چرا انقدر بی غیرتی طرفدار داره ؟

• raha-s  

• عضو از
    1398/6/29

• پست‌ها: 1287

• 4880

داشتم تاپیک های سایت رو نگاه میکردم تاپیکهای پر بازدید اکثرا دارای مطالب بی غیرتی

و همجنسگراییه به نظرتون چی باعث شده انقدر بیغرتی و هرزگی رواج پیدا کنه ؟
منظورم اینه که اینجا یه سایت سکسیه درسته ولی چرا این همه همجنس گرایی بیغیرتی و هرزگی طرفدار داره ؟

ـــــــــــ

• 7

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• nariman70  
  • عضو از 1397/1/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 4

به نظرم بیشتر بخاطر اینه ک اینحور سکسا راحت تر به...

به نظرم بیشتر بخاطر اینه ک اینحور سکسا راحت تر به نظر میان مخصوصا واسه نسلای جوون ک انقدر تو فشار و سانسور خودشونن

ـــــــــــ

• 4

• mmad123456  

• عضو از 1398/8/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 457

• 343

تنوع طلبی

باعث شده تا ملت ب یکی قانع نباشن و بعضی فانتزی ها ک‌تو کشورمون سخت میشه اجراش کرد هم یکیش بیغیرتیه ک طرف دوس داره زنش بده جلو خودش یا زن یکی دیگ‌رو بکنه جلو خود یارو

ب جرات میتونم بگم نصف این همجنسگرا ها بخاطر راحت پیدا کردن مکانه ک‌کون هم‌میزارن با لز میکنن

ـــــــــــ

• 5

• 051moji  

• عضو از 1398/8/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 133

اسم این فانتزی و لذت رو نزارین بیغیرتی .
اینم ی...

اسم این فانتزی و لذت رو نزارین بیغیرتی . اینم ی مدل لذت جنسیه ک تو نسل جوون طرفدار زیادی داره

ـــــــــــ

• 11

• Poriatehran26  
  • عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

دوست پسر کیر کلفت میخوای بیا تلگراممporiatehran

جووونم

ـــــــــــ

• 0

• amir.narges  

• عضو از 1398/9/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 23

نقل از: 051moji

نقل از: 051moji اسم این فانتزی و لذت رو نزارین بیغیرتی . اینم ی مدل لذت جنسیه ک تو نسل جوون طرفدار زیادی داره

موافقم

ـــــــــــ

• 8

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1287

• 4880

نقل از: nariman70

نقل از: nariman70 به نظرم بیشتر بخاطر اینه ک اینحور سکسا راحت تر به نظر میان مخصوصا واسه نسلای جوون ک انقدر تو فشار و سانسور خودشونن

(ok)

ـــــــــــ

• 2

• GALAXY_MAN  

• عضو از 1398/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 92

البته با تاپیک هایی که در این سایت زده میشه نمی...

البته با تاپیک هایی که در این سایت زده میشه نمی تونیم بگیم بی غیرتی طرفدار داره !>

اینجا فقط چند درصد افراد جامعه حضور دارند

ـــــــــــ

• 4

• Pari26teh  

• عضو از 1398/5/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 46

-_-

مریضن اینجور ادما حال بهم زنای بی غیرت

ـــــــــــ

• 8

• nilo.zanposh  
  • عضو از 1397/11/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 6

همش بخاطر محدودیت هایی ک هست طرف نمیتونه دوست دختر...

همش بخاطر محدودیت هایی ک هست طرف نمیتونه دوست دختر پیدا کنه کم کم حس غلط گی بودن پیدا میکنه گی یه حس ذاتیه ک طرف از بچگی داره

ـــــــــــ

• 5

• Kapalree  
  • عضو از 1397/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 30

سنشون پایینه.
خودارضایی بهشون فشار میاره.
ولی...

سنشون پایینه. خودارضایی بهشون فشار میاره. ولی وقتی با ی دختر ارتباط برقرار کنن. خود من این فانتزی مسخره رو داشتم. و الان ک بهش فکر میکنم خجالت میکشم..

ـــــــــــ

• 6

کردن زن شوهردار

گائیدن یه زن خوشکل سکسی جلوی شوهرش بالاترین لذت دنیاس

ـــــــــــ

• 5

• arash.abi  

• عضو از 1392/4/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 106

• 908

سلاممحدودیت هایی که تو جامعه مون ایجاد شده باعث...

سلام محدودیت هایی که تو جامعه مون ایجاد شده باعث گردیده سکس بی غیرتی طرفدار زیادی پیدا کنه . همه دنبال یه زنی هستن که مفت بده و خرج کردن نخواد و مکان هم داشته باشه.. و استرس سکس هم نباشه . تنها کیس بااین شرایط زن شوهرداره که شوهرش بیغیرته.. میری تو مکانش، استرس اینکه شوهرش بفهمه داستان بشه نداری، این سهل واسون بودنشه که جذابش میکنه ... من با زنای شوهردار هم سکس کردم، اما پیش شوهراشون نه .. . ولی تاحالا همچین تجربه ای نداشتم، و نمیدونم اینا فیک هستن یا واقعا چنین مردایی وجود دارن

ـــــــــــ

کمی تجربه دارم اگه سوالی درمورد مخ زنی، مکان یابی. شروع رابطه، بیوه یابی، پیچوندن صحیح پارتنر، جق، فانتزی های تو ذهنتون و... داشته باشین. میتونم کمکتون کنم

• 2

• realme  

• عضو از 1397/4/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 81

• 79

نقل از: Mahdi22s1

نقل از: Mahdi22s1 نه به نظر من لذت بردن از زن های اطرافمون مث خواهر و مادر اصلا بد نیست خیلی هم خوبه

پس فرق ما با حیوونا چیه؟

ـــــــــــ

• 9

• arash.abi  

• عضو از 1392/4/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 106

• 908

نقل از: realme

نقل از: realme
نقل از: Mahdi22s1 نه به نظر من لذت بردن از زن های اطرافمون مث خواهر و مادر اصلا بد نیست خیلی هم خوبه
پس فرق ما با حیوونا چیه؟

حیوونا هم اینکارو نمیکنن مگه میشه ادم با مادری که از 4ماهگی بارداریش تا پنج سالگی، انقدر واست زحمت کشیده و شب وروز بیدار بوده سکس کرد، چه شبایی که تب کردیم، بی تابی کردیم، دل درد داشتیم، مادر مقدسه، اون کسی که به مادرش چشم ناپاک داشته باشه پست ترین و رزلترین موجود کره خاکیه

ـــــــــــ

کمی تجربه دارم اگه سوالی درمورد مخ زنی، مکان یابی. شروع رابطه، بیوه یابی، پیچوندن صحیح پارتنر، جق، فانتزی های تو ذهنتون و... داشته باشین. میتونم کمکتون کنم

• 13

• Anyone2  
  • عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 53

(wanking) (wanking) (wanking) (wanking) (erection)...

(wanking) (wanking) (wanking) (wanking) (erection) (erection)

ـــــــــــ

• 2

• ایکاروس  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 869

• 4876

...

سلام به نظرم باید از یک دیدگاه جدید به مساله نگاه کنیم : این جریان عادی سازی فساد در جامعه ی ما برنامه ریزی شده و سازمان یافته است ، از سریالهای جم تی وی تا اینجا ... کدوم جریان و به چه نیتی دارند این کار رو با فرهنگ و اخلاق جامعه ی ما می کنند ؟ اگر اخلاقیات رو از یک جامعه حذف کنیم نه فرهنگ می ماند و نه آگاهی ... چه چیزی راحت تر از فریب دادن همچین جامعه ای می شه ؟

ـــــــــــ

ایکاروس

• 5

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 727

• 880

کاکولدی یا به قول شما بیغیرتی هرزگی نیست دلیل...

کاکولدی یا به قول شما بیغیرتی هرزگی نیست دلیل رواجشم شیرین بودنش هست. یک آدمی که کاکولد نباشه هیچ وقت این لذت رو که بزرگترین لذت لا اقل مربوط به مسایل جنسی هست هیچ وقت درک نمیکنه

ـــــــــــ

• 5

• raha-s  

• عضو از 1398/6/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1287

• 4880

نقل از: Pari26teh

نقل از: Pari26teh مریضن اینجور ادما حال بهم زنای بی غیرت

(ok)

ـــــــــــ

• 0

• asdhas  

• عضو از 1398/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 30

• 82

اینم یه جور گرایش جنسی هست و باید بهش احترام گذاشت...

اینم یه جور گرایش جنسی هست و باید بهش احترام گذاشت

ـــــــــــ

(angry)

• 1

• Sarem.mordadi  

• عضو از 1398/8/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 108

xxxlion@

چون اصلا اینجا کسی متاهل نیست نسبت به جمعیتی که میبینی همش دروغه الکیه باور نکنید زوج زوج زوج به هرکیی میپرستین همش دروغه توی میلیونها میلیون زوج شاید شاید شاید بشه یکی رو پیدا کرد اونم همش احساساتشو در درون خودش میکشه و هیچکس از این حس خبر نداره حتی زنش

ـــــــــــ

S a r e m

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میخواهید پس از دریافت پیام خصوصی، ایمیل آگاهسازی دریافت کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «