چرا خودارضایی؟

خودارضایی یا همون جق زدن احساس لذتیست که شخص برای خودش ایجاد میکنه. بعضیها خیلی زود به زود این کار رو انجام میدن و بعضی ها دیر به دیر… دقیقا بسته به نیاز شخصه. انجامش نه تنها خطرناک نیست بلکه میتونه استرس شما رو کاهش بده. اندورفین (مُسَكن طبيعي بدن) در بدنتون آزاد کنه. و مهمتر از همه ریسک انجام اعمال سکسی با دیگران رو کاهش بده. چون شما بعد از ارگاسم دیگه نیاز به عمل جنسی ندارین و همین باعث میشه که با هر کسی وارد رابطه ی جنسی نشید...
خودارضایی رو بیشتر میشه به بازی با خود تشبیه کرد. نه تنها غیر طبیعی نیست بلکه باعث میشه شما به خصوص اگر مونث هستید با بدن خودتون بیشتر آشنا بشید. و بدونید بدنتون به چی احتیاج داره تا شما به ارگاسم برسید. و همین باعث سرخورده نشدن شما و پارتنر سکسیتونه… حتی اگه پارتنر شما هم دقیق ندونه شما چی احتیاج دارین خود شما میتونید راهنماییش کنید و از بودن با هم لذت ببرید.

اما چیزی که میخوام درباره اش صحبت کنم دیدگاه مردم به خودارضاییه. در گذشته حتی در اروپا هم از لحاظ پزشکی، خود ارضایی رو عملی میدونستن که باعث آسیبهای شدید پزشکی میشده. و صد البته کلیسا هم اون رو گناه میدونسته. امروزه روز محققین اعتقاد دارن که خودارضایی اگه به اندازه انجام بشه اتفاقا اثر روحی خوبی روی فرد میگذاره… حداقل تاثیری که خودارضایی به روی شخص داره اینه که باعث خستگی شدید و سریعتر به خواب رفتن میشه. یعنی شما بعد از یک روز کاری سخت به فکر و جسمتون همزمان آرامش میدین. به شرط اینکه بعدش نشینید عذاب وجدان بگیرید. اما خودارضایی به اندازه چیه؟ اندازه ی خودارضایی از شخص به شخص فرق میکنه. خیلی کم هستن کسانی که شبی چند بار باید این کار رو انجام بدن. اکثریت نیازشون با شبی یک بار هم کاملا برطرف میشه. اما! حواستون باشه که به دلیل خودارضایی زیاد(در یک شب چندین بار و در طولانی مدت) ممکنه پوست آلتتون تاول بزنه که فکر نمیکنم کسی چنین دردی رو روی آلتش بخواد.

باز هم میگم. خودارضایی گناه نیست. یه عمل جنسی شخصیه و باید در خلوت خودتون انجام بشه...

ـــــــــــ

• 17

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5891

• 6724

عایا باید مسئله بسیار مهم و استراتژیک صابون گلنار...

عآیا باید مسئله بسیار مهم و استراتژیک صابون گلنار هم در همین تاپیک مورد بحث و بررسی قرار بگیره؟ (biggrin)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 5

مسخره!

نقل از: axm432 عایا باید مسئله بسیار مهم و استراتژیک صابون گلنار هم در همین تاپیک مورد بحث و بررسی قرار بگیره؟ (biggrin)

(rolling)

ـــــــــــ

• 2

• uouo72721  

• عضو از 1396/6/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 1570

• 3932

ب درزت ک

خب باید بگم ک بهترین گزینه من درحال حاضر

ـــــــــــ

اسم من لاله است مرا با اسمم صداکن

لایک یادتون نره دوستون دارممم

• 19

عالی ترین گزینه

نقل از: uouo72721 خب باید بگم ک بهترین گزینه من درحال حاضر

آقای خودت نوکر خودت! کیف دنیا رو بکن!

ـــــــــــ

• 2

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 2038

باز رفتم پروفایلتو دیدم کرمه دیگه

جان من رقم...

باز رفتم پروفایلتو دیدم کرمه دیگه

جان من رقم قرادادت با داروگر چقدره؟

ـــــــــــ

Error 500

• 1

نفهمیدم منظورتونو

نقل از: Caboos1 باز رفتم پروفایلتو دیدم کرمه دیگه جان من رقم قرادادت با داروگر چقدره؟

:-)

ـــــــــــ

• 1

• Caboos1  
  • عضو از 1398/7/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 2038

نقل از: eyval123412341234

نقل از: Caboos1 باز رفتم پروفایلتو دیدم کرمه دیگه جان من رقم قرادادت با داروگر چقدره؟

آخ آخ سرچ کردم دیدم گلنارو پاکسان میزنه. ببخشید

خداروشکر حداقل مشخص شد نیستم

ـــــــــــ

Error 500

• 2

آها!

نقل از: Caboos1

آخ آخ سرچ کردم دیدم گلنارو پاکسان میزنه. ببخشید

خداروشکر حداقل مشخص شد نیستم

(rolling)

ـــــــــــ

• 1

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 269

• 399

یعنی هنوز بعضیا عذاب وجدان میگیرن وا

یعنی هنوز بعضیا عذاب وجدان میگیرن وا

ـــــــــــ

• 2

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 862

• 17944

نقل از: uouo72721

نقل از: uouo72721 خب باید بگم ک بهترین گزینه من درحال حاضر

از دستگاه ماساژور استوانه ای با سر کره ای شکل استفاده کن به اسم ماسازور میفروشن اما بانوان برای ... میخرن.

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 2

• Sohrabs72  

• عضو از 1398/8/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 6

سینگلم

چون سینگلم روزی دو سه دس میزنم .دختر باشه که زخمش میکنم خخخ ارسالی از ایلام

ـــــــــــ

• 1

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• 17944

ایول عزیزم البته بین من و شما فقط یک پزشک وجود...

ایول عزیزم البته بین من و شما فقط یک پزشک وجود داره و اون شمائید اما زمان سربازی که بچه ها با خود ارضائی خودشونو تخلیه میکردن همه اعتقاد داشتن که باعث ضعف جسمی میشه نه خستگی موقت که شب بخوابی صبح پاشی تموم بشه. کسانی که چنین عادتی دارن از دوتا پله نمیتونن بالا برن . به دین هیچ اعتقادی ندارم اما علم پزشکی هم اینکه خود ارضائی در مردان باعث ضعف عمومی میشه رو تایید کرده.....

پی نوشت : امروزه دستگاه های ساکزن بازار کالاهای جنسی ایران رو تسخیر کرده دستگاه هایی استوانه ای شکل و توخالی که ورودیشون به شکل واژن دهان و حتی سوراخ باسن است به شکل اسپری خوشبو کننده طراحی شدن که اگر کسی کمد شما رو باز کرد و دید نفهمه برا چیه با برق کار میکنن و 8 نوع متفاوت ساک میزنن تنها کار لازم اینه که چند قطره از مایع مخصوص بریزید داخلش بلافاصله گرم و لیز میشه و........ بعدشم غلاف پلاستیکی رو در میارین میشورین منت دوست دختر نمی کشین کسیو حامله نمیکنید پرده نمیزنید و ایدز هم بیمار های دیگه هم نمیگیرین ولی به شدت به شدت اعتیاد اوره جوری که خیلیا تو محل کار هم ازش استفاده میکنن مثل هروئین تا الوده نشدی راحتی ولی اگر استفاده کردی ترکش واقعا سخته........... پس به هیچ وجه امتحانشون نکنید. هشیار و از روی عقل تصمیم بگیرید.......

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 4

• bistuyek  

• عضو از 1396/9/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 6

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1 ایول عزیزم البته بین من و شما فقط یک پزشک وجود داره و اون شمائید اما زمان سربازی که بچه ها با خود ارضائی خودشونو تخلیه میکردن همه اعتقاد داشتن که باعث ضعف جسمی میشه نه خستگی موقت که شب بخوابی صبح پاشی تموم بشه. کسانی که چنین عادتی دارن از دوتا پله نمیتونن بالا برن . به دین هیچ اعتقادی ندارم اما علم پزشکی هم اینکه خود ارضائی در مردان باعث ضعف عمومی میشه رو تایید کرده..... پی نوشت : امروزه دستگاه های ساکزن بازار کالاهای جنسی ایران رو تسخیر کرده دستگاه هایی استوانه ای شکل و توخالی که ورودیشون به شکل واژن دهان و حتی سوراخ باسن است به شکل اسپری خوشبو کننده طراحی شدن که اگر کسی کمد شما رو باز کرد و دید نفهمه برا چیه با برق کار میکنن و 8 نوع متفاوت ساک میزنن تنها کار لازم اینه که چند قطره از مایع مخصوص بریزید داخلش بلافاصله گرم و لیز میشه و........ بعدشم غلاف پلاستیکی رو در میارین میشورین منت دوست دختر نمی کشین کسیو حامله نمیکنید پرده نمیزنید و ایدز هم بیمار های دیگه هم نمیگیرین ولی به شدت به شدت اعتیاد اوره جوری که خیلیا تو محل کار هم ازش استفاده میکنن مثل هروئین تا الوده نشدی راحتی ولی اگر استفاده کردی ترکش واقعا سخته........... پس به هیچ وجه امتحانشون نکنید. هشیار و از روی عقل تصمیم بگیرید.......

من به کس اعتیاد دارم، اینجوری بخوای حساب کنی هیچیو نباید امتحان کرد (dash)

ـــــــــــ

• 1

• mino20  

• عضو از 1393/2/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 111

• 201

نمی دونم چرا خود ارضایی

فقط همین را بگم که من معتاد به این کار هستم هفته ای چند بار خود ارضایی می کنم بعضی شب ها به خودم ور می رم

ـــــــــــ

• 4

نقل از: mino20

نقل از: mino20 فقط همین را بگم که من معتاد به این کار هستم هفته ای چند بار خود ارضایی می کنم بعضی شب ها به خودم ور می رم

گاهی اوقات خودارضایی از سکس هم بیشتر حال میده مخصوصا خودارضایی خانمها خیلی جذابه زیاد دید زدم

ـــــــــــ

• 1

• mino20  

• عضو از 1393/2/28

• 201

خود ارضایی

چون جوری دیگه ارضا نمی شم/ ناچار خود ارضایی می کنم

ـــــــــــ

• 1

• mino20  

• عضو از 1393/2/28

• 201

خود ارضایی

اگه خود ارضای نکنم موقعی که نیاز دارم چطور ارضا بشم؟؟؟؟؟

ـــــــــــ

• 1

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2425

• 9593

نقل از: shahx-1

نقل از: shahx-1 ایول عزیزم البته بین من و شما فقط یک پزشک وجود داره و اون شمائید اما زمان سربازی که بچه ها با خود ارضائی خودشونو تخلیه میکردن همه اعتقاد داشتن که باعث ضعف جسمی میشه نه خستگی موقت که شب بخوابی صبح پاشی تموم بشه. کسانی که چنین عادتی دارن از دوتا پله نمیتونن بالا برن . به دین هیچ اعتقادی ندارم اما علم پزشکی هم اینکه خود ارضائی در مردان باعث ضعف عمومی میشه رو تایید کرده..... پی نوشت : امروزه دستگاه های ساکزن بازار کالاهای جنسی ایران رو تسخیر کرده دستگاه هایی استوانه ای شکل و توخالی که ورودیشون به شکل واژن دهان و حتی سوراخ باسن است به شکل اسپری خوشبو کننده طراحی شدن که اگر کسی کمد شما رو باز کرد و دید نفهمه برا چیه با برق کار میکنن و 8 نوع متفاوت ساک میزنن تنها کار لازم اینه که چند قطره از مایع مخصوص بریزید داخلش بلافاصله گرم و لیز میشه و........ بعدشم غلاف پلاستیکی رو در میارین میشورین منت دوست دختر نمی کشین کسیو حامله نمیکنید پرده نمیزنید و ایدز هم بیمار های دیگه هم نمیگیرین ولی به شدت به شدت اعتیاد اوره جوری که خیلیا تو محل کار هم ازش استفاده میکنن مثل هروئین تا الوده نشدی راحتی ولی اگر استفاده کردی ترکش واقعا سخته........... پس به هیچ وجه امتحانشون نکنید. هشیار و از روی عقل تصمیم بگیرید.......

کجا ها میفروشن رفیق؟

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• 17944

نقل از: Different man

نقل از: Different man

کجا ها میفروشن رفیق؟

پولاتو خرج نکن اونجا که شما داری میری اینجور خدمات مجانیه!!!! (biggrin) (biggrin) (devil) (devil) (biggrin) (biggrin)

پی نوشت: اخه پسر خوب این چه سوالیه به نظرت یه همچی چیزی رو کجا باید بفروشن؟؟ بانک صادرات؟؟ سبزی فروشی؟ اداره بیمه؟؟
پی نوشت دوم: تو تلگرام و ایسنتاگرام فروشگاه های لوازم جنسی دارن اما اکثرشون کلاه بردارن میگن پول بریز بفرستیم اما نمیفرستن تنها راه صحیح اینه که فروشگاهی رو پیدا کنی که پرداخت پول دم در منزل موقع تحویل کالا باشه..... پی نوشت سوم: تهران بسیار گرونه بین 400 تا 700 مبفروشن اما بانه و کلا لب مرز چون از ترکیه میاد بسیار ارزونه بین 150 تا 170 میشه خرید فقط دقت کن مدل های قدیمیشو بهت نندازن مدل 2019 و 2020 رو که تازگی ریخته تو بازار بخر . باتری خور نخر معمولی نخر حتما برقی باشه . ظاهرشم مشکی نخر حتما از اینایی باشه که شکل اسپری خوشبو کننده بدن است که مثلا اگر برادرت پدرت در کمدتو باز کرد و دیدش فکر کنه اسپری است و شک نکنه. بعد از هر بار مصرف حتما بشورش سوزاک نگیری الان هم خریدنش رو بی خیال شو سریع معتاد میشی تو خدمت همش دستت تو شلوارته مصیبت میشه برات. کارتتو بگیر بعد......

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2425

• 9593

آخه مرد حسابی

مگه من گی ام که میگی اونجا مجانیه؟!

10 جمله میگی، 6 تاش تیکه و کنایس! باشه دادا حرفاتو بخاطر میسپرم

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «