پیشنهاد پیرو نظرسنجی اخیر ادمین

• sadegh.khan  

• عضو از
    1394/12/26

• پست‌ها: 3061

• 4714

من نظرسنجی ادمین رو که درباره افزودن امکان حذف نظرات ناخواسته از تاپیک ها بود دیدم و تمام کامنت ها و نظرات همه کاربرانی که شرکت کرده بودن رو هم خوندم!
بهتر دیدم این تاپیک رو ایجاد کنم و عقلانی ترین راه حل (از نظر خودم) رو ارائه بدم!

اکثر کاربرها از اینکه توی تاپیکشون بهشون توهین میشه و یا عکس های آلت و کامنت های درخواست دوستیابی و صیغه و ... میاد ناراضی هستن، بنابراین این حق رو دارن که نظرات ناخواسته رو از تاپیک خودشون حذف کنن منتها بنا به شرایط زیر :

1 - این امکان فقط باید برای تالار های سکسی فراهم بشه تا کاربر نتونه سوء استفاده کنه. به عنوان مثال اگر این امکان در تالار غیر سکسی مثلا "بحث های سیاسی/اجتماعی" فعال بشه، کل سایت به هم میریزه چراکه صاحب تاپیک میتونه هر نظر مخالفی رو، هرچند اضافی و مزاحم نباشه، حذف کنه و این اصلا درست نیست!

2 - باید این امکان بصورت دو طرفه باشه تا صاحب تاپیک نتونه حرف خودش رو به زور به کرسی بنشونه! به عنوان مثال من تاپیک میزنم و یه کاربر میاد کامنت میذاره، من باهاش بحثم میشه و روی همدیگه نقل میزنیم و ... بعد من میتونم به عنوان صاحب تاپیک، بعضی از کامنت هاشو حذف کنم تا هرکس بقیشو بخونه این بحث رو به نفع من ببینه و این کار واقعا ظلم در حق اون کاربره! پس بهتره اگر یه کامنتی رو میتونم حذف کنم، به همراه اون کامنت تمام نقل قول های مربوط به اون کامنت نیز بصورت خودکار حذف بشه تا از حاشیه ها جلوگیری بشه!

3 - زمانی که صاحب تاپیک میخواد پست رو حذف کنه، باید ازش پرسیده بشه دلیل حذف کردنش چیه؟ و چند تا گزینه براش بیاد مثلا : "این پست تبلیغاتی بود" یا اینکه "این پست توهین آمیز بود" یا مثلا "امضاء آلت بود" و ... ، و پس از حذف کامنت نباید بصورت کلی حذف بشه! باید بجای متن کامنت یه جمله مثلا "این پست توسط صاحب تاپیک به دلیل .... حذف شد" قرار بگیره و ادمین و صاحب تاپیک هر دو قابلیت بازیابی این نظرات حذف شده رو داشته باشن. ضمنا نباید کسی بتونه روی این کامنت های حذف شده نقل بزنه و لایک کنه و ... به این صورت صاحب تاپیک محدود میشه و نمیتونه کامنت هایی که اضافی نیستن رو پاک کنه چون دست خودش رو میشه و سوءاستفاده از این امکان به حداقل میرسه!

4 - بهتره این امکان اول بصورت آزمایشی برای کاربران VIP فعال بشه، اگر بعد از مدتی، سوءاستفاده ای نشد و به خوبی از این امکان استفاده شد، به مرور زمان برای کاربران عادی هم فعال بشه

هشتک_بهبود_شهوانی

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Zhazha  

• عضو از 1397/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 259

• 1520

خاک تو سر این مملکت

اگه بزرگترهای این مملکت هم واسه هر غلطی که میخواستن بکنن به اندازه ی شما فکر میکردن و دل میسوزوندن الان حال و روزمون خیلی بهتر بود.

ـــــــــــ

هی فلانی! زندگی شاید همین باشد...

• 1

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 3061

• 4714

نقل از: روحم.شاد

نقل از: روحم.شاد با 2 و 3 موافقم ولی با 1 نه خب فک کن یع تاپیک سیاسی زدی باز ی دیوسی میاد (شومبول به سر!) خب اون موقع چی؟؟؟؟

اگه به تاپیک ها نگاه کنی، بیشتر از 90 درصد این افراد (به قول شما شومبول به سر!) توی تالار های سکسی پست میذارن، به ندرت و انگشت شمار پیش میاد اصلا این افراد تاپیک های سیاسی و دینی و امثالهم رو باز کنن! چون تعدادشون توی این تاپیک ها خیلی کمه، میشه اونارو به ادمین گزارش داد تا حذفشون کنه ولی اگر امکان حذف پست توی این تالار ها هم فراهم بشه، دیگه واقعا نمیشه شهوانی رو تحمل کرد!

ـــــــــــ

• 3

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

نقل از: Zhazha

نقل از: Zhazha اگه بزرگترهای این مملکت هم واسه هر غلطی که میخواستن بکنن به اندازه ی شما فکر میکردن و دل میسوزوندن الان حال و روزمون خیلی بهتر بود.

لطف داری عزیز (rose)

ـــــــــــ

• 0

موافقم به شدت. لا اقل اگه قراره به گا بره شهوانی...

موافقم به شدت. لا اقل اگه قراره به گا بره شهوانی درست به گا بره.

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 4

• karbar0  
  • عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 48

خب اینو تو همون قسمت نظرسنجی میگفتی دیگه این چه...

خب اینو تو همون قسمت نظرسنجی میگفتی دیگه این چه عادتیه هر کی دو کلمه حرف داره براش یه تاپیک مجزا میزنه پیشنهاد من اینه همچین تاپیکایی رو سایت بعد از دو روز خودبخود حذف کنه

ـــــــــــ

• 0

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

نقل از: karbar0

نقل از: karbar0 خب اینو تو همون قسمت نظرسنجی میگفتی دیگه این چه عادتیه هر کی دو کلمه حرف داره براش یه تاپیک مجزا میزنه پیشنهاد من اینه همچین تاپیکایی رو سایت بعد از دو روز خودبخود حذف کنه

مسئله اول اینه که این تالاری که توش تاپیک زدم عنوانش "درباره سایت و انجمن شهوانی" هست، اگر قرار باشه این تاپیکا حذف بشه پس دلیلی نداره که تالار با این عنوان اصلا توی سایت تاسیس شده باشه!

مسئله دومی که وجود داره اینه که خیلی از کاربرای سایت اصلا نظراتی که توی نظرسنجی ارسال میشه نمیخونن، تاپیک که باشه همه میخونن!
مسئله بعدی اینه که شما هم بهتره بری برای پیشنهاد خودت که اصلا ربطی به تاپیک من نداره، یه تاپیک مجزا بزنی، یکی از دلایلی که باید حذف نظرات بی ربط رو گذاشت شما هستین دیگه...

ـــــــــــ

• 2

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

نقل از: کیر ابن آدم

نقل از: کیر ابن آدم موافقم به شدت. لا اقل اگه قراره به گا بره شهوانی درست به گا بره.

چه عجب تو یبار با من موافقت کردی (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 1

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

نقل از: karbar0

نقل از: karbar0 خب اینو تو همون قسمت نظرسنجی میگفتی دیگه این چه عادتیه هر کی دو کلمه حرف داره براش یه تاپیک مجزا میزنه پیشنهاد من اینه همچین تاپیکایی رو سایت بعد از دو روز خودبخود حذف کنه

اینم فراموش کردم بگم...
پیشنهاداتی که من دادم، همشون هم از نظر عقلانی صحیح هستن و هم از نظر علم برنامه نویسی قابل اجرا بر روی سایت هستن!
باید بگیم برای پیشنهاد شما یه هوش مصنوعی با تکنولوژی های روز دنیا نوشته بشه که مخصوص این باشه که تاپیکای شهوانی رو دونه دونه بخونه و محتوای اونارو تشخیص بده و در صورتی که با سلیقه شما سازگار نبود بعد از 2 روز حذفشون کنه (rolling)

ـــــــــــ

• 3

نقل از: sadegh.khan

نقل از: کیر ابن آدم موافقم به شدت. لا اقل اگه قراره به گا بره شهوانی درست به گا بره.

با حرف حق موافق...

ببین کجا به ناحق حرف زدی.

حسین_میزان_است

ـــــــــــ

• 3

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

با حرف حق موافق...

حسین_میزان_است

مسئله اینه که "حق" از نظر هرکس یه چیزه!

ـــــــــــ

• 3

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

نقل از: KingsNeverDie

نقل از: KingsNeverDie این امکان باید به من داده بشه که بتونم پست حذف کنم . من این حرفا حالیم نیست . اصن من دیکتاتورم . هر کس هم دلش خواست میتونه تو تاپیکش آزادی بیان داشته باشه . حالا چرا اینقدر هول شدین؟ شما که آزادی بیان دوس دارین تو تاپیکاتون آزادی بیان رو به اجرا بزارید

میشه بگی دقیقا کی هول شده دوست عزیز؟

ـــــــــــ

• 0

با حرف حق موافق...

حسین_میزان_است

مسئله اینه که "حق" از نظر هرکس یه چیزه!

گفتم که...

حسین_میزان_است

ـــــــــــ

• 1

نقل از: KingsNeverDie این امکان باید به من داده بشه که بتونم پست حذف کنم . من این حرفا حالیم نیست . اصن من دیکتاتورم . هر کس هم دلش خواست میتونه تو تاپیکش آزادی بیان داشته باشه . حالا چرا اینقدر هول شدین؟ شما که آزادی بیان دوس دارین تو تاپیکاتون آزادی بیان رو به اجرا بزارید

بشاش تو دموکراسی اصلا.

ـــــــــــ

• 3

نقل از: earthking

نقل از: earthking :( بیایید به جای پاک کردن پست ها فرهنگ درست پست گذاشتن رو بیاموزیم

ملت شریف و فرهنگ؟!

جوک می‌گی مومن؟

ـــــــــــ

• 4

• illuman  

• عضو از 1398/2/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

• 17

خیلی خوب میشه اگه اینجور بشه.... (rose) (rose) :)

خیلی خوب میشه اگه اینجور بشه....

(rose) (rose) :)

ـــــــــــ

• 0

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

میشه بگی دقیقا کی هول شده دوست عزیز؟

تو و امثال تو که تا اسم حذف پست اومد همه هول شدین . چخبرتونه؟ چخبرتونه؟ نه چخبرتونه؟

من دیگه حرفی ندارم :|

ـــــــــــ

• 1

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

نقل از: earthking :( بیایید به جای پاک کردن پست ها فرهنگ درست پست گذاشتن رو بیاموزیم
ملت شریف و فرهنگ؟! جوک می‌گی مومن؟

این کامنتی که روش نقل زدی :

earthking :( بیایید به جای پاک کردن پست ها فرهنگ درست پست گذاشتن رو بیاموزیم
برای من نیس چراااااااااااا؟؟؟ چجوریه پس؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• sadegh.khan  

• عضو از 1394/12/26

• 4714

اکانتشو حذف کرده ارث کینگ

بیخود حذف کرده نظم تاپیک منو ریخته به هم (rolling)

ـــــــــــ

• 2

دیلیت کرد امروز

ـــــــــــ

• 1

اکانتشو حذف کرده ارث کینگ

بیخود حذف کرده نظم تاپیک منو ریخته به هم (rolling)

کیر چی؟ کیر دوس داری؟

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

افراد متاهل : تا حالا با‌ همسرتون کلیپ یا فیلم پورن دیدید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «