چرا با اکس های اکسم(دوست پسر سابقم) دوست هستم؟

1403/02/14

چرا با اکس های اکسم(دوست پسر سابقم) دوست هستم؟

پیدا کردن کسی که احساسات شما را میفهمد همیشه کمک کننده است.

دختران روش خاصی برای انجام کارها دارند. ما ناقص، وحشتناک و ترسناک هستیم، اما به طور کلی هیچ وقت با دختری مواجه نشده‌ام که حداقل باهاش هم‌دردی نکرده باشم و وقتی به اکس های اکسم(دوست پسر سابقم) می رسم این هم دردی حتی بیشتر میشود.
وقتی میخواهم با پسردوست (یا هر چیز دیگری) جدا بشوم، اولین چیزی که میخوام انجام بدم صحبت با کسی است که حال و هوای من را دقیقا می‌فهمد: اکس او. گاهی اوقات ارتباط اولیه زمانی اتفاق می افتد که من و دوست پسرم هنوز متعهد هستیم، اما معمولا بعد از آن این اتفاق می افتد.[منظور آشنایی با اکس دوست پسرتان است.م.]
من تا همین اواخر، پس از جدایی های دیوانه وار زیاد، متوجه نشده بودم که این الگوی رفتاری من است.
من تنها فردی هستم که عاشق اینم یکی بهم توی دایرکت این طور پیام بده؟“سلام دختره” میخوام تمام شایعات رو بدونم.
می خوام بدونم دوست پسرم قبل از اینکه با کیر بی‌نظیرش آشنا شوم با زنان قبلی چه کرده است.
من هیچ وقت با کسی که فروشنده مواد مخدر یا مصرف کننده سنگین مواد مخدر بوده نبودم و با این جور آدما قرار ملاقات نداشتم. باز امکان داره دوست پسرم چیزی هایی رو ازم پنهان کنه و برای همین است که من به طور منظم بابت بیماری های مقاربتی و جنسی خودم رو چک میکنم. مردهایی که زاناکس مصرف می‌کنند نصف آنچه را انجام می‌دهند یاد شان نمی آید چه برسه به اینکه موقع سکس با دختر دیگه ای یادشون باشه کاندوم بزارن. من مشکوک نیستم و مشکل توهم توطئه هم ندارم، اما زمانی که صحبت در مورد مرد ها میشه، 99 درصد احتمال داره که در گذشته خیانت کرده باشن و دروغ بگن یا حتی مورد سوء استفاده قرار گرفته باشند بنابراین این فکر همیشه در ذهنم است. وقتی 19 سالم بود با یک دیجی که دوست دختر سابقش بهترین دوست دوستم بود قرار گذاشتم. ما(من خودش و اکس سابقش) بلافاصله بعد از کات کردن (من و او) به یه تیم ۳ نفره تبدیل شدیم. بعد اون با دی جی دیگری قرار گذاشتم(با عرض پوزش) که اکسش به مهمانی هایی که من هم میرفتم می آمد. بنابراین توی همین مهمانی ها روی من کراش زد. بعد اون هم با یک اسکیت باز قرار گذاشتم که کل سبک زندگی مذخرفش به مصرف بیش از حد مواد افیونی و کوک (مواد مخدر و توهم زا) خلاصه میشد. وقتی که از هم جدا شدیم اکسش با من تماس گرفت و حرفایی بهم در موردش زد که خیلی بدتر از اون چیزی بود که فکر میکردم. اکسش اون ور دنیا زندگی میکرد و ازون موقع تا الآن ۳ سال گذشته و ما هنوز با هم در ارتباطیم و همدیگر را چک میکنیم.

اخیراً با پسری ملاقات داشتم که بعداً فهمیدم که همزمان با من (در یک مورد حتی در همان شب) با دوست دختر قبلیش( که زیبا و جذاب هست) سکس داشته است و از آن زمان با هم همکاری کردیم.

وقتی هم معشوقه باشید(یعنی دوتاتون یکی رو دوست داشته باشید)، هر دو احساس شرمساری کیری ای می‌کنید وقتی به گذشته دوست پسرتان نگاه می‌کنید و سوالی در مورد عقلانیتتون ایجاد میشه: چطور اجازه دادید که اون پسر کیرش رو برای مدت X ماه یا سال پشت سر هم، بدون استفاده از وسایل محافظتی، در کصتان قرار دهد. احتمالا هر دوتون به حرفاش گوش داده باشید که رفتار بدش رو این طور توجیه میکنه که روان‌پزشکش(که وجود خارجی نداره) بهش گفته که اون یک “anxious avoidant” است.[نوعی اختلال روانی.م.]
با غلبه بر این خجالت و شرم کیری این حقیقت را می پذیرید و حتی جلو تر میروید شما رو زناخواه و جنده خطاب میکنه که قبل از اشنایی با او با دو پسر ترسیام داشته ای(چطور جرئت میکنه) و یا پس از اینکه با شما کات کرده و از زندگیش انداختتون بیرون فکر میکنه شما درباره رابطه جنسیتان با دوست خود دروغ میگفتید.(آخ)
یک مورد بوده که من همپای صحبت دختری در مورد آلت دوست پسرم(سابقم) نشدم[منظور در رابطه با سکس با پسره نبوده.م.]. اون پسر زندگی پر رمز و رازی داشت و من سوالی نپرسیدم (تا روزی که درب یک اتاق در آپارتمانش را باز کردم و با توده ای از گیاهان مخدر مواجه شدم). من هیچ چیز درباره هیچ یک از دوستان قبلیش نمی‌دانستم و او هم هیچ چیز درباره دوستان قبلی من نمی‌دانست. آنچه من می‌دانستم این بود که او با دختری دیگر به طور منظم سکس داشت. در نهایت موضوع (دوستان قبلیش) رو مطرح کردم و او به ما پیشنهاد داد که همه ما با هم باشیم. می‌دانم… من 21 سال داشتم و او 31 سال. من این رابطه را دوست داشتم و آن زمان در اروپا زندگی میکردم، بنابراین احساس رمانتیک طوری به روش مازوخیسم داشتم (به پسری علاقه مند بودم که در واقع با دختر دیگری هم بود.)

پسره یک شب برای سه نفرمان شام تهیه کرد و دختره وسط صحبت از کوره در رفت و عصبانی شد چون فکر میکرد من و پسره بیشتر گرم گرفتیم و در مورد موسیقی بحث میکنیم. پس از اون بهم سلسله ای از پيام ها فرستاد که پسره بهش گفته بود کص من مثل مخزن هستش.(منظور جنده ام همه آبشونو میریزن توم). همچنین در حالي كه من و اون پسره در خانه والدينش در يك شهر كوچك آلماني برای جشن شصت سالگي پدرش بوديم (دختره) غذای من را روی کف آپارتمان ریخت. (يك حركت نمادین). وقتي ما در دو سوی مقابل هم بودیم ،او به دنبال کردن اینستاگرام من و ارسال متن های رمزآلود و در مورد جندگی و تخریب به آلمانی بهم ادامه داد. به هر حال، آن يك بار اتفاق افتاد. هنوز با او همدرد هستم.

دختران الهي و مقدس هستند، من سعي كرده‌ام با آن‌ها قرار بگذارم، به من اعتماد كنيد. من فقط دوست دارم خودم را با دوست داشتن بیش از حد کیر تحقیر کنم. شنیدن اینکه شریک سابق اکستان به شما بگوید شما برای اکستان خیلی خوب بودید و سر تر بودید (و بالعکس) در هر رابطه شکست خورده ای ارزشمند است. اصلاً رابطه با مردان چه فایده ای دارد؟ مردان بدن ها را جمع می کنند، در حالی که ما(دختران) دوستان را جمع آوری می کنیم. ما(دختران) مطمئن هستیم که آنها(مردان) می دانند بدون آنها ما قوی تر هستیم.

اميدوارم تمام دوست دختران( فعلي و آینده) اکس هایم بدانند كه هروقت خواستند مي‌توانند پیشم بیایند. اگر حرفم با فریاد از پشت بام به ان ها میرسید این کار میکردم. تعامل با اکس، باعث ایجاد شبکه ای نابود نشدنی فمینیستی میشود که میتونه باعث قوی تر شدن هر کدوم از ما(دختران) بشود. فقط تصور کنید زمانی که همه ما با هم باشیم.
جول نيكولز نويسنده و روانشناس پاره وقت اهل سیدنی است كه علاقه زيادى به صحبت دربارۀ خود و لاس زدن با نگهبانان امنيتی دارد.[احتمالا پرستو هستش خخخخ.م.]

منبع: https://www.vice.com/en/article/k7z54v/friends-with-all-my-ex-boyfriends-exes

11230 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-03 14:27:04 +0330 +0330

خیلی زحمت کشیدیا … ولی در کل کرسی شعر بود . ممنون عزیزم بازم

1 ❤️

2024-05-03 15:08:18 +0330 +0330

هرچی خوندم نفهمیدم چی ب چیه ب هرحال باشه کاندوم استفاده میکنیم مرسی

2 ❤️

2024-05-03 16:04:39 +0330 +0330

جالب بود

0 ❤️

2024-05-03 22:15:40 +0330 +0330

↩ Sexloverz
دوست عزیز این هم نظری هست و محترم، شاید من هم با تو در مورد این شخص و امثال اون هم هم نظر باشیم اما نکته این هستش بعضی ها مثل این شخص هستند با این حوادث رو به رو شدند یا خواهند شد خوندن این متن و امثال این که شاید پنج مین وقت بگیره قطعا بی فایده نخواهد بود.

0 ❤️

2024-05-04 14:33:32 +0330 +0330

↩ Kstpl
Hpv🙂

0 ❤️

2024-05-05 17:39:12 +0330 +0330

چه موضوع عجیبی. اولین دوست دختر منم موقعی که باهام کات کرد، به همه دخترای تو اینستاگرامم پیام فرستاده بود و درموردم کسشر گفته بود. خواهرم و دختر عموهام تا یه مدتی بهم به چشم یه لاشی نگاه میکردن و خودمم نمیدونستم چرا رفتارشون باهام عوض شده. از اون موقع محتاط شدم در معرفی کردن پارتنرم به خونوادم

0 ❤️

2024-05-06 08:45:11 +0330 +0330

↩ Abuellito1
جالبه یه تاپیک هم دارم(شاید تا هفته بعد ترجمه کنم) در مورد اضافه کردن پارتنرتون در سوشال مدیا
حتما دنبال کنید

1 ❤️

2024-05-06 18:00:58 +0330 +0330

خب کونت میخاره

1 ❤️

2024-05-08 02:22:12 +0330 +0330

اممم

1 ❤️

2024-05-10 11:30:41 +0330 +0330

دیدین میگن دخترا چند دسته ان،اصلت هم دخترا چند دسته نیستن،کلا یاآدمن یا دختر،اگه آدم باشن که تاحالا ندیدم رفتار منطقی و درستی دارن،ولی وقتی رفتارای تخمی و غیرمنطقی ومسخره و حال بهم وووووووو دیدین شک نکنید این رفتارا از یه دختر سر میزنه.
من تمام نوشته رو نخوندم ولی این مطلب کلا یه موضوعیه که دخترا خودشون بوجود میارن وگرنه پسرا اصلا همچین چیزی ندارن،خواهشا آدم باشید،حالا خودتون به جهنم حداقل زندگی رو واسه بقیه زهرمار نکنید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «