نبرن و حتی خود ارضایی

ـــــــــــ

• 2

عکس آخر خانم عزیز آب هست ولی کم هست (biggrin)

عکس آخر خانم عزیز آب هست ولی کم هست (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• Sara19901370  
  • عضو از 1398/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 48

• 31

کاش منم چوچول داشتم

من ختنه زنونه شدم شوهرم توخواب چوچولم رو بریده و منو ختنه کرده. خواب بودم یهو کسم سوخت و با سوزشش از خواب بیدار شدم دیدم داره از کسم خون میپاشه رو دیوار. اول فکر کردم پریود شدم اما یادم افتاد که خون پریود که نمیپاشه . یهو شوهرم رو دیدم که تیغ تو دستش بود و چوچوله منو بریده بود و داشت نگاهش میکرد. اون نامرد رو اعتقادات غلط خودش منو ختنه کرده بود

ـــــــــــ

من یک دختر ختنه شده هستم که شوهرم چوچولم رو بریده و الان چوچول ندارم . سکستل میکنم با تست رایگان

• 0

• pexine  
  • عضو از 1390/1/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

جالب بود

بسیار جالب و مفید بود .

ـــــــــــ

• 0

• 22cmm  

• عضو از 1398/6/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 13

هیچ ارضاشدنی مثل کیرسواری نیست

اونم همچین کیری

ـــــــــــ

۲۲سانتی

• 0

• dashakoll  

• عضو از 1398/5/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 139

• 89

درمورد امضات باید بگم بدون وجود قضاوت زندگی ممکن...

درمورد امضات باید بگم بدون وجود قضاوت زندگی ممکن نیست، البته قضاوت عادلانه! ساده ترین مثال قضاوت یک قاضی در دادگاه است، اگر قاضی با عدالت قضاوت کنه اشخاص به حق‌وحقوقشون میرسند واگر قضاوتی نباشد مردم شروع میکنن همدیگه‌رو میخورند و خیالشون راحته که کسی نیست درموردشون قضاوت کنه! قبل اینکه حرفی رو از معده‌مان خارج کنیم لحظه‌ای درموردش فکر کنیم!

ـــــــــــ

• 0

عرض شود که

نقل از: dashakoll درمورد امضات باید بگم بدون وجود قضاوت زندگی ممکن نیست، البته قضاوت عادلانه! ساده ترین مثال قضاوت یک قاضی در دادگاه است، اگر قاضی با عدالت قضاوت کنه اشخاص به حق‌وحقوقشون میرسند واگر قضاوتی نباشد مردم شروع میکنن همدیگه‌رو میخورند و خیالشون راحته که کسی نیست درموردشون قضاوت کنه! قبل اینکه حرفی رو از معده‌مان خارج کنیم لحظه‌ای درموردش فکر کنیم!

فقط درصورتی میشه یکنفر رو قضاوت کرد که بجای اون زندگی کنیم تا بتونی درست قضاوت کنیمش قضاوت قاضی بر اساس قانونه وقضاوت مردم براساس باور هاشون ولی هیچ قضاوتی مطلقا درست یا غلط نیست چون ما بر اساس باور هامون داریم قضاوت میکنیم و باور های هرشخص وهمچنین اصولشون با هم فرق داره ،هیچ کدوم نمیتونن مطلقا بگن یشخص درست میگه یا غلط هیچ کس

ـــــــــــ

!!هیچ کس در جایگاه قضاوت نیست!حتی همون خدایی که تو میگی هستش

• 0

• Sanazn  

• عضو از 1397/10/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 37

خخخ

ما به 72روش ممکن و 64روش غیرممکن جق میزنیم ولی مهم دیلدوعه که گرونه لامصب مخصوصا اون ویبراتوراش که داغم میشن

ـــــــــــ

فارغ از غم دنیا میو

• 1

• Kosdat  

• عضو از 1398/2/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 155

درصد کمی اینجا دختر هست ولی پسر جقی زیاد برا اونا...

درصد کمی اینجا دختر هست ولی پسر جقی زیاد برا اونا هم روش بزار

ـــــــــــ

بکن :(

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

سرعت و کیفیت اینترنت در منطقه شما چگونه است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «