چراغی برای دیگران روشن کن .......................(drinks)

• raha-s  

• عضو از
    1398/6/29

• پست‌ها: 699

• 3160

یک روز بعد از ظهر وقتی اسمیت داشت از کار برمی گشت خانه، سر راه زن مسنی را دید که ماشینش خراب شده و ترسان توی برف ایستاده بود. اون زن برای او دست تکان داد تا متوقف شود. اسمیت پیاده شد و خودشو معرفی کرد و گفت من اومدم کمکتون کنم. زن گفت ماشین های زیادی از جلوی من رد شدند ولی کسی توقف نکرد، شما واقعا لطف دارید.

وقتی که او لاستیک رو عوض کرد و درب صندوق عقب رو بست و آماده رفتن شد، زن پرسید: «من چقدر باید بپردازم؟»

او گفت: «شما هیچ بدهی به من ندارید. ی روز من هم در چنین شرایطی بودم و یک نفر بهم کمک کرد ، همونطور که من به شما کمک کردم. اگر تو واقعا می خواهی که بدهی ات رو به من بپردازی باید به یک نفر کمک کنی. نذار این زنجیره به تو ختم بشه !»

چند مایل جلوتر زن کافه کوچکی رو دید و رفت تو تا چیزی بخوره و بعد راهشو ادامه بده ولی نتونست بی توجه از لبخند شیرین زن پیشخدمتی بگذره که حدود هشت ماهه باردار بود و از خستگی روی پا بند نبود. او داستان زندگی پیشخدمت رو نمی دانست واحتمالا هیچ گاه هم نخواهد فهمید. وقتی که پیشخدمت رفت تا بقیه صد دلارش رو بیاره، زن از در بیرون رفته بود، در حالی که بر روی دستمال سفره 500 دلار و یادداشتی رو باقی گذاشته بود. وقتی پیشخدمت نوشته زن رو می خوند اشک در چشمانش جمع شده بود. در یادداشت نوشته شده بود: «شما هیچ بدهی به من ندارید. ی روز من هم در چنین شرایطی بودم و یک نفر بهم کمک کرد ، همونطور که من به شما کمک کردم. اگر تو واقعا می خواهی که بدهی ات رو به من بپردازی باید به یک نفر کمک کنی. نذار این زنجیره به تو ختم بشه !»
.

.
همان شب وقتی زن پیشخدمت از سرکار به خونه رفت، در حالی که به اون پول و یادداشت زن فکر می کرد به شوهرش گفت :«دوستت دارم اسمیت، همه چیز داره درست می شه».

ـــــــــــ

• 11

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• YeMardeDAGH  
  • عضو از 1397/4/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 248

• 53

کاملا ساده و واقعیست

حاصل زندگی تو چیزیست ک بخشیده ای!

ـــــــــــ

• 5

حالا شدي دختر خوب، سوپرايزم كردي با اين تاپيك ساده...

حالا شدي دختر خوب، سوپرايزم كردي با اين تاپيك ساده اما خوبت. يه نصيحت دوستانه رها.نذار و نخواه بخاطر چيزايي كه يك مشت احمق ميپسندن جوري باشي كه لايكت كنن! كاري كن كه خودت لايك كني خودتو،حتي اگر ديگران از سر حسادت و كون سوزي ديسلايكت كنن! خيلي دوسداشتم سر ي موضوعي باهات بحرفم.رها ارزون نباش! دست نيافتني هم نباش! اما تو نقطه اي باش كه ارزوي بقيه جاي تو يا بتو رسيدن باشه، رها سعي نكن بخاطر خوب فكر كردن بقيه نسبت به يسري چيزا خودت رو بد كني.رها رها رها! واي چقد حرف هست بگم بهت اما اينجا تاپيكه نميشه الان فكر ميكنن بين ما خبريه چون جلوي دهن و فكر خراب مردم بي ذهن رو نميشه گرفت

ـــــــــــ

The reality is an illusion.

• 3

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 699

• 3160

نقل از: YeMardeDAGH

نقل از: YeMardeDAGH حاصل زندگی تو چیزیست ک بخشیده ای!

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• 3160

نقل از: شواليه-ايران

نقل از: شواليه-ايران حالا شدي دختر خوب، سوپرايزم كردي با اين تاپيك ساده اما خوبت. يه نصيحت دوستانه رها.نذار و نخواه بخاطر چيزايي كه يك مشت احمق ميپسندن جوري باشي كه لايكت كنن! كاري كن كه خودت لايك كني خودتو،حتي اگر ديگران از سر حسادت و كون سوزي ديسلايكت كنن! خيلي دوسداشتم سر ي موضوعي باهات بحرفم.رها ارزون نباش! دست نيافتني هم نباش! اما تو نقطه اي باش كه ارزوي بقيه جاي تو يا بتو رسيدن باشه، رها سعي نكن بخاطر خوب فكر كردن بقيه نسبت به يسري چيزا خودت رو بد كني.رها رها رها! واي چقد حرف هست بگم بهت اما اينجا تاپيكه نميشه الان فكر ميكنن بين ما خبريه چون جلوي دهن و فكر خراب مردم بي ذهن رو نميشه گرفت

(ok) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• hotboyfromiran  

• عضو از 1397/10/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 70

• 31

بسیار زیبا امیدوارم این زنجیره کمک شمال حال...

بسیار زیبا امیدوارم این زنجیره کمک شمال حال منم‌بشه

ـــــــــــ

گر همسفر عشق شدی مرد سفر باش

• 1

• mohamad12352  

• عضو از 1397/12/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 12

عااااالی بود ??

عااااالی بود ??

ـــــــــــ

• 1

• Cyberlink  

• عضو از 1397/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 44

• 125

نقل از: mohamad12352

نقل از: mohamad12352 عااااالی بود ??

(ok)

ـــــــــــ

• 1

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• 3160

نقل از: huge_boy098

نقل از: huge_boy098 عالی بود. (rose) (rose)

مرسی

ـــــــــــ

• 1

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• 3160

الان این عکس به این تاپیک چه ربطی داشت ؟

ـــــــــــ

• 0

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• 3160

نقل از: raha-s

الان این عکس به این تاپیک چه ربطی داشت ؟

اشتباه آپلود کرده بودم

(ok)

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر به زور اسلحه بخواهند کونت بگذارند چه میکنی؟‌

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «