چرا همه دنبال ساپورت مالی هستن؟

• raraazaz  

• عضو از
    1398/4/27

• پست‌ها: 13

• 4

وقتی پای روشن فکری و اپن مایندی وسط میاد همه دم از ابن حرفا میزنن ولی تا الان که ندیدم یه تاپیک ننویسه ::اول ساپورت مالی:: خب عزیزم اگه واس گدایی اومدی بگم که جای اشتباهی اومدی چون ما هم گدا هستیم‌(توهین نشه)
اگه واس پیدا کردن یا عملی کردن فانتزیت اومدی به چیزی که میخوای یا هستی اعتقاد داری هیچوقت بحث پول رو وسط نمیاری ?
نظز شما دوستان چیه؟ اشتباه میکنم؟

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• bezarbokonam  
  • عضو از 1395/11/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 143

• 12

با کمال احترام برای شما دوست عزیز

(rose) واقعا منطقیو عقلانی بود

ـــــــــــ

• 0

• clowndark26  

• عضو از 1395/2/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

• 17

ببین اشتبا نمیکنی ولی همه وسط این خراب شده ایم و...

ببین اشتبا نمیکنی ولی همه وسط این خراب شده ایم و اکثرا هم نیاز مالی داریم. حالا یکی نیاز مالی داره باسه دارو یکی باسه خریدن ps4. خرده نمیشه گرفت ولی

ـــــــــــ

• 0

• raraazaz  

• عضو از 1398/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 13

• 4

مچکرم

نقل از: bezarbokonam (rose) واقعا منطقیو عقلانی بود

(rose)

ـــــــــــ

• 0

• novin_dil  

• عضو از 1398/7/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 27

• 8

خوب انتخاب خودشه دوست داره این مدلی بخواد

خوب انتخاب خودشه دوست داره این مدلی بخواد

ـــــــــــ

• 0

• raraazaz  

• عضو از 1398/4/27

• 4

؟؟

نقل از: clowndark26 ببین اشتبا نمیکنی ولی همه وسط این خراب شده ایم و اکثرا هم نیاز مالی داریم. حالا یکی نیاز مالی داره باسه دارو یکی باسه خریدن ps4. خرده نمیشه گرفت ولی

ببنید من الان برده ام وقتی میخوام با یه میس باشم از همه اول میگه فلان قیمت قبول میکنم خب معلومه که فقط واس تجارت اومده و نه چیز دیگه یا مثلا زوج های کاکولد من کلا منظورم اینه که اگه کسی به خودش اعتقاد داشته باشه هیچوقت بحث پول رو جلو نمیکشه

ـــــــــــ

• 0

• raraazaz  

• عضو از 1398/4/27

• 4

کاملا درست فقط ...

نقل از: متولد...آبان از دیدگاه خودت اره درست میگی...ولی حالا خودتو بزار جای اون کسایی که داری قضاوتشون میکنی... الان تو با مثلا دوست دخترت سکس داری و یه اقای مجرد پیام میده بیار منم بکنمش...مطمعنا فحشش میدی و میگی طرف کم عقله... هر عملی عکس العملی داره.زوج دلش زوج میخواد و وقتی مجردا نمیفهمن و پیامشون میدن منطقیه به جای خانم نداشتشون پول بدن. چون واقعا کسی که نه پول داره نه پارتنری برای این فانتزی نه قیافه ای که دل نشین باشه نه هیکلی که دلچسب باشه و نه حتی فن بیانی که بتونه یه زوج رو متقاعد کنه به اشنایی پس چه چیز جز پول میتونه این نا متقارنی و نا متعادلی رو به تقارن و تعادل نزدیک کنه. الان هم هنوز سر حرفت هستی ؟ مطمعنا اگر زوجی بگن بدون پول سکس میخوان بچه های همیشه در صحنه شهوانی سوراخشون میکنن.

من کسی که مثلا کاکولد هست این حس رو قبول کرده بی هیچ چون چرایی. ولی وقت پای عملی کردنش میاد وسط .... یا اصلا میستریس ها و مسترها (البته بعضیاشون) که همه چیز برده دست اونه تو رابطع پس چرا درخواست پدل میکنه؟ ولی من با گفته شما هم تا مقداری موافقم

ـــــــــــ

• 0

• raraazaz  

• عضو از 1398/4/27

• 4

شما چی؟

نقل از: متولد...آبان ولی مطمعن باش همین کسایی که پول میخوان اگر روزی کیس و پارتنری پیدا کنن که دل نشین باشه براشون حتی حاضرن خرجش هم بکنن... و این رو واقعا از چندتاشون شنیدم که میگم خدمتت

شما خودتون پول میخواید؟ یا اگه کیس مد نظرتون باشه بدون هزینه قبول میکنید؟

ـــــــــــ

• 0

• Clay0098  

• عضو از 1398/5/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 165

• 984

دوست عزیز چرا دنبال ساپورت نباشن؟
وقتی همه چیز...

دوست عزیز چرا دنبال ساپورت نباشن؟ وقتی همه چیز این دنیا شده مادی گرایی شما انتظار نداشته باش کسی بیاد تو شهوانی اعتماد کنه...

دختری هم که دنبال ساپورت مالی نیست قطعا چیزی از طرفش میگیره.(وعده ازدواج، کار، یا....) یه چند درصد میمونه که حسابشون فرق داره. خلاصه شرایط جهان همینه.... پول پول پول و دیگر هیچ در ضمن دختری که دنبال پارتنر معمولی باشه اینجا نمیاد. یا تو انجمن ها و محل کارش دنبالش میگرده یا کف خیابون شما اسم خانمای معروف این سایت رو ببین یا داستان نویس هستند یا نوشتن به دنبال هیچ گی های عزیز ماجراشون فرق داره(چون جایی واسه پیدا کرون شریک ندارن)( هرچند اونا هم پولی شدن)

مخلصم

ـــــــــــ

امی آیلون: ما عقده ها، کینه ها و آرزوهای بر باد رفته هر شخص را میتوانیم از نظراتی که در فضای مجازی منتشر میکند، استخراج کنیم.

• 0

• raraazaz  

• عضو از 1398/4/27

• 4

اخر تاپیک

نقل از: Clay0098 دوست عزیز چرا دنبال ساپورت نباشن؟ وقتی همه چیز این دنیا شده مادی گرایی شما انتظار نداشته باش کسی بیاد تو شهوانی اعتماد کنه... دختری هم که دنبال ساپورت مالی نیست قطعا چیزی از طرفش میگیره.(وعده ازدواج، کار، یا....) یه چند درصد میمونه که حسابشون فرق داره. خلاصه شرایط جهان همینه.... پول پول پول و دیگر هیچ در ضمن دختری که دنبال پارتنر معمولی باشه اینجا نمیاد. یا تو انجمن ها و محل کارش دنبالش میگرده یا کف خیابون شما اسم خانمای معروف این سایت رو ببین یا داستان نویس هستند یا نوشتن به دنبال هیچ گی های عزیز ماجراشون فرق داره(چون جایی واسه پیدا کرون شریک ندارن)( هرچند اونا هم پولی شدن) مخلصم

اخر تاپیک نوشتم‌که کسی که به چیزی که هست اعتقاد داشته باشه هیچ قید و شرطی (البته بحث اعتماد کردن فرق میکنه) برا پارتنر یابی نمیزاره ! یا قید و شرط های در حد عملی شدن میزاره . نه ساپورت مالی که تهش به خرج های میلیونی میرسه

ـــــــــــ

• 0

سلام به همه...
منم همیشه دنبال یکی بودم که واقعا...

سلام به همه... منم همیشه دنبال یکی بودم که واقعا از صمیم قلب بهش خدمت کنم و اگر دوست داشت از لحاظ جنسی هم ارضاش کنم و هر کاری داشت انجام بدم ولی قسمت نشده...خیلی دوست دارم منو قبول کنه تمام کارهاشو انجام بدم از خرید خونه اش تا نظافت و .... اگه از خانمهای محترم کسی هست میتونم خودم واقعا ثابت کنم...

ـــــــــــ

کیرم اروپایی هست عاشق لیسیدنم

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 225

• 249

من روشنت میکنم
من بی هستم و به اندازه کافی تجربه...

من روشنت میکنم من بی هستم و به اندازه کافی تجربه دارم ما برای نفر سوم دنبال جنتلمن هستیم. البته توی پرانتز بگم از مجازی نمیگیریم چون مجازی یه فضای به شدت مسمومی هست. نیاید جرم بدید خب دنبال جنتلمن هستیم که همه چی تمام باشه و از بودن باهاش لذت ببریم پول هم نمیگیریم چون شرایط مالیمون خوبه حالا ممکنه زوجی شرایط مالیشون خوب نباشه و مجبور باشن پول بگیرن از اون جنتلمن این مشکلی نداره به هر حال همه چی با تفاهم انجام میشه حالا هرچی اون فرد از جنتلمنیش کم بشه قطعا احتمال درخواست پول یا بالا رفتن مبلغ بیشتر میشه یه نکته روانی هم داره برخی با اینکه نیاز ندارن پول میگیرن چون احساس میکنن اگر طرف راحت بیاد حال کنه بره نکنه یارو با خودش بگه سرشون کلاه گذاشتم رفتم زنش رو مفتی کردم اومدم

ـــــــــــ

• 1

• Davidzx7  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

(clap)خدای دمت گرم حرف راست زدی یه سری از این جنده...

(clap)خدای دمت گرم حرف راست زدی یه سری از این جنده پولیها از اب کیر بقیه بچه برا خودشون درست میکنن

ـــــــــــ

• 1

• Davidzx7  

• عضو از 1398/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 1

سکس لذت خد دادی هست هیچ کس نمیتونه اونو با پول...

سکس لذت خد دادی هست هیچ کس نمیتونه اونو با پول خرید و فروش کنه این کار کثیفی هست یه سری واقعا مادر سو استفاده رو میگان

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «