چرا انقدر حشریم؟

1400/01/20

چرا انقدر حشریم؟ ده دلیل چرایی و چگونگی ارضای نیاز


هشدار محتوا: این مقاله قرار است پاسخ به سوال “چرا من همیشه حشری هستم؟” باشد ولی لطفا در ذهن داشته باشید که قرار است روان-رنجه هایی همچون استفاده از مواد مخدر، سواستفاده در کودکی و تجاوز جنسی را در رابطه با رفتار بیش از حد جنسی، مورد بحث قرار دهیم. آیا شده که بنشینید و فکر کنید “چرا انقدر حشریم؟” شاید تا جاییکه یادتان است همیشه همین بوده‌اید و یک جورهایی معذبتان کرده است. یا شاید تغییری اخیر در زندگیتان باعث شده بیش از حد معمول حشری باشید. ممکن است هیجان انگیز باشد یا ممکن است آزاردهنده باشد چرا که باید تمرکزتان بر روی چیزهای دیگر باشد و هیچ کس نمی‌تواند هنگامی‌که تمام فکر و ذکرش پریدن روی مردان در خیابان است، روی کارهایش تمرکز کند.

چرا انقدر حشریم، چرا بعضیها اینگونه نیستند؟

یکی از دلایلی که خیلی ها فکر می‌کنند “من حشریم و این چیز بدی است” این است که بقیه به نظر خیلی کمتر حشری می‌آیند ولی مقایسه خودتان با بقیه لزوما کمک کننده نیست.

هر چند، برخی به طور طبیعی میل جنسی بیشتری دارند. با اینکه جامعه به ما می‌آموزد که مردان همیشه اشتیاق جنسی بیشتری دارند، همیشه اینطور نیست. برخی زنان خیلی سکشوآل هستند و برای آنها حشری بودن، نرمال و نشان سلامتی است! ما فقط درباره‌ی این چیزها آنقدری که باید حرف نمیزنیم (زنان هایپرسکشوآل یک زمانی نیمفومانیاک نامیده می‌شدند و نگاهی منفی به آنها می‌شد) برای همین سخت است که تصوری واقع گرایانه داشته باشیم.
حتی برای آن دسته از زنها، میل جنسی می‌تواند در زمان‌هایی کم شود. این قسمتی نرمال از زندگی است و علاقه ی شما به سکس در مراحل مختلف رابطه و زندگیتان بالا و پایین می‌شود. این فراز و نشیب ها نرمال است هر چند که برخی تغییرات ممکن است هشداردهنده باشند. وقتی که به حالت عادی خود توجه می‌کنید، می‌توانید تصمیم بگیرید که چه وقت، چیزی خارج از محدوده‌ی طبیعی قرار دارد.
قبل از اینکه فرض بگیرید " من حشریم و این درست نیست"، این دلایل را برای چرایی حشری یا حشری‌تر بودن نسبت به حالت نرمال، در نظر بگیرید.

** 10 دلیل برای زیادی حشری بودنتان**


برخی مواقع هیچ دلیلی ندارد. فقط اشتیاق به سکس بیشتری دارید و معمولا مشکلی ندارد. هر چند، اشتیاق زیاد به سکس، که نامش هایپرسکشوآلیتی نیز هست، معمولا همراه با چیز دیگری می‌شود. متوجه خواهید شد که خیلی از این عوامل متوجه مغز شماست. مغز پیچیده است ولی محققان متوجه تفاوتی کوچک در بیان ژن های افرادی شدند که اختلال هایپرسکشوآل دارند.

1-رابطه ی جدید


همه ی ما راجع به آن مرحله‌ی ماه عسل شنیده ایم که عشق کورمان میکند و اصلا از طرف سیر نمی‌شویم! خیلی‌ها این افزایش اشتیاق را تجربه کرده‌اند و هنگامی‌که برای اولین بار رابطه‌ی رمانتیک و یا جنسی با کسی برقرار می‌کنند، افکار حشرناکشان بیشتر می‌شود. این به خاطر مولکول نوروترنسمیتری است به نام فنیل تیلامین یا PEA که با دوپامین کار می‌کند. دوپامین چیزی است که باعث می‌شود عشق را همچون ماده‌ی مخدر ببینیم.
برخی مردم این را “لیمرانس” یا عشق کاذب می‌خوانند، یک سری هم می‌گویند “انرژی رابطه‌ی جدید” و چیزی طبیعی است. طبیعی است که با گذر زمان کمرنگ‌تر شود.

2-استرس


با اینکه استرس قاتل حس تحریک بیشتر زنان است، درصد کمی ‌از زنان، شهوت و حشر بیشتری را هنگام تشویش و افسردگی تجربه می‌کنند. فقط مراقب باشید که با رفتار های پرخطر جنسی استرس خود را مدیریت نکنید. یک فرضیه این است که رفتار جنسی اجباری compulsive sexual behavior راه حلی موقتی برای فرونشاندن تشویش و اضطراب است.

3-حاملگی

برخی زنان و شریکشان از دانستن اینکه حاملگی منجر به افکار حشرناک و اشتیاق به سکس می‌شود، تعجب می‌کنند. با اینکه تاثیرات حاملگی ممکن است منفی باشد، (مخصوصا هر چه به زمان زایمان نزدیکتر می‌شویم) از اینکه میل جنسی تان (لا اقل به طور موقت) افزایش یافته تعجب نکنید. از این اشتیاق لذت ببرید و ببینید سکس در مراحل مختلف تغییرات بدنی چه حس و حالی می‌دهد.

4-چرخه‌ی قاعدگی شما

به طور مشابه، بالا پایین شدن هورمون‌ها در طی چرخه‌ی قاعدگی سبب می‌شود بعضی خانم‌ها در زمان‌های مشخصی سکس بخواهند. این که قبل پریود حشری شوید طبیعی است؛ مخصوصا یکی دو روز قبل شروعش و باز هم طبیعی است اگر این حشر ادامه یابد و در طی پریود هم حشری باشید. یک فرضیه این است که فعالیت‌های درونی اطراف ناحیه تناسلی، تمرکز شما را روی احساسات تحریک‌آمیز می‌برد و شما را بیشتر نسبت به تحریک آگاه می‌کند.
چند هورمون وجود دارد که طی چرخه تغییر می‌کنند مثل آندروژن‌ها، پروژسترون و استروژن که همه روی میل جنسی تاثیرگذارند. یک تحقیق نشان داد که زنان درست قبل از تخمک گذاریشان، بیشتر در شروع سکس پیش قدم می‌شوند. در این مرحله، هم پروژسترون و هم استروژن سطح بالایی دارند.
پاسخ دهی زنان به یک شکل نیست ولی خوب است که هر بار در پاسخ به سوال “چرا انقدر حشری شدم؟” سیکل قاعدگی خود را در نظر داشته باشید. ممکن است متوجه شوید که معمولا قبل پریود حشری می‌شوید یا مثلا بعد پریود که هورمون ها به تعادل میرسند دیگر حشری نیستید. اگر چنین چیزی قابل ملاحظه نبود، نگران نباشید. این تغییرات نامحسوس هستند.

5-بلوغ

اگر شما نوجوانی در طی مراحل بلوغ هستید، ممکن است احساس حشری بودن داشته باشید. هورمون‌های شما کل بدنتان را به آشوب کشیده و چند سال طول می‌کشد تا به تعادل برسند. این موضوع معمولا همراه با اثرات جانبی منفی است؛ مثلا جوش زدن و دمدمی‌مزاجی شدن.
بیشتر خوانندگان ما در دوران پسا بلوغ خود به سر می‌برند ولی در کل تغییراتی که طی نوجوانی برای بدنمان اتفاق می‌افتد تا آن را قادر به تولید مثل کند منجر به این می‌شود که برای اولین بار در زندگیمان فکر کنیم که " چقدر حشریم". آن کلیشه که پسران نوجوان یا جق می‌زنند یا می‌خوابند ریشه در واقعیت دارد. و زنان هم چنین چیز مشابهی را تجربه می‌کنند.

6-مواد مخدر


عملکرد جنسی با سلامت کلی شما همبستگی دارد. پس اگر در تلاشید تا سالم‌تر باشید، شاید بیشتر از چیزی که بدان عادت دارید حشری شوید. اینجا منظورمان سلامت روحی نیز هست. اشتیاق کم، از اثرات جانبی افسردگی است. افراد با استرس بالا، تشویش یا خستگی مفرط میل جنسی کمی ‌دارند. کسانی که شرایط خود را بهتر می‌کنند یا به دنبال راه‌هایی برای غلبه بر این شرایط هستند، شاید متوجه شوند که میل جنسی‌شان افزایش یافته و افکار حشرناک به ذهنشان خطور می‌کند.
چون رفتار جنسی وسواسی به ذات خود اعتیادآور است، همبستگی بالایی با سایر رفتارهای اعتیادی دارد(شامل مواد مخدر). سخت است که علیت را از همبستگی تمیز دهیم؛ شاید به خاطر اینکه مغز پتانسیل بالایی برای معتاد شدن دارد. البته مخدرهایی مثل الکل ممکن است موانع سکس داشتن را از بین ببرند و مخدرهایی مثل متامفتامین، کوکائین، هروئین شانس رفتار جنسی را زیاد کنند؛ بعضی اوقات تا حدی که به سکس پرخطر داشتن هم میکشد؛ حتی اگر لزوما به سمت رفتارهای اعتیادآمیز کشیده نشده باشید. مصرف نابه جای ریتالین هم همین تاثیر را دارد.

7-دارو

تغییر در دارو می تواند منجر به بیشتر حشری شدن شود. ممکن است شامل قطع مصرف دارویی باشد که باعث کاهش میل جنسی شما شده است (داروهای ضد افسردگی برای این کار شناخته شده‌اند) یا قطع داروهایی که تحریک جسمی را دشوار می‌کنند (شامل داروهای فشار خون و آنتی هیستامین‌ها).
با این حال، اگر برخی از شرایط قبلی لیبیدوی شما را متوقف کرده باشد، داروهای جدید می توانند عارضه جانبی افزایش میل جنسی یا حتی بازگشت میل جنسی به حالت طبیعی داشته باشند. بعضی اوقات، این داروها هستند که اختلالات مغزی مانند ترازودون (دسیرل)، آریپیپرازول یا ولبوترین را درمان می کنند که این اثر را دارند. از آنجا که بسیاری از داروهای ضد افسردگی در تمایل و تحریک جنسی اختلال ایجاد می کنند، این نسخه ها ممکن است گزینه های مناسبی برای درمان این اختلالات باشند بدون اینکه زندگی جنسی شما را به خطر اندازد.

8-اختلالات روانی

به دلیل نحوه عملکرد مغز، اختلالات شناختی نیز ممکن است با افزایش و خطرناک بودن رفتار جنسی مرتبط باشد. دو بیماری شایع شامل اختلال دو قطبی است (که به آن افسردگی شیدایی نیز می‌گویند) و زوال عقل.


دوقطبی(افسردگی شیدایی)

اختلال دو قطبی می‌تواند شامل دوره‌های جنون رفتار بیش فعالی، از جمله رفتار جنسی باشد. در حقیقت، آنقدر رایج است که ملاک تشخیص بیماری است.
در طول یک دوره شیدایی، فرد احساس انرژی زیادی خواهد کرد، کم می‌خوابد، فکرهای مسابقه ای را تجربه می‌کند، سعی می‌کند کارهای زیادی را همزمان انجام دهد و رفتارهای خطرناکی مانند هزینه های غیرمسئولانه پول یا رابطه جنسی پرخطر را انجام می‌دهد. اپیزودهای شیدایی حتی می‌تواند جهت گیری جنسی فرد را تغییر دهد - یعنی یک زن صاف ممکن است با زنان دیگر رابطه جنسی برقرار کند.

زوال عقل (dementia)

تخریب مغز و مهارت‌های شناختی، از جمله از دست دادن حافظه، حل مسئله و مهارت های زبانی، به عنوان زوال عقل شناخته می‌شود. زوال عقل توسط چندین بیماری ایجاد می‌شود یا مشخص می‌شود، به ویژه آلزایمر. اگرچه، هایپرسکشوالیتی با ابتلا به انواع زوال عقل پیش از زمان نسبت به بیماری آلزایمر شایع است. با این حال، پرسنل پزشکی و علمی‌ممکن است از عوارض جنسی این بیماری چشم پوشی کنند.
دمانس می‌تواند شامل هایپرسکشوالیتی و رفتار جنسی نامناسب باشد، به ویژه رفتارهای جنسی و اظهارنظرهایی که قبلاً غیرعادی بودند. ممکن است افراد اظهار نظرهای بی ادبی کنند یا سعی کنند لباس ها را دربیاورند. این می‌تواند برای افرادی مانند دوستان و خانواده یک فرد مبتلا به زوال عقل تکان دهنده باشد. برای درک ارتباط بین زوال عقل و هایپرسکشوالیتیتحقیقات بیشتری لازم است. در درمان این علامت زوال عقل با داروهایی مانند ضد افسردگی، ضد روان پریشی، ضد تشنج، مهارکننده های کولین استراز، عوامل هورمونی و بتا بلاکرها موفقیت محدودی حاصل شده است. با این حال، این مداخلات با عوارض جانبی منفی همراه است.

بیش فعالی (ADHD)

نقص توجه / بیش فعالی می‌تواند بر چگونگی رابطه جنسی و روابط افراد تأثیر بگذارد، از جمله افزایش هرزگی و رفتارهای جنسی پرخطر. عزت نفس پایین، که با ADHD مرتبط است، ممکن است تأثیر قابل توجهی در اینجا داشته باشد. وقتی افراد چنین رفتاری را انجام می‌دهند، احتمالاً بیشتر قربانی خشونت جنسی می‌شوند.
هایپرسکشوالیتی غالباً علامت برخی از اختلالات مغزی است، اما صرفا چون ناگهان حشری میشوید به این معنی نیست که یکی از این اختلالات را دارید. با این حال، اگر در میل و مسائل شناختی خود احساس افزایش می‌کنید، یا در دوره هایی که جنون دارید، ارزش دارد که این شرایط را با پزشک در میان بگذارید.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-09 18:44:40 +0430 +0430

9-صدمه ی مغزی

دارو و مواد مخدر ممکن است دلیل همیشه حشری بودنتان باشد چون روی مغز تاثیر می‌گذارند. به طور مشابه آسیب مغزی روی مسائل جنسی ممکن است تاثیر بگذارد. میل جنسی ممکن است کم یا زیاد شود. در زیاد شدنش بیان جملات جنسی و لمس اشکال دار افراد دیگر ممکن است دیده شود. یک جورهایی شبیه شیدایی است.

10-ضربه روحی

در آخر، شاید میل جنسی افسارگسیخته‌ی شما نتیجه ی روان رنجه ای در گذشته باشد. هایپرسکشوالیتی ممکن است به خاطر PTSD اتفاق بیفتد. PTSD را معمولا با کسانی که در ارتش خدمت کردند میشناسیم ولی ممکن است در اثر ضربه ای تکرار شونده یا طولانی هم اتفاق بیفتد مثل مورد سواستفاده قرار گرفتن در کودکی که با هایپرسکشوالیتی مرتبط است. قربانیان تجاوزهای جنسی هم ممکن است PTSD را تجربه کنند.
هایپرسکشوالیتی و سایر رفتارهای اعتیادی، در کسانی که سابقه ی ضربه خوردن در کودکی دارند (شامل تجاوز) مشاهده شده است. البته نه اینکه چون خیلی سکس دوست دارید یعنی در کودکی بهتان تجاوز شده. ولی اگر نمی‌توانید تصمیمات جنسی عقلانی بگیرید، شاید مسائل گذشته برایتان حل ناشده باقی مانده و باید از بیرون کمک بگیرید.

آیا اگر حشری تر هستید باید نگران باشید؟


شاید چون همیشه حشری هستید به این تاپیک رسیده باشید و می‌خواهید بدانید آیا این چیز بدیست یا نه. هیچ نسخه ای نمی‌توان پیچید که برای همه صدق کند. به عنوان راهنمایی کلی، از خود بپرسید که آیا حشری بودن یا سکس خواستنم در زندگی اختلال ایجاد می‌کند؟ علائمی‌که نشان می‌دهد این وضعیت به مشکل تبدیل شده در زیر می‌آوریم:

 • غیبت در شغل و مدرسه
 • از تعاملات اجتماعی خودداری کردن
 • بیخیال مسئولیت‌های خانه شدن
 • عدم مراقبت از خانواده یا حیوان خانگی
 • نادیده گرفتن عدم رضایت دیگران و سکس داشتن با کسی بدون رضایتش
 • کاندوم، پوشش دهانی و وسایل پیشگیری استفاده نکردن
 • رفتارهای جنسی ریسکی (سکس خشن یا کینکی) بدون آمادگی یا مذاکره (مثلا کلمه ی ایمن)
 • چک آپ نشدن برای بیماری های مقاربتی
 • سکس با شرکای ناشناس
 • خیانت کردن
 • ترکیب کردن مواد مخدر و رفتار جنسی پرخطر
 • بیشتر پورن دیدن (البته زنان بیشتر به سکس روی می‌آورند تا پورن دیدن)

برای حفظ سلامتی همیشه کاندوم استفاده کنید و مرتب آزمایش دهید. میزان استفاده از مواد و فعالیت های جنسی را محدود کنید. به مسئولیت‌هایتان رسیدگی کنید و با درایت به سکس کینکی بپردازید. به تعهدات رابطه پایبند باشید و مطمئن شوید که همیشه رضایت شخص مقابل را دارید! مرکز ملی خشونت جنسی رضایت را اینگونه تعریف میکند:
" گفتگوی مداوم در مورد خواسته‌ها، نیازها و سطح راحتی با تعاملات مختلف جنسی. رضایت، کلی گویی نیست. هر بار خاص است و همیشه لازم است. ماهیت جنسی سالم ریشه در رضایت و احترام دارد."

چرا همیشه سکس می‌خواهم؟ آیا من معتاد به سکسم؟

وقتی که به سوال “چرا انقدر حشریم؟” فکر می‌کنید فرض را بر این نگذارید که معتاد جنسی هم هستید. در حقیقت سخت است که کسی را معتاد تشخیص دهیم چون هیچ توافقی بر سر اینکه اعتیاد جنسی اصلا واقعیت دارد یا نه وجود ندارد. مثلا انجمن روانپزشکی آمریکا می‌گوید چنین چیزی وجود ندارد. ولی رفتار جنسی وسواسی یا هایپرسکشوآلیتی را تشخیص می‌دهند حتی اگر جزو اعتیاد محسوب نشود. محققان در تلاشند تا این حالت را به درستی توصیف کنند. ولی شکی نیست که این حالت می‌تواند زندگی شخص را خراب کند. مخصوصا اگر نشانه های رفتار جنسی ناسالم را در خود تشخیص میدهید.
برخی مواقع مردم نمی‌توانند از حشری بودنشان لذت ببرند چون با عذاب وجدان در تنگنا هستند (حتی اگر به رفتارهای جنسی ریسکی نپردازند!) تحقیقات نشان داده کسانی که بیشترین احساس گناه برای تماشای پورن بهشان دست می‌دهد اصلا حتی بیشترین تماشاکننده هم نیستند و ممکن است به خاطر مذهبی بودن دچار بحران اخلاقی شوند.
به علاوه، احساسات منفی رابطه‌ای پیچیده با رفتار جنسی ما دارند. با اینکه احساس گناه باعث می‌شود برخی، رفتار جنسی خود را تغییر دهند، شرم باعث افزایش هایپرسکشوالیتی میشود. به هر حال این پاسخ ها (شرم و عذاب وجدان) به تمایلات جنسی شما، خودشان افکار مزاحم دیگری را ایجاد می‌کنند که باعث قوی شدن همان رفتارهای جنسی می‌شوند که نگرانشان بودید.(یعنی هی عذاب وجدان هی تحریک بیشتر هی رفتار جنسی بیشتر هی عذاب وجدان بیشتر)
اگر فکر می‌کنید که تمایلات جنسیتان بیشتر از حد نرمال است و یا کلا با حشری بودن کشمکش دارید، تغییر دیدگاه نسبت به بعد جنسی و پذیرفتن احساستان باعث میشود از افکار منفی خلاص شوید.

چگونه حشری نباشیم؟


یاری متخصص می‌تواند به شما در پذیرش بعد جنسی خود یا جلوگیری از افکار و رفتار های جنسی کمک کند. با دکتر خود هر شرایط یا دارویی که ممکن است منجر به زیادی حشری شدنتان شود بررسی کنید. حذف شرایط زمینه ساز یا تنظیم داروها ممکن است جواب دهد. البته با آزمون و خطا راه حل مناسب شما به دست می‌آید. به طور مشابه، دکتر یا روانپزشک شما می‌تواند دارو تجویز کند یا داروهایتان را تنظیم مجدد کند.
روانشناس یا تراپیست می‌تواند به شما کمک کند تا بر احساس گناه ناشی از تمایلات جنسی خود و رفتارهای وسواسی غلبه کنید. تراپی و دارو در کنار هم شانس موفقیت را زیاد میکند. تراپی رفتاری-شناختی ممکن است کمک کند. حتی متد دوازده گام هم برای رفتار های جنسی وسواسی وجود دارد.
و اگر فقط کمی ‌به خاطر حشری بودن اذیت شدید و باید روی چیز دیگری تمرکز کنید، این انرژی را از طریق یکی از راه های زیر تخلیه کنید.

 • با کسی سکس داشته باشید. لازم نیست که رابطه‌ای جدی باشد. می‌تواند یک شبه باشد. تا زمانی که هر دو حشری هستید، استرس را کاهش می‌دهید، هورمون ها را آزادسازی میکنید و لذت می‌برید، مشکلی وجود ندار.
 • خودارضایی. لازم نیست برای داشتن اورگاسمی ‌شگفت انگیز به کسی محتاج باشید چون خودتان از پسش بر می‌آیید. خوبی خودارضایی این است که نه شریک می‌خواهد نه وسیله ای. ولی یک ویبراتور کار را راحتتر و لذتبخش تر می‌کند.
 • ورزش. هدف این نیست که ارضا شوید بلکه انرژی را در راهی غیر از سکس خرج کنید. اگر حشری هستید، بیرون رفته و بدوید، به تورنمنت های ورزشی بپیوندید یا باشگاه بروید و وزنه بزنید. نه تنها از شر تنش خلاص میشوید. بلکه کالری هم سوزانده و ماهیچه می‌سازید.
  حاضر باشید که این کارها را هنگامی ‌که در حشری ترین حالت هستید انجام دهید. مثلا هنگامی‌که تخمک‌گذاری می‌کنید، زمانی را برای خوداضایی، سکس یا ورزش اختصاص دهید.
  برای برخی، رفتار جنسی اجباری نیاز به مداخله دارد. ولی حشری بودن زنان تنوع زیادی دارد؛ بدین معنا که بالا پایین شدنش زیاد است؛ پس لازم نیست مثلا از اینکه طی پریود حشری هستید یا اینکه کلا میل جنسی بالاتر از میانگین دارید نگران باشید. تا زمانی که به زندگی تان آسیب نرساند.

سوالات متداول


سوال اول-آیا نرمال است که انقدر حشری باشم؟

سخت است که به این سوال پاسخ دهیم چون طیف چیزی که نرمال و سالم محسوب می‌شود می‌تواند خیلی گسترده باشد. برخی اگر روزی یک مرتبه سکس بخواهند، خود را زیادی حشری می‌دانند ولی برخی دیگر همین میزان را تازه اول جاده می‌دانند.
مهم‌تر از مقایسه ی خود با دیگران، شناخت طیف معمول خود است که می‌تواند در طی سیکل قاعدگی، رابطه و عمر تغییر کند. اگر تغییرات ناگهانی را مشاهده کردید، شاید خوب باشد که به علتش رجوع کنید. هر چند تا زمانی که حشری بودن شما به انتخابات پر خطر و مضر منجر نشود جای نگرانی نیست.
یک باور رایج این است که زنان سکس دوست ندارند و هیچ وقت حشری نمی‌شوند. اگر کلیشه ها را باور داشته باشید، سکس چیزی است که مردها می‌خواهند و شروع می‌کنند و میل جنسیشان بالاتر از زنان است. قطعا این باور همیشه درست نیست. شاید حتی تفاوت لیبیدوی بین زنان از تفاوت لیبیدوی بین مرد و زن بیشتر باشد.
سکس موضوعی شخصی است و به خاطر توقعات زنان، شاید ندانید که زنان دیگر چقدر سکس می‌خواهند. برخی زنان اشتیاق خود به سکس را کم جلوه میدهند. برخی دیگر هیچ وقت به این موضوع نمی‌پردازند. اگر برای صحبت درباره‌ی سکس دستمان باز بود، متوجه می‌شدید که افکار حشرناکتان خیلی رایج تر از چیزی هستند که فکر می‌کنید. این طوری خیالتان راحت می‌شد.

سوال دوم- چه زمانی حشری بودن ناسالم محسوب می‌شود؟

حشری بودن همیشگی آزاردهنده است ولی لزوما چیز بدی نیست. مگر اینکه دچار ناراحتی شوید به رفتارهای مضر بپردازید. انتخاب های مضر شامل سکس پر خطر تحت تاثیر مواد یا الکل، استفاده نکردن از روش های پیشگیری و کاندوم برای حفاظت از خود در مقابل بیماری های مقاربتی و حاملگی، سکس کینکی و خشن داشتن بدون کسب آمادگی یا کلمه‌ی ایمن، سکس با افراد غیر قابل اعتماد و نادیده گرفتن رضایت است.
به علاوه اگر رفتار جنسی شما (شامل خودارضایی) به حالتی وسواسی تبدیل شود و با زندگی و مسئولیت های دیگر تداخل کند، زمانش است که کمک بگیرید. همه‌ی ما مسئولیت هایی در قبال خانواده و کار و دانشگاه و پرداخت بدهی داریم. تا زمانی که افکار حشرناک شما (چه تنهایی و چه با دیگران) به شما اجازه‌ی انجام این مسئولیت ها را می‌دهد، جای نگرانی راجع به زیادی حشری بودن نیست. می‌توانید هر روز یک ساعت خودارضایی کنید ولی تا زمانی که بزرگسالی وظیفه شناس باقی بمانید.
با این حال اگر افکار سکسی همچون مهمان ناخوانده ظاهر می‌شوند و به شما احساس عذاب وجدان و سایر احساسات منفی دست می‌دهد، تراپی ممکن است کمک کند.

منبع


2021-04-09 19:22:24 +0430 +0430

↩ Itried
من نقاشیارو دیدم 👍

2 ❤️

2021-04-09 19:38:49 +0430 +0430

↩ Itried
پوریام ۳۰ تهران تلمporiale نفرسوم زوج های عزیزم میشم
از خودم یه کم بگم دوست داشتی بیا تلم همون طور که بالا نوشتم اسم پوریا۳۰ سالمه تهران و کرج زندگی میکنم دنبال خانومی هستم که همه جوره باهم باشیم از جهت سکس کم نمیزارم حسابی شهوتم بالاست از جهات مالی نه میگم پولدارم نه میگم دارم از گشنگی میمیرم به اندازه خودمم دارم درضمن تحصیلاتم ارشدم

1 ❤️

2021-04-09 19:51:29 +0430 +0430

تو سن 80 سالگی عجیبه اینقد حشری باشی😂

3 ❤️

2021-04-09 23:34:17 +0430 +0430

↩ Itried
ربط عکسا رو به متن نفمیدم

3 ❤️

2021-04-09 23:56:24 +0430 +0430

↩ Carl’Johnson
عکسای مرتبط پیدا کن من بذارم

2 ❤️

2021-04-10 06:16:09 +0430 +0430

↩ Itried
چشم

2 ❤️

2021-04-10 19:28:14 +0430 +0430

↩ Itried
چه خوب باشد 🔥

1 ❤️

2021-04-15 03:43:27 +0430 +0430

↩ Ginger19
بعله

0 ❤️

2021-04-16 08:36:49 +0430 +0430

↩ Itried
خوب این مطلب درست ولی من پنجاه سالمه.وهمسرم هم اصلأ به سکس توجه نداره ولی من دلم میخواد هفته ای دوبار سکس داشته باشم.وبا بی توجهی اون من …حالا به نظرشما من شهوتیم

0 ❤️

2021-04-16 09:42:47 +0430 +0430

↩ Itried
جالب بود

1 ❤️

2021-04-18 07:20:26 +0430 +0430

آخرش نفهمیدیم اگه حشری باشیم سالمیم یا مریض ؟ خوبه یا بد ؟

1 ❤️

2021-04-18 10:59:55 +0430 +0430

↩ Itried
خب برای من یه سوال پیش اومد الان من تابه‌حال دوست‌دختر نداشتم(مسخره نکنید😂)و با اینکه ورزش هم میکنم و از جق‌زدن و پورن نگاه کردن هم بدم میاد به شدت تمایل به سکس دارم حالا این حشری بودن خوبه یا بد؟؟
دکتر پاسخگو باش😅

1 ❤️

2021-04-18 13:52:13 +0430 +0430

↩ KingAmirReza80
این تاپیک برای خانمهاست

0 ❤️

2021-04-18 14:36:55 +0430 +0430

↩ Itried
آها یعنی آقایون دائم‌الحشر هستن و تاپیکی برای اون‌ها لازم نیست باشه در هر صورت ممه‌نون👍😅

1 ❤️

2021-04-28 01:35:29 +0430 +0430

↩ Itried
دمت گرم دکتر جون ولی ما مرد هستیم
این تاپیک بما ربطی نداشت

ما از بدو تولد حشریم لامصب!

0 ❤️

2021-05-07 10:00:43 +0430 +0430

↩ Itried
مرسی
جالب بود

0 ❤️

2021-05-07 20:35:38 +0430 +0430

↩ Itried
من به دوس دختر مطلقه صیغه داشتم،وحشتناک بود،واقعا گاهی بهم آسیب میرسوند.نمیگم لذت نداشت اما درد داشتم گاهی
به طور عجیبی عاشق خوردن بود بیشتر از اینترکورس
دلیلشو آخر فهمیدم که موفع 9سالگی موجب اذار جنسی شده بود
نکنین با بچه،بیمار روانی تحویل جامعه میدین

0 ❤️

2021-05-08 02:45:43 +0430 +0430

↩ Jodan
خیر،پیشنهاد من مراجعه به مشاور هستش

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


Top Bottom