داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

چاقی و سکس

1399/05/18

«چرا فقط می‌خواهم که با آدم های چاق سکس داشته باشم؟»
وقتی یک آدم چاق بدن مرا روی خودش می‌کشد در واقع دارد به دنبال خودش می‌گردد.

از: Gina Tonic
در: Jun 12, 2020

مادرم همیشه آرزو داشت که درست به اندازه‌ی همان زمانی که برای اولین بار حس کرد چاق شده بود، لاغر می‌شد. خیلی وقت‌ها من هم همین آرزو را برای زندگی جنسی‌ام دارم. لزوماً آرزو ندارم به اندازه‌ی وقتی که برای اولین بار سکس داشتم لاغر باشم ولی برایم سوال است که اگر همانطور لاغر می‌ماندم زندگی جنسی‌ام چه تغییری می‌کرد.

وقتی شانزده ساله بودم و سایزم چهارده بود، پنج نفری که در آن زمان با آنها سکس داشتم فقط وقتی که کامل لباس می‌پوشیدم یا وقت‌هایی که مست بودند، حاضر بودند با من سکس داشته باشند. البته من با این پنج نفر در یک زمان در رابطه نبودم ولی پشت سر هم و پس از مدتی که با یکی از آنها قطع رابطه می‌کردم می‌رفتم سراغ نفر بعدی، چون با این که آن زمان از بدنم متنفر بودم ولی همیشه عاشق سکس بودم.

آنچه این پنج نفر با هم در آن اشتراک داشتند لاغر بودن‌شان بود، یا حداقل این که بدنی داشتند که برای پسرها قابل قبول بود ولی نه برای دخترها (البته یک دختر نوجوان معمولی و نه دختری مثل من که در یک خانواده‌ی چاق با اختلال پرخوری بزرگ شده بود). یادم هست یکی از پسرهایی که با آنها در رابطه بودم بهم گفت با این که از نظرش چاق نیستم ولی شکمم برعکس بقیه روی کُس‌ام می‌افتد. از وقتی این حرف را به من زد موقع سکس با او همیشه یک هودی گشاد می‌پوشیدم.

یادم هست یکی از شب‌هایی که با یک غریبه سکس داشتم در پوزیشن “گاوچران برعکس (reverse cowgirl)” قرار گرفتم ولی وقتی خودم را در آینه دیدم کلاً بیخیال سکس شدم و آن شب را با یک “هند جاب (کیر نوازی)” جمع و جور کردم، بعد هم رفتم خانه و تا یک هفته هیچ چیزی نخوردم.

قطعاً به عنوان یک زن جوان بدون اعتماد به نفس با بدنی که ازش متنفر بودم، اختلال پرخوری و مشکلی که با ظاهر بدنم داشتم تقصیر آدم‌هایی که با آنها سکس داشتم نبود. جدای بعضی از تکه‌های کلامی‌شان این افراد می‌خواستند با من سکس داشته باشند پس قطعاً برایشان جذاب بوده‌ام ولی آن زمان هنوز این موضوع به ذهنم خطور نکرده بود.

https://www.instagram.com/p/B-Nl49fAUMl/?utm_source=ig_embed

در دانشگاه تغییر دیدگاهم نسبت به بدن‌ام و دنیای اطراف‌ام باعث شد تا دیدگاهم نسبت به سکس هم عوض شود. دیگر آن دختر اهل شهر کوچک “welsh” نبودم و زندگی جدیدم را در شهر بزرگ منچستر شروع کرده بودم. تنوع فرهنگی منچستر و کلاس‌هایی که در دانشگاه درمورد «فمینیسم (برابری حقوق زن و مرد)» برداشتم باعث شد تا دیدگاه بازتری نسبت به زن بودن‌ام و زندگی جنسی‌ام داشته باشم. در سه سالی که دانشگاه بودم دو تا رابطه‌ی یکساله داشتم. خیلی شب‌ها هم با غریبه‌ها سکس داشتم، بعضی شب‌ها هم سکس سه‌نفره یا چهارنفره و سکس‌های عجیبی که حتی فکرشان هم نمی‌کنید.

تمایلم برای سکس با کسانی که شبیه خودم بودن بیشتر شده بود

بعداً فهمیدم همه‌ی این اتفاقات و تجریبات برای این که خودم را بیش از قبل دوست داشته باشم لازم بود. رفتنم به پارتی‌ها و کلاب‌ها باعث شد تا با کسانی رابطه و سکس داشته باشم که هر کدام بدن متفاوتی داشتند. همه‌ی اینها باعث شد تا هم در روابط بلندمدتم و هم در روابط کوتاه‌مدتم با کسانی که در tinder با آنها آشنا شده بودم بیش از قبل تمایل داشته باشم تا با کسانی که بدن‌شان شبیه خودم بود سکس داشته باشم.

من و یکی از پارتنرهای سابق‌ام که بدنش شبیه بدن خودم بود عادت داشتیم که بعضی شب‌ها گل بکشیم و یک عالمه غذا از بیرون سفارش دهیم و بعدش سکس داشته باشیم. مهم نبود که برنج سرخ شده باعث می‌شد نفخ کنیم چون شکم هر دوی‌مان از قبل چاق و بزرگ بود. پس از سکس عادت داشتیم شکم‌هایمان را به هم بچسبانیم و فشار دهیم، این کار برای‌مان خیلی لذت‌بخش بود چون نشان می‌داد هر دو مثل هم هستیم. شکم و سینه‌هایم یا هر جایی از بدنم موقع سکس با افراد لاغر مثل بتن فضای خالی بین دنده‌هایشان را پر می‌کرد ولی وقتی من و او روی هم هستیم بدن‌هایمان مثل ژله روی هم می‌افتد. این عادت گل کشیدن و غذا خوردن و سکس برای ما مانند یک مراسم بود که تقریباً اکثر شب‌های سال دوم دانشگاه انجامش می‌دادیم. این تجربه‌ی دیدگاه من به سکس و حسی که نسبت به خودم و بدنم داشتم را برای همیشه تغییر داد.

https://www.instagram.com/p/B9JY1hBAnyV/?utm_source=ig_embed

در روابط بلندمدت و سکس‌های شبانه‌ای که با غریبه‌ها در دهه‌ی سوم زندگی‌ام داشتم یک نوع الگو و خصوصیات خاصی در من شکل گرفت و متوجه شدم بیشتر از قبل تمایل داشتم با کسایی که مانند خودم چاق بودن قرار بگذارم و رابطه‌ی بلندمدت داشته باشم، خلاصه این که دنبال دخترهای سایز بزرگ با سینه‌های بزرگ و مردهایی که شکم‌شان روی کمربندشان افتاده بود و ناف‌شان از تیشرت شان زده بود بیرون بودم. ولی برای سکس خیلی حساس نبودم و با هر کسی که حاضر بود ترتیبم را بده سکس داشتم. تا حدی که با کسایی که فتیش چاقی داشتند هم سکس می‌کردم تا اعتماد به نفس‌ام را بالا ببرم.

حالا که درمورد سکس با آدم‌های چاق حرف می‌زنیم باید بگویم که به عنوان زن چاقی که بدن‌ام در رسانه‌ها و جامعه مورد تمسخر و تحقیر قرار می‌گیرد فکر می‌کنم که برعکس این موضوع و جنسی و سکسی جلوه دادن بیش از حد بدن‌های چاق هم تاثیر مثبتی ندارد. بعضی از دوستان‌ام هستند که از پرستیده شدن زنان چاق در رسانه و پورن لذت می‌برند ولی بعضی‌هایشان هم از این که BBW (زن زیبای چاق) خطاب شوند متنفرند. شخصاً از این که بدن‌ام برای شخص دیگری جذاب است لذت می‌برم و این را به این که شخصی فقط به شخصیت و اخلاقم جذب شده باشد و مجبور است با بدنم کنار بیاید و آن را تحمل کند ترجیح می‌دهم.

این کار برای هر دوی ما مثل حس خانه بودن است

ولی این را هم فهمیده‌ام که نیت و غرض افراد لاغری که می‌خواهند با کسانی مانند من که چاق هستند سکس داشته باشند با نیت کسانی که خودشان چاق هستند و می‌خواهند با من سکس داشته باشند فرق دارد. وقتی یک مرد لاغر شکمم را می‌گیرد و التماس می‌کند که روی صورتش بنشینم، در واقع او دنبال تجربه‌ی چیزی است که برای او ناآشنا و جدید است تا به ارگاسم برسد ولی وقتی یک مرد چاق من را روی خودش می‌گذارد او در واقع در من به دنبال خودش می‌گردد. این کار برای هر دوی ما مثل حس خانه بودن است.

شاید فیلم عجیبی برای مقایسه انتخاب کرده باشم ولی در فیلم “silence of the lamb” (سکوت برّه‌ها) وقتی که ‘buffalo bill’ کیرش را بین پاهایش جمع می‌کند و جلوی آینه می ایستد و از خودش میپرسد «مرا می‌کنی؟ من که حاضرم خودم را بکنم.» در واقع شخصیت شرور فیلم به دنبال پیدا کردن میل و جذابیت در خودش است.

با این که من خیلی با یک قاتل و شخصیت تخیلی فاصله دارم ولی هنگام سکس با یک آدم چاق مانند خودم حس می‌کنم تمایل و جذابیتم نسبت به خودم بیشتر می‌شود که به نظرم این حس از تمایل آنها به من و تمایل من به آنها به وجود می‌آید. لذت فیزیکی‌ای که موقع سکس با بدن چاق‌ام می‌برم نه تنها بهم ثابت می‌کند که بدنم می‌تواند ارزشمند باشد بلکه بدن‌ام می‌تواند لذتی را به من منتقل کند که زمانی فکر می‌کردم فقط با داشتن یک بدن لاغر بدست می‌آید.

منبع:
https://www.cosmopolitan.com/uk/love-sex/sex/a32823682/fat-sex/

3200 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-08-09 09:51:34 +0430 +0430

عالی بود

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom