چرا همه زوجهای خواهان mfm پول میخان

عزیزان اگه پول بدیم با صد تمن میریم میکنیم.. هدف لذته.. یکی اومده میگه یک میلیون میخوام خخخخخ واسه یک بار ارضا شدن الکسیس یک میلیون نمیگیره.. اگه هدف پوله بنویس پولی اگه هدف لذته درخواست پول نکنید خواهشا زشته.. من که از پولی متنفرم چون حس میکنم جنده رو میکنم..

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Davood383838  
  • عضو از 1397/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 198

• 171

دادش اینا همون جنده های صد تومنی هستن با این کار...

دادش اینا همون جنده های صد تومنی هستن با این کار میخوان ملت رو تیغ بزنن

ـــــــــــ

• 0

• Davood383838  
  • عضو از 1397/3/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 198

• 171

دادش اینا همون جنده های صد تومنی هستن با این کار...

دادش اینا همون جنده های صد تومنی هستن با این کار میخوان ملت رو تیغ بزنن

ـــــــــــ

• 0

• elephunk  

• عضو از 1393/10/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 725

• 661

حس ميکنی جنده ميکنی؟ پولی جنده است ديگه. چه...

حس ميکنی جنده ميکنی؟ پولی جنده است ديگه. چه انتظاری داری؟ متوجه نشدم.

ـــــــــــ

بيماريهای جسمی با ويروس و باکتری منتقل ميشن، بيماريهای روحی با حرفا و رفتارمون.

• 0

همشون نه برادر ، من از اولین روزای شروع سایت اینجا...

همشون نه برادر ، من از اولین روزای شروع سایت اینجا بودم تو این مدت با ۴تازوج از این سایت آشنا شدم و قرار حضوری داشتم ، هیچکدوم نه هرگز تاپیکی تو این سایت داشتن نه حتی آیدیشون جوری بود که بفهمی زوج هستن ، اکثر اونائیکه واقعی هستن و اهل عشق و حال به خاطر فرار از هجوم به دایرکت مخفیانه فعالیت میکنن ، پس اینایی که تاپیک های این مدلی میذارن تکلیفشون مشخص هست ، البته وضعیت اقتصادی هم روز به روز بدتر و بدتر میشه و مطمئن باش افراد بیشتری به اینکار مبادرت خواهند ورزید

ـــــــــــ

سلام ، ۳۷ سالمه و مجردم ، دنبال رابطه دائمی و پایدار با زوجی از تبریز هستم ، آیدی تلگرام tabriz1982

• 1

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 240

• 322

چرا پول نخوان؟! ... حتی اگه مثلا فانتزیشون باشه و...

چرا پول نخوان؟! ... حتی اگه مثلا فانتزیشون باشه و لذت هم ببرن از یک جایی به بعد می خوان از این راه پول دربیارن ...

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 0

• KamiKrKlft  

• عضو از 1397/11/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 240

• 322

نقل از: آقای-ماساژور61

نقل از: آقای-ماساژور61 همشون نه برادر ، من از اولین روزای شروع سایت اینجا بودم تو این مدت با ۴تازوج از این سایت آشنا شدم و قرار حضوری داشتم ، هیچکدوم نه هرگز تاپیکی تو این سایت داشتن نه حتی آیدیشون جوری بود که بفهمی زوج هستن ، اکثر اونائیکه واقعی هستن و اهل عشق و حال به خاطر فرار از هجوم به دایرکت مخفیانه فعالیت میکنن ، پس اینایی که تاپیک های این مدلی میذارن تکلیفشون مشخص هست ، البته وضعیت اقتصادی هم روز به روز بدتر و بدتر میشه و مطمئن باش افراد بیشتری به اینکار مبادرت خواهند ورزید

خالی بندی که مالبات نداره .. با 4 تا زوج مفتی سکس کردی .. مخفیانه اومدن سراغ تو چون خیلی خفنی

ـــــــــــ

یه کلیک کن تا ما فنا شيــــــــــــم!‌

KKK (Not the Ku Klux Klan!)

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

مهمترین علت وضعیت بد اقتصادی از نظر شما

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «