چرا یک زن سکس خشن رو قبول میکنه انجام بده؟

• zendegi-naz  

• عضو از
    1398/11/14

• پست‌ها: 59

• 51

سلام
سکس خشن یعنی چی؟ چرا باید تو سکس دعوا کنن باهم؟ مرد موهای زنو میکشه و میزنتش خوب زن چرا میزاره؟ چرا نمیره ازش شکایت بکنه؟

ـــــــــــ

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 622

• 589

چرا اخه ؟

جواب سوالت میشه چون دیشب خانومه غذای بدمزه درست کرده الان دعواشون شده ولی از مسئولین تقاضا دارم هرچه سریعتر مدارس رو بازگشایی کنن همینطوری ادامه بدی فکر کنم من برم یه لیوان اسید خنک سر بکشم

عنوان تاپیک بعدیتو من پیشبینی میکنم :

سکس چیست و چرا انجام میدهند ؟

جواب 20 نمره با یک کارت صدافرین

ـــــــــــ

• 9

• Dreamer1994  

• عضو از 1399/2/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 111

عزیزم این یه فانتزیه که دو طرف دارن ..

عزیزم این یه فانتزیه که دو طرف دارن ..

ـــــــــــ

• 2

• آقا_حسین  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 432

• 658

خب

ای جان اره حالا مثلا تو نمیدونی و خبر نداری چ ب چیه (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling)

ـــــــــــ

• 3

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 51

نقل از: tmanesh

نقل از: tmanesh جواب سوالتا میشه چون دیشب خانومه غذای بدمزه درست کرده الان دعواشون شده ولی از مسئولین تقاضا دارم هرچه سریعتر مدارس رو بازگشایی کنن همینطوری ادامه بدی فکر کنم من برم یه لیوان اسید خنک سر بکشم عنوان تاپیک بعدیتو من پیشبینی میکنم : سکس چیست و چرا انجام میدهند ؟ جواب 20 نمره با یک کارت صدافرین

چه ربطی به غذا داره؟ چی میگی تو؟

ـــــــــــ

• 0

دعوا نمیکنن که .. دارن همدیگرو میکنن .. بعدشم این یه حالتیه بعضی ها دوس دارن لذتشونو از سکس بیشتر میکنه .. منم سکس خشن دوس دارم ولی نه اونجوری که طرف اذیت بشه (cool) (biggrin)

ـــــــــــ

• 6

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• 589

نقل از: zendegi-naz
نقل از: tmanesh جواب سوالتا میشه چون دیشب خانومه غذای بدمزه درست کرده الان دعواشون شده ولی از مسئولین تقاضا دارم هرچه سریعتر مدارس رو بازگشایی کنن همینطوری ادامه بدی فکر کنم من برم یه لیوان اسید خنک سر بکشم عنوان تاپیک بعدیتو من پیشبینی میکنم : سکس چیست و چرا انجام میدهند ؟ جواب 20 نمره با یک کارت صدافرین

چه ربطی به غذا داره؟ چی میگی تو؟

به جون مادرم تو یا مارو گرفتی یا واقعا خیلی .... (dash)

ـــــــــــ

• 2

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

نقل از: Dreamer1994

نقل از: Dreamer1994 عزیزم این یه فانتزیه که دو طرف دارن ..

تو گوگل جستجو کردم فانتزی نیست و در حقیقت اتفاق میفته

ـــــــــــ

• 0

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

نقل از: آقا_حسین

نقل از: آقا_حسین ای جان اره حالا مثلا تو نمیدونی و خبر نداری چ ب چیه (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling)

ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه شما هم اگر بلد نیستی مسخره نکن

ـــــــــــ

• 0

• آقا_حسین  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 432

• 658

خب

نقل از: آقا_حسین ای جان اره حالا مثلا تو نمیدونی و خبر نداری چ ب چیه (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling) (rolling)

سکس خشن یعنی زن یا مرد هر دو دوست دارن مورد ضرب و شتم قرار بگیرن بدون هیچ احساسی چون این روش براشون ارضا کننده تره ب شخصیت و روحیه طرف برمیگرده اتفاقا طرفدارای خیلی هم داره باید دید هر کس ارضا شدن یا لذت جنسی زیادشو توی چی میبینه

ـــــــــــ

• 1

• ferydaghoon02  

• عضو از 1391/6/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 159

• 74

هرچند سوال کسشر و سرکاریه ولی باز از سر بزرگواری...

هرچند سوال کسشر و سرکاریه ولی باز از سر بزرگواری جواب میدم. سکس خشن هم مثل سکس یه توافق لذت بخش برای دو طرفه. کشیدن مو و این چیزا شیوه اجراست شاید یکی سکس خشنی داشته باشه که اصلا مو کشیدنی نداشته باشه. بستگی به دو طرف داره و مهارت هاشون توی انجام این نوع سکس. اما اینکه چرا نمیره شکایت کنه. همون اول هم گفتم مثل سکس توافقه سکس هم اگر بدون توافق باشه میشه تجاوز و میتونه بره شکایت کنه. تو همه چی همینه ها. مثلا شما توی عالم رفاقت، یکی از دوستات باهات شوخی دستی کنه میخندی و رد میشی ولی یه غریبه این کارو کنه دعوا میشه. کلا اساس زندگی آدما توافقه. اینم مثل بقیه چیزا فقط اینکه این توفق لذت بیشتری نسبت به خیلی ز توافق ها داره.

ـــــــــــ

روزگار غریبی ست نازنین.

• 1

• Dreamer1994  

• عضو از 1399/2/17

• 111

نه فانتزیه .. کجا سرچ کردی ؟ توی سرچ فارسی که خود سکسم بیماری میدونن منبع ها علمی نیستن زیاد ... ولی بعضی از زن ها حتی میرن دنبال لات های پایین شهری چاقو کش چون علاقه به مرد خشن دارن .. میتونی یه آماری بگیری بفهمی

ـــــــــــ

• 2

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

نقل از: FATIAX

نقل از: FATIAX غیر قابل قبوله ، اغلب پورن میبینن ... من خودم تجربه کردم ، به سکس نکشید ، کیرشو در آورد ، داشتم بهش نگاه میکردم ، اونم هی یه نگاه به کیرش میکرد و یه نگاه به من ، انتظار داشتم یه چیزی بگه ،یا چه میدونم یه کاری ، اول آروم دستش گذاشت رو شونم بعد پشت گردنم بعد به زور فشار میداد با دستش تا سرم ببرم پایین زدم زیر دستش، از اونجا زدم بیرون بعد هر چه قدر پیام داد جوابشو ندادم ...

آره منم برای همین تعجب میکنم چرا زن ها دوست دارن ولی از چند نفر که پرسیدم گفتند این چیزا فقط تو فیلما هست

ـــــــــــ

• 0

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

نقل از: آلت-قتاله

نقل از: آلت-قتاله دعوا نمیکنن که .. دارن همدیگرو میکنن .. بعدشم این یه حالتیه بعضی ها دوس دارن لذتشونو از سکس بیتر میکنه .. منم سکس خشن دوس دارم ولی نه اونجوری که طرف اذیت بشه (cool) (biggrin)

سکس که با خشن بودن همخوانی نداره

ـــــــــــ

• 0

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

نقل از: ferydaghoon02

نقل از: ferydaghoon02 هرچند سوال کسشر و سرکاریه ولی باز از سر بزرگواری جواب میدم. سکس خشن هم مثل سکس یه توافق لذت بخش برای دو طرفه. کشیدن مو و این چیزا شیوه اجراست شاید یکی سکس خشنی داشته باشه که اصلا مو کشیدنی نداشته باشه. بستگی به دو طرف داره و مهارت هاشون توی انجام این نوع سکس. اما اینکه چرا نمیره شکایت کنه. همون اول هم گفتم مثل سکس توافقه سکس هم اگر بدون توافق باشه میشه تجاوز و میتونه بره شکایت کنه. تو همه چی همینه ها. مثلا شما توی عالم رفاقت، یکی از دوستات باهات شوخی دستی کنه میخندی و رد میشی ولی یه غریبه این کارو کنه دعوا میشه. کلا اساس زندگی آدما توافقه. اینم مثل بقیه چیزا فقط اینکه این توفق لذت بیشتری نسبت به خیلی ز توافق ها داره.

نه ببین میدونم چرا نمیره و توافقیه سوالم این بود وقتی مثلا موهاتو بکشه چه لذتی میبری؟ سکس که اینجوری نمیشه

ـــــــــــ

• 0

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

سکس خشن یعنی زن یا مرد هر دو دوست دارن مورد ضرب و شتم قرار بگیرن بدون هیچ احساسی چون این روش براشون ارضا کننده تره ب شخصیت و روحیه طرف برمیگرده اتفاقا طرفدارای خیلی هم داره باید دید هر کس ارضا شدن یا لذت جنسی زیادشو توی چی میبینه

مگه میشه یه نفر تورو بزنه بعد لذت ببری؟ دیوونه ها هم اینجوری نیستن

ـــــــــــ

• 0

• zendegi-naz  

• عضو از 1398/11/14

• 51

نه فانتزیه .. کجا سرچ کردی ؟ توی سرچ فارسی که خود سکسم بیماری میدونن منبع ها علمی نیستن زیاد ... ولی بعضی از زن ها حتی میرن دنبال لات های پایین شهری چاقو کش چون علاقه به مرد خشن دارن .. میتونی یه آماری بگیری بفهمی

توی سایت گوگل جستجو کردم اره بعضی سایت ها هم نوشته بودن اختلالات جنسیه و باید درمان بشه برای همین سوال کردم چرا این کارو میکنن

ـــــــــــ

• 0

• Dreamer1994  

• عضو از 1399/2/17

• 111

توی سایت گوگل جستجو کردم اره بعضی سایت ها هم نوشته بودن اختلالات جنسیه و باید درمان بشه برای همین سوال کردم چرا این کارو میکنن

نه توی منابع انگلیسی راجع بهش بخونی بهتره .. البته یسری فمنیست هستن کلا عادت دارن پشت زن ها گارد بگیرن متعصبانه ... ولی هر کس دنبال چیزی میره که دوستش داره زنی هم که سکس خشن دوست داره میره دنبال مرد خشن

ـــــــــــ

• 1

• دل سرخ  

• عضو از 1398/12/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 149

• 59

ول کن سکس خشن رو

شماره طرف رو فهمیدی کیه همراه اول.

ـــــــــــ

skyBoy31@

• 0

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• 589

بچه ها لطفا یکی اسید خیلی قوی بهم برسونه

ـــــــــــ

• 1

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• 589

بچه ها لطفا یکی اسید خیلی قوی بهم برسونه

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «