چرا امریکا به ایران حمله نکرد؟ سید حسن میگوید

• Arman1407  

• عضو از
    1397/1/15

• پست‌ها: 100

• 94

نصرالله در این گفتگو به تنش‌های به وجود آمده بین ایران و امریکا پرداخت و با اشاره به عقب‌نشینی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا از جنگ با ایران گفت: «رئیس‌جمهور امریکا پس از سرنگونی پهپاد امریکایی تهدید کرد، اما پس از آن گفت که حمله را به تأخیر انداخته است، ولی این صحت ندارد. واقعیت این است که ایران نامه‌ای از طریق یک کشور واسطه به امریکا ارسال کرد و در آن تأکید کرد که اگر هرگونه هدف را در ایران بمباران کنید، ایران نیز اهداف امریکا در منطقه را هدف قرار خواهد داد و بعد از دریافت این نامه بود که ترامپ دستور توقف حمله را صادر کرد».

ـــــــــــ

در راستای ازادی بیان بخاطر زدن تاپیک مخالف نظر ادمین توسط ادمین بلاک شدم خخخخ

• 4

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 701

• 663

چون جراتش رو نداره. چون ضربه اي که ميخوره خيلی...

چون جراتش رو نداره. چون ضربه اي که ميخوره خيلی بيشتر از ضربه اي هست که ميتونه بزنه.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 6

• Arman1407  
  • عضو از 1397/1/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 100

• 94

نقل از: elephunk

نقل از: elephunk چون جراتش رو نداره. چون ضربه اي که ميخوره خيلی بيشتر از ضربه اي هست که ميتونه بزنه.

دقیقا همینه قیمت تجهیزات و پایگاه ها و ... که اطراف ایران داره اینقد زیاده که زرد کرده خخخخ حالا اینکه حزب الله هم اونجا اناده دستور ایرانه بزنه تو ناف اسراییل بماند و همچنین نیروی قدس مستقر در امریکا

ـــــــــــ

• 1

کشوری که دارای مدیریت صحیحی باشه میدونه جنگ اگه...

کشوری که دارای مدیریت صحیحی باشه میدونه جنگ اگه قدرت بیشتری هم در اختیارش باشه وپیروز صد درصد باشه بازم خوب نیست و از روش های دیگه ضربه میزنه

ـــــــــــ

دنیا همه هیچ و اهل دنیا هم هیچ ای هیچ برای هیچ بر هم مپیچ... (Kurdestan Boys) (rose)

• 1

• Arman1407  
  • عضو از 1397/1/15

• 94

نقل از: Master_Shahoo_Kord

نقل از: Master_Shahoo_Kord کشوری که دارای مدیریت صحیحی باشه میدونه جنگ اگه قدرت بیشتری هم در اختیارش باشه وپیروز صد درصد باشه بازم خوب نیست و از روش های دیگه ضربه میزنه

نه این نظریه از نظر خیلی ها صحیح نیست اتفاقا بعضی ها اعتقاد دارن جنگ باعث پیشرفت نوع بشر شده. بیشتر اختراعات در جنگ ها رخ داد و همچنین عده ای اعتقاد دارن جنگ پیروزی تمدن قویتر بر ضعیفتر و القا تمدن بالاتر است و باعث پیشرفت جوامع شده . در واقعیت هم میبینیم امریکا با توجه به اینکه میدونست پیروز میشه به عراق افغانستان حمله کرد ولی مستقیما به سوریه یا ایران حمله نکرد ، چرا؟ چون پیروز صد در صد نبود.

ـــــــــــ

• 1

• armintak720  
  • عضو از 1394/8/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 179

• 84

آره ارواح عمه سیدحسن نصرالله، از ایران ترسیده.قبل...

آره ارواح عمه سیدحسن نصرالله، از ایران ترسیده.قبل از اینکه حرف مفت بزنیم بهتره یه کوچولو تحقیقات کنیم و یکمی هم منطق و واقع بینی چاشنی کارمون بکنیم.

ـــــــــــ

• 1

• Arman1407  
  • عضو از 1397/1/15

• 94

نقل از: armintak720

نقل از: armintak720 آره ارواح عمه سیدحسن نصرالله، از ایران ترسیده.قبل از اینکه حرف مفت بزنیم بهتره یه کوچولو تحقیقات کنیم و یکمی هم منطق و واقع بینی چاشنی کارمون بکنیم.

شما دلیل عدم حمله امریکا رو بفرمایید ما از جهل در بیایم

ـــــــــــ

• 0

• WILD.121  

• عضو از 1397/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 643

• 2700

و صد البته

اسرائیل یک نگرانی بزرگ برای امریکاس (cool)

ـــــــــــ

• 4

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 701

• 663

نقل از: armintak720

نقل از: armintak720 آره ارواح عمه سیدحسن نصرالله، از ایران ترسیده.قبل از اینکه حرف مفت بزنیم بهتره یه کوچولو تحقیقات کنیم و یکمی هم منطق و واقع بینی چاشنی کارمون بکنیم.

شما بگو تحقيقاتت به کجا رسيده. آمريکا در کل تاريخش با هيچ کشور قدرتمندی وارد جنگ نشده. فقط زورش به کشورهای ضعيف و بحران زده ميرسه. هاليوود رو زيادی باور نکن، چون بر بيشتر همون کشورهای ضعيف هم حتی نتونسته غلبه بکنه.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 4

• Arman1407  
  • عضو از 1397/1/15

• 94

نقل از: WILD.121

نقل از: WILD.121 اسرائیل یک نگرانی بزرگ برای امریکاس (cool)

دقیقا چون کله گنده های پشت پرده انریکا اکثرا وابسته به اسراییلن

ـــــــــــ

• 1

• WILD.121  

• عضو از 1397/12/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 643

• 2700

بعله بعله

نقل از: Arman1407
نقل از: WILD.121 اسرائیل یک نگرانی بزرگ برای امریکاس (cool)
دقیقا چون کله گنده های پشت پرده انریکا اکثرا وابسته به اسراییلن

مسیحیان انجیلی (cool)

ـــــــــــ

• 3

• Momoooam  

• عضو از 1398/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 200

خوب سیاستمداران محترم ببینم میتونین کون امریکا رو...

خوب سیاستمداران محترم ببینم میتونین کون امریکا رو پاره کنین (biggrin) ...

ـــــــــــ

Amir Tataloo_Man(²) 1:50 ●━━────── 14:34 ㅤㅤㅤㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ

• 0

• dadyar59  
  • عضو از 1389/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 116

آرش

امریکا بعد از جنگ ویتنام هیچوقت تنها به کشوری حمله نکرده و هیچوقت در جنگ شکست نمیخوره و چنانچه احساس کنه داره شکست میخوره دست به سلاح هسته ای میبره. نمونه اش جنگ با ژاپن در جنگ جهانی دوم. دلیل حمله نکردن امریکا به ایران به همون دلیلیه که برای جنگ با صدام خیلی صبر کرد تا اولاً اقتصاد کشور هدف رو نابود کنه و ثانیاً اجماع جهانی رو بدست بیاره. هرچند ایران از زمان تهدید خیلی سربه راه شده و نیروهاش رو از سوریه و عراق خارج کرده و تنها به چند بمب گذاری مذبوحانه بسنده کرده. رجز خوانی دیکتاتورهایی نظیر خامنه ای فقط لحظه آخر عمرشون تموم میشه. بیاد بیارید که هیتلر باوجود قدرت نظامی خارق العاده ش چجوری خودش و کشورش رو بگا داد.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4405

• 5017

رفیق تا پایان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا جنگی در کار...

رفیق تا پایان انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا جنگی در کار نخواهد بود! بعد از اون اگر ترامپ انتخاب شده باشه و مشکلات ایران و آمریکا هم حل نشده باشه احتمال جنگ خیلی بالا میره. اگه دوست داشتی نگاهی به تاپیک من در مورد "مقایسه قدرت نظامی ایران و امریکا" بنداز.

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 4405

• 5017

رفیق، تا پایان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا...

رفیق، تا پایان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا جنگی در کار نخواهد بود! بعد از اون اگر ترامپ انتخاب شده باشه و مشکلات ایران و آمریکا هم حل نشده باشه احتمال جنگ خیلی بالا میره. اگه دوست داشتی نگاهی به تاپیک من در مورد "مقایسه قدرت نظامی ایران و امریکا" بنداز.

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 0

• Arman1407  
  • عضو از 1397/1/15

• 94

نقل از: axm432

نقل از: axm432 رفیق، تا پایان انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا جنگی در کار نخواهد بود! بعد از اون اگر ترامپ انتخاب شده باشه و مشکلات ایران و آمریکا هم حل نشده باشه احتمال جنگ خیلی بالا میره. اگه دوست داشتی نگاهی به تاپیک من در مورد "مقایسه قدرت نظامی ایران و امریکا" بنداز.

تو تاپیکت بودم اگه خاطرت باشه. البته نظر شماهم پربیراه نیست ولی اینم درنظر بگیرید در دور دوم ترامپ پختگیش بیشتر شده و جوگیریش کمتره. اتفاقا الان که داغه باید جنگ بشه . نظر من اینه تا پایان ۱۳۹۸ اگه جنگ نشه دیگه نمیشه . من خودم حدسم اینه بک درگیری کوچیک رخ میده و بعد با وساطت اروپا و شرق اسیا صلح میشه نظر من اینه دور دوم به اقتصاد متمرکز میشه جیب خودشم پر شه. یکجا خوندن از زمان رییس جمهوریش ۳۰ درصد ثروتش کم شده. ترامپ برعکس بوش تاجره ، حساب دو دوتا چهارتا میکنه

ـــــــــــ

• 0

دقیقا

نسبت به نامۀ تهدید ایران، آمریکا هم گفت باشه و از این عصبانیت مُرد.

ـــــــــــ

• 3

• extract69  

• عضو از 1391/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 50

نصرالله رو ولش

شمابفرما چطورو ارچه منابعی تحقیق کنیم واشینگتن پست-و میپسندی؟ میلیتاری تایمز-و چطور؟ یا من وتو،اینترنشنال؟ یا تحقیق کنیم و بدانیم که آمریکا خیلی خیلی تجهیزات مدرن وسهمگینی داره وهرکشورصاحب تکنولوژی برتر(نظامی وغیره)الزاما پیروزدرهرجنگ باهرکشوری باهرموقعیت وقوایی و... هست؟

ـــــــــــ

• 1

• extract69  

• عضو از 1391/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 50

تحلیل ژورنالیستی کردی

نقل از: dadyar59 امریکا بعد از جنگ ویتنام هیچوقت تنها به کشوری حمله نکرده و هیچوقت در جنگ شکست نمیخوره و چنانچه احساس کنه داره شکست میخوره دست به سلاح هسته ای میبره. نمونه اش جنگ با ژاپن در جنگ جهانی دوم. دلیل حمله نکردن امریکا به ایران به همون دلیلیه که برای جنگ با صدام خیلی صبر کرد تا اولاً اقتصاد کشور هدف رو نابود کنه و ثانیاً اجماع جهانی رو بدست بیاره. هرچند ایران از زمان تهدید خیلی سربه راه شده و نیروهاش رو از سوریه و عراق خارج کرده و تنها به چند بمب گذاری مذبوحانه بسنده کرده. رجز خوانی دیکتاتورهایی نظیر خامنه ای فقط لحظه آخر عمرشون تموم میشه. بیاد بیارید که هیتلر باوجود قدرت نظامی خارق العاده ش چجوری خودش و کشورش رو بگا داد.

مقایسه ایران با عراق و افغانستان ولیبی و....!!؟ همه امیدامریکابه رساندن فروش نفت ایران به صفر بود که محقق نشدونمیشه.میبینیم که به هر شکلی هست ایران داره نفت میفروشه حداقل به اندازه ای که نیازهای ضروری فراهم بشه.اینکه به صراحت میگه تحریم باعث فروپاشی اقتصادوفشارمضاعف به مردم باعث فروپاشی حکومت ایران از داخل میشه خیال باطلیه.چندتحریم در تاریخ تابه امروزموجب سقوط حکومت کشوری شده؟فقط۱۳تحریم آزبیش از۱۰۰تحریم تأثیرگذاری تحریم‌های حداکثری وبی سابقه آمریکا علیه ایران چقدربوده؟ آمریکا چندبار پرونده ایران روبه شورای امنیت بردوبامخالفت اکثریت روبروشد؟ آیا اقتصاد ایران در مقایسه با۱۰سال همچنان متکی به فروش نفته وهیچ تغبیری نکرده؟ من موافق رژیم نیستم ،اگه وجودشو داریم همت کنیم و تغییرایجادکنیم وگرنه امیدبستن وعشق به اینکه ترامپ و..به کشورمان حمله نظامی کنن که راحت شیم،عین بی شرافتی و پستیه

ـــــــــــ

• 1

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 489

• 1229

دلیلش خیلی ساده ست،برای چی لشکرکشی کنه و میلیاردها...

دلیلش خیلی ساده ست،برای چی لشکرکشی کنه و میلیاردها خرج بزاره رو دست خودش؟هیچ دلیلی نداره بخواد بجنگه چون با همین فرمون که داره میره داره به هدفش میرسه!لابد میپرسی هدفش چیه؟معلومه،آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه!کاملا مشخصه،اصلا دیگه نیازی نیست هیچ کاری بکنه چه برسه به غلط!!!دزدا و جنایتکارا که از داخل دارن کشورو نابود میکنن از بیرونم که تحریمها،آره بابا ول کنین آیندهء خودتون و بچه هاتونو،آینده میخوایم چکار؟آینده مال استکبار جهانیه،ما بچه هامونو میفرستیم از اسد تو سوریه دفاع کنن تا مردمشو بکشه بگه تروریستن!!!جای دوری نمیره،در این بین هم دوستان و رفقای همیشه متصلم پولارو میدزدن و بچه ها و نوه نتیجه هاشون میبرن تو همون مرگ بر آمریکا عشق و حال!کی به کیه،این وسطم همچنان آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه!

ـــــــــــ

• 1

• dadyar59  
  • عضو از 1389/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 116

آرش

نقل از: extract69
نقل از: dadyar59 امریکا بعد از جنگ ویتنام هیچوقت تنها به کشوری حمله نکرده و هیچوقت در جنگ شکست نمیخوره و چنانچه احساس کنه داره شکست میخوره دست به سلاح هسته ای میبره. نمونه اش جنگ با ژاپن در جنگ جهانی دوم. دلیل حمله نکردن امریکا به ایران به همون دلیلیه که برای جنگ با صدام خیلی صبر کرد تا اولاً اقتصاد کشور هدف رو نابود کنه و ثانیاً اجماع جهانی رو بدست بیاره. هرچند ایران از زمان تهدید خیلی سربه راه شده و نیروهاش رو از سوریه و عراق خارج کرده و تنها به چند بمب گذاری مذبوحانه بسنده کرده. رجز خوانی دیکتاتورهایی نظیر خامنه ای فقط لحظه آخر عمرشون تموم میشه. بیاد بیارید که هیتلر باوجود قدرت نظامی خارق العاده ش چجوری خودش و کشورش رو بگا داد.

مقایسه ایران با عراق و افغانستان ولیبی و....!!؟ همه امیدامریکابه رساندن فروش نفت ایران به صفر بود که محقق نشدونمیشه.میبینیم که به هر شکلی هست ایران داره نفت میفروشه حداقل به اندازه ای که نیازهای ضروری فراهم بشه.اینکه به صراحت میگه تحریم باعث فروپاشی اقتصادوفشارمضاعف به مردم باعث فروپاشی حکومت ایران از داخل میشه خیال باطلیه.چندتحریم در تاریخ تابه امروزموجب سقوط حکومت کشوری شده؟فقط۱۳تحریم آزبیش از۱۰۰تحریم تأثیرگذاری تحریم‌های حداکثری وبی سابقه آمریکا علیه ایران چقدربوده؟ آمریکا چندبار پرونده ایران روبه شورای امنیت بردوبامخالفت اکثریت روبروشد؟ آیا اقتصاد ایران در مقایسه با۱۰سال همچنان متکی به فروش نفته وهیچ تغبیری نکرده؟ من موافق رژیم نیستم ،اگه وجودشو داریم همت کنیم و تغییرایجادکنیم وگرنه امیدبستن وعشق به اینکه ترامپ و..به کشورمان حمله نظامی کنن که راحت شیم،عین بی شرافتی و پستیه

من در حد توانم با نافرمانی مدنی و بیدار کردن دوستان و پول مفت خرج نکردن برای رژیم و رأی ندادن و ثبت نام نکردن خودرو و صف دلار و سکه و گوشت و سیب زمینی نایستادن مبارزه کردم. شما بگید چه کردید که دم از حرکت مردمی میزنید؟ بدون اغراق میگم اگه همه مردم مثل من بودن رژیم خودش سرشو مینداخت پایین میرفت. ولی با این مردمی که ما داریم همون بهتر که امریکا حمله کنه و کونشون بذاره. حالا رژیم چنج نشدم به درک.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

داستانی می خوانید که نویسنده آن از نویسنده های مطرح سایت یا دوست شما است و از داستان خوشتان نمی آید. واکنش شما چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «