چطور از زید سابقتان انتقام بگیرید!

1401/03/22

چطور سر زید سابقتان تلافی کنید: 23 راه جالب و با کلاس برای گرفتن انتقام!

مقاله ای از BETHANY LOCKE

جدایی‌ها گاه به شیوه‌های ناپسندی اتفاق می‌افتند، چه بخواهیم و چه نخواهیم.
پس اگر برایتان سؤال است که چطور میتوانید ناگواری این جدایی‌ها را بر طرف مقابل تلافی کنید، از این روش‌های تأیید شده برای گرفتن انتقام استفاده نمایید!


وقتی کسی به ما آسیب میزند، این کاملاً طبیعیست که بدنبال انتقام باشیم. اینکه بدانید چطور تلافی باز کنید، بدین معناست که طعم دستپخت خودشان را به آنان بچشانید.
اگر آشفتگی به دلمان انداختند، چرا خودشان هم به اندازه‌ی ما عذاب نکشند؟
جدایی ها همیشه سخت خواهند بود، اما وقتی شریک سابقتان زندگی را بر شما جهنم میکند و صدمات حیاتی زیادی به شما و زندگیتان وارد میکند، فکر نمیکنید سزاوار چشیدن همان رنجی باشد که به شما تحمیل کرده؟
وقتی وارد یک رابطه میشویم خود را در برابر آن شخص، آسیب‌پذیر میکنیم. باور میکنیم که آنان قابل اعتمادند و در نتیجه روی خود را چه از نظر جسمی و چه احساسی به آنان وا میکنیم. هرچند، اوضاع همیشه آنطور که انتظار داریم پیش نمی‌رود. حتی اگر برای آن رابطه خون و عرق بریزیم، همیشه آنطور که شایسته‌ایم با ما رفتار نمیشود.
اگر دروغ بگویند، خیانت کنند، آسیب بزنند، فریب دهند یا به هر شکلی آسیب برسانند، ما بسیار شدیدتر آن را احساس خواهیم کرد. زیرا هرچه عشق شدیدتر باشد، دردش نیز از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.

اصلاً چرا باید بخواهید بر او تلافی کنید؟
مسئله این است که اگر زید سابقتان به شما خیانت کرده، دروغ گفته، یا به هر شکلی به شما وفادار نبوده، پس به احتمال زیاد دلتان خواهد خواست که راه‌های تلافی کردن را فرا بگیرید. به‌خصوص، در مواردی که آنان دلیل اصلی تمام صدمات غیرقابل تحملی بودند که در زندگی متحمل شدید، برای شما بعنوان یک شخصیت مستقل احترام قائل نبودند و آنگونه که سزاوارش بودید با شما رفتار نکردند، لایق آنند که طعم زهر خودشان را بچشند.
اگر رابطه آنقدر بد شد و به نقطه‌ای از خودگزندی رسید که نسبت به سلامت روحی شما مسموم‌کننده بود، آنگاه بسیار آسان میشود که حس کنید قلبتان از احساسات خشم و نفرت مملو شده.
اما شاید، و فقط شاید، تنها راه برای بهتر شدنتان همین باشد که بخاطر آنچه در قبالتان انجام دادند تاوان پس دهند. البته، همچنان این مطلوب‌تر است که ببخشید و کینه به دل نگیرید. اما اگر واقعاً آنقدر بد بودند که دلتان بخواهد انتقام بگیرید، چرا که نه؟

چطور تلافیتان را سر زید سابقتان درآورید – 23 نقشه برای انتقام!


شاید این فرد به شما خیانت کرده یا پولتان را در راه قمار از دست داده. شاید به شما توجه کافی نشان نداده یا انقدر به شما کج‌دهنی کرده و تحقیرتان نموده که اعتمادبه‌نفس خود را از دست داده‌اید. پس کار درست را انجام دادید و از آنان جدا شدید. اما اکنون، احساس میکنید همین کافی نیست!
آنچه آن شخص بر سرتان آورد نباید چیزی باشد که بتواند بهمین راحتی از تقاصش قسر در برود، مگر نه؟ نخیر، آن پست‌فطرت باید تاوان بدهد!
اگر نمیتوانید به همین راحتی مسائل را پشت سر بگذارید و تا تلافی نکنید آرام نمیگیرید، گزینه‌های زیر بهترین ایده‌ها برای شروع هستند!

1. شخصی جذاب‌تر، باهوش‌تر و بهتر پیدا کنید
واقعاً میخواهید بدانید چطور از زید سابق خود انتقام بگیرید؟ فردی جذاب‌تر، باهوش‌تر و بهتر پیدا کنید. اگر کسی خوشگل‌تر/خوشتیپ‌تر و بهتر از آنان پیدا کردید، پزش را به همه بدهید؛ از جمله معشوقه‌ی سابقتان! بدین طریق آنان سخت از رفتاری که با شما داشتند پشیمان خواهند شد.
این یک حرکت کلاسیک بمانند گفتار معروفِ «مرسی، بعدی» است و به آنان نشان میدهد چه چیزی را از دست دادند.

2. به جایی که میدانید هستند بروید و جذاب حاضر شوید!
اگر میدانید قرار است در یک مکان باشید، تلاش مضاعف خود را به‌کار گیرید تا فوق جذاب به نظر برسید! لباس جدید بخرید، موهای خود را آرایش کنید و هرآنچه باعث شود فکر کنند «عجب غلطی کردم» انجام دهید.
به خوبی لباس بپوشید و با تمام قوای جسمی خود دلربا ظاهر شوید تا به آنان بنمایانید که این همان چیزیست که فرصت داشتنش را از دست دادند؛ همه‌اش همین است که از همیشه چشم‌گیرتر به‌نظر آیید!

3. وزن خود را کم کنید
اگر کمی در طول رابطه… چطور بگویم… خودتان را “راحت” کردید، اکنون زمان خوبیست که به صورت جدی به باشگاه بروید و آن چند کیلو وزن اضافه را از تن بیاندازید. وقتی اندورفین‌ها و دیگر هورمون‌های شادی‌بخش در بدنتان به جریان در می‌آیند بسیار حس بهتری خواهید داشت. نیاز به اشاره نیست که اگر در روند مراجعه به باشگاه استمرار به خرج دهید، کاملاً رو فرم خواهید آمد!
اگر بر حسب اتفاق با او برخورد کردید، ممکن است انقدر که مدهوش‌کننده شدید حتی در نگاه اول شما را نشناسند! این دلیلی مضاعف است بر آنکه هرچه زودتر به باشگاه بروید.

4. به دوستانشان نزدیک شوید
اگر واقعاً به شما نارو زدند، هیچ انتقامی شیرین‌تر از آن نیست که با نزدیک‌ترین و عزیزترین دوستانشان گرم بگیرید. اینکار آنان را از حسادت دیوانه میکند زیرا آنگاه شخصی برای تکیه پیدا نمیکنند و چاره‌ای جز تماشا و تحمل نخواهند داشت!
به قول معروف میگویند: “اگه میخوای سر زیدت تلافی کنی، با یکی از بهترین دوستاش رو هم بریز”. به این میگویند انتقام واقعی!

5. در حضور آنان با دیگران لاس بزنید
با لاس زدن حسابی با افراد دیگر، به آنان نشان دهید که اهمیت زیادی به آنان نمیدهید. اگر در مکان یا موقعیتی حضور دارید که او اطرافتان است، اکنون زمان درخشش است! با دیگر افراد به دلبری بپردازید و آنان را با افسون و لبخند دلربای خود سحر کنید!
اینکار فوراً معشوقه‌ی سابقتان را از کوره به در میبرد، چون بسیار از ایشان موفق‌تر حاضر خواهید شد!
بهرحال خودشان خواستند دیگر، مگر نه؟

6. با آنان مهربان باشید
او با شما مثل کثافت رفتار کرد پس چرا باید بخواهید که با آنان مهربان باشید؟ گاهی، تنها همین کافیست که فردی بالغ‌تر باشید.
مهربان بودن با آنان راه خوبیست برای آنکه نشان دهید فرقی به حالتان نمیکنند.
این کار باعث سردرگمی آنان نیز خواهد شد! ما مطمئنیم که آنان نیز شما را در طول رابطه به کرات سردرگم نمودند پس اینکه کمی همان حس را تجربه کنند تنها عدل است و بس!

7. هرچه تاکنون برایتان گرفتند پس بدهید یا دور بریزید
یک پاکسازی خوب از تمام وسایلشان میتواند بسیار آسایش‌بخش باشد. و همچنین مطمئن شوید که آنان نیز بفهمند که هیچ‌کدام از این اقلام را دیگر نمیخواهید چون برایتان بی معنی است. اما نگذارید خودشان هم از آنان استفاده کنند! این اسباب‌ها را لِه و لورده کنید و دم درشان بیندازید تا خودشان جمعش کنند!
اینکار حسابی آنان را درمانده میکند، خصوصاً اگر از ارزش عاطفی برخوردار باشد. بکوبیدش، پاره‌اش کنید و آن را بشکنید. هر کاری که دلتان میخواهد با اثاثیه‌ی آنان انجام دهید.
این کار حقشان است!

8. تمام تصاویرشان را از شبکه‌های مجازی حذف کنید
با پاک کردن هر گونه ردی از آنان در حساب‌های شبکه‌های مجازی خود، به آنان بفهمانید که در این‌باره جدی هستید و میخواهید از نو شروع کنید. قبل اینکه آنان اینکار را قبل از شما انجام دهند، مطمئن شوید که خودتان تمام تصاویرتان را حذف و کاملاً پاک کنید؛ گویا هرگز وجود نداشته اند.
وقتی این را میبینند، همزمان سردرگم و خشمگین خواهند بود، بخصوص وقتی فکر کنند این رفتاری معمول از سوی شما نیست.

9. در شبکه‌های مجازی از دنبال‌کردن آنان دست بدارید
به مانند مورد بالا، اینکه به آنان نشان دهید برایتان مهم نیست که چه میکنند و مشغول چه هستند، راهی ایده‌آل برای باز کردن تلافی است. از دنبال کردنشان دست بکشید (آنفالو کنید)، از دوست بودن با آنان در این شبکه‌ها دست بدارید و یا حتی اگر میخواهید دسترسی آنان به خودتان را نیز مسدود (بلاک) کنید!
فقط به وضوح نشان دهید که وجودشان برایتان اهمیتی ندارد. اینکه وجودشان را نادیده بگیرید راهی برای اعمال تلافیست.

10. به مادرشان بگویید!
اگر کار خیلی بدی مرتکب شدند، میدانید نمیخواهند چه کسی از آن خبردار شود؟ مادرشان! خبرچینی برای والدین حرکت ناپسندی است، اما قطعاً باعث میشود از تکرارش خودداری کنند!
بخصوص اگر به شما وفادار نبودند یا اقدام ناشایستی در قبالتان انجام دادند، به مادرشان بگویید! بدین طریق، این کار را در روابط آینده تکرار نخواهند کرد.

11. به همه بگویید!
شرمنده کردن آنان در عموم میتواند دقیقا همان بلیطی باشد که برای رسیدن به حس ندامت و پشیمانی آنان در قبال اعمالشان، دنبالش هستید. این حرکت برای همه مناسب نیست اما اگر احساس میکنید تنها راه گرفتن انتقام خجالت دادنشان در جمع است، پس هر طور شده این کار را بکنید! این ممکن است یک بار برای همیشه همان راه حلی باشد که برای خاتمه دادن به رفتار بدشان دنبالش هستید.

12. دوستانشان را بدزدید
دوستان آنان برایشان همه چیز اند. پس با قاپیدن دوستانشان به‌راحتی میتوانید تلافی کنید. اگر واقعاً آنقدر با شما بدرفتار بودند و به مدتی طولانی در کنار هم بودید، ممکن است بتوانید دوستانشان را به سمت خودتان بیاورید. اگر ممکن است، مطمئن شوید که آنان نیز از این مورد خبردار شوند. این حتی حس بهتری خواهد داد!

13. زیر پست‌های شبکات اجتماعی آنان نظرات کوبنده بذارید
اگر میخواهید بدانید چطور سر آنان تلافی کنید، کمی در همین راه بخندید و در عین حال آنان را سردرگم و اذیت کنید، زیر تمام پست‌های آنان نظرات احمقانه، طعنه‌آمیز و مزخرف درج کنید و یا صفحه‌ی محتوای آنان را با تصاویر عجیب و غریب پر کنید.
ممکن است اگر اعصابشان از شما خورد شود بلاکتان کنند، اما اینگونه خواهید فهمید که در عرصه‌ی تلافی موفق واقع شدید!

14. اگر رمز عبور سرویس‌های اشتراکی یکدیگر را دارید، عوضشان کنید
اجازه ندهید برای ثانیه‌ای بیشتر از دارایی‌های شما استفاده کنند! اگر حساب‌های مشترکی مثل نتفلیکس (Netflix)، اسپاتیفای (Spotify) و یا غیره دارید، رمزعبور خود را تغییر دهید! اجازه ندهید حتی بعد از جدایی هم از شما سوءاستفاده کنند.

15. هرگز دوباره به آنان بازنگردید
هیچگاه سکسِ پس از جدایی با آنان نداشته باشید! اگر هم یکبار اتفاق افتاد، این اشتباه را تکرار نکنید. هرکاری که میکنید، هرچقدر هم وسوسه‌انگیز است، گذشته از هر میزان الکلی که مصرف میکنید، هرگز و به هیچ عنوان دوباره با آنان درنیامیزید.
حتی اگر برای بخشایش التماس کردند و از شما خواستند مجدداً آنان را برگزینید، سعی کنید قوی‌تر از این حرف‌ها باشید. شما از خوابیدن مجدد در کنار آنان چیزی نصیبتان نخواهد شد. در حقیقت، با دادن بخشی از وجودتان به آنان، احساس رضایتِ بدون تعهّد را بهشان خواهید بخشید.

16. به موفقیت دست یابید
ترفیع بگیرید، مسیر شغلی خود را تغییر دهید، کتابتان را بنویسید و نشر کنید. تمام کارهایی که گفته بودید قصد انجامشان را داشتید و آنان شما را باز داشتند انجام دهید، و در تمام آنان موفق حاضر شوید! موفقیت همیشه بهترین انتقام خواهد بود پس این نحوه‌ایست برای تلافی، به شکلی که به شما غبطه خواهند خورد!
به جایی خواهند رسید که با خود بگویند “هرگز نباید باهاش بهم میزدم”، وقتی ببینند با پایان رابطه به چه دستاوردهایی رسیدید.

17. از تصاویری که در شبکه‌های مجازی از خود پست میکنند تقلید کنید
سلفی‌های مغرورانه‌ی آنان را به تمسخر بگیرید و با هدف مضحکه قرار دادنشان پست های احمقانه بگذارید. مردم هم اینطور فکر خواهند کرد که شما بامزه هستید (به استثنای خود زید سابق البته). چه راهی بهتر برای خجالت‌زده کردن آنان، از اینکه سلفی‌ها و هر پستی که در شبکه‌های اجتماعی دارند مسخره کنید، مگر نه؟

18. وسایلتان را پس بخواهید، و سپس جلوی خودشان آنان را دور بریزید
کاری کنید دنبال تمام وسایلی که در محل زندگیشان گذاشتید بگردند و پس از یافتن و جمع کردنشان به شما بازگردانند. تماشای چهره‌ی آنان وقتی پس از تشکر مستقیماً وسایل را به سطل آشغال میریزید دیدنی خواهد بود!

19. با خانواده‌ی آنان در ارتباط بمانید
اگر میخواهید واکنشی از آنان دریافت کنید، به خانواده‌شان نزدیک بمانید. هیچ‌چیز اعصاب‌خردکن تر از همین نیست که خانواده‌ات با معشوقه‌ی سابقت در تماس بمانند، مگر نه؟ همین حس برای آنان نیز صدق میکند!
آیا قبلاً هر هفته به مادرش زنگ میزدید؟ بازهم این کار را ادامه دهید! آیا با پدرش به طور معمول گلف بازی میکردید؟ از کنارگذاشتنش خودداری کنید. نزدیک ماندن به خانواده‌ی این افراد آنان را خشمگین میکند و تمام مدت آنان را دچار بی‌تابی خواهد کرد.

20. به سفر بروید
به محیط خارج بروید و دنیا را ببینید! مطمئن شوید که تصاویری از خود ثبت میکنید و زمان شگفت‌انگیزی را در مکان‌های سحرآمیز گوناگون سپری میکنید. هیچ‌چیز بهتر از تصویر شما درحالیکه لب ساحلی زیبا با جذابیت تمام لم داده‌اید، جمله‌ی “هیچ اهمیتی برایم نداری” را منتقل نمیکند.
با درج هر تصویر ساحلی از خود، انگار هر بار به او میگویید: “این همان چیزیست که دست دادی.”

21. فقط خود را شاد نشان ندهید، حقیقتاً شاد باشید
در کنار موفقیت، شاد بودن بهترین انتقام در راه تلافی بر عشّاق سابق است. وقتی ذاتاً شاداب هستید و او نیز شما را در این حال میبیند، بدین فکر فرو میکرود که چه چیزی انقدر خوشحالتان میکند وقتی جدایی باید باعث سرافکندگیتان شود!
نهایتاً به این نتیجه خواهند رسید که شما تنها در کنار آنان خوشحال نبودید و این خودش انتقامی حقیقیست.

22. کاملاً از او بگذرید
اگر چیزی وجود داشته باشد که تأثیرش همچون سیلی بر رخسار زید سابقتان است، زمانیست که کاملاً از دادن اهمیت دست بکشید.
خیر، قرار نیست تنها تظاهر به عدم اهمیت بکنید، بلکه به معنای واقعی باید کارهای آنان و تمام وجودشان را به شومبول و مهبل مبارکتان بگیرید!
آنان کاملاً ارتباطشان را با زندگی شما از دست میدهند و وقتی متوجه این موضوع شوند، برای آنان اینطور جلوه میدهد که گویا شما پیروز این جدایی بودید.

23. وارد یک رابطه‌ی بلندمدت شوید
برای اعمال صحیح این مورد، زمان زیادی لازم است، چون تنها باید زمانی وارد رابطه شوید که آمادگی‌اش را کسب کردید. اما اینکه بتوانید وارد یک رابطه‌ی حقیقی و جدی شوید که هرگز نمونه‌اش را با او نداشتید، این امر معشوق سابقتان را درمانده خواهد کرد.
لحظه‌ای که شما در زندگی عاطفی خود موفق ظاهر شوید و شخصی را تور بزنید که خالصانه به شما اهمیت میدهد، نیازهایتان را برآورده میسازد و از مطالباتتان حمایت میکند، و بدین ترتیب نقطه‌ی عکس رابطه‌ی سابقتان است، این میتواند یک بهبود و ارتقاء جدی باشد. در گشتن بدنبال راه‌های تلافی بر زید سابقتان، بهتر از این مورد گیرتان نمی‌آید!

در نتیجه، چطور میتوانید به انتقام دست یابید؟
شما همیشه میتوانید از این نکات برای تلافی رفتار بدی که شریک عاطفی سابقتان با شما داشت استفاده کنید. اما انتقام حقیقی، زمانیست که شما به‌اندازه‌ای خوشحال و موفق باشید که در کنار آنان هرگز نبودید. این قضیه تنها به شما نشان خواهد داد که در انتها، آنان ارزش انرژی، زمان و قلب شما را از همان اول نداشتند.
یادتان باشد، گرفتن انتقام از معشوق/معشوقه‌ی سابقتان میتواند بسیار مفرح و حتی از نظر روانی آسایش‌بخش باشد. میتواند به شما کمک کند در ادامه‌ی زندگیتان رو به جلو حرکت کنید و با آن کنار بیایید. همچنان، این بسیار مهم است که حواستان به خودتان نیز باشد. هرگز به قیمت خوشحالی و سلامت روانی خودتان بدنبال انتقام نروید. در انتها، انتقام میتواند بازی و بازیگوشی باشد تا آنکه یک‌وقت اتفاق ناگواری رخ دهد!

درحالیکه این راه‌ها به طرز شگفت‌انگیزی برای فهمیدن چگونگی تلافی بر روی زید سابقتان مفید هستند، در نقطه‌ای از مسیر، باید متوجه این موضوع شوید که این افراد ارزش وقتتان را ندارند. این فرد ممکن است با شما همچون تفاله رفتار کرده باشد، اما اکنون زمان آن است که از او بگذرید و فردی بهتر برای خود پیدا کنید!

منبع

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-06-12 17:56:44 +0430 +0430

اگر اون طرف هم همین کارا رو کرد چی ؟؟؟؟

2 ❤️

2022-06-12 18:04:21 +0430 +0430

↩ dark_man00
عزیز جان عنوان تاپیک اشتباه تایپ شده عنوان اصلی این بوده چگونه نزد اکس تان احمق و کون سوخته بنظر برسیم که خیالش برای قطع رابطه با ما راحت شود


2022-06-12 18:07:38 +0430 +0430

↩ Ahorneygirl2017
این متن انگلیسی هست که ترجمه شده که دست دوستمون هم درد نکنه ولی طرف فکر نکرده این که میگه با خانواده دوست دخترتون در ارتباط بمونید فرسنگ ها با فرهنگ ایرانی فاصله داره ؟؟؟؟😄😄😄

2 ❤️

2022-06-12 18:13:03 +0430 +0430

↩ dark_man00
مگه خارجیا کبری صغری ندارن ؟
البته همش کاملا غلط نیس ولی کم ایراد و گمراه کننده هم نیست .بیشتر در حد مشاوره هایی که ارایشگرا میدن

1 ❤️

2022-06-12 18:17:12 +0430 +0430

↩ Ahorneygirl2017
با اینکه خودم مترجم مقاله هستم و موظف به دفاعم، اما موافقم که 70 درصد این موارد در شرایط عادی بیشتر نابالغ و بچه‌سال بودن طرف رو ثابت میکنه و نشون میده اکسه هم از ترس همچین رفتارهایی زودتر خودش رو خلاص کرده!

اما در دفاع از مقاله اینطور بگم که این مسئله صرفاً در مواردی صدق میکنه که طرف مقابل مرتکب عمل نامناسبی شده؛ چه خشونت، چه آزار، چه خیانت، چه بالا کشیدن اموال و…
و واقعا ضربه‌ی سختی به شما وارد کرده که سزاوار انتقامه.
نه اینکه فقط چون باهاتون بهم زده انتقام بگیرید
و اینکه در انتها نیز توصیه شد که بهترین راه همینه که آدم پی زندگی خودشو بگیره به جای این فکرا

1 ❤️

2022-06-12 18:18:47 +0430 +0430

↩ dark_man00
الزاماً نه راستش بنده خودم رابطه‌ای داشتم که در اون مامان بابا که چه عرض کنم مادربزرگ و دایی طرفم از دوستیمون خبر داشتن بفرما هم میزدن :)
برای خودم هم عجیب بود اما هستن اینورا هم

1 ❤️

2022-06-12 18:57:42 +0430 +0430

↩ Benjamin_az78
خوش به حال شما
این جا که هر ماه یه قتل ناموسی اتفاق می افته ! حالا طرف بیاد بگه من دخترت یا خواهرت رو گاییدم کلا تو شهر جنگ راه میافته 😄

1 ❤️

2022-06-12 19:12:33 +0430 +0430

با اینکار قشنگ نشون میدیم یک عدد کون‌سوخته هستیم!


2022-06-12 20:30:22 +0430 +0430

اکس من با وجود اینکه بخاطر دروغ گفتنش کات کردیم ولی اون اکثر این موارد رو بعد از رابطه انجام داد . از جمله گرم گرفتن و لاس زدن با دوستای مشترکمون . خوندن این مقاله بیشتر باعث سوزش مقعدیم شد چون من هیچوقت آرزوی بد براش نکردم و نخواستم انتقامی بگیرم .

1 ❤️

2022-06-13 01:07:56 +0430 +0430

حاجی حالا چگونه از استاد دانشگاه مون به بهترین شکل ممکن انتقام بگیریم که دلمون خنک شه

1 ❤️

2022-06-13 01:51:11 +0430 +0430

فقط کافیه بلاکشون کنید، تامام

1 ❤️

2022-06-13 02:39:49 +0430 +0430

اگه جایی با دوست پسر٫دوست دختر جدید دیدیدش، بلند داد بزنید: فکر نمی‌کردم بهم خیانت کنی! همه چی بین من و تو برای همیشه تموم شده! خداحافظ!

پ.ن: البته میشه عکس های لختش رو پخش کرد که واقعاً در خطر به فنا رفتن قرار بگیره، ولی خب چون بیشرفیه پیشنهاد نمیشه.

2 ❤️

2022-06-13 10:30:41 +0430 +0430

و آما راه حل اکثر ایرانیا:
آدرس دوعا نیویس کوجاس!

1 ❤️

2022-06-13 16:01:56 +0430 +0430

با احترام، به شدت تاپیک سمی بود.😬

به نظرم بعد از کات کردن بهترین راه این هست که جوری رفتار کنید که انگار طرف اصلاً وجود نداره و بهترین انتقام از کسی که شما رو اذیت کرده هم قوی تر کردن خودتونه!
من بعد از طلاقم همین روند رو پیش گرفتم و خیلی هم راضیم (جمله ام مثل تبلیغ های صدا و سیما شد🤡😂) فعلاً به خاطر بچهٔ مشترک مون مجبورم بیبینمش ولی یکم که اون هم از آب و گل دربیاد همین رو هم قطع می‌کنم.🙌

پ.ن: همین که بهش بگید زید، خودش یه مدل انتقامه.😂

2 ❤️

2022-06-13 18:49:48 +0430 +0430

لب مطلب این بود که یه کاری بکنید کونش بسوزه😅

1 ❤️

2022-06-14 00:37:22 +0430 +0430

بهترین کار از نظر من اینه که هیچ واکنشی به هیچ یک از کارهاییکه میکنه نشون ندیدی حتی حرف هم نزنید هیچ حرفی کلا نذارید از برنامه هاتون خبردار بشه.
و بعد چنان ترکش کنید که انگار از اول نبودید.

2 ❤️

2022-06-14 12:51:00 +0430 +0430

↩ Dokhtare_qam2
ضمن سپاس از اختصاص وقت براى ارسال نظر محترمتون🙏
بنده نيز در سم بودن مطلب فوق با شما و بسيارى از عزيزان توافق نظر دارم
و البته بنده صرفاً مترجم سايت هستم و انتخاب مطالب در اكثريت مواقع با اينجانب نيست
اما ميشه گفت خيلى وقتها همين واكنشى كه شما و ديگر عزيزان نسبت به اين مطلب نشون داديد، دقيقاً هدف چنين مطالبيه.
قرار نيست هر مطلبى كه در اينترنت پست ميشه الزاماً درست تلقى بشه
بلكه خيلى وقت ها غلط بودنش باعث واكنش درست و مطلوب ميشه
كه اين در نوع خودش مفيده و به شما قدرت تشخيص درست از غلط رو ميده
و همين كه شما وقت گرانبهاتون رو گذاشتيد، بر روى عنوان تاپيك با اينكه مشخص بود درباره ى چى هست كليك كرديد، و نظر محترمتون هم درج نموديد نشان دهنده ى همين مهم هست :)
پيروز باشيد🌹

1 ❤️

2022-06-14 15:20:09 +0430 +0430

↩ Benjamin_az78
خیلی ممنون از جوابتون و تشکر بابت ترجمه های مفیدتون.🙏

باهاتون موافقم، از این منظر اگر بهش نگاه کنیم، میشه گفت مفیده.

تاپيك با اينكه مشخص بود درباره ى چى هست كليك كردي

دیگه آدمی‌زاده و کنجکاوی دیگه.😬😂

1 ❤️

2022-06-16 11:28:47 +0430 +0430

تاکسیک بود و کرینج. می‌دونم فقط ترجمه‌ست اما چند نکته خیلی مهم رو می‌خوام یادآوری کنم:
اگر انتخاب مطلب با خودتون نیست، به‌محض خوندنش و پیش از شروع ترجمه با ادمین هماهنگ کنید و اطلاع بدید که مناسب نیست. مثلاً در این‌جا حتی اگر محتوا رو کنار بذاریم، عنوان هم به سکسولوژی مرتبط نیست. در نهایت هم نقل قولی از استادی بزرگ: «مسئولیت اول و آخر متن ترجمه به دوش مترجمه، چه اون محتوا در متن اصلی باشه چه نباشه»
دنبال می‌کنم تاپیک‌هاتو. به عالی‌بودن ادامه بده.

0 ❤️

2022-06-16 19:56:28 +0430 +0430

↩ LucyTheMorningStar
ضمن سپاس از تخصیص وقتتون به درج نظر و تذکرات همکار گرامی
احتراماً، بنظر بنده تشخیص اینکه مطلبی صحیح هست یا غلط، کرینج یا سرگرم کننده، تاکسیک یا مفرح، برعهده‌ی خواننده هست نه مترجم.
ممکنه یک مترجم بنا بر باورهای شخصی خودش مطلبی رو قبول نداشته باشه یا اون رو اشتباه تلقی کنه اما اینکه محتوای ترجمه رو بنا بر سلایق شخصی خودش چینش کنه آیا عملکردی biased و یک‌جانبه محسوب نمیشه؟
به عقیده‌ی اینجانب، مترجم باید در ترجمه‌ی اثر کاملاً “خنثی” واقع بشه، وظیفش رو انجام بده و تشخیص درست یا غلطش رو به عهدۀ خواننده بذاره.
بله ممکنه بنده به مطلبی برخورد کنم که محتواش شخصاً برام جذابه و اون رو بنا به علاقه‌ی شخصی ترجمه کنم چون از ترجمش لذت میبرم، اما نمیتونم اونچه برای ترجمه به من اهدا شده، صرفاً چون خودم فکر میکنم ناپسنده رد کنم.
همچنین مطلب فوق جزو دسته مطالبی بودن که ادمین محترم برای بنده جهت ترجمه ارسال فرمودن و بسیاری از مقالات ارسالی مضامینی اینچنینی به همراه داشتن که بعید میدونم ایشون بدون مطالعه‌ی حداقل “عنوان” مطالب، اون‌ها رو برگزیده باشن و از اینکه به گفته‌ی شما مناسب تالار “سکسولوژی” هستن یا خیر غافل بوده باشن!
با این وجود، چشم، سعی میکنم از این پس در صورت “نامناسب” بنظر آمدن مطلب، ادمین گرامی رو در جریان بذارم، مصدع اوقاتشون واقع بشم و این جسارت رو از خود بخرج بدم.
سپاس مجدد از کامنت و تذکر
زنده باشید 🌹

1 ❤️

2022-06-20 05:55:18 +0430 +0430

در عفو لذّتیست که در انتقام نیست

0 ❤️

2022-06-20 06:06:02 +0430 +0430

این روشها مربوط به فرهنگ بیگانه ست، ضمن اینکه سیاق عبارات نویسنده، حکایت از نوعی طنز میکنه
فرهنگ ایرانی بر مبنای گذشت و بخششه
در عفو لذّتیست که در انتقام نیست

0 ❤️

2022-06-20 08:31:42 +0430 +0430

بی محلش کنیم
تماااام

0 ❤️

2022-06-20 15:28:54 +0430 +0430

↩ Ahorneygirl2017
با این پاسخ شما همچین بد هم نمیگه ها 😂😂😂

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «