چجور پسری شدیدا کونیه؟!!


 • axm432  

 • عضو از
  1398/2/7

 • پست‌ها: 11456

 • 21027

دوستمون "arsh2452" یه تاپیکی داره تحت عنوان "پسری که کونیه!" که خوندنش انگیزه ای شد که من هم این تاپیک رو بزنم! (biggrin)


لطفا پیش از خوندن مطلب پی نوشت رو با دقت بخونین.


-پسری که کلی ادعای مذهبی بودنش میشه اما با این وجود میاد شهوانی, که از در و دیوارش تبلیغ سکس و عکس آلت کاربرا آویزونه و 95 درصد تاپیکها و داستانهاش مربوط به پورن هست, و تا یه تاپیک در نقد مذهب میبینه رگ گردنش میزنه بیرون شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که صبح تا شب از بدی وضع اقتصادی مملکت و بیکاری و بدبختی جوونا ... میناله اما هیچ کار عملی برای مقابله با وضع موجود (آگاه سازی, رای ندادن, تظاهرات...) نمیکنه و به بقیه هم نصیحت میکنه که کاری نکنن شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که مدام دم از کورش کبیر و تمدن ایران باستان میزنه و همیشه میگه "این عربها ما رو به این روز انداختن" اما وقتی میخواد یه کار سختی بکنه میگه "یا ابوالفضل" شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که اسم شناسنامه ایش غلامعلیه اما خونه صداش میکنن "پویا جوووون" شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که یه مسافرت خارج رفته دوبی اما فارسی رو با لهجه غلیظ انگلیسی حرف میزنه که بگه بابا ما هم آره... شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که این مطلب رو بخونه و ببینه حرف دل اون هم هست اما با این وجود لایکش نکنه شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که با وجود اینکه یکی نشون داده که عکس پست شده توی تاپیک یه کاربرِ "مثلا خانم" شهوانی فیک هست, باز هم قربون و صدقش بره شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که از دست آدم دلخوره اما بجای اینکه مثل مرد بیاد جلو و مشکلش رو حل کنه میره اون پشت مشت ها بر علیه آدم کارهای خاله زنکی میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که مرتب مطالب کانالهای تلگرامی در مورد فلان نویسنده یا فلان فیلسوف ... رو شِیر میکنه اما حتی یه صفحه از کتابهای اون آدمها رو توی عمرش نخونده شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که فکر میکنه هر خانمی که توی این سایت عضو هست حتما به دنبال سکس با کسی هست و حتما هم باید بیاد با ایشون سکس کنه هم شدیدا خود شیفته است و هم شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که پرایدم نداره سوار بشه اما توی شبکه های اجتماعی عکس خودش رو با پورشه و فراری و بنز و بی ام و ... میذاره شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که تو عمرش از شاه عبدالعظیم هم اونطرف تر نرفته اما موقع حرف زدن همش میگه "ما ایرانیا..." و "خارجیها..." و ادای اینو در میاره که میدونه که اون طرف آب چه خبره شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که میاد توی شهوانی که تفریح کنه اما بجای اینکه محیط خوبی برای خودش و دیگران فراهم کنه مرتب فحاشی میکنه و با بقیه درگیر میشه بدون هیچ شکی شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که فکر کنه من اینهمه زور زدم و 559 تا تاپیک گوگولی و پر محتوی نوشتم که لایک جمع کنم شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که فکر کنه من عدد فوق رو برای پز دادن اینجا نوشتم اونم شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که توی ترافیک هر جا آمبولانس میره میاندازه پشتش تا از ماشین های دیگه جلو بزنه شدیدا کونیه! (biggrin)


-پسری که توی خط سرعت اتوبان دِلِی دِلِی رانندگی میکنه و همه ماشینای پشتی رو معطل میکنه یا پسری که میندازه خط کندرو اما مثل فشنگ تند میره هر دو بدون شک شدیدا کونی هستند! (biggrin)


-پسری که با پراید کهنه اش مرتب توی خیابون های تهرون لایی میکشه و حس میکنه خودش مایکل شوماخره و خیابونای تهران پیست مسابقات فرمول 1 و پرایدش هم آخرین مدل لامبورگینیه هم شدیدا متوهمه و هم شدیدا کونیه! (biggrin)


پ.ن. میدونم که دلتون میخواد بگین که نویسنده تاپیک هم شدیدا کونیه! اما زودتر اینو نوشتم که نتونین اینو بگین! (این حق وتوی صاحب تاپیک هست!) (biggrin)


پ.ن. لازم به توضیحه که در اینجا "کونی بودن" اصلا معنی" گِی" بودن و "مفعول" بودن رو نداره! بلکه آدم مزخرف, بی ریشه, عوضی و بی شعور رو توصیف میکنه...و "پسر" هم اینجا اسم عام هست به معنی "آدم" نه لزوما جنس مذکر!


پ.ن. توضیح غیر ضروری: تاپیک سعی میکنه به زبان طنز دردهای جامعه را بازگو کنه...


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر


 • 40

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

ادامه
-پسری که هر مطلب مزخرف یا کاملا معمولی رو که کاربران "ظاهرا خانم" مینویسند رو با اشتیاق فراوان لایک میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که تو پروفایلش نوشته دنبال "سکس با زن شوهر دار" هست اما خیلی هم ادعای مذهبی بودنش میشه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که تو پروفایلش نوشته "من یه نفر سوم کیر کلفت هستم" اما تا نقدی در مورد مذهب میبینه آمپر میچسبونه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که "سکس چت تاپیکی" میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با آیدی دختر میاد شهوانی و ملت رو با آخخخخخ و اووخخخ آ ی ی ی ی و اومممممم کردن سر کار میذاره بدون هیچگونه تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با وجود اینکه سواد سیاسی درستی نداره, یه مشت اراجیف رو از این طرف و اونطرف کپی میکنه و بر ضد حکومت تاپیک میزنه که جلب توجه کنه تا "شاید" اینجوری دوست دختری پیدا کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که از فرط بیعرضگی, بیشرفی و خایه مالی! کاری بهتر از سایبری شدن گیر نیاورده اما میاد توی شهوانی به بقیه میگه بی ناموس! و بی غیرت! و بی شرف! بدون هیچگونه شک و تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که تا به فسادهای متعدد مافیای سپاه اعتراض میکنی فوری میگه اگه سپاه نبود الان داعش مادر, خواهر, زن, ... تو رو...حتما و بدون هیچگونه شک و تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که توی جاده هر جا که راه بندان میشه میندازه توی شونه خاکی جاده که مثلا زرنگی کنه و از بقیه جلو بزنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که از آدم دق دلی داره اما جرات مطرح کردنش رو نداره و صبر میکنه که یکی دیگه با آدم در بیافته بعد میپره وسط, شدیدا بیخایه و شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که ضریب هوشیش قد یه جلبک هم نیست اما مرتب میگه "ایرانیها باهوش ترین مردم دنیان!" هم احمقه و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که چُس مثقال راجع به هیچ موضوعی سواد نداره اما راجع به همه چی, از سلولهای بنیادی گرفته تا مکانیک کوانتوم و از درمان ناباروری گرفته تا روشهای مقابله با سرطان, اظهار نظر میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که توی قرن 21 و با وجود همه پیشرفتهای علمی, هنوز به معجزه ... اعتقاد داره شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که چون خودش آدم بدبخت و بیچاره و فلک زده ایه فکر میکنه هر کس دیگه ای هم که میاد شهوانی آدم بدبختیه, شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با وجود اینکه این همه توی تاریخ راجع به حمله اسکندر و اعراب و مغولها و ترکان عثمانی و روسها و انگلیسی ها...به ایران خونده و میدونه که نژاد ما ایرانیها احتمالا یکی از مخلوط ترین نژادهای دنیاست و باز هم مرتب دم از "خون اصیل آریایی" بزنه, شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که طرفدار ج. ا. هست و تا یه مطلب ضد حکومت توی این سایت میبینه شروع به عربده کشی میکنه و میگه "مگه این سایت جای این حرفاست؟" هم کوره و نمیبینه که این سایت تالار "سیاسی/اجتماعی" داره هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که زن ستیزه و فکر میکنه فقط چون شومبول داره نسبت به همه زنها برتری داره شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که راجع به طول زمان سکسش خالی میبنده و 2-3 دقیقه رو میگه 2-3 ساعت هم خیلی بدبخته هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که تا حالا حتی دست یه دختر رو لمس نکرده اما مرتب از کار درست بودن خودش در سکس میگه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که وقتی ازش میپرسن "حداکثر چند بار در روز/هفته سکس داشتی؟", عدد واقعی رو چندین و چند برابر میکنه و میگه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با وجود اینکه اصلا از مسائل مذهبی سر در نمیاره میاد تاپیکهای آبکی ضد مذهبی میزنه تا جلب توجه کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که مطلبش رو از روی کانالای تلگرام و بلاگها...کپی میکنه اما منبعش رو ذکر نمیکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که خودش با هزار تا دختر رابطه داشته اما برای ازدواج دنبال یه دختر باکره است شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که همش از کوروش و داریوش و خشایارشا و ایران باستان ... تعریف میکنه و مرتب میگه: "این آخوندا ما رو به این روز انداختن", هم متوهمه و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که مرتب ادعا میکنه که اجدادش ارباب ده بودن به احتمال خیلی زیاد شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که به قومیتش یا محل زندگیش شدیدا افتخار میکنه و بقیه قومیت ها یا شهرها رو مسخره میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که هر کسی از حکومت انتقاد میکنه فوری میگه تو "آلبانی نشین" هستی! یا تو "منافقی"...و نمیتونه بفهمه که برای انتقاد از وضع اسف بار فعلی لازم نیست تو جزو دار و دسته خاصی باشی, هم شدیدا خنگه و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که خوب متوجه هدف اصلی این نوشته نشه و فکر کنه منظور از "کونی" اینجا همون "مفعول" هست و پی نوشت به اون درشتی رو هم ندیده شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که تا مدرسه ها و دانشگاهها به علت کرونا تعطیل شد بجای اینکه بگیره خونه بشینه اهل و عیال رو برمیداره میبره مسافرت شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با رانت و دزدی و خایه مالی به آلاف اولوفی رسیده اما مرتب به بقیه میگه "برای پول درآوردن آدم باید عرضه داشته باشه", شدیدا کونیه! (biggrin)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 25 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

ادامه
-پسری که با کص لیسی فراوان و تعریف الکی از کاربران "خانم نما" توی شهوانی امیدواره که "یه روزی" بتونه با یکی از اینها در دنیای واقعی سکس کنه هم شدیدا خوش خیاله و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که میره توی عزاداری "سرور و سالار شهیدان" سینه میزنه و علم بلند میکنه تا بتونه بغل دسته عزاداری برای خودش کیس جور کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که میخواد جنده بکنه اما میره سایت صیغه یابی کیس پیدا میکنه و صیغه میخونه که "از نظر شرعی" کارش مشکلی نداشته باشه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با آیدی دختر میاد شهوانی تا پرستو بازی در بیاره و پسرا رو تخلیه اطلاعاتی کنه بدون هیچگونه تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که رفته "ارتش سایبری" استخدام شده و میاد شهوانی به هر کسی که بر ضد حکومت چیزی مینویسه فحش ناموسی میده بدون هیچ گونه شک و تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که نمیفهمه اعتقادات مذهبی موضوعاتی "صرفا و کاملا" فردی هستند و نباید اعتقادات خودش رو فرو کنه توی ماتحت دیگران شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که بعد اینهمه سال که دیگه تشت رسوایی حکومت دینی از بام افتاده فکر میکنه روشن فکر یعنی شریعتی و آل احمد و سروش ... شدیدا کونیه! (biggrin) ;)

-پسری که با وجود اینکه ته دلش "هیچ احترامی" برای زنها قائل نیست در ظاهر میگه که به حقوق برابر زن و مرد معتقده شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با وجود اینکه سواد مذهبی درستی نداره پا میشه میاد شهوانی که مثلا بقیه رو به راه راست هدایت کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که تو پروفایلش نوشته "دگر جنس گرا" هست اما تاپیک میزنه که "اگه پسر خوشگلی گیر بیاد من پایم!" شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که دروغ میگه, دنبال زن مردم هست, رشوه میگیره, ... اما فکر میکنه اگه بره یه عزاداری برای امام حسین بکنه تمام گناهانش بخشوده میشه و اون دنیا بهش یه لشکر حوری میدن شدیدا و قویا کونیه! (biggrin)

-پسری که نمیفهمه که شهوانی تالارهای مختلفی از قبیل سیاسی و اجتماعی, طنز, موسیقی, فیلم ... داره و تا یه مطلب غیر سکسی میبینه دادش در میاد که: "آخه جای این مطلب توی شهوانیه؟!" هم احمقه و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که توی شهوانی تاپیک بزنه که "من میخوام مخ خالم/عمم/زن داییم... رو بزنم بهم بگین چکار کنم؟" شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که پشت ماشینش مینویسه "بیمه ابوالفضل"! یا چیزهای مشابه, شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که راجع به سایز کیرش خالی میبنده و 12 سانتش رو میگه 24 سانت شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که بعد از سلام و علیک با یه خانم در فضای مجازی اولین چیزی که راجع بهش صحبت میکنه سایز کیرش هست بدون شک هم احمقه هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که فکر کنه با زدن حرفهای کاف دار سایز چیزش کلفت میشه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که بگه "چرا این لیستت انقدر طولانی شده؟" هم کون گشاده هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که بدون هیچ دلیل منطقی توی فضای مجازی پرخاش میکنه و حرفهای کاف دار میزنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که از خودش حرفی برای گفتن نداره و کسی نگاهش نمیکنه و برای جلب توجه میره توی تاپیکهای پر بازدید کامنت میذاره تا دیده بشه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که از آدم دق دلی داره اما خایه نمیکنه با اکانت اصلیش بیاد حرفش رو بزنه و میره اکانت فیک میسازه و با اون میاد فحاشی میکنه بدون هیچ تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با اکانت دخترونه میاد تا مثلا مخ دخترا رو بزنه یا لایک جمع کنه ... بدون هیچ تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که خودش صرفا دنبال تیپ و قیافه دختراست ولی از اینکه دخترا به مسائل مالی اهمیت میدن شاکیه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که خودش هیچ مطلبی توی این سایت ننوشته و یا حداکثر یه مشت مطلب زاغارت از این طرف و اون طرف کپی/پیست کرده اما از همه نویسنده های سایت طلبکاره و مرتب میگه: "چرا مطالبتون خوب نیست؟" و" چرا بهتر نمینویسین؟". اولا گوه زیادی میخوره و ثانیا بدون هیچ تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که چند تا اکانت درست کرده و با اکانتهای دیگه خودش مطالب زاغارت خودش رو لایک میکنه هم آدم بدبخت و مفلوکیه و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که خیلی مذهبیه و وقتی داری باهاش بحث اعتقادی میکنی و میبینه از نظر منطقی کم آورده فوری میگه: میدونی فیزیک کوانتوم هم این رو ثابت کرده! هم خیلی خنگه هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که توی اینهمه متنی که من از سرِ درد و به امید تغییر رفتار ملت نوشتم, بجای اینکه مشکل رو درک کنه و سعی در حلش بکنه, بگرده غلط ملایی پیدا کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که همین الان تو خوندن بالایی بگه تو که بجای "املایی" نوشتی "ملایی" هم خوب متوجه مطلب نشده و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که با مزاحمت و حاشیه سازی برای بقیه کاربران نقش یک "ترول" رو توی سایت داشته و به همین دلیل اکانتش توسط ادمین چندین بار حذف شده ولی باز هم میره چندین و چند بار دیگه هم اکانت میسازه و به رفتار ابلهانه خودش ادامه میده بدون هرگونه شک و تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که "زن ستیزه" و مرتب میگه همه زنها بد و پول پرست و مادی...هستند شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که قبل این که یه مطلبی رو کامل بخونه و بفهمه فوری میاد ابراز مخالفت میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که بعلت فحاشی بلاک شده ولی با کمال بلاهت و حماقت مرتب اکانت جدید میسازه و میاد همون مزخرفات رو تکرار میکنه, نه تنها شدیدا کونیه بلکه رییس قبیله کونیاست! (biggrin)

-پسری که کل عرض و طول فعالیتش توی این سایت 2-3 تا تاپیک زاغارته اما فکر میکنه بقیه دارن "ایده های بسیار گرانبهای" اون رو میدزدن و دچار "خود گوز پنداری مزمن" شده و کلمه "اسکی" ورد زبون الکنش شده! بدون هیچ شک و تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که در تمام عمر بی حاصلش به اندازه سوسک چاه فاضلاب هم فکر نکرده اما وقتی میبینه توی بحث کم آورده و میخواد خیلی با کلاس بحث رو ختم کنه میگه "التماس تفکر"! بدون هیچ قید و شرطی شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که در تمام سالهای طولانی حضورش در این سایت غیر از کارهای خاله زنکی و توطئه و دسیسه چینی هیچ کار دیگه ای نکرده (و به دلیل همین حاشیه سازیها دهها مرتبه اکانت سوزونده) و در تمام این مدت محض نمونه 5 تا تاپیک هم "از خودش" ننوشته اما با این وجود از تاپیکهای بقیه انواع و اقسام ایرادها رو میگیره اولا فرد حقیر و قابل ترحمیه و ثانیا بدون هیچ شک و تردیدی شدیدا کونیه! (biggrin)

-عآیا به نظرتون مسئله خطیر "عکس آلت در امضا" هم باید به این لیست اضافه بشه؟! (biggrin) ;)

-پسری که علائم کرونا رو در خودش میبینه اما بجای اینکه خودش رو در خونه قرنطینه کنه میره توی اجتماع و بقیه رو هم گرفتار میکنه شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که توی این اوضاع افتضاح اپیدمی کرونا هنوز به فکر پارتی رفتن/گرفتن هست هم بجای مغز جلبک تو سرش هست و هم شدیدا کونیه! (biggrin)

-پسری که صبح تا غروب قربون اسلام و حکومت اسلامی میره ولی زنش که میخواد وضع حمل کنه میبرتش کانادا که بچش اونجا به دنیا بیاد و کانادایی بشه هم شدیدا دورو هست و هم شدیدا کونیه! (biggrin)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 23 • bamah  
 • عضو از 1395/12/20

 • پست‌‌‌ها: ‌ 126

 • 569

متاسفانه ما افرادی داریم که کونی هم هستند و به شدت...


متاسفانه ما افرادی داریم که کونی هم هستند و به شدت هم طرفدار قاسم سلیمانی و خامنه ای و...! عجیبه..! تناقض آشکار..!


ـــــــــــ


 • 1 • .Nazanin.  

 • عضو از 1398/9/10

 • پست‌‌‌ها: ‌ 71

 • 5465

نقل از: axm432


نقل از: axm432

-پسری که امیدواره با کص لیسی فراوان و تعریف الکی از کاربران "خانم نما" توی شهوانی امیدواره که "یه روزی" بتونه با یکی از اینها در دنیای واقعی سکس کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

لایک! اینو منم گفته بودم (rolling)


ـــــــــــ

شخصیت من را با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من، چیزی است که من هستم؛ اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی... • 2 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: .سامان.


نقل از: .سامان.
نقل از: axm432

-پسری که امیدواره با کص لیسی فراوان و تعریف الکی از کاربران "خانم نما" توی شهوانی امیدواره که "یه روزی" بتونه با یکی از اینها در دنیای واقعی سکس کنه شدیدا کونیه! (biggrin)

لایک! اینو منم گفته بودم (rolling)

درود بر تو سامان!

نوشته تو رو ندیده بودم اما آمریکاییها یه ضرب المثل دارن:

great minds think alike

که در اینجا کاملا صادقه! ;)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 2 • Heyy_Sexy_Lady  

 • عضو از 1398/5/24

 • پست‌‌‌ها: ‌ 246

 • 899

YARI


پسر یا مردی که دنبال زن متاهل میگرده اما تا بحث دینی پیش میاد تسبیح دستش میگیره مسلماً کونیه!


ـــــــــــ

 • 2 • bamah  
 • عضو از 1395/12/20

 • پست‌‌‌ها: ‌ 126

 • 569

نقل از: king8


نقل از: king8
نقل از: bamah متاسفانه ما افرادی داریم که کونی هم هستند و به شدت هم طرفدار قاسم سلیمانی و خامنه ای و...! عجیبه..! تناقض آشکار..!
مگه تا الان دنبال آزادی بیان نبودی؟ در ضمن تو همون کشور های اروپایی و آمریکا که عمه تو هست هم جنس گرایی آزاد هست! 2.اینجا سایت پورن هست، پس کم تر کس بگو!

دنبال آزادی همه جوره هستم.. ولی میدونی چیه؟ شما که دنبال همچین آزادیهایی نیستین.. چرا کون میدین؟!


ـــــــــــ


 • 0 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: anonymous1108


نقل از: anonymous1108 کونی که چیز بدی نیست ولی جنبه فان داشت خوب بود

بله! توی پینوشت توضیح دادم که اینجا منظور از "کونی" اصلا "گِی" نیست...


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 1 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: Full of nothing


نقل از: Full of nothing

پسری که ادعای غیرتش میشه ولی وقتی یکی از کنار دوست دخترش رد میشه تیکه میندازه ،ساکته ،به شدت کونیهههههههه! (biggrin)

موافقم اونم شدیدا کونیه! (biggrin)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 1 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: Heyy_Sexy_Lady


نقل از: Heyy_Sexy_Lady پسر یا مردی که دنبال زن متاهل میگرده اما تا بحث دینی پیش میاد تسبیح دستش میگیره مسلماً کونیه!

بله اون شدیدا و قویا کونیه! (biggrin)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 1 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: Far.-.Had


نقل از: Far.-.Had لاشخوری که ادای عقاب هارو در میاره و میگه همنشینی با شما در شأن من نیست، به احتمال قریب به یقین کونیه! لاشخوری که تاپیک های ضد دین میذاره ولی خودش در یوم الله 12 بهمن 1357 و در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشوده، میشه گفت کمابیش کونیه!

;)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 1 • bamah  
 • عضو از 1395/12/20

 • پست‌‌‌ها: ‌ 126

 • 569

نقل از: king8


نقل از: king8
نقل از: bamah
نقل از: king8
نقل از: bamah متاسفانه ما افرادی داریم که کونی هم هستند و به شدت هم طرفدار قاسم سلیمانی و خامنه ای و...! عجیبه..! تناقض آشکار..!
مگه تا الان دنبال آزادی بیان نبودی؟ در ضمن تو همون کشور های اروپایی و آمریکا که عمه تو هست هم جنس گرایی آزاد هست! 2.اینجا سایت پورن هست، پس کم تر کس بگو!

دنبال آزادی همه جوره هستم.. ولی میدونی چیه؟ شما که دنبال همچین آزادیهایی نیستین.. چرا کون میدین؟!

چرا ماست ها رو با خوروشت مخلوط می کنی.؟! خودت که اعتراف کردی که زیر خواب شیخ سعودی هستی! مگه یادت رفته؟!

باشه..من زیرخواب شیخ سعودی.. دلت خنک شد؟ حالا سوال: تو بسیجی هستی.. و مخالف آزادی.. درسته؟ خب.. حالا چرا این آزادی رو برای خودت میخوای و برای دیگران نه؟ مثلا کون میدی.. خواهرت رو میفرستی صیغه بکنن و غیره.. ولی مخالف آزادی برای دیگران هستی


ـــــــــــ


 • 0 • JoojehFokoli  

 • عضو از 1398/11/1

 • پست‌‌‌ها: ‌ 256

 • 281

پاسخ به: پسری که شدیدا کونیه!!!


مردی (پسری) که برایه بزرگ نما دادنه خودش جلویه زن یا دوست دخترش٬ یکی دیگرو کوچیک کنه شدیدن کونیه (biggrin)

قبول دارین ؟!


ـــــــــــ

از گهواره تا گور انسان باش • 3 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: JoojehFokoli


نقل از: JoojehFokoli مردی (پسری) که برایه بزرگ نما دادنه خودش جلویه زن یا دوست دخترش٬ یکی دیگرو کوچیک کنه شدیدن کونیه (biggrin) قبول دارین ؟!

حتما و بدون شک!


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 0 • JoojehFokoli  

 • عضو از 1398/11/1

 • پست‌‌‌ها: ‌ 256

 • 281

bache kooni


با احترام به همجنس گرایان٬ منظورم شماها نیستین..

مردی که بلد باشه ولی چرخه پنچره یک زنو که بیابون گیر کرده رو عوض نکنه٫ نه فقط خار کستس بلکه ۱۰۰٪ کونیه (biggrin)


ـــــــــــ

از گهواره تا گور انسان باش • 1 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: JoojehFokoli


نقل از: JoojehFokoli با احترام به همجنس گرایان٬ منظورم شماها نیستین.. مردی که بلد باشه ولی چرخه پنچره یک زنو که بیابون گیر کرده رو عوض نکنه٫ نه فقط خار کستس بلکه ۱۰۰٪ کونیه (biggrin)

آورین! آورین!


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 0 • JoojehFokoli  

 • عضو از 1398/11/1

 • پست‌‌‌ها: ‌ 256

 • 281

bache kooni


کسی که با زنی سکس داشت و ابش اومد و زنیو که ارضا نشده رو ول کنه بدونه اینکه کسشو بخوره٬ نه فقط خودش بلکه باباشم کونیه (rolling)


ـــــــــــ

از گهواره تا گور انسان باش • 1 • axm432  

 • عضو از 1398/2/7

 • پست‌‌‌ها: ‌ 11456

 • 21027

نقل از: JoojehFokoli


نقل از: JoojehFokoli کسی که با زنی سکس داشت و ابش اومد و زنیو که ارضا نشده رو ول کنه بدونه اینکه کسشو بخوره٬ نه فقط خودش بلکه باباشم کونیه (rolling)

قید "شدیدا" فراموش نشه! شدیدا کونیه! (biggrin)


ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر • 0 • JoojehFokoli  

 • عضو از 1398/11/1

 • پست‌‌‌ها: ‌ 256

 • 281

bache kooni


کسی که به زن حامله متلک بندازه٬ نه خودش بلکه ۷ جدش شدیدن کونیه (biggrin)


ـــــــــــ

از گهواره تا گور انسان باش • 1 • bamah  
 • عضو از 1395/12/20

 • پست‌‌‌ها: ‌ 126

 • 569

نقل از: JoojehFokoli


نقل از: JoojehFokoli کسی که به زن حامله متلک بندازه٬ نه خودش بلکه ۷ جدش شدیدن کونیه (biggrin)

این متلک اندازی.. من دیدم اتفاقا هرچه مذهبی تر و بی مطالعه تر باشی.. بیشتر متلک میندازی به زنها.. من خودم آدم خیلی شهوتیی هستم.. ولی هیچگاه متلک ننداختم به زنی..


ـــــــــــ


 • 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     


جستجو
نظرسنجی

به نظر شما «اسلام واقعی» چیست؟


نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «