چرا بعضی مردای ایران انقدر بدبخت و بی هویت شدن ؟

• banoo2020  

• عضو از
    1398/6/8

• پست‌ها: 326

• 361

سلام
چرا مردا و پسرا انقدر بدبخت شدن؟

گِی ها که هیچی حال به هم زن شدن قابل تحمل هستن چون باید احترام گذاشت به حسشون

ولی نمیتونم بفهمم این پسرا یا مردایی که پیام میدن بشاش تو دهنم بردت میشم نمیدونم منو ببند با چوب کتک بزن و از این چیزا

اینا چرا اینجوری شدن؟
کسی نیست اینارو درمان بکنه ؟ چون اینا بیمار هستن و باید درمان بشن

حالا این به کنار یه سریا هم هستن که پیام میدن تحصیلکرده دکتر مهندس خوشتیپ و پولدار

سوالم اینه عمو جان تو اگه همه این شرایطو داری اصلا توی بیرون از اینجا اعتماد به نفسم نداشته باشی ما دخترا خودمون میایم سمتتون

چرا واقعا توهم و بیماری در مردان زیاد شده؟

خودم میگم به خاطر محدودیت و جمهوری کثیف اسلامیه این بلارو سرشون اورده

ـــــــــــ

• 23

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 15

سلام

سوال خیلی خوبی پرسیدین.... عزیزم دوستانی که این مشکل ها رو دارن اغلب داری اختلال جنسیی....هستن اغلبشون پارافیلیا هستن.... و احتمال قوی مشکلشون مربوط به دوره رشد روانی_جنسی دوره کودکی بر میگرده..... توضیحش مفصله... ولی شما به چشم یه فرد که مشکل داره بهش نگاه کن

ـــــــــــ

• 4

• reza_BJT  
  • عضو از 1398/6/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 6

راستش به نظر من که گی ها هم باید درمان بشن،هرچند...

راستش به نظر من که گی ها هم باید درمان بشن،هرچند توی کل دنیا گفته میشه این بیماری نیست،ولی به هرحال یه فراینده که خارج از فرایند طبیعی هست و منطقی بخوایم نگاه کنیم بیماری محسوب میشه... اون دسته از افرادی که شما میگین که دیگه وضعشون خیلی ناجوره، البته خود جامعه و فضای جامعه و کمبود هاش هم قطعا بی تاثیر نیست

ـــــــــــ

• 5

با اینکه هیچ کدوم از این فانتزی ها رو ندارم

ولی چ دلیلی داره دیگرانی که مث شما فک نمی کنن مریض باشن

ـــــــــــ

• 3

• bamah  

• عضو از 1395/12/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 68

نبود آزادی جنسی باعث طغیان میل جنسی میشه..

نبود آزادی جنسی باعث طغیان میل جنسی میشه..

ـــــــــــ

فتیش بعدیم اینه که هر کی بهم توهین کرد، دوست دارم مامانشو بکنم..نمیدونم چرا..! :)

• 2

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

.

نقل از: mahdiiiiiiii62 ولی چ دلیلی داره دیگرانی که مث شما فک نمی کنن مریض باشن

دوست عزیز بحث نوع تفکر نیس... من روان درمانگرم...۲ سال درمانگاه اختلالات جنسی و زناشویی بودم....اطلاعت بسیار جامعی از انواع فانتزی ها و اختلالات جنسی دارم.........من مشخصه در مورد کیس های که اصطلاحا bezzari behaviour دارن، دارم صحبت میکنم.... ینی رفتارهای کثیف دارن... نه مابقی فانتزی ها

ـــــــــــ

• 1

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

با تشکر

نقل از: Mohammad_7band کونی جماعت سگ باید بگادتش ، مملکت رو خراب کردن با دادن ، آبروی مرد و مردانگی رو بردن ، بعپچد معترضن که چرا به ما نمیگید گی؟ کونی صفت بدیه (sick) (sick) حشریت ، ریده به بشریت

با احترامی که برای دیدگاهتون قائلم... کاملا با نوع دیدگاه شما مخالفم...... این درست نیس که دیدگاهتون اینه که اینا آبروی مردانگی رو بردن

ـــــــــــ

• 0

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

.

نقل از: saeede_s وای خسته شدم از بس پیامای الکی رو پاک کردم جالبه که خیلی هاشون شدیدا به لز علاقه دارن . خودشون رو دختر جا میزنن و کلی مزدبودنشون رو انکار میکنن.

حتی این دوست عزیزمون که گرایش به همجنس دارن...اصلا هیچ مشکل روان براشون متصور نیس......لطفا دیدگاه های مذهبی رو بزارید کنار و بدون تعصب نظر بدید...همجنس بازی معدل هیچ اختلال روانپزشکی نیس

ـــــــــــ

• 0

• unest_2  
  • عضو از 1398/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 24

• 27

وقتی مردمان یه جامعه از همه جهات بسته باشن ، وقتی...

وقتی مردمان یه جامعه از همه جهات بسته باشن ، وقتی به اسم دین ، اختیار را از انسان ها بگیریم ، جای دیگه و به نوع دیگه این زخم سرباز می کنه ؛ وقتی مرد یا زن جامعه را از حق طبیعی خودش محروم کنیم ، جای دیگه باید مننتظر عاقبش باشیم و اینگونه میشه که شخص برای رسیدن به آمال و امیالش حاضر میشه حتی به چنین کثیف کاری هایی روی بیاره و حتی ادعا کنه با کمال میل داره اینکارو میکنه

ـــــــــــ

• 2

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

...

نقل از: unest_2 وقتی مردمان یه جامعه از همه جهات بسته باشن ، وقتی به اسم دین ، اختیار را از انسان ها بگیریم ، جای دیگه و به نوع دیگه این زخم سرباز می کنه ؛ وقتی مرد یا زن جامعه را از حق طبیعی خودش محروم کنیم ، جای دیگه باید مننتظر عاقبش باشیم و اینگونه میشه که شخص برای رسیدن به آمال و امیالش حاضر میشه حتی به چنین کثیف کاری هایی روی بیاره و حتی ادعا کنه با کمال میل داره اینکارو میکنه

حتما شرایط جامعه میتونه به عنوان یه مال سوق دهنده عمل بکنه.... ولی عامل اصلی نیس دوست عزیز

عذرمیخام که نظر دوستان رو نقد میکنم....قصدم اشتراک گذاشتن اطلاعاته نه چیز دیگه

ـــــــــــ

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 326

• 361

نقل از: saeede_s

نقل از: saeede_s وای خسته شدم از بس پیامای الکی رو پاک کردم جالبه که خیلی هاشون شدیدا به لز علاقه دارن . خودشون رو دختر جا میزنن و کلی مزدبودنشون رو انکار میکنن.

اره بخدا

انقدر بی شعور هستن که نوشتی برای این چیزا پیام نده ولی باز کور هستن

ـــــــــــ

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 361

نقل از: saeede_s

اره بخدا

ـــــــــــ

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 361

نقل از: Mohammad_7band

نقل از: Mohammad_7band کونی جماعت سگ باید بگادتش ، مملکت رو خراب کردن با دادن ، آبروی مرد و مردانگی رو بردن ، بعپچد معترضن که چرا به ما نمیگید گی؟ کونی صفت بدیه (sick) (sick) حشریت ، ریده به بشریت

گند زدن به هرچی مرده همینا باعث شدن برم به دوست پسرم بگم تو هم از این کارا کردی که ازم ناراحت شد

ـــــــــــ

• 0

• .Salma.  

• عضو از 1392/11/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1781

• 7723

.

سلام ! (rose)

خیلی از کاربرایی که اینجا میبینیم فقط تخلیه میکنن خودشون و افکارشون رو ! والا جاش بیوفته هیچ کدوم "بی" و امثال اینا نیستن ! رگ غیرتشون باد میکنه !

مثلا فلان عکسی رو منتسب میکنن به همسرشون و چیزهای دیگه !

اینا نیاز به دیده شدن دارن تا درمان ! :)

حالا اینجا بهشون همچین اجازه ای رو داده و انجام میدن هرچیزی که تو فکرشون هست !

هیچ کاری نمیشه کد جز تحمل :) (rose)

ـــــــــــ

ღ بِ گُذشتَت این قدرتُ نَدِ کِ تَعبیری از آیَندَت بآشِ ღ

• 5

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 361

نقل از: mahdiiiiiiii62

نقل از: mahdiiiiiiii62 ولی چ دلیلی داره دیگرانی که مث شما فک نمی کنن مریض باشن

کسی نمیگه این فکر کردن بده ولی بعضی چیزا اصول و قوائد دارن مرد برای دادن ساخته شده؟ مرد ساخته شده بشاشی دهنش؟

اینا طرز فکره یا بیماری؟

ـــــــــــ

• 2

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

...

نقل از: banoo2020

اره بخدا

علاقشون به کارهای مث لز هم مربوط میشه به نوعی مکانیسم سازگاری روانی جنسیون که کمک میکنه به ارضای جنسیشون

ـــــــــــ

• 0

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 361

نقل از: sa.ha

اره بخدا

علاقشون به کارهای مث لز هم مربوط میشه به نوعی مکانیسم سازگاری روانی جنسیون که کمک میکنه به ارضای جنسیشون

کاری با لز و گی ندارم هرچند معتقدم کار اونا هم درست نیست و یه نوع اختلال در سیستم بدنیشون هست که باعث گرایش پیدا کردن به این چیزا شده

ولی این شاش تو دهن و نمیدونم برده واقعا بیماریه و شکی در اون نیست که خیلی هم زیاد شدن

ـــــــــــ

• 2

• Mahtaa1380  

• عضو از 1396/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 968

• 3606

ستام

وااااااقنی حرف دل منم هسسسسست نصف پیخامای منم اینه ‌که سلام بانو اجازه بدین بردتون بشم و پاهاتونو بلیسمو دستشویی سیارتون بشم و تو دهنم ارضاتون کنم ایییییییییییییی (sick) اصلنش نگاهم به دنیای مردا و مردونگی عبض میشه کاملا

ولی خییییییلی خییییییییلی تومس دارم اینجور آدمارو قیافه هاشونو هم توی دنیای واخعی ببینم بدونم چه شکلی ان اصلا نمیتونم تصور کنم یه مرد با قیافه ی مردونه همچین تمایلاتی داشته باشه واقعا حال به هم زنه (sick)

ـــــــــــ

• 5

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

...

نقل از: .Family4Ever. سلام ! (rose) خیلی از کاربرایی که اینجا میبینیم فقط **تخلیه** میکنن خودشون و افکارشون رو ! والا جاش بیوفته هیچ کدوم "بی" و امثال اینا نیستن ! رگ **غیرتشون** باد میکنه ! مثلا فلان عکسی رو **منتسب** میکنن به **همسرشون **و چیزهای دیگه ! اینا نیاز به **دیده شدن** دارن تا **درمان** ! :) حالا **اینجا **بهشون همچین** اجازه ای** رو داده و **انجام میدن** هرچیزی که تو** فکرشون** هست ! #☟ هیچ کاری نمیشه کد جز **تحمل** :) (rose)

بخشی از حرفای شما کاملا درسته....بعضی افراد دنبال تخلیه روانین.... ولی نمیدونن که شروع این رفتار ها با انتساب دادن عکس به نزدیکانشونه و به مرور زمان تشدید میشه و منجر به اختلال جنسی در خودشون میشه

ـــــــــــ

• 1

• banoo2020  

• عضو از 1398/6/8

• 361

نقل از: Mahtaa1380

نقل از: Mahtaa1380 وااااااقنی حرف دل منم هسسسسست نصف پیخامای منم اینه ‌که سلام بانو اجازه بدین بردتون بشم و پاهاتونو بلیسمو دستشویی سیارتون بشم و تو دهنم ارضاتون کنم ایییییییییییییی (sick) اصلنش نگاهم به دنیای مردا و مردونگی عبض میشه کاملا ولی خییییییلی خییییییییلی تومس دارم اینجور آدمارو قیافه هاشونو هم توی دنیای واخعی ببینم بدونم چه شکلی ان اصلا نمیتونم تصور کنم یه مرد با قیافه ی مردونه همچین تمایلاتی داشته باشه واقعا حال به هم زنه (sick)

فکر نکنم قیافشون فرق کنه همین کثافتا باعث شدن من از دوست پسرم بپرسم با همجنس خودش رابطه داشته یا حسی داره که ازم ناراحت شد

پیامارو هم از هر 100 نفر 99 تاشون همینه

ـــــــــــ

• 0

• sa.ha  
  • عضو از 1398/6/17

• 15

..

اره بخدا

کاری با لز و گی ندارم هرچند معتقدم کار اونا هم درست نیست و یه نوع اختلال در سیستم بدنیشون هست که باعث گرایش پیدا کردن به این چیزا شده

ولی این شاش تو دهن و نمیدونم برده واقعا بیماریه و شکی در اون نیست که خیلی هم زیاد شدن

صد در صد کسایی که رفتار های کثیف دارن، بیمار روان هستن...ولی بهتره که دیدمون بهشون دید یه بیمار باشه

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با توجه به مشکلات شهر تهران، نظرتان درباره تغییر پایتخت ایران چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «