چاق پسند

• ww6zz  

• عضو از
    1389/6/30

• پست‌ها: 210

• 69

سلام

حس عجیبی از نوجوانی در من بوده که باعث شده علاقه زیادی به دختر خانمهای سنگین وزن پیدا کنم ، حال چه تپل و گوشتی چه 200 به بالا... :love:

با اینکه الان 30 سال به بالا دارم ولی نه تا حالا دوست دختری داشتم و نه ازدواج کردم ، با این وجود این مطلب تو سالهای اخیر برام لذت ذهنی بیشتری پیدا کرده چون از طریق اینترنت با سایتها و آدمهایی برخورد داشتم که مثل من فکر میکنن و دیوونه خانماهای گوشتالو هستن ( البته اکثر این سایتها ، عکسها و فیلمها خارجی هستن و خیلی به ندرت ایرانی بوده ) :big(smile):

دوست دارم بدونم کسی بین شما دوستان هست که هم نظر من باشه یا مثل جاهای دیگه ( سایتهای ایرانی ) موج مخالفته که سرازیر میشه :?

فعلاً برای شروع بسه ، بعداً دوباره مزاحم میشم...

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 18

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 210

• 69

Embroidered & Pink Comp.jpg

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 4

• leylafoot  
  • عضو از 1389/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 7

واقعا عالی با یک خانم چاق و گوشتالو بودن مثلا کاش میشد شکم ای خانوم را لیسید

ـــــــــــ

• 2

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

خوشحالم یک نفر هم که شده هم نظر من پیدا شد..

وای که چه لذتی داره بازی با اون شکمای گنده و نرم...

از همه بهتر اینه که با اون هیکل بشینه رو صورتت و نذاره نفس بکشی و .....

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 2

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

wendywett2.jpg

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 6

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

یک صحنه رویایی...

http://www.dailymotion.com/video/xfbkq2_japan-ssbbw-from-icd-62_sexy

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 0

• shayan28  
  • عضو از 1389/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

سلام دوست عزیز منم دقیقا شرایط تو رو دارم و کشته و مرده فقط زن ها و دختر های چاق و گوشتی هستم ولی منم نه دوست دختر چاقی داشتم ونه ازدواج کردم شاید هم منتظرم یه خانم چاق و توپولی واسه ازدواج پیدا کنم...من تمام سایت های خارجی که در مورد زنهای چاق و توپول هست رو دیدم و نشده یه فیلم یا عکس رو از اون ها از دست بدم این دسته رو به اسم BBWو chubby girl and woman بیشتر میشه پیدا کرد خوشبختانه سایت های زیادی هم در این مورد هست ولی فقط خارجی !!! هیف تو ایران پیدا نمیشه هر چی چیز خوبه تو خارجه!!!....کاشکی هر دو مون به مراد دلمون برسیم :X

ـــــــــــ

• 2

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

با تشکر از شما دوست عزیز (shayan28)

البته به نظر من تو ایران هم BBW و SSBBW زیاد پیدا میشه ولی به هزار و یک دلیل مثل نسخه های خارجیش نمیشه!!!

لامصبها بد چیزایی هستن منو که دیوونه میکنن... 8}

فعلا که دلمون به همین اینترنت خوشه ، اگه فردا پس فردا جلوی اینو هم نگیرن یا یه بلایی دیگه سرمون نیارن....

درضمن سایتی هست به نام saff.cc از دستش نده تا دلت بخواد کلیپهای بلند ، dvd و hd تو ضمینه مورد علاقمون داره فقط باید حتماً رجیستر بشی :X

بازم خوبه شما قصد ازدواج داری و بالاخره میتونی زوج مناسبتو پیدا کنی =D>

بهر حال از آشنایی با شما خوشحال شدم ، خوش و سلامت باشی..

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 0

• dlu71  
  • عضو از 1389/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

سلام دوستان منم عاشق زناي چاقم نميدونيد چه حالي ميده من هم مامانم چاقه هم يه دوس دختر چاق دارم واي هميشه بغلشون ميکنم دستمو بهشون ميمالم فشارشون ميدم ...با دوس دخترمم سکس داشتم واااااااي که چه قدر حال ميده جاي همتون خال... نميدونم چرا خيلي ها دوس ندارن با اينجور ادما سکس کنن از نظر من اينا بهترين گزينه واسه سکس هستند کون و ممه تا بزرگ نباشن و گوشتي حال نميدن که.... =P~

ـــــــــــ

• 1

• dlu71  
  • عضو از 1389/11/23

سلام دوستان نميدونستم واقعا کسايي باشن که به اينجور سکس و مفعول سکسي چاق علاقه مند باشن من که عاشقشونم ميميرم واسه اون هيکل چاق باسن بزرگ و سينه هاي گنده که نرم و داغ هستن..... =P~ من هم مامانم چاقه و تپل هم يه دوس دختر دارم که چاقه باهاشم سکس داشتم خيلي خيلي حال ميده جاتون خالي واقعا ايشالا قسمتتون شه....

ـــــــــــ

• 0

• dlu71  
  • عضو از 1389/11/23

سلام دوستان نميدونستم واقعا کسايي باشن که به اينجور سکس و مفعول سکسي چاق علاقه مند باشن من که عاشقشونم ميميرم واسه اون هيکل چاق باسن بزرگ و سينه هاي گنده که نرم و داغ هستن..... =P~ من هم مامانم چاقه و تپل هم يه دوس دختر دارم که چاقه باهاشم سکس داشتم خيلي خيلي حال ميده جاتون خالي واقعا ايشالا قسمتتون شه....

ـــــــــــ

• 0

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

دوست عزیز مطمئنم که خیلی ها مثل من و شما چاق پسند هستن ولی به دلایل مختلف از ابراز این مورد خودداری می کنن... :$

بهر حال خوشحالم دوستی دیگر به جمع ما اضافه شده و نظرشو خیلی جسورانه و روشن نوشته ، البته این جسارت علت داره چون بر خلاف من شما تجربه عملی این نوع سکس را داشتی و از لذتش آگاهی کامل داری... :X

4_36.jpg

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 1

• jimboo2011  
  • عضو از 1389/11/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

خيلي حال ميده مخصوصا اگه سفيدهم باشه واهل حال آخه خيلي هاشون طبع سرد دارن من بادوتادوست بودم يکي بيحال يکب هم که شيره ي آدمو ميکشيد سفيدبرفي من اما انتقالي من باعث شد ديگه نبينمشون اينجا هم که هستم اينجوري پيدا نکردم

ـــــــــــ

• 0

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

jimboo2011 امیدوارم دوباره انتقالی بگیری و برگردی پیش سفید برفی و .... O:)

خلاصه پیشنهاد میکنم به این سادگی از دست ندیشون :-C

خوش باشی

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 0

• dlu71  
  • عضو از 1389/11/23

من تو نت زياد ميگردم تو سايتهايي که به ايننجور سکس هم مربوطه همينطو بهترين کسي که خوشم اومد ازش bunny dela cruzeخيلي گوشته حتما بريد سرچ کنيد ببينيداره دوستمون راست ميگه سرد مزاجن اکثرا.

ـــــــــــ

• 0

• ww6zz  

• عضو از 1389/6/30

• 69

VERY NICE taste-the-rainbow.jpg

ـــــــــــ

Bigger is Better

• 2

• dlu71  
  • عضو از 1389/11/23

BUNNY DELA CRUZ IS MY LOVE b

ـــــــــــ

• 0

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

chagh?? man ghablan mamooli boodam,ama bade 2sal chon daroo masraf mikardamo.. chagh shodam..albate na kheyli chagh va vasam ajibe harfaye shoma midoonid chera harkasi ke ghablan doosam dashto dige nadidam betori ke az khodam motenafer shodam

alan manzoore man partnere sex nista.. man daram rajebe rabeteham harf mizanam..hala sexam ye bakshi azash boode

ـــــــــــ

• 0

•  

.........................

ـــــــــــ

• 0

•  

............ajibe

ـــــــــــ

• 0

•  

ey baba

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «