چرا مردان کصلیسی نمیکنند

مردان دلشان می‌خواهد سکس دهانی انجام دهند، ولی این کار را نمی‌کنند. چرا اینگونه است؟

by DALLON ADAMS
March 18, 2016

وقتی حرف از سکس و به خصوص عشق‌بازی می‌شود، بعضی از مردان به شدت به راهنمایی دیگران نیاز دارند. به خاطر این که ٩٩/٩٪ مواقع در پورن، بازیگران مستقیم می‌روند سراغ دخول، به این معنا نیست که در واقعیت هم همینطور است. تحقیقات نشان می‌دهد که مردها بیشتر ترجیح می‌دهند زنان کیرشان را برایشان ساک بزنند و در مقابل خیلی علاقه‌ای به خوردن کص پارتنرشان نشان نمی‌دهند.

در تحقیقی که توسط بخش سلامت جنسی وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش کانادا انجام شد، مشخص شد زنان خیلی بیشتر از مردان سکس دهانی انجام می‌دهند ولی در مقابل مردان به نسبت خیلی کمتری برای زنان سکس دهانی انجام می‌دهند.

در این تحقیق با ٨٩٩ مرد و زن بین ١٨ تا ٢۴ ساله مصاحبه شد و آنها را طبق رابطه‌ای که با پارتنرنشان دارند (متعهدانه، بدون قید و بند) دسته‌بندی کردند.

از این افراد درمورد آخرین سکس‌شان و این که آیا سکس دهانی شامل آن بوده و چه کسی انجامش داده است پرسیده شد. سپس از آنها خواسته شد به سکس دهانی‌ای که داشته اند امتیاز دهند.

نتایج نشان میدهد که اولاً مردم بیشتر از چیزی که فکر می‌کنیم سکس دهانی انجام می‌دهند. حدود ٧٣٪ مردان و ٧٠٪ زنان آخرین سکس‌شان شامل سکس دهانی بوده است (چه دادن و چه گرفتن).

ولی مسئله‌ی دیگری که وجود دارد شکافی است که بین سکس دهانی مردان و زنان دیده می‌شود. اکثر مردان (حدود ۶٣٪) در آخرین سکسی که داشتند دریافت کننده‌ی سکس دهانی بودند در حالی که این عدد برای زنان ۴٣٪ است.

جدا از ماهیت تبعیضانه‌ی این آمار و ارقام، متاسفانه اوضاع در حال بدتر شدن برای زنان است. نه تنها احتمال این که مردان در هر بار سکس کیرشان ساک زده شود بیشتر است بلکه همین مردان معمولاً در مقابل کص زنان را نمی‌خورند.

محققان می‌گویند:
«احتمال این که مردان سکس دهانی دریافت کنند و در مقابل برای طرف مقابل‌شان سکس دهانی انجام ندهند بسیار بیشتر از زنان است.»

نکته‌ی قابل توجه دیگر در مورد این آمار این است که مشخص شد که مردان تقریباً دو برابر زنان از دادن سکس دهانی به پارتنرشان لذت می‌برند. بیش از نصف مردان (۵٢٪) لیسیدن کص پارتنرشان را به عنوان یک عمل "بسیار لذت‌بخش" عنوان کردند ولی تنها ٢٨٪ زنان خوردن کیر را به عنوان یک عمل "بسیار لذت‌بخش" در نظر گرفتند.

پس اکثر مردان از خوردن کص زنان لذت می‌برند و این تجربه را لذت‌بخش خطاب می‌کنند پس چرا احتمال این که این کار را انجام دهند نصف زنان است؟

بخش جالب دیگر این تحقیق این است که زنانی که مردان کص‌شان را خورده‌اند در مقابل تجربه‌ی ساک زدن کیر مردان برایشان بسیار لذت‌بخش‌تر بوده است. طبق آمار حدود ٣۶٪ زنانی که کیر مردان را ساک زدند و در مقابل سکس دهانی دریافت کردند، این تجربه را "لذت‌بخش" عنوان کردند در حالی که فقط ١٨٪ زنانی که کیر مردان را ساک زدند ولی در مقابل سکس دهانی دریافت نکردند این تجربه را لذت بخش خطاب کردند.

به نظر می‌آید مردها خیلی علاقه‌ای به جبران لطف زنان ندارند ولی در عوض مشتاق ساک زدن کیرشان هستند!

مردم می‌توانند هر چقدر می‌خواهند این آمار را به هنجارهای جامعه ربط دهند ولی به نظر می‌آید مردان فقط شیطنت می‌کنند و مثل همیشه تنبلی می‌کنند.

یک نقل قول معروف است که می‌گوید: «خانم‌ها، برای خودتان مردی را پیدا کنید که هر دو کار را می‌تواند انجام دهد...»

منبع:

therooster.com/blog/guys-want-give-oral-sex-arent-what-gives-ladies

ـــــــــــ

k@hrobaقاعده‌ای در کار نیست

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

کلامی از استاد

راست میگوید لیسیدن کس لذت بخش است لکن حوصله میخواهد

ـــــــــــ

• 6

عرض شود که

نقل از: استاد.عقل.کل۲ راست میگوید لیسیدن کس لذت بخش است لکن حوصله میخواهد

عجب ای دل عاشق
تو هم حوصله داری

ـــــــــــ

• 2

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2426

• 9562

بله...

کسلیسی لذت بخشه و واقعا تحریک کنندس ولی نمیدونم دلیل انجام ندادنش چیه!

شاید طعم و بوی کس باشه! نمیدونم...

پ.ن: جاش دوستان در فضای مجازی کسلیسی را جبران نموده اند (rolling) که همین گاها به ضرر ماست و باعث خود کس پنداری بعضی دخترانی میشود که قیافه هایشان دو قرون هم نمی ارزد! (biggrin) سعی کنید در مجازی کمتر بلیسید و در واقعیت این عمل پسندیده را اعمال کنید!

اسی خان دمت گرم با تاپیک خوبت (love)(rose)

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 7

کلامی از استاد

نقل از: اسکلت حشری
نقل از: استاد.عقل.کل۲ راست میگوید لیسیدن کس لذت بخش است لکن حوصله میخواهد

عجب ای دل عاشق
تو هم حوصله داری

به به سیاوش قمیشی. استاد بسی قمیشی دوست میدارد

ـــــــــــ

• 0

عرض شود که

نقل از: Different man

پ.ن: جاش دوستان در فضای مجازی کسلیسی را جبران نموده اند (rolling) که همین گاها به ضرر ماست و باعث خود کس پنداری بعضی دخترانی میشود که قیافه هایشان دو قرون هم نمی ارزد! (biggrin) سعی کنید در مجازی کمتر بلیسید و در واقعیت این عمل پسندیده را اعمال کنید!

بدینوسیله توصیه میشود کصلیسی را از فضای مجازی به فضای حقیقی خلوتهای حشرآمیز خودتان متمرکز کنید.

ـــــــــــ

• 2

آخه معمولاً کس زنا کثیفه یا یه بوی بدی میده

آخه معمولاً کس زنا کثیفه یا یه بوی بدی میده

ـــــــــــ

• 2

• deba69  

• عضو از 1395/6/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 440

• 568

نقل از: khashen_tehran_23

نقل از: khashen_tehran_23 آخه معمولاً کس زنا کثیفه یا یه بوی بدی میده

اخه اسکل کس ندیده ی بیچاره واقعا چی بگم بهت؟؟؟؟ یه بی مغز با عکس الت دروغ یعنی انقدر بیچاره و بی همه چیز هستی که حتی عکس التی که بعنوان نماینده ی شخصیتت روی اواتار کاربریت گذاشتی هم فیکه !!! :|

https://www.google.com/search?sa=G&hl=en-NL&q=twitter+wet+pretty+pussy&tbm=isch&tbs=simg:CAQSlQEJTEn6HsovYWkaiQELEKjU2AQaAggYDAsQsIynCBpiCmAIAxIo7gWpAe8Fkg_1MGdkPlA-cD40SyxmOOv8sjzqIOo062zOHOvok_1CzaMxowMBfbT69l_1V0kmAIi60vLWmF5b8nHUJ9iyzDBwQ1rsmXNtuHUfHbPA9lmJu_1U8aJTIAQMCxCOrv4IGgoKCAgBEgRQLvshDA&ved=0ahUKEwiQy5issNjiAhWaRhUIHeoEDzYQ2A4ILigB&biw=1366&bih=667

بعد با یه همچین روان ناسالم و شخصیت داغونی که مشخصه تا حالا کس از نزدیک ندیدی توی عمرت میای درمورد کس زنان اظهار نظر میکنی و زر میزنی؟:|(dash) اون مغز کوچیک شماست که بو میده شومبول به سر فیک :| میکروپنیس بدبخت که از مال بقیه مایه میذاری به جای مال خودت (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• HYPERMAN98  

• عضو از 1398/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 172

• 423

اسکلت عزیز، این وقتی رو که برای تحقیق درباره کوص...

اسکلت عزیز، این وقتی رو که برای تحقیق درباره کوص لیسی گذاشتی، اگه برای علوم فضایی گذاشته بودی الان ناسا دنبالت میگشت

ـــــــــــ

• 0

• Different man  

• عضو از 1397/8/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 2426

• 9562

نقل از: Different man

بدینوسیله توصیه میشود کصلیسی را از فضای مجازی به فضای حقیقی خلوتهای حشرآمیز خودتان متمرکز کنید.

باشد که پند گیرند!

ـــــــــــ
 Me, Myself and I

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 260

• 392

??

??

ـــــــــــ

• 0

• Baaran98  

• عضو از 1398/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 260

• 392

??

??

ـــــــــــ

• 0

من خانمم به خودش رسیده باشه وحمام رفته باشه کسشو...

من خانمم به خودش رسیده باشه وحمام رفته باشه کسشو میخورم فقط تمیزباشه تاحالابارها کوس زنم روخوردم توسکس حال میده برای دیرانزال شدنم خوبه

ـــــــــــ

• 0

• h.f.mma83  
  • عضو از 1398/3/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 26

چرا مردان کصلیسی نمیکنند

خب چون کس نیست که بلیسن تو کس بده ببین کدوم مرد خری نمیلیسه آقا من خودم میلیسم فقط کسش با تو (biggrin)

ـــــــــــ

دنبال جنده و دوجنسه هستم کس هم باشه چرا که نه میلیسم خواستی خصوصی پیام بده بیام

• 0

• هاتن  

• عضو از 1394/5/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 25

به نظر من ادم وقتی شهوتی میشه ناخوداگاه یکی از...

به نظر من ادم وقتی شهوتی میشه ناخوداگاه یکی از عناصر تحریک کننده که بسیار در لذت بردن مرد نقش داده و یه گرایش ناخوداگاه هست که مرد رو بسمت لیسیدن و خوردن هل میده ، من که همیشه هر وقت برنامه ای بوده با لذت کوس رو خوردم و خیلی دوست دارم ،البته یه بار یه خانمی بود که ظاهر کوسش خوب نبود و کمی هم بو میداد ، ولی تو اوج شهوت شما فقط میخوری به این چیزا فکر نمیکنی

ـــــــــــ

فتیش زیربغل و پا

• 1

• بوف_بور  

• عضو از 1396/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 221

• 1408

اگه واقع بین باشیم کس زنان به علت شرایط و شکلی که...

اگه واقع بین باشیم کس زنان به علت شرایط و شکلی که داره فوق العاده عرق میکنه و محل خوبی برای رشد باکتری هاست. واسه همینم هست که همیشه کلی زن تو مطلب پزشک زنان نشستن و به خاطر عفونت رحم مراجعه کردن! معمولا رعایت بهداشتِ این ناحیه از جانب یه زن خانه دار که هم آشپزی میکنه هم خونه رو مرتب میکنه و هم به بچه ها میرسه و کلی کار دیگه واقعا سخته و کلی عرق میکنه و وقت نداره هی بره دوش بگیره و بیاد. پس قاعدتا کلی باکتری ریز و درشت اونجا رشد میکنن(sick)که باعث بوی نامطبوع میشن و مرد نباید توقع داشته باشه 24 ساعت با یه کس تمیز و معطر رو به رو بشه.

پس از آنجا که فریضهء کس لیسی در احکام دینی هم ذکر شده و بلامانع هست پس به همسر جان میگیم برو یه دوش بگیر تا بیام برات بخورمش(biggrin) و وقتی همسرتون برای خرید دوش از منزل بیرون رفت سریع میپری گوشیتو برمیداری و زنگ میزنی به یکی از اون جنده هایی که تو گوشیت به نام اصغر مکانیکی یا اکبر قصاب ذخیره کردی و بهش میگی خونه مکانه و پاشو بیا. اونم با یه کس تر تمیز و خوشبو میاد پیشت و راحت میتونی براش بخوری و برات بخوره و بعدش چون زود انزال هستی, قبل از اینکه همسرت برسه خونه یه سکس یه دقیقه ای با جنده جان زدی و خدافظ شما!!!!

ـــــــــــ

ساده ترین تعریف دموکراسی و دیکتاتوری: در اولی حکومت از مردم و در دومی مردم از حکومت می ترسند...

• 3

• javad.gay  
  • عضو از 1393/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 51

• 29

کوس زن من بسیار سکسی و کاملا بی بو هست و من مدت...

کوس زن من بسیار سکسی و کاملا بی بو هست و من مدت زمان زیادی براش لیس میزنم در حالت های مختلف و اونم در عوض برام ساک میزنه

ـــــــــــ

همسرم تاج سرمه

• 1

• amir.20.teh  

• عضو از 1398/3/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 2

امیر ۲۰ سالمه از تهران

کی گفته نمیکنن من خودم تا دللت بخواد میخورم برات

ـــــــــــ

بخند ?

• 0

• 021mehrdads  

• عضو از 1397/10/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 114

• 94

سکس بدون کس لیسی مثل ساندویچ بدون نوشابه هست

سکس بدون کس لیسی مثل ساندویچ بدون نوشابه هست

ـــــــــــ

• 1

• cuckold85  
  • عضو از 1397/10/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 381

من میدونم چرا

جریان اینه که شما اشتباه میکنید خیلی هم کس لیسی میکنن ، مگه اینکه طرف بو عرق بده

ـــــــــــ

• 0

• rastin2769  

• عضو از 1396/12/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 110

• 130

کس هرچقد بشوریش ضدعفونی کنی بازم میکرب داره..چون...

کس هرچقد بشوریش ضدعفونی کنی بازم میکرب داره..چون رحم زن میکروبو جمع میکنه .اما کیر مرد ن..درهرصورت من اصلا خوشم نمیاد کسمو بخورن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «