چرا دخترا اینقد جنده شدن ؟؟

یه سوال هست ک ذهنمو درگیر کرده
به نظرتون چرا بعضی دخترا با چندین پسر روابط جنسی دارن ؟
مگه نمیدونن با هر رابطه یه تیکه از روانشون جدا و نابود میشه؟
با این همه جندگی دیگه چی ازشون میمونه؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mohamadsex00  

• عضو از 1397/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 12

• 11

همه تنوع طلب شدن مخصوصن متاهل ها می‌چسبه بهشون سکس...

همه تنوع طلب شدن مخصوصن متاهل ها می‌چسبه بهشون سکس کنن

ـــــــــــ

• 1

• loverboy-ilam  

• عضو از 1398/1/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 80

• 95

چرا پسرا اینقد جنده شدن ؟؟

يه سوال هست ک ذهنمو درگیر کرده به نظرتون چرا بعضی پسرا با چندین دختر روابط جنسی دارن ؟ مگه نمیدونن با هر رابطه یه تیکه از روانشون جدا و نابود میشه؟ با این همه جندگی دیگه چی ازشون میمونه؟

ـــــــــــ

هنوز رؤياها را باور دارم...و پيچ و خم غريب سرنوشت را...

• 13

• mr.kir.bandari  

• عضو از 1397/1/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 77

نقل از: loverboy-ilam

نقل از: loverboy-ilam يه سوال هست ک ذهنمو درگیر کرده به نظرتون چرا بعضی پسرا با چندین دختر روابط جنسی دارن ؟ مگه نمیدونن با هر رابطه یه تیکه از روانشون جدا و نابود میشه؟ با این همه جندگی دیگه چی ازشون میمونه؟

عزیزم کیر پسرا کلیده و کوس دخترا قفل قفلی که با هرکلیدی باز بشه خرابه شک‌هم نکن ولی کلیدی که میتونه چندتا قفل رو باز کنه شاه کلیده

ـــــــــــ

• 6

• Matrix2015  

• عضو از 1397/3/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 70

خداییش دختر بودن خیلی سخته

هم دلت میخواد بدی...

خداییش دختر بودن خیلی سخته

هم دلت میخواد بدی هم روت نمیشه بدی

تقصیر ندارن ماهیانه یک هفته آب و روغن قاطی میکنن

خخخخخخخ

ـــــــــــ

جویای لزبین از شیراز و حومه جهت fmf

• 2

دختران بخونند

به این دلیله که دختران روحیه ضعیف و لطیفی دارن و شخصیت شون کامل نیست همیشه احساس نیاز به تکیه گاه دارن مردان هم از این فرصت برای لذت جویی سوء استفاده می کنن با کلماتی شبیه دوستت دارم فداتم و بدون تو هرگز از این چرتا، مرحله به جایی میرسه که دختر دیگه قادر به کنترل خودش نیست تن خودشو در اختیارش میزاره و بعدها عادت به فساد اخلاقی و بی بندوباری می کنه چنین دخترانی در نتیجه قادر به تشکیل زندگی و حفظ کیان خانواده نخواهند بود. و همیشه باید تنهایی و افسردگی بکشند

ـــــــــــ

مهربون فقط

• 4

• loverboy-ilam  

• عضو از 1398/1/29

• 95

عرض شود که...

نقل از: mr.kir.bandari
نقل از: loverboy-ilam يه سوال هست ک ذهنمو درگیر کرده به نظرتون چرا بعضی پسرا با چندین دختر روابط جنسی دارن ؟ مگه نمیدونن با هر رابطه یه تیکه از روانشون جدا و نابود میشه؟ با این همه جندگی دیگه چی ازشون میمونه؟

عزیزم کیر پسرا کلیده و کوس دخترا قفل قفلی که با هرکلیدی باز بشه خرابه شک‌هم نکن ولی کلیدی که میتونه چندتا قفل رو باز کنه شاه کلیده

کسي که با شاه کليد قفل مردمو باز ميکنه دزده.

ـــــــــــ

• 5

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 83

• 49

نقل از: پسر-خیلی-خوب

نقل از: پسر-خیلی-خوب به این دلیله که دختران روحیه ضعیف و لطیفی دارن و شخصیت شون کامل نیست همیشه احساس نیاز به تکیه گاه دارن مردان هم از این فرصت برای لذت جویی سوء استفاده می کنن با کلماتی شبیه دوستت دارم فداتم و بدون تو هرگز از این چرتا، مرحله به جایی میرسه که دختر دیگه قادر به کنترل خودش نیست تن خودشو در اختیارش میزاره و بعدها عادت به فساد اخلاقی و بی بندوباری می کنه چنین دخترانی در نتیجه قادر به تشکیل زندگی و حفظ کیان خانواده نخواهند بود. و همیشه باید تنهایی و افسردگی بکشند

آره واقعا ، اینقد کردنشون و مثل دستمال کاغذی پرتشون کردن سطل آشغال که دیگه حرمت نفسی براشون نمیمونه و جندگی براشون عادی میشه

ـــــــــــ

• 0

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• 49

نقل از: mohamadsex00

نقل از: mohamadsex00 همه تنوع طلب شدن مخصوصن متاهل ها می‌چسبه بهشون سکس کنن

واقعا سخته ک تا آخر عمر با یه دختر سکس کنی اما زمانی سخت ترین کار میشه که قبل از ازدواج با هزارتا دختر خوابیده باشی

ـــــــــــ

• 1

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• 49

قبول دارم حرفتو ، پسرا هم هرزه میشن اما واقعا چرا ؟ اینهمه روابط متعدد نیاز به لاشی بازی ، دروغ و خودخواهی داره...چرا پسرامون اینقدر بی رحم و دخترامون اینقد بی ارزش شدن؟

ـــــــــــ

• 0

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• 49

نقل از: Matrix2015

نقل از: Matrix2015 خداییش دختر بودن خیلی سخته هم دلت میخواد بدی هم روت نمیشه بدی تقصیر ندارن ماهیانه یک هفته آب و روغن قاطی میکنن خخخخخخخ

(biggrin) (biggrin) (biggrin)
خخخخ

ـــــــــــ

• 0

• loverboy-ilam  

• عضو از 1398/1/29

• 95

عرض شود که...

نقل از: Kamikoooontala

قبول دارم حرفتو ، پسرا هم هرزه میشن اما واقعا چرا ؟ اینهمه روابط متعدد نیاز به لاشی بازی ، دروغ و خودخواهی داره...چرا پسرامون اینقدر بی رحم و دخترامون اینقد بی ارزش شدن؟

دنيا خر تو خره، برادر. به شخصه اعتقاد راسخ دارم که فقط تعداد انگشت شماري آدم وجود داره که (مثل) انگل نيستن. اين موضوع ربطي به جنسيت هم نداره. فقط آدم بايد حسابي چشم و گوششو باز کنه تا يه وقت بازيچه اين حرومزاده ها نشه.

ـــــــــــ

• 2

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• 49

دنيا خر تو خره، برادر. به شخصه اعتقاد راسخ دارم که فقط تعداد انگشت شماري آدم وجود داره که (مثل) انگل نيستن. اين موضوع ربطي به جنسيت هم نداره. فقط آدم بايد حسابي چشم و گوششو باز کنه تا يه وقت بازيچه اين حرومزاده ها نشه.

ینی اینقد راحت مردم پا روی هم میذارن و از هم سو استفاده میکنن و تخمشونم نیست؟پسرا راحت یه دخترو جنده میکنن و دخترا و راحت پسرا رو تیغ میزنن؟!

ـــــــــــ

• 0

• loverboy-ilam  

• عضو از 1398/1/29

• 95

عرض شود که...

ینی اینقد راحت مردم پا روی هم میذارن و از هم سو استفاده میکنن و تخمشونم نیست؟پسرا راحت یه دخترو جنده میکنن و دخترا و راحت پسرا رو تیغ میزنن؟!

بله. متاسفانه واقعيت تلخه. يه نصيحت بهت ميکنم دوست عزيزم: "هيچ چيزي از هيچ کسي بعيد نيست" اين نصيحت منو که حاصل تجربه خودمه آويزه گوشت کن باشد که رستگار شوي! چنگي به دل نميزنه، اين روزا عشق و عاشقي...ار ته دل برات بگم...نمونده قلب صادقي...

ـــــــــــ

• 1

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• 49

بله. متاسفانه واقعيت تلخه. يه نصيحت بهت ميکنم دوست عزيزم: "هيچ چيزي از هيچ کسي بعيد نيست" اين نصيحت منو که حاصل تجربه خودمه آويزه گوشت کن باشد که رستگار شوي! چنگي به دل نميزنه، اين روزا عشق و عاشقي...ار ته دل برات بگم...نمونده قلب صادقي...

ممنون از نصیحتت من واقعا با دیدن دنیای سیاه دخترا و خودخواهی پسرا اذیت میشم، دنیای کثیف و بی در و پیکریه

ـــــــــــ

• 0

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 229

• 540

رزرو

چون پسرا لاشی و هرزه شدن.یادمون باشه در ازای هر جنده پسر خرابی هم وجود داره

ـــــــــــ

• 2

• Kamikoooontala  
  • عضو از 1397/3/6

• 49

نقل از: Twink_boy

آره ، از بس محیط بسته و تفکرات تخمی ای داریم ، کاش میشد تو یه محیط سالم روابط درست و انسانی ای برقرار میکردیم ، امیدی به نسلای آینده هست؟!

ـــــــــــ

• 0

وقتی پسری نباشه که دختر مردمو بکنه دیگه دختری هم...

وقتی پسری نباشه که دختر مردمو بکنه دیگه دختری هم نیست که بتونه جنده بشه ! پس برادرم از خودت شروع کن هرزگیو بذار کنار. تو دختر مردمو میکنی یکیم خواهر و دختر خودتو میکنه

ـــــــــــ

((((I kill terrorists for fun))))

• 1

boy=girl

نقل از: mr.kir.bandari

به به . چه دیدگاه محمدی پسند نابی. ایشالا چنتا شاه کلید برن رو خواهر دختر خودت که بفهمی فاحشه مغزی.

ـــــــــــ

• 0

کامی جان اولا تو خودت کونی هستی و کونتو بروی 1000...

کامی جان اولا تو خودت کونی هستی و کونتو بروی 1000 نفر باز کردی درحالی که دخترا کونی نیستن و تو پسری و کونی بودن برای پسر خیلی عیبه پس تو این مورد خفه شو. دوما قرار نیست زنای خانواده تو جنده بودن فکر کنی همه عالم جندن. کافر همه را به کیش خود پندارد

ـــــــــــ

• 3

• Twink_boy  

• عضو از 1397/11/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 229

• 540

آره ، از بس محیط بسته و تفکرات تخمی ای داریم ، کاش میشد تو یه محیط سالم روابط درست و انسانی ای برقرار میکردیم ، امیدی به نسلای آینده هست؟!

حتما امیدی هست.با گسترش روز افزون خانومی و اقایی های دهه هشتادی که صبح رل میزنن ظهر کات میکنن ظهر سیگاری میشن و شب با مهراب و ایمان نو لاو خودکشی میکنن.

ما مشکلمون بنیادینه کون طلای هزیز! ما هیچوقت نتونستیم به دختر به چشم انسان نگاه کنیم.هیچوقت تو کافه تریای دبیرستان با رفیقامون ننشستیم و در مورد دختر زیبای مدرسه و اینکه چقدر مهربون و دوست داشتنیه حرف بزنیم.هیچوقت نتونستیم باهاش به رقص جشن فارق التحصیلی بریم.هیچ وقت نتونستیم از روی علاقه ببوسیمش و بغلش کنیم.هیچوقت نتونستیم با دختره به مسافرت بریم با اجازه خونوادش که نخوایم استرس داشته باشیم.

به ما در مدرسه فقط گفتن دختر طعمس و پسر گرگه و خدا برای این کارا اتیشتون میزنه و الباقیش مشتی دعا ظهور امام زمان شد و قرائت قران سر صف و اخ و تف نمازهای زوری ظهر مدرسه.

دنبال چی هستی تو اخه

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «