چجوری به فروشنده بگم منو جر بده؟؟

• Mona2727  

• عضو از
    1396/5/29

• پست‌ها: 26

• 14

دلم میخواد وقتی میرم پرو لباس طرف منو تو همون اتاق پرو بگیره بکنه.بخاطر همینم مخصوصا تنهامیرم که مجبور به بهونه نظر دادن هی پروو باز کنم خودمو نشون بدم .بنظرتون چجوری به فروشنده بفهمونم که کسم میخاره ؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• lucifer1400  

• عضو از 1396/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 77

• 15

دفه بعد که پرو کردی اومد نظر بده دوتا چشمک بزن...

دفه بعد که پرو کردی اومد نظر بده دوتا چشمک بزن بعدش دیگه فقط توکل کن به خدا کاریت نباشه

ـــــــــــ

• 0

• diter  
  • عضو از 1392/5/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 93

• 53

چرا فروشنده عزیزم بیا خودم جررت میدم

چرا فروشنده عزیزم بیا خودم جررت میدم

ـــــــــــ

• 0

• hellrider  

• عضو از 1394/6/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 10

کیر خشن

مثل آدم بگو کست میخاره بیا توشو پر کنم

ـــــــــــ

• 2

• Arashm244  
  • عضو از 1396/7/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 56

• 41

بستگی داره مجرد باشی یا متاهل

اونوقت میشه چندتا کار کرد که بدون گفتن اتفاق بیافته برات

ـــــــــــ

• 0

• Sshine  
  • عضو از 1396/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

فارسی بگو عزیزم مگه فارسی بلد نیستی

فارسی بگو عزیزم مگه فارسی بلد نیستی

ـــــــــــ

• 0

• Mamalove  
  • عضو از 1396/12/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

فانتزیه باحالیه عملیش کن

فانتزیه باحالیه عملیش کن

ـــــــــــ

• 0

• shila_naz  

• عضو از 1393/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 155

• 63

واقعااا؟؟

این پسرهای دختر نما اطلاعات کافی از رفتارهای خانومها ندارن.بس کن ننویس.اخه بی شخصیت بازی هم حدی داره.بندرت خانمی خودشو اینقد ذلیل میکنه چون نیازی نداره به این کارا.نیاز هم باشه با توجه به غرور ذاتی اش اینگونه عنوان نمیکنه خصوصا تو ایران.یه گوشه چشمی یه چراغ سبزی بده طرف با سر میاد نیازی نیست اینگونه بیاد داردار کنه

ـــــــــــ

• 5

• Sshine  
  • عضو از 1396/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

نقل از: shila_naz

نقل از: shila_naz این پسرهای دختر نما اطلاعات کافی از رفتارهای خانومها ندارن.بس کن ننویس.اخه بی شخصیت بازی هم حدی داره.بندرت خانمی خودشو اینقد ذلیل میکنه چون نیازی نداره به این کارا.نیاز هم باشه با توجه به غرور ذاتی اش اینگونه عنوان نمیکنه خصوصا تو ایران.یه گوشه چشمی یه چراغ سبزی بده طرف با سر میاد نیازی نیست اینگونه بیاد داردار کنه

هیچ چیز جای تجربه رو نمیگیره

ـــــــــــ

• 0

• Mona2727  

• عضو از 1396/5/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 26

• 14

ادبیات ما ویترین شخصیت ماست

نقل از: shila_naz این پسرهای دختر نما اطلاعات کافی از رفتارهای خانومها ندارن.بس کن ننویس.اخه بی شخصیت بازی هم حدی داره.بندرت خانمی خودشو اینقد ذلیل میکنه چون نیازی نداره به این کارا.نیاز هم باشه با توجه به غرور ذاتی اش اینگونه عنوان نمیکنه خصوصا تو ایران.یه گوشه چشمی یه چراغ سبزی بده طرف با سر میاد نیازی نیست اینگونه بیاد داردار کنه

عزیزم اولا از معرفی خودت ممنونم ولی بی شخصیت اسم قشنگی نیس عوضش کن .دوما منم دقیقا درمورد همون چراغ سبز پرسیدم .گفتم چکار کنم.اگر رفته بودم گفته بودم میشد خاطره .گفتم از شما که تجربه ت بیشتره سوال کنم پس لطفا راجع به چراغ سبزت که نشون دادی و طرف با سراومده یه کم بیشتر توضیح بده.

ـــــــــــ

• 0

• shila_naz  

• عضو از 1393/1/14

• 63

عجب!

نقل از: Mona2727
عزیزم اولا از معرفی خودت ممنونم ولی بی شخصیت اسم قشنگی نیس عوضش کن .دوما منم دقیقا درمورد همون چراغ سبز پرسیدم .گفتم چکار کنم.اگر رفته بودم گفته بودم میشد خاطره .گفتم از شما که تجربه ت بیشتره سوال کنم پس لطفا راجع به چراغ سبزت که نشون دادی و طرف با سراومده یه کم بیشتر توضیح بده.

بی شخصیت برای پسرهای دختر نما گفتم.اگه تو خانمی بیشتر باید از ظرافت زنانگیت استفاده کنی تا راه و روش خوار گونه.ضمنا اکثراعضای این سایت اینقد باهوش هستن که فرق بین یه دختر با دختر نما رو تشخیص بدن

ـــــــــــ

• 0

• Kir-naz  

• عضو از 1396/1/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 204

• 56

کیر توو مغزت

اولا که پسری شک نکن دوما اگه زن هم بودی حرفت کسشعری بیش نیست سوما اون فروشنده تو رو نمیکنه کع هر روز اویزونش بشی ی تیکه لباس ازش بکنی ببری آگه کوست خیلی میخاره چرا به یکی توو خیابون نمیری بدی پس تو کونت یجور دیگه میخاره خخخخخخخ

ـــــــــــ

ما كه هستيم.!!! عجب بى پا و دستيم

• 0

• Arman.1407  
  • عضو از 1396/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 8

مانتو رو که پوشیدی ، بگو‌ میشه بیاین بکشینش ببینم...

مانتو رو که پوشیدی ، بگو‌ میشه بیاین بکشینش ببینم چقدر گشاده مانتو ، برام علامت بزنین ، وقتی زانو‌زدجلوت ، بمال بهش ، روسریت هم باز باشه

ـــــــــــ

Arman1407

• 1

• Mona2727  

• عضو از 1396/5/29

• 14

نقل از: Arman.1407

نقل از: Arman.1407 مانتو رو که پوشیدی ، بگو‌ میشه بیاین بکشینش ببینم چقدر گشاده مانتو ، برام علامت بزنین ، وقتی زانو‌زدجلوت ، بمال بهش ، روسریت هم باز باشه

مرسی که جدی جواب دادی بدون چرت و پرت گفتن و اظهار فضل بی مورد . راهکارتم جالب و کاربردی بود ممنون

ـــــــــــ

• 0

• Mona2727  

• عضو از 1396/5/29

• 14

اره واقعا

نقل از: Mamalove فانتزیه باحالیه عملیش کن

آره واقعا خیلی حس خوبیه اگه بشه

ـــــــــــ

• 0

• Mona2727  

• عضو از 1396/5/29

• 14

بی شخصیت برای پسرهای دختر نما گفتم.اگه تو خانمی بیشتر باید از ظرافت زنانگیت استفاده کنی تا راه و روش خوار گونه.ضمنا اکثراعضای این سایت اینقد باهوش هستن که فرق بین یه دختر با دختر نما رو تشخیص بدن

از راهنماییت ممنونم .و درمورد باهوش بودن هم بهتره بدونی که به دو دلیل توهمچین سایتهایی هر کس هر حرفی بزنه فکر میکنن پسره .یک اینکه پسرای زیادی خودشونو دختر جا میزنن و دو اینکه معمولا خانمها به دلایل مختلف اگرهم عضو سایت بشن نمیتونن تمایلات و نظرات خودشونو اونجور که واقعا هست نشون بدن

ـــــــــــ

• 0

• Amirkoloft.67  

• عضو از 1396/12/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 2

دوستی

اون اگه بکن بود تا الان صد بار کرده بود توی جنده رو (wanking)

ـــــــــــ

• 0

• shila_naz  

• عضو از 1393/1/14

• 63

توجه!

از راهنماییت ممنونم .و درمورد باهوش بودن هم بهتره بدونی که به دو دلیل توهمچین سایتهایی هر کس هر حرفی بزنه فکر میکنن پسره .یک اینکه پسرای زیادی خودشونو دختر جا میزنن و دو اینکه معمولا خانمها به دلایل مختلف اگرهم عضو سایت بشن نمیتونن تمایلات و نظرات خودشونو اونجور که واقعا هست نشون بدن

ببین اگه خانم هستی چه ایران چه غیر ایران فرقی نمیکنه این روش خانم محترم و با شخصیت نیست البته جسارت به ج.نده ها نمیکنم اونا هم این روش رو بکار نمیبرن به موقع اش کارشون به جر خوردن میرسه.پس لزومی در بکاربردن چنین لفظی نیست. در مورد حرفت که میگی اینجا جای مساعد برای ابراز تمایلات خانومها نیست درسته.قبول کن خانمی بخواد ابراز تمایل کنه هزاران نفر هجوم میبرن تا بقولی گلی ازش بچینن.خب طرف زیر بار پیشنهادات مختلف له میشه و یه جورایی احساس هرزگی میکنه مجبوره بیخیال بشه.

ـــــــــــ

• 0

• amirstan  
  • عضو از 1396/9/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

شما بیا بوتیک ما

شما بیا بوتیک ما دستخالی بر نمی گردی

ـــــــــــ

• 0

ديقا باهات موافقم شيلا جون

ـــــــــــ

• 0

بیا فروشگاه من جوری میکنمت تو همون تتاق پرو حامله...

بیا فروشگاه من جوری میکنمت تو همون اتاق پرو حامله بشی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد همجنسگرایان چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «