داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

پوزیشن دخترگاوچران برعکس

1399/06/20

چگونه بر پوزیشن دختر گاوچرانی که پشتش به شماست مسلط شوید
استفاده از پوزیشن دختر گاوچران معمولی در مقایسه با این پوزیشن مانند تفاوت راه رفتن با دویدن است!

از: Taylor Andrews & Carina Hsieh
در: Sep 4, 2020


زن در بالا یا زن بر روی کار که در اصطلاح رایج به پوزیشن “دختر گاوچران” (aka cowgirl) معروف است. می‌تواند بیش از پوزیشن‌های دیگر برای زنان لذت‌آفرین باشد دلائل این گفته به شرح زیر است:
برای شروع می‌توان از دسترسی آسانتر به کلیتوریس و این که می‌توانید به آسانی سرعت و روال سکس را به طرزی که لذت بیشتری برایتان داشته باشد تنظیم کنید به عنوان برتری‌های آن نام برد.
در ضمن این فرصتی است که زن بتواند حس کند دارای قدرت کامل است و کنترل سکس را به دست دارد. این هم باید ذکر شود که بدن شما کاملاً در معرض دید و دسترس است و می‌توانید هرچقدر بخواهید در طول سکس خود را لمس کنید.

اما پوزیشنی مشابه دختر گاوچران با کمی تغییر وجود دارد که تمام امتیازات قرار گرفتن در بالا را در هنگام سکس در خود دارد و شامل چیزهای خوب دیگری نیز هست! بله درست است ما در مورد پوزیشن دختر گاوچرانی که پشتش به شماست {دخترگاوچران برعکس / Reverse Cowgirl} حرف می‌زنیم. این تغییر بسیار ساده در پوزیشن دختر گاوچران (تنها تفاوت این دو پوزیشن در این است که شما در هنگام سکس پشتتان به شریک جنسی‌تان است و صورتتان به سمت پاهای او قرار دارد) باعث می‌شود که بتوانید لذت بسیار بیشتری نسبت به پوزیشن‌های دیگر در سکس ببرید و بهتر از همه آن که تمام اینها با تلاشی بسیار کمتر از قبل برایتان ممکن می‌شود!

خانم ‘کمیل لوییس’ (Kamil Lewis) متخصص سکس و رابطه اینچنین می‌گوید: «پوزیشن دختر گاوچران برعکس، فوق‌العاده است، زیرا می‌تواند تغییرات مثبتی را در زندگی جنسی شما ایجاد کند.»
این فوق العاده است که بتوانید شریک جنسی جدیدتان را تحت تاثیر قرار دهید یا سکستان را با یک شریک جنسی قدیمی به مرحله‌ی فراتری از لذت ببرید. این امتیاز را هم باید ذکر کرد که این پوزیشن نیاز زیادی به کش آمدن و خم شدن بدن {آمادگی جسمی} در هنگام سکس ندارد (یعنی دختران مجبور نیستند مثل جنگجویان مونث آمازونی در آمادگی بدنی فوق‌العاده باشند)
و در ضمن اینقدر به آسانی قابل اجرا و تطبیق‌پذیر است که می‌شود از آن در جاهای مختلف استفاده کرد مثلا رختخواب، کاناپه، کف زمین یا حتی داخل اتومبیل.
اگر بخواهیم راجع به سایر منافع آن سخن بگوییم، می‌توانید فرو رفتن کیر در کُس‌تان را به طرز جدیدی تجربه کنید (حتی اگر پوزیشن دختر گاوچران معمولی را هم در نظر بگیریم باز هم این گفته صادق است)
چون کیر بعد از وارد شدن به نقطه‌ی جدیدی از کُس برخورد میکند. می‌توانید در این میان با استفاده از یک اسباب‌بازی جنسی کلیتوریس خود را تحریک کنید یا در طول سکس به روش‌های مختلفی به تحریک شریک جنسی خود بپردازید مثلاً با بیضه‌هایش بازی کنید.


چند توصیه‌ی کوتاه برای این که در استفاده از پوزیشن دختر گاوچران برعکس ماهر شوید!

  • عجله نکنید، به خود اجازه دهید که به آرامی در این پوزیشن مستقر شوید {بگذارید کیر در ابتدا با سرعت آهسته تا آخر در کُس شما فرو برود}
    خانم لوییس می‌گوید: «این یک پوزیشن فوق‌العاده در سکس است. ممکن است در قسمت جدیدی از کُس {بدن} خود احساس تحریک جنسی کنید برای همین در این که بگذارید این حس جدید برایتان جا بی‌افتد، عجله‌ای نداشته باشید. بگذارید با گذشت زمان حرکاتتان منظم شده و یکنواخت شوند.»
  • به خودتان اجازه بدهید که احساس تسلط و قدرت داشته باشید، روی بدن او نشسته‌اید و کنترل سکس در دست شماست، پس از این که آنچه نیاز دارید را از او بخواهید هراسی نداشته باشید (حالا این درخواست می‌تواند تندتر یا کندتر کردن سرعت فرو کردن کیر در کُس شما باشد یا این که از او بخواهید یک زانو یا هردوی آنها را بالا بیاورد یا پاهایش را پایین نگه دارد یا بدنش را کمی به هر طرف بچرخاند تا زمانی که شما در راحت‌ترین حالت ممکن برای انجام سکس در این پوزیشن قرار گیرید.)
  • از آزادی‌هایی که این پوزیشن برای شما فراهم می‌کند لذت ببرید، پوزیشن دختر گاوچران معمولی به خاطر این که با کسی که با او سکس دارید با شما چشم‌درچشم است می‌توانند کمی معذب‌کننده باشد اما چون در پوزیشن دخترگاوچران برعکس پشت شما به چهره‌ی فردی است که با او سکس دارید، این پوزیشن شما را از معذب بودن، زل زدن به چهره‌ی شریک جنسی‌تان در تمام مدت سکس معاف می‌کند. می‌توانید خود را لمس کنید، با سینه‌هایتان بازی کنید، کلیتوریس خود را تحریک کنید یا موهایتان را باز کرده و به اطراف موج {تکان} دهید بدون این که نیاز داشته باشید در تمام مدت سکس به چهره‌ی شریک جنسیتان نگاه کنید البته اگر این امر شما را معذب می‌کند .
  • می‌توانید برای پایین آوردن میزان خستگی و فشار بر بدن، چند روش دیگر را امتحان کنید. مثلا اگر حس کردید زانوی شما خسته شده یا درد می‌کند، سعی کنید پاهایتان را به سمت بیرون و داخل کش بیاورید تا فشار بر زانوان یا درد پاهایتان کم شود یا سعی کنید اندکی به جلو خم شوید تا فشار وزنتان را بهتر بین پاهایتان تقسیم کنید و مانع خسته شدن یکی از آنها شوید، درضمن همیشه می‌توانید از شریک جنسی‌تان بخواید کمر شما را با دستهایش بگیرد و اندکی از وزن شما را تحمل کند یا با دستهایش شما را به سمت بالا هل دهد تا تحمل و وزن و فشار به تنهایی روی دوش شما نباشد (یا در اینجا باید بگوئید روی پاهای شما نباشد.)

اصول پایه

همانگونه که از نامش مشخص است، پوزیشن دختر گاوچران برعکس از پوزیشن‌هایی‌ست که در آن دختر بر روی بدن مرد قرار می‌گیرد ولی پشتش به چهره‌ی اوست. مقصود از گفتن این مطلب اشاره به این نکته است که با وجود این که در پوزیشن دختر گاوچران معمولی رو در روی شریک جنسی‌تان قرار می‌گیرید اما در پوزیشن دختر گاوچران برعکس چهره شما درست در جهات مخالف صورت او قرار می‌گیرد (به سمت پاهایش) بیشتر وقتها دخترانی که در پوزیشن گاوچران برعکس با شما سکس می‌کنند تمام مدت روی پاهایتان {وقتی که دراز کشیده‌اید} یا زانوهایتان {وقتی نشسته‌اید} قرار می‌گیرند.


شروع کار

متخصص سکس و روابط عاطفی خانم ‘آنتونیا هال’ (Antonia Hall) نویسنده‌ی کتاب راهنمای کامل زندگی پر از ارگاسم‌های چندگانه می‌گوید پوزیشن دختر گاوچران برعکس، یکی از راه‌های بسیار خوب برای ورود شما به جهان سکس است. برای این که موقعیت قرار گرفتن {نشستن} شما را روی بدن شریک جنسی‌تان تغییر دهید از او بخواهید که روی لبه‌ی تخت بنشیند و سپس به راحت‌ترین شکل ممکن برایتان روی پاهای او قرار بگیرید. اینقدر به چپ و راست متمایل شوید تا هر دوی شما جایتان راحت باشد. به آسانی عمق فرو رفتن کیر و زاویه‌ی نشستنتان روی بدن شریک جنسی‌تان را تغییر دهید تا ضمن لذت بردن از یک حس فوق‌العاده قبل از آغاز سکس در پوزیشن دختر گاوچران برعکس، هر دویتان در راحت‌ترین حالت ممکن قرار گیرید.

اگر مایلید که کیفیت سکس بهتر شود از شریک جنسی‌تان بخواهید روی کمرش دراز بکشد تا شما روی بدن او بنشینید {و اینقدر جا به جا شوید} تا در راحت‌ترین موقعیت ممکن برایتان در پوزیشن دختر گاوچران برعکس قرار بگیرید. البته قبل از شروع کار اعضای تناسلی هر دوی شما باید به مقدار کافی روان‌کننده آغشته شده باشد، از یکی از دستانتان برای حفظ تعادلتان با گرفتن لبه‌ی تخت یا یکی از پاهای او استفاده کنید و از دست دوم برای گرفتن یکی از پاهایش از زیر و خم کردن خود به سوی پاهای او استفاده کنید. وقتی کیر او در داخل کُس شما فرو رفت، می‌توانید از پاهایتان برای بالا پایین رفتن روی کیر او استفاده کنید. البته تمام اینها بستگی به این دارد که کدام یک از این حرکت‌ها احساس لذت بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد. برای اینکه تعادل خود را حفظ کنید خود را به جلو خم کنید و دستانتان را روی پاهای او بگذارید یا آنها را روی تخت بگذارید. درضمن می‌توانید بدنتان را به سمت عقب خم کنید و دستانتان را روی ران پاهای او بگذارید، فقط مطمئن شوید که بیش از حد به جلو یا به عقب خم نشوید برای این که دست‌ها و پاهایتان به سرعت دچار گرفتگی و درد خواهد شد و {در طول سکس} بسیار معذب خواهید بود.


چرا این پوزیشن اینقدر لذت‌بخش است؟
خانم هال می‌گوید این پوزیشن برای این که یاد بگیرید چگونه کنترل کامل سکس را به دست بگیرید یک پوزیشن ایده‌آل است. یاد گرفتنش بسیار آسان است و به خاطر این که پشتتان به شریک جنسی‌تان است شما خواهید دید که هر نوع معذب بودن یا مانع روانی که باعث می‌شود از لذت سکس برای شما کم شود به خودی خود از بین خواهند رفت و می‌توانید هر کاری که برایتان بیشتری لذت را به ارمغان بیاورد انجام دهید و هرچقدر که دلتان می‌خواهد زاویه‌ی نشستن یا سرعت سکس را تغییر دهید، به بالا و پایین حرکت کنید، کمرتان را به حالت چرخشی و دایره‌وار حرکت دهید به پشت خم شوید و به شریک جنسی‌تان تکیه کنید تا کیر او در هنگام حرکت به حساس‌ترین جای کُس شما برخورد کند {دیواره بالایی زیر برجستگی کلیتوریس} یا هر کار دیگر… به علاوه به این دلیل که به آسانی در این پوزیشن به کلیتوریس خود دسترسی دارید، این یک پوزیشن ایده‌آل و کامل برای استفاده از ویبراتور های کوچک مخصوص قرار دادن روی کلیتوریس است یا می‌توانید با دستانتان کلیتوریس خود را ماساژ دهید یا خود را {با سرعت} هرچه بیشتر به بدن شریک جنسی‌تان بکوبید.
پوزیشن دختر گاوچران برعکس می‌تواند بهترین قسمت‌های سکس را به شما و شریک جنسی‌تان پیشکش کند، شریک جنسی‌تان هم از یک سکس فوق‌العاده در حال نگاه کردن به پشت بدن شما لذت خواهد برد. (نگران این که آنها در هنگام بالا و پایین رفتن شما روی کیرشان به سوراخ کونتان زل بزنند نباشید!)


وقتی داشتید خسته می‌شدید

این کاملا طبیعی است که بعد از مدتی سکس کردن در این پوزیشن خسته شوید وقتی این اتفاق افتاد می‌توانید از شریک جنسی‌تان بخواهید پهلوهایتان را نگه دارد و شما را بالا پایین کند و حرکت دهد یا زمانی که هر دوی‌تان نشسته‌اید و شما روی پاهای او قرار دارید و پوزیشین دختر گاوچران برعکس را اجرا می‌کنید {در صورت خستگی} می‌توانید به سمت جلو خم شوید، دستانتان را روی زمین بگذارید و در پوزیشن سگی قرار گیرید که آنطور که خانم هال اضافه کرده‌اند این پوزیشن {سگی} برای اینکه کیر شریک جنسی‌تان عمیق تر در کس شما فرو برود نیز ایده‌آل است و درضمن می‌تواند برای مدتی به پاهایتان اجازه‌ی استراحت کردن بدهد، چند لحظه به خود فرصت دهید و بعد از این که درد ماهیچه‌ی پاهایتان از بین رفت، دوباره خود را به عقب برده و روی بدن او بنشینید و سکس را در پوزیشن قبلی ادامه دهید، می‌توانید بعد از برگشتن به پوزیشن قبلی و نشستن روی بدن او با حرکت دادن بدنتان به شکل دایره‌های کوچک و با سرعت کم در حالی که کیر او داخل کُس شماست به آهستگی به سرعت سابق برگردید.


منبع:
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/q-and-a/a813/carnal-counselor-reverse-cowgirl/

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-10 17:36:24 +0430 +0430

عالیه

4 ❤️

2020-09-10 21:00:55 +0430 +0430

این مدل که عالیه👍👍👍 فقط باید حواس خانم باشه معامله آقا رو نشکنه🙄🙄🙄🙄🙄

2 ❤️

2020-09-10 22:34:23 +0430 +0430

↩ Gol baghali bano
درسته، علاوه بر مزیت‌ها، بیشترین ریسک شکست کیر نیز شامل همین پوزیشن میشود:
https://www.medicaldaily.com/reverse-cowgirl-responsible-most-cases-penile-fracture-west-global-guide-318936

2 ❤️

2020-09-10 23:58:44 +0430 +0430

😝😝😝😝😝

↩ اسکلت حشری

0 ❤️

2020-09-11 16:55:43 +0430 +0430

↩ Gol baghali bano
شما بيا من خودم حواسم هست نشكونيش 😂

0 ❤️

2020-09-11 17:17:04 +0430 +0430

اسکلت عزیز
مثل همیشه مفید و کاربردی.

1 ❤️

2020-09-12 08:20:40 +0430 +0430

↩ Kirdarian
😒😒😒😒😒😒😒🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨

0 ❤️

2020-09-12 19:13:55 +0430 +0430

چطوری آخر مطلب لینک میزاری؟ من چند بار لینک گذاشتم هربار اکانت بلاک شد

0 ❤️

2020-09-22 19:24:43 +0330 +0330

عالی

1 ❤️

2020-09-22 19:24:48 +0330 +0330

به عنوان کسی که همه جور حالتی رو تو سکس تجربه کردم ،این حالت، بدرد نخور ترین حالت ،لااقل برای مرد هست و ممکنه آسیب هم بزنه

1 ❤️

2020-09-24 04:32:50 +0330 +0330

چه خوبه🙈🙈🙈

1 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom