چجوری میشه مخ یه دختر رو برای سکس زد؟

• Mahdi.1379  

• عضو از
    1398/6/1

• پست‌ها: 38

• 17

من یک مرد هستم
میخوام بدونم چجوری میتونم سکس رو تجربه بکنم؟
آیا حتما باید پول بدم(صیغه و دوس دختر آهن پرست و ازدواج و ....)؟
یا حتما باید یه دوس دختر پیدا کنم و بهش بقبولونم که عاشقشم و چند ماه رو مخش کار کنم تا پا بده؟
اگه راه ساده تری وجود داره اون راه چیه؟
چجوری میشه با یک زن سکس کرد؟

ـــــــــــ

(rose)

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mamadjonjoni  

• عضو از 1393/7/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 11

Are age zire bar ezdevaj beri

Are age zire bar ezdevaj beri

ـــــــــــ

• 0

• Mahdi.1379  

• عضو از 1398/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 17

Up

Up

ـــــــــــ

(rose)

• 0

• amin_bookon  
  • عضو از 1397/9/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 20

به نظر من سکس بخاطر پول اصلا ارزش نداره مرد باید...

به نظر من سکس بخاطر پول اصلا ارزش نداره مرد باید به نفر باشه که هر وقت خواست با هم سکس کنن و خودشون رو ارضا کنن

ـــــــــــ

• 0

فعلا برای شما نسخه جلق با وایتکس رو صادر می کنم،...

فعلا برای شما نسخه جلق با وایتکس رو صادر می کنم، هفته ای دو بار سه شنبه و جمعه، و من الله توفیق

ـــــــــــ

• 2

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 46

• 31

عشق باشه پولم نده مهم نی
ولی بی عشق نه حال نمیده...

عشق باشه پولم نده مهم نی ولی بی عشق نه حال نمیده ب نظر من

ـــــــــــ

• 2

• Mahdi.1379  

• عضو از 1398/6/1

• 17

قبول دارم که با عشق یه چیز دیگس

نقل از: Nikita78 عشق باشه پولم نده مهم نی ولی بی عشق نه حال نمیده ب نظر من

ولی دخترای ایرانی وقتی ببینن یه پسر فقط واسه سکس میخواد باهاشون دوست بشه اون پسررو از خودشون دور میکنن در حالی که دخترای خارجی به این چیزا زیاد اهمیت نمیدن و بیشتر ظاهر و رفتار طرف براشون مهمه به نظرت درست گفتم یا زنای ایرانی با زنای خارجی فرقی ندارن؟

ـــــــــــ

(rose)

• 1

هیچوقت بخار دوگرم گوشت لاپا دختری رو گول نزن و...

هیچوقت بخار دوگرم گوشت لاپا دختری رو گول نزن و تظاهر ب عششق نکن که واقعن از مردیی به دوره..سکس نکنی و حتی جق ببزنی بهتره تا بخای با عوافط انسان باززی کنی ..تو ده دقیقه لذت رو میبری و اون دختر یک عمر حسرت..هرچند ک اگر خودتم ادمیت حالیت باشه تاخر عمر عذابش رهات نمکنه

اگ خلی فقر سکس داریی همو پول و صیغه مناسبه..یا دوست ددختری ک برا خودت بخادت ک برا این مورد واقن باس خلی خوب باشی

ـــــــــــ

• 1

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

نقل از: Mahdi.1379

نقل از: Mahdi.1379
نقل از: Nikita78 عشق باشه پولم نده مهم نی ولی بی عشق نه حال نمیده ب نظر من
ولی دخترای ایرانی وقتی ببینن یه پسر فقط واسه سکس میخواد باهاشون دوست بشه اون پسررو از خودشون دور میکنن در حالی که دخترای خارجی به این چیزا زیاد اهمیت نمیدن و بیشتر ظاهر و رفتار طرف براشون مهمه به نظرت درست گفتم یا زنای ایرانی با زنای خارجی فرقی ندارن؟

هرجور آدمی چ خارجی چ ایرانی میتونه اینجوری باشه خب.ولی قبول دارم ک خارجیا فرهنگ بالاتری دارن اونچنان ک ایرانیا ب تجملاتو پول اهمیت میدن تا شخصیت نیستن.شاید اولش ی نفر بخاطر پول تن ب سکس بده شاید ارضا بشه از لحاظ جسمی اما روحش ارضا نمیشه همیشه خلا این تو زندگیش هس.بنابراین اون حال بهش دست نمیده.دگ تکلیف اونایی ک همه چیو پول میبیننم جداس.براشون سکس و خانواده و همه چی لذتش تو پوله.من نظر خودمو گفتم من اگه کسیو دوس نداشته باشم برام زهر ماره حتی نمیتونم تو چشاش نگا کنم چ برسه تاا سکس و..

ـــــــــــ

• 1

• Nikita78  
  • عضو از 1398/7/6

• 31

البته اینم بگم اگه هدفت فقط سکسه سراغ دخترای...

البته اینم بگم اگه هدفت فقط سکسه سراغ دخترای معمولی نرو ک بخای الکی بهشون وانمود کنی ک عاشقشونی بعدم سکس و خدافظ.. خیلیا شغلشونه نیازی ب این همه زمان گذاشتنم نی. خیلی از دخترا اینطوری لطمه خوردن پس این راهو کلا بیخیال شو

ـــــــــــ

• 1

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 363

• 396

مردای ایرانی همش فکرشون دنبال سکسه متاسفم براتون

مردای ایرانی همش فکرشون دنبال سکسه متاسفم براتون

ـــــــــــ

• 4

• Mahdi.1379  

• عضو از 1398/6/1

• 17

اشتباه میکنی

نقل از: banoo2020 مردای ایرانی همش فکرشون دنبال سکسه متاسفم براتون

اولندش که جمع نبند خوبه منم بگم همه زنای ایرانی جندن؟ دومندش که عشق و سکس دو مقوله جدان توی این موضوع همه مردای دنیا با هم تفاهم دارن پیدا کردن عشق واقعی کار بزرگیه پس وقتی که ندارنش باید چجوری نیازهای جنسیشونو براورده کنن؟

ـــــــــــ

(rose)

• 0

• unest_2  
  • عضو از 1398/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 29

نقل از: banoo2020

چقدر خوبه که جمع نبندیم

ـــــــــــ

• 0

• nikpendaram  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 29

• 15

همش سکس !

همش سکس !

ـــــــــــ

• 1

• Mohammad_tx  

• عضو از 1398/5/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

همه چیز سکس نیست

با ازدواج کردن میتونی خیلی راحت به این خواسته ات برسی هم ایمن تره هم بیماری نمیگیری نیازی نیست بخوای مخ کسی رو بزنی فقط به خاطر سکس واقعا مزخرفه

ـــــــــــ

• 0

• saeed-mrz2  

• عضو از 1398/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 18

ی سوال

من فقط موندم چرا اکثر خانوم های ایرانی سکس رو اخ و پیف میدونن(البته تو محافل ناشناس بیشتر) ولی سکس در ازای پول رو بیزینس و اینکه ادعای اینو دارن در حد یک راهبه معبد در مقابل حس شهوت شکست نا پذیر هستند؟؟؟

ـــــــــــ

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی میکند

• 0

نقل از: banoo2020

سلام و عرض ادب..من با قسمتی ک فرمودیی همه مردا دنبال سکسن با این که خودم تو سن ۲۸سکس نداشتم و مطمعنم خلی از پسرا هم هستن ک نداشتن مشکل ندارم..چون مطمعنا منظظور ششمام این نبوده ک تک تک پسرا تو فکر سکسن هروز.. اما وقتی ک اکثریت جامعه به سمت و سوی خاصی برن خواه ناخواه کل جامعه رو با اون سمت و سو و هدف خاص مییشناسن..مثلا قطعا همه ایرانی ها متملقق و دورو نیستن..اما چون اکثریت جامعه خارجی با تملق و دروغ و دورویی ایرانی مواجه شدن لذا جمعیت ایرانی ب تملق معروف شده.. یا پسران ایرانی جمله معروفی دارن:هیچ دختری قابل اعتماد برا ازدواج نیس..قطعا دختران خوب هم هستن اما اکثریت غالب شده اما بیایم منصفانه فک کنیم خانم.سکس و موضوع جنسی حق طبیعی و مهمترین نیاز انسان هرگاه در جامعه ای تابو شد لذا پیامد خودشم داره..وققتی شما تشنه ای و ۲۴ ساعت اب بت ندن و بعد۲۴ساعت هرچه اب بخوری رفع عطش نمیشه..نییییرو جنسی تو مملکت ما هم همین حکایتو داره..وقتی سن ازدواج تا۴۰سال رفته..وقتی روسپی گری ممنوعه..وقتیی مرد و زن تا ۲۰سالگی جدا هستن و دانششگگاه هنگامی ک ادم تو اوج نیرو جنسی هس مختلط میشن دیگ نباس انتظار داششت مردا ایرانی همه ترم اول عاشق نشن و همه فکر وذکر سکس نباشه. دانشگاه برا ما شده محل رسیدن با آمال جنسی..اما اون خارجی تو سن۱۵ سکسشو کرده و تو دانششگاه شناخت کامل ازز جنس مخالف داره و گدای جنسیی نیس و ههمه فکرش تو درسه..همینه ک همه دانشمندا اروپایی و امریکن هستن معذرت بابت طولانئ کردن

ـــــــــــ

• 0

نقل از: saeed-mrz2

نقل از: saeed-mrz2

من فقط موندم چرا اکثر خانوم های ایرانی سکس رو اخ و پیف میدونن(البته تو محافل ناشناس بیشتر) ولی سکس در ازای پول رو بیزینس و اینکه ادعای اینو دارن در حد یک راهبه معبد در مقابل حس شهوت شکست نا پذیر هستند؟؟؟

سوال بنده همینه..چرا اصلا باید مقابل حس شهوت ایستاد..این حس متعاللی و خوب..البته ازز راه درست برسسیم بش وتعادل رو نگه داریم عالیه..اینم حسیه مث مابقی نیاززامون.

ـــــــــــ

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 358

• 591

جدی چجوری نفس راحت میکشی ..

میدونی باور یه دخترو ازش بگیری یعنی چی؟!میدونی اینده اش چی میشه؟ بعد میگن چرا خانمای ایرانی و ال و بل ان و خانمای اون ور اب این اخلاقا ندارن!دادا مردای اون ور هدفشونو از اول مشخص میکنن برا طرف مقابل! سکس دو طرفه اس نه یه طرفه با هزار ضرب و زور و قصه حسین کرد شبستری!خب نمیخواد باهات سکس کنه زوره مگه!!!!

ـــــــــــ

کابوس من این است که در روز قیامت
حوری شوی و قسمت مؤمن‌تری از من...:)

• 0

• Hana95  

• عضو از 1398/5/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 358

• 591

جدی چجوری نفس راحت میکشی ..

میدونی باور یه دخترو ازش بگیری یعنی چی؟!میدونی اینده اش چی میشه؟ بعد میگن چرا خانمای ایرانی و ال و بل ان و خانمای اون ور اب این اخلاقا ندارن!دادا مردای اون ور هدفشونو از اول مشخص میکنن برا طرف مقابل! سکس دو طرفه اس نه یه طرفه با هزار ضرب و زور و قصه حسین کرد شبستری!خب نمیخواد باهات سکس کنه زوره مگه!!!!

ـــــــــــ

کابوس من این است که در روز قیامت
حوری شوی و قسمت مؤمن‌تری از من...:)

• 0

نقل از: Hana95

نقل از: Hana95 میدونی باور یه دخترو ازش بگیری یعنی چی؟!میدونی اینده اش چی میشه؟ بعد میگن چرا خانمای ایرانی و ال و بل ان و خانمای اون ور اب این اخلاقا ندارن!دادا مردای اون ور هدفشونو از اول مشخص میکنن برا طرف مقابل! سکس دو طرفه اس نه یه طرفه با هزار ضرب و زور و قصه حسین کرد شبستری!خب نمیخواد باهات سکس کنه زوره مگه!!!!

من نمدونم اون مردایی ک داستان میبافن تا دختری رو عاشق کنن و بعد سکس رهاش مئ کنن ب ائن بهانه که تو جنده خانمی و همونجو که بمن دادئ ب بقئه هم دادئ حتمن..چه فرقی دارن با راننده تاکسی ای ک مسیر مسافر خانمش رو کج مکنه و میدززدتش و میبرتش مورد تجاوز قرارش مییده؟ قطعا مردی ک با قول اززدواج و فیلم عاشقانه بازی کردن به هدف شوم سکس میرسه نه تنها اون دخترو مورد تجاوز جسمیی قرار داده بلکه ب عواطف اون دخترم تجاوزز کرده ..و اون دخترو تاخر عمر درگیر بی اعتمادیی ب مرد و تنفر از عشق کرده..حتی اگر بگم ک قتل کرده پربیراه نگفتم..اره البته اضافه مکنم ک در مواقعیی عکس این موضوعم حاکمه.. البته بایید اینم درنظر گرفت ک دخترا معمولا عاشق تعریف و تمجید بیش ازحدن ..و ممولن پسرای ساده ک اول کار رک و پوسکنده حرف میزنن بازنه میدونن خود بنده فقد یکبار شده ک دختریو دوس داشتم..اما باورم نمیشه بخاطر اینکه گفتم سیگاری ام رهام کرد..و الان شوهرش شیشه ایه..چرا؟چون دخترا اکثرن عاشق دروغن..چون من ک مگم سئگارئ ام اون مگه لابد همه کارس..اما ادم همه کاره همه کارو پنهون مکنه

عذر مخام طولانئ کردم..درد دلئ مئ گم گاهئ

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «