چرا خیانت می کنیم !

• ناصر39  

• عضو از
    1397/3/2

• پست‌ها: 107

• 503

در ابتدا از دوست عزیزم سیاوووش عذرخواهی می کنم ، چون ایده اصلی این تاپیک متعلق به ایشون هست ! اما دیدم که نظرات حقیر در حالی که مورد پسند دوستان واقع شده ، اما آهسته آهسته در حال خروج از مبحث اصلی هست ! به همین خاطر جسارت کردم و این تاپیک رو زدم
شکی نیست که تعداد زیادی از دوستانی که در سایت عضو هستنند متاهل می باشند - به جز تعداد اندکی که به قصد سرگرمی چند دقیقه ای هستنند و همچنین کسانی که از سایت به دنیال جذب مشتری هستنند ، بقیه دوستان ( البته از نظر من ) از بودن در سایت لذت می برند ! و این زمان رو به جای آنکه با خانواده بگذرونند ، در تنهایی و این سایت هستنند !
حالا سوال من این هست ! اول خیانت رو تعریف کنید - دوم آیا شما خائن هستید ؟

ـــــــــــ

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hooman.folkan  

• عضو از 1397/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 190

• 84

خیانت یعنی بازی لذت ...یعنی وقتی کسی نیاز عاطفی...

خیانت یعنی بازی لذت ...یعنی وقتی کسی نیاز عاطفی لذت جنسی از طرف مقابل نبره دنبال یکی دیگه میوفته .....نیاز های انسان از افکار های خواصی ساخته میشه یعنی دنبال خوشی لذت و احساسات گم گشته خودشون هستن جوانان امروز نیاز هاشون کامل نمیتونن برطرف کنن واسه همین با دروغ شروع میکنن یعنی بازی میکنن که نیاز های عاطفی افکاری شون یا لذت شون رو تنوع بدن و بدی ما انسان ها اینکه که باور نداریم واقعا برای چی زندگی‌میکنیم و باور نداریم چی میخوایم باشیم خیانت یعنی بازی

یعنی سرگم شدن بهتر باور کنیم کی‌هستیم و چی‌هستیم چی میخوایم

ـــــــــــ

• 1

• cinnamon girl  

• عضو از 1396/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 140

تعريف واژه ى خيانت خيلى ساده نيست. تو يه رابطه...

تعريف واژه ى خيانت خيلى ساده نيست. تو يه رابطه ارتباط يكى از طرفين با يه سخص سوم خيانته، تو يه رابطه ى ديگه حتى نگاه هم ميتونه خيانت محسوب بشه. به نظرم به طرفين بستگى داره.

فعلاً با كسى رابطه ندارم به همين خاطر نميتونم خائن محسوب بشم.

تمام عمرم از خيانت و آدمى كه خيانتكاره متنفر بودم، اما بعد از خوندن داستان نيلا و تاپيك سياوش يه جورايى دلم براى اون آدم خيانتكار هم سوخت...

ـــــــــــ

تا جنون فاصله اى نيست از اينجا كه منم...

• 3

• Siavvashhhhhhh  

• عضو از 1397/6/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 228

فدات ، اگر جایزه یا پولی بابت تاپیک بهت دادن باهم...

فدات ، اگر جایزه یا پولی بابت تاپیک بهت دادن باهم نصف میکنیم خخخ

۱ خیانت ، هر رفتاری که سبب جایگزین شدن شخصی به جای همسر یک آدم باشه خیانته سکس ، روابط احساسی ، سکس چت ، دوستی ، و ...

۲ گاهی خائن هستم چون گاهی احساسی رو که باید خرج همسرم کنم رو خرج دیگری میکنم ، هرچند همسرم در این قضایا تقصیرکاره

ـــــــــــ

• 1

• kambiz55  

• عضو از 1396/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 1044

• 1096

خیانت را میتوان شکستن، فسخ و یا ملغی کردن هر گونه...

خیانت را میتوان شکستن، فسخ و یا ملغی کردن هر گونه عهد، پیمان و یا قول و قرار گذاشته شده و یا بسته شده بین دو طرف که می‌تواند شخص حقیقی یا حقوقی باشد به صورتیکه این عمل بدون آگاهی و رضایت طرف دوم آن عهد و پیمان انجام بگیرد. اووووووف؛ عجب تعریف حقوقی و سنگینی شد!

ـــــــــــ

Keep cool; "Happy wife" makes the "Happy life"..... ; no doubt

• 0

• ناصر39  
  • عضو از 1397/3/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 107

• 503

نقل از: Siavvashhhhhhh

نقل از: Siavvashhhhhhh فدات ، اگر جایزه یا پولی بابت تاپیک بهت دادن باهم نصف میکنیم خخخ ۱ خیانت ، هر رفتاری که سبب جایگزین شدن شخصی به جای همسر یک آدم باشه خیانته سکس ، روابط احساسی ، سکس چت ، دوستی ، و ... ۲ گاهی خائن هستم چون گاهی احساسی رو که باید خرج همسرم کنم رو خرج دیگری میکنم ، هرچند همسرم در این قضایا تقصیرکاره

به خاطر منش شما ممنونم بله با شما موافقم متاسفانه کنش و واکنش نا بجای همسر می تواند کاتالیزوری هست برای خیانت باشد

ـــــــــــ

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

کدام نوع کیر را ترجیح میدهید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «