چرا ضربه در سکس لذتبخش است

چرا از ضربه زدن به بدن پارتنر خود لذت می‌برید؟

شخصی می‌گوید: این کار ممکن است به ارگاسمی شدید منجر شود.

by Carina Hsieh & Julie Vadnal
Aug 15, 2019

ضربه زدن به بدن پارتنر نوعی رابطه‌ی بی‌دی‌اس‌ام است [BDSM نوعی تمایل در روابط جنسی است که در آن یکی از طرفین از دگرآزاری (سادیسم) و دیگری از آزارخواهی (مازوخیسم) لذت می‌برد] که طی آن یکی از پارتنر‌ها برای لذت جنسی با دست یا ابزار دیگری به بدن طرف مقابل ضربه می‌زند و شاید اگر ندانید چطور باید آن را شروع کنید، کمی ترسناک به‌نظر برسد. این ضربه‌ها نباید بیش‌از‌حد شدید باشد.
این کار زمانی لذت‌بخش است که با توافق هر دو پارتنر انجام شود؛ یعنی شدت آن توسط هر دو پارتنر تعیین شود. این شدت می‌تواند از ضربات خفیف و عاشقانه تا ضربات محکم‌تر به باسن (طوری که اثرش باقی بماند) متفاوت باشد.

'کندیس اسمیث' (Candice Smith)، مربی روابط جنسی و یکی از بنیانگذاران سایت فروش ابزار‌‌های جنسی KinkKit، می‌گوید: «باسن و داخل ران‌ها بیشترین میزان چربی‌های محافظ و ماهیچه‌ها را دارند و بهتر است از این قسمت‌ها شروع کنید. سایر قسمت‌های بدن پوست یا بافت پوششی نازک‌تری دارند و راحت‌تر آسیب می‌بینند.» شدت این ضربات باید با توافق هر دو پارتنر تعیین شود. اگر خواستید می‌توانید آن را امتحان کنید و نوعی لذت جنسی آمیخته با درد را کشف کنید.

از نظر فیزیکی، ضربه زدن به باسن، ران‌ها یا ناحیه‌ی تناسلی موجب تحریک گیرنده‌های عصبی پوست این ناحیه می‌شود که می‌تواند منجر به ترشح هورمون شادی‌آور "اندورفین" و انتقال‌دهنده‌ی عصبی "دوپامین" شود.

این ضربه‌ها در شما حس خوبی ایجاد می‌کند، لذت ناشی از لمس شدن این نواحی را تشدید می‌کند و در نهایت به ارگاسمی شدیدتر می‌انجامد.
دکتر 'ساندرا لامورگیز' (Sandra LaMorgese)، متخصص روابط زناشویی و نویسنده‌ی کتاب "زمانی برای تغییر" (Time for a Change) می‌گوید: «برای برخی افراد، تجربه کردن این حس مرموز و ازخودبی‌خود شدن بر اثر این ضربه‌ها می‌تواند تحریک‌کننده باشد.» اما هر کسی از این سیلی خوردن‌ها خوشش نمی‌آید.
دکتر لامورگیز توصیه می‌کند که پیش از امتحان کردن این کار، با شریک جنسی خود درباره رضایتش و شدت ضربات صحبت کنید و از قبل تعیین کنید که اگر ضربات بیش‌از‌حد شدید شد باید به شما چه بگوید.
برای تمرین بیشتر نیز می‌توانید با کف دست روی بالش ضربه بزنید. سپس به‌آرامی روی قسمت نرم باسن پارتنر خود ضربه بزنید یا جایتان را عوض کنید. حس شهوت‌انگیزی نیست؟ درضمن، می‌توانید برای افزایش شهوت از ابزار‌های جنسی ویژه‌ای نیز کمک بگیرید.

منبع:

cosmopolitan.com/sex-love/a25069397/impact-play

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 6

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

مرسی خوب بود

مرسی خوب بود

ـــــــــــ

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 260

• 393

مر۳۰ جالب بود

مر۳۰ جالب بود

ـــــــــــ

• 3

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2423

• 9562

اوف

اسپنک رو کون، خداس!

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 1

• 66nimakaraj  

• عضو از 1398/7/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 5

عالیه شهوت خانمها رو خیلی بیشتر میکنه حتما امتحان...

عالیه شهوت خانمها رو خیلی بیشتر میکنه حتما امتحان کنید

ـــــــــــ

• 0

• Milo3220  

• عضو از 1398/3/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 42

اره من با یه خانومه دوست بودم موقع سکس خودش میگفت...

اره من با یه خانومه دوست بودم موقع سکس خودش میگفت بزن به پشتم وقتی میزدم اه و ناله هاش بیشتر میشدو میگفت ارهههه دوس دارم

ـــــــــــ

کاش خاطرات قدیمی با اومدن خاطرات جدید از بین میرفتن مث پیامای گوشی

• 0

• boosmfm33  

• عضو از 1398/1/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 43

• 55

من هر وقت زنمو میگام ضربه میزنم به کونش بدش میاد...

من هر وقت زنمو میگام ضربه میزنم به کونش بدش میاد خیلی

ـــــــــــ

• 0

• Mandil.hot  

• عضو از 1398/6/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 226

با تشکر از اطلاعات جامع و بسیار مفید

با تشکر از اطلاعات جامع و بسیار مفید

ـــــــــــ

آرزوی سلامتی و شادکامی

احترام متقابل

• 0

منم عاشق اینم که موقع سکس طرفم محکم بزنه رو کونم...

منم عاشق اینم که موقع سکس طرفم محکم بزنه رو کونم خیلی حال میده

ـــــــــــ

فقط همسن از کرج بیاد

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «