چرا تماشای پورن برای دختران نیز توصیه می‌شود

1401/04/15

آیا دختران نیز پورن تماشا میکنند؟ 20 دلیل جهت شروع این کار -و اینکه چرا درمورد دیدنش دروغ میگویند؟!

چه هست مگر؟ خب دختران هم به تماشای محتوای مستهجن میپردازند! بله، این امر حقیقت دارد.
دیگر نیاز نیست این راز گناهکارانه را محفوظ نگه داریم؛ زیرا اتفاقاً، میتواند عادتی بس مطلوب و سالم باشد!


آن روزها دیگر گذشته‌اند که فیلم مستهجن حرام شمرده میشد و خودارضایی امری غیرقابل بیان بود؛ به‌خصوص برای بانوان. درحالیکه پورن گاه میتواند منسوب به مردان درنظر گرفته شود، هم‌اکنون، زنان از هر زمان دیگری، پورن بیشتری تماشا می‌کنند. همچنین، امروزه حتی سامانه‌های محبوبی به‌وجود آمده‌اند که بیشتر به ارضای سلایق بانوان می‌پردازند. پس بله، حقیقت دارد؛ دختران نیز پورن تماشا میکنند!
حال برای آن دسته از بانوان که منزجرند ببینند زنانی غیرواقعی و چندارگاسمی با سینه‌های حجیم و تقلبی توسط مردانی بیش‌ازحد عضلانی چپانده میشوند، اکنون گزینه‌هایی احساسی‌تر و معشوقانه‌تر برای انتخاب وجود دارند. میتوانید برای شروع، «پَشِن اچ‌دی» (Passion HD) و یا «اکس-آرت» (X-Art) را امتحان کنید.
پورن و محتوای مستهجن میتوانند ابزاری خارق‌العاده برای بهبود ارضای جنسی‌تان باشند. میتوانند به شما کمک کنند عمیقانه‌تر به درک جنسیت خود بپردازید، نسبت به جنس مخالف آگاهی بیشتری بدست آورید و مواردی تازه را کشف کنید که هرگز نمیدانستید در امور آمیزشی خود، بدان علاقه‌مندید.

چرا دختران باید تماشای پورن را امتحان کنند
اگر شما هنوز هم از آن زبردستان جنسی و زنان مستقلی نیستید که پورن تماشا میکنند، در ذیل دلایلی ارائه شدند برآنکه چرا ممکن است بخواهید این کار را شروع کنید:

1. تا بدنتان را بشناسید
یکی از بزرگترین دلایل برای دختران که آنان را به تماشای پورن ایجاب میکند، شناخت بهتر بدنشان در سطوح مختلف است. شما درمورد توانمندی‌های بدنتان و آنچه در رابطه با روابط جنسی مورد پسندتان است، درک بهتری پیدا خواهید کرد.
برخی از زنان ممکن است هرگز درنیابند که بدنشان از نظر جنسی، توانایی داشتن چه تجربیاتی را دارد؛ تنها به این خاطر که از ابتدا این موارد را جایی مشاهده نکرده‌اند.
اینجاست که در شناخت عمیق‌تر کالبدتان و دانستن قدرِ آنچه بدان قادر است، پورن میتواند یاری‌رسانتان باشد. این محتوای مستهجن میتواند به شما کمک کند احساسات نهفته و نقاط حساسی را کشف کنید که خودتان به‌تنهایی، حتی متوجه وجودشان هم نمی‌شدید.

2. تا درباره‌ی خودتان به کشفیات بیشتری دست یابید
علاوه‌بر کسب آگاهی نسبت به بدنتان، شما همچنین خواهید توانست اِعمال لذت را از طریق نقاط گوناگون بدنتان آزمایش کنید. بدین ترتیب، این توانایی را خواهید داشت که برای داشتن ارگاسمی مبهوت‌کننده، فنونی نوین را توسعه بخشید.
شما همچنین جوانب تازه‌ای از جنسیت خود را کشف خواهید کرد، موقعیت‌های بدنی جدیدی را خواهید شناخت و نسبت به آنچه بیشتر از هرچیز به تحریکتان منجر میشود، ایده‌ی بهتری درخواهید یافت.
ممکن است حتی خودتان هم از کشف فتیش‌های جدیدی که نمی‌دانستید خوشتان می‌آید، شگفت‌زده شوید. در پورن، دنیایی از مسائل جنسی برای کاوش وجود دارد که در نتیجه، میتواند برای ایجاد هماهنگی مضاعف با بدنتان، به شما کمک کند.

3. تا حقه‌های جدیدی را بر‌چینید
بعنوان یک دختر، تماشای پورن بهترین راه برای یادگرفتن ترفندهای جدید است تا برروی یک شریک جنسی امتحانشان کنید و بدین‌ترتیب، لذت رابطه را برای جفتتان بهبود بخشید. چنین حقه‌هایی نه تنها به نفع شریکتان است، بلکه شما نیز راه‌های تازه‌ای پیدا میکنید تا با یا بدون استفاده از اسباب‌بازی های جنسی، به خودتان لذت بدهید و سطوح مختلف برانگیختگی جنسی را تجربه کنید.
اگر زندگی جنسی شما از یکنواختی عذاب میبیند، تماشای پورن میتواند به فعالیت‌های زیر ملحفه‌هایتان‌‍، چاشنی بیشتری اضافه کند. حتی تماشای پورن در کنار شریک جنسی‌تان میتواند راهی برای مشتعل نمودن آتش وجودتان باشد و به یک جلسه‌ی عشق‌بازی پرشور و پرحرارت منجر شود.
فقط به خاطر داشته باشید که افراد حاضر در پورن، بازیگر هستند. ممکن است در نشان دادن لذت بدست‌آمده از اعمالی بخصوص، کمی اغراق بخرج دهند.

4. تا تحریک شوید
پورن میتواند به تحریک شما کمک کند و با افزایش روان‌سازی محل دخول (خیس شدن)، شما را برای عمل آمیزش آماده سازد. همچنین میتواند مقدمه‌ای عالی برای سکس باشد؛ کمک کند ذهنتان را به روی تخیلات جدید باز کنید و برانگیختگی‌ خود را برای بدست‌آوردن لذت بیشتر از آمیزش جنسی، تقویت کنید.
در اوقاتی که دوست‌پسر/شوهرتان قصد سکس دارد اما شما حس و حالش را ندارید، این راهکار میتواند یاری‌تان دهد؛ زیرا پورن راهی ایده‌آل برای مشتعل نمودن شعله‌ی شهوتتان است.

5. تا استرس خود را برطرف کنید
بعنوان یک دختر، لذت‌دادن به خود در زمان تماشای پورن، میتواند استرس‌زدایی عالی پس از یک روز پرمشغله باشد. همچنین، اگر اخیراً اصلاً فعالیت جنسی نداشتید، تماشای محتوای مستهجن میتواند یاری‌تان دهد. این‌کار کمکتان میکند آن ناکامی جنسی انباشته‌شده را برطرف سازید. رسیدن به ارگاسم، بطور طبیعی، بدنتان را تسکین میبخشد و یک احساس رهایی بس موردنیاز را به شما ارزانی میدارد!
همچنین دراوقاتی که با تحریک خودتان به مشکل برمی‌خورید و برای برانگیخته‌شدن، نیازمندِ امدادی بصری و تصویری هستید، پورن میتواند یاری‌بخشتان باشد.

6. تا موتورتان را روشن نگه دارید
حتی وقتی فاقد شریک جنسی هستید، این کار به جاری نگه‌داشتن خون شما کمک میکند. بدین ترتیب، دیگر نیاز نیست وارد یک حالت بازماندگی جنسی شوید. گاهی اوقات، اینکه مدتی طولانی سکس نداشته باشید میتواند باعث شود آنقدر از نظر جنسی سرکوفته شوید، که نیازهای اساسی زنانه‌ی خود را نادیده بگیرید. ممکن است حتی برای ابراز این فروماندگی، به شیوه‌های ناسالام روی بیاورید.
بعنوان یک دختر، تماشای پورن میتواند در حفظ برانگیختگی و تهیج، کمکتان کند و همچون گواهی خواهد بود برآنکه اعضای زنانه‌ی بدنتان همچنان به همان‌شکلی که باید کار کنند، عمل میکنند. هرچه که باشد، واژن شما نیز یک ماهیچه است، پس این عمل را همچون تمرین و ورزشی برای عضلات جنسی‌تان درنظر بگیرید.

7. تا بدانید چطور در فقدان شریک جنسی به خودتان برسید
اینکه برای اولین‌‌بار متوجه شوید میتوانید بدون حضور یک شریک جنسی، خودتان را ارضا کنید، احتمالاً یکی از رهایی‌بخش‌ترین اکتشافات عمرتان خواهد بود. این همان ذهنیت “زن مستقل” است که شما را در درجات والا نگه میدارد.
این امر، بعنوان یادآور این نکته عمل میکند که شما به یک شریک جنسی نیاز ندارید (حتی اگر مایل به داشتنش باشید)، زیرا همواره خواهید توانست بدون ایشان نیز به ارگاسم برسید.

8. تا احساس جذابیت بیشتری داشته باشید
اصلاً چیزی درباره‌ی پورن وجود دارد که باعث میشود یک زن، احساس شهوت‌انگیز بودن مضاعفی پیدا کند. آن بازیگوشی‌های مخفیانه‌ی زیر ملحفه‌هایش، باعث میشوند در زمان داشتن سکس واقعی، احساس کند به یک الهۀ شهوت بس خواستنی تبدیل شده‌ است!
تماشای پورن بعنوان یک زن، میتواند اعتمادبه‌نفستان را بهبود ببخشد و به یک شریک احتمالی نشان دهد که شما تماماً بر بدن خود چیره گشته‌اید. شما به‌عنوان زنی جلوه میکنید که دقیقاً میداند چه میخواهد و بر نحوه‌ی بدست‌آوردنش نیز آگاه است.

9. تا درباره‌ی شرکای جنسی آینده‌تان بیشتر بدانید
پورن همچون ویدیویی آموزشی پیرامون نحوه‌ی لذت‌دادن به شریک جنسی‌تان است. میتواند چشمانتان را به روی راه‌های تازه‌ای جهت ارضای شریکتان باز نماید و ایشان را در رابطه‌ی جنسی‌تان راضی نگه دارد. شما میتوانید بدین طریق درباره‌ی بدن جنس مخالف دانشی کسب کنید که شما را آماده میکند تا این موارد آموخته‌شده را در اتاق‌خواب به کار ببرید.
برخی از افرادی که پورن تماشا میکنند، در خفا دلشان می‌خواهد که شریکشان نیز همین‌کار را بکند؛ تا بدین طریق، راه‌های تازه‌ای برای بهبود تجربیات جنسی‌شان فراگیرد.

10. تا نسبت به مسائل جنسی بینشی عمومی کسب کنید
پورن همچون جهانی مملو از احتمالات در انتظار گشت و گذار است. کسب آگاهی پیرامون جسم خودتان، کالبد شریکتان و دیگر جوانب تجربه‌ی جنسی‌تان، میتواند بسیار آزادی‌بخش باشد. این‌کار میتواند علاقه‌ی شما را در موارد جدیدی برانگیزد.
برخی از زنان هرگز فرصت تجربه‌ی تمام لذت‌های متفاوت و گوناگونی را که سکس عرضه میکند بدست نمی‌آورند. آنان هرگز متوجه نمیشوند که بدنشان به چه تجربیاتی قادر است.

دختران پورن میبینند، و این‌کار خیلی هم سالم است. پس دیگر چرا خجالت میکشند؟
درمورد اینکه چرا باید پورن تماشا کنید صحبت نموده‌ایم. اما چرا همچنان برخی از زنان نسبت به اقرار این امر، شرم میورزند؟
در حقیقت، پورن از دیرباز بعنوان چیزی “مردانه” تلقی شده‌است. البته، این امر درحال تغییر است؛ اما برخوردمان نسبت به آن، هنوز به این تغییرات نرسیده است.
لذت بردن از پورن به روش‌های سالم، به هیچ وجه مایه‌ی شرمساری نیست. بسیاری از دختران پورن تماشا میکنند! اکنون زمان آن است که این تابو و انگ نابهنجاری نسبت‌داده شده به پورن را کنار بگذاریم. در واقعیت، همه‌ی ما اندکی کنجکاو آن هستیم، مگر نه؟

چرا زنان تماشای پورن را انکار میکنند؟
ما فهرستی تهیه کردیم از تمام دلایل مختلف مبنی برآنکه چرا زنان احساس میکنند باید عادات پورن‌بینی خود را در حالت قرنطینه نگه دارند.
آیا شما نیز بنابر برخی از این دلایل احساس میکنید باید تماشای محتوای مستهجنتان را در خفا نگه دارید؟

1. همچنان امری غیراخلاقی شناخته میشود
درحالیکه پورن ممکن است در جامعه رایج شده باشد، هنوز هم افرادی وجود دارند که آن را به شدت غیراخلاقی و نابه‌هنجار تصور میکنند. اما به هر دلیلی، تماشای آن برای زنان حتی اشتباه‌تر از مردان تلقی میشود. ایول به تبعیض جنسیتی و استاندارد‌های دوگانه!
در نتیجه‌ی همین امر، ما نزد کسی از این مورد صحبت نمیکنیم. هیچ دختری دلش نمیخواهد بعنوان فردی دیده شود که درگیر رفتاری غیراخلاقی شده است. ما آن برچسب و افترایی که با پورن توام گشته را نمیخواهیم!

2. خجالت
این مورد، از همان نابهنجار شناخته‌شدن پورن نشأت میگیرد. از منظر سنتی، این‌کار چیزی نیست که از زنان “انتظار” انجامش برود. در نتیجه، ما خجالت میکشیم که مردم بدانند چنین محتوایی را تماشا میکنیم.
ما همچنین بدین دلیل شرم می‌ورزیم که تماشای پورن به گونه‌ای خودبه‌خود مقارن خودارضایی و انحراف جنسی قرار میگیرد؛ به‌خصوص اگر وارد جزئیات نوع پورنی که تماشا میکنیم شویم.
خیلی از مردم تصور میکنند نوع پورنی که تماشا میکنید، جلوه‌گر همان نوع از آمیزش جنسیست که دلتان می‌خواهد در واقعیت داشته باشید؛ درحالیکه این امر همیشه صحت ندارد.

3. غیر خانمانه تلقی می‌شود
ما دختر هستیم! ما قرار نیست زیاد غذا بخوریم، موی کوتاه داشته باشیم، در میان جمع آروغ بزنیم، در نقاط بخصوص بدنمان موی زائد داشته باشیم و یا فیلم سوپر تماشا کنیم! (در انتهای این جمله، یک چشم‌غره‌ی پر ادا نسبت به انتظارات غیرواقعی جامعه نیز قرار دهید!)
تصور کلیشه‌ای جامعه از آنکه زنان حتما باید به گونه‌ی خاصی رفتار کنند (که آن “گونه”، صرفاً برداشت از پیش پنداشته‌ی آنان از عبارات “مطلوب” و “مناسب” است)، تبدیل به مانعی در مسیر آزادی ابراز وجودشان شده است. ما احساس میکنیم که اگر به ماورای آن تصویر “خانمانه” گام برداریم، مردم ما را نجس و ناخواستنی درنظر می‌گیرند.

4. هراس از قضاوت
«وای خدای من! اون دختره فیلم‌سوپر میبینه؟ چقدر باید بی‌عفت باشه! ایشه!»
باورتان بشود یا نه، این واکنش بسیاری از دخترانیست که میفهمند دختر دیگری پورن نگاه میکند. درحالیکه درواقع، احتمالاً خودشان نیز به تماشای آن می‌پردازند!
ما نه تنها از قضاوت دختران دیگر هراسان هستیم، بلکه باید نگران برداشت مردان نیز باشیم. اگر آنان بفهمند ما خوشمان می‌آید دو غریبه را درحال بهم ساییدن اندام تناسلی‌شان تماشا کنیم، اغلب ذهنشان فوراً به این فکر می‌رود که ما لابد به آسانی خودمان را تقدیم میکنیم –تفکری که هیچ دختری دلش نمیخواهد مردی راجع‌به او در سر بپروراند.

5. حریم شخصی
برخی از زنان ممکن است اصلاً اهمیت ندهند که جامعه چه فکری میکند (همانطور که هیچکس نباید اهمیتی بدهد). برای آنان، این قضیه بیشتر حول حریم خصوصی‌شان است.
آنچه زنان در خلوت خود و پشت درهای بسته انجام میدهند، بنابر تصمیمشان، میتواند پشت همان درها مخفی بماند. ممکن است تنها بخواهند این قضیه را نزد خودشان نگه دارند زیرا خوششان می‌آید آن را همچون یک لذت ریز گناهکارانه‌ تصور کنند (که واقعاً نیز همینطور هست).
بطور مثال، هر مادر خسته و درمانده‌ای که شکلات‌های قایم‌شده در کشوی لباس‌زیر خود را سربه‌نیست میکند، سپس که نمی‌رود به کل دنیا درباره‌اش بگوید! مگر نه؟

6. مردم ممکن است برداشت اشتباهی پیدا کنند
در اغلب اوقات، پورن با انحراف و بیش‌فعالی جنسی، مرتبط شناخته میشود. همین که مردم بدانند پورن تماشا میکنید، گمان میکنند در هر فرصتی که بدست آورید این کار را انجام میدهید!
برای مردان، این مسئله زیاد مشکل‌ساز نیست. به هرصورت، صنعت پورن بیشتر پیرامون مردان میچرخد و اینکه آنان به تماشایش بنشینند، امری عادی تلقی میشود.
درحالیکه تماشای پورن بوسیله‌ی زنان، ممکن است باعث شود مردم تصور کنند آن دختر مذکور، آنچنان با جنسیت خود درگیر است که در محدوده‌ی ‌کج‌روی جنسی قرار بگیرد.

7. تا اسرار جنسی را به صورت راز نگه دارند
اگر دختری به سؤالات مردان درمورد عادات پورن دیدنش پاسخی صادقانه بدهد، این امر به آن افراد نگاهی درونی به دنیایی میدهد که از نظر ما باید نزد خودمان و نیمه‌ی گمشده‌مان محفوظ بماند.
زنان ترجیح میدهند اندام‌های خصوصی بدنشان را و آنچه با آن انجام میدهند، از مردان مخفی نگه دارند. مردان نیز بدین ترتیب، چنانچه مجبور شوند از تخیلات خود استفاده کنند، بیشتر مجذوب یک زن خواهند شد.

8. زنان دیگر نیز به این امر اقرار نمی‌کنند
آیا تاکنون مادرتان از شما نپرسیده که: «اگر دوستانت بپرند درون چاه، تو نیز به دنبالشان میروی؟»، این امر نیز مشابه همان است؛ همان تأثیر کمال همنشین!
هیچکس خوشش نمی‌آید احساس کند به معنای واقعی با دیگران متفاوت است. پس اگر زنی بگوید پورن نمی‌بیند چونکه از نظرش “حال بهم‌زن” و “عملی مردانه” است، به احتمال زیاد، آن شخص دیگر نیز به پیروی از او، بدین امر اقرار نمیکند.
این رفتار منجر به یک واکنش زنجیره‌ای نامتناهی میشود که در آن دختران درمورد تماشای پورن و نگاه کردن سکس افراد دیگر بر روی صفحه‌ی نمایشگرشان، حقیقت را پنهان میکنند.

9. یک مسئله‌ی شخصیست که به کسی درموردش نمیگویید
اگر کسی را آنقدر خوب نمیشناسید، امکان ندارد بخواهید نزدشان به چیزی این‌چنین زننده اعتراف کنید. حتی در مردان نیز مشاهده نمیکنیم که کسی به سمت هر غریبه‌ای قدم بردارد و در همان برخورد اول به او بگوید بازیگر پورن (پورن‌استار) مورد علاقه‌اش کیست! (بسیارخب، شاید در مواردی اینگونه باشد!)
اقرار به این موضوع نزد دوستانتان یک چیز است، اما اینکه با روی باز، آن هم در یک مکالمه‌ی عادی، نزد مردم درموردش حرف بزنید، ممکن است همچون تلاشی نافرجام در راستای اغوای آنان جلوه کند!

10. اصلاً فضولی‌اش به دیگران نیامده!
گاهی اوقات، واقعاً دلیل خاصی وجود ندارد. تماشای دو نفر که صرفاً برای لذت تماشاگر در زیر و زبر یکدیگر فرو می‌روند، واقعاً چیزی نیست که نیاز باشد دیگران درموردش بدانند.
و این امر هیچ مشکلی ندارد! هر کسی اسراری دارد و برخی دختران ترجیح میدهند تماشای پورن را همچون رازی از رازهای خود، محفوظ نگه دارند.

بخش شیطنت‌آمیز وجودتان را بپذیرید!
اکنون فهمیده‌اید که دختران نیز پورن تماشا میکنند، دخترانی مانند خودتان.
حال، زمان آن است که جنبه‌ی جنسی شخصیت خود را با آغوشی باز بپذیرید. از اینکه از تماشای شیطنت و کثیف‌بازی پورن‌استارها لذت می‌برید شرمسار نباشید!
یک نقطه‌ی دنج خوشایند برای خودتان پیدا کنید و از آن برای تفحص در جنبه‌ی جنسی شخصیتتان بهره ببرید.
پورن و خودارضایی انفرادی اغلب ارتباطی مستقیم دارند، اما شاید دلتان بخواهد همراه یک شریک جنسی به تماشای این محتوا بپردازید.

بله! دختران نیز پورن تماشا میکنند! بستر اینترنت، مملو است از انواع مختلف پورن که مورد پسند هر سلیقه‌ای قرار می‌گیرند. قطعاً ویدیوی مستهجنی در این فضا یافت میشود که نیازهای شخصی شما را نیز برآورده سازد!

منبع

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-06 15:21:02 +0430 +0430

چون دخترا هم آدم‌اند!

6 ❤️

2022-07-06 15:22:02 +0430 +0430

باید زنگ بزنیم دفتر مراجع پورن رو بر بانوان حرام کنند :(

1 ❤️

2022-07-06 15:47:52 +0430 +0430

از نظر من هرچیزی جنبشو نداشته باشی بده. مثلا پورن رو نگا کنن خودشونو با اونا مقایسه کنن کلا غلطه. به عنوان کسی که کم و بیش اطلاعاتی دارم، خیلیا خودشون اگه تو سکس و رابطه، با قلق خودشون و پارتنرشون جلو برن، نتیجه مطلوب تره.

4 ❤️

2022-07-06 15:50:48 +0430 +0430

به پیر به پیغمبر دخترا از ما مردا بیشتر پورن میبینن جق میزنن ولی دهنشون خیلی چفت بست داره !😅😅😅
من از مراجع اعظام سوال کردم ، گفتن ثوابی که در جق زدن هست در جهاد و شهادت برای خدا نیست !

5 ❤️

2022-07-06 17:57:53 +0430 +0430

بسمه تعالی
دیدن پورن به هر صورتی به زنان و مردان توصیه میشود .دیدن پورن یه واجب عینی است.

3 ❤️

2022-07-08 14:41:06 +0430 +0430

مگه به پسرها توصیه کرده بودین😂

1 ❤️

2022-07-08 15:41:07 +0430 +0430

↩ artin4116
پسرا بصورت خودكار توصيه شده هستن😂

0 ❤️

2022-07-11 15:18:19 +0430 +0430

واقعا من یکی که از این پورن خیلی چیزای خوبی یادگرفتم که کمک کرده بهتر ارگاسم بشم😊👍

2 ❤️

2022-07-17 23:21:29 +0430 +0430

به شرطی که حین فیلم یوقت لوله کش نیاد واسه تعمیر

1 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «