چطور تا 30 دقیقه شق بمانید؟

1401/05/09

چگونه نعوظتان را برای 30 دقیقه حفظ کنید؟ -طبق نظر متخصص مسائل جنسی

حتماً خودتان هم میدانید که آلت تناسلی، چقدر می‌تواند بی‌ثبات باشد؛ ممکن است وسط سکس، درست وقتی که باید سفت بماند، کاملا شل شود. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید که چگونه می‌توانید کیرتان را برای 30 دقیقه شق نگه دارید!


محتوا:
1. چطور ۳۰ دقیقه شق بمانیم؟
2. چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟
3. نتیجه‌گیری

اگر کیر دارید، حتماً می‌دانید که این اندام چقدر حساس و دمدمی است. درست وقتی که موقع سکس میخواهید سفت باشد، شل می‌شود و به خواب می‌رود! سپس، وقتی سرانجام شق می‌کنید، زیادی زود به انزال می‌رسد!
15 درصد از مردان، حتی در اوج جوانی‌شان نیز برای شق شدن دچار مشکل می‌شوند. علاوه‌بر آن، تنها 20 درصد از مردان 40 تا 59 ساله اظهار کرده‌اند که میتوانند برای آمیزش، به اندازه‌ی کافی شق بمانند!

چطور نعوظتان را برای 30 دقیقه نگه دارید!
با رعایت این نکات، خیالتان از این بابت جمع می‌شود که زمان عملیات، آلتتان تا حد امکان شق و رق باقی بماند!

1. حلقه‌ی کیر، نقطه‌ی شروع خوبی است
حلقه‌ی آلت (حلقه کیر/cock ring)، جریان خون را همان جایی که میخواهید نگه میدارد: یعنی بدنه‌ی آلت. حلقه‌ی کیر، همچنین میتواند در پیشگیری از نشت وریدی آلت (venous leakage)، که خود نوعی اختلال نعوظی است، کمکتان کند. «گیدی» (Giddy) نیز یک دستگاه جدید به سبک حلقه‌های آلت است که بمنظور درمان «اختلال نعوظی» (erectile dysfunction) و افزایش استحکام نعوظ، مورد استفاده قرار میگیرد.

2. آزمایش تستوسترون بدهید
اگر میزان تستوسترون (testosterone) بدنتان کم است، باید با پزشک مشورت کنید. کمبود تستوسترون، مستقیماً عوامل فنی مسبب نعوظ را تحت‌تأثیر قرار نمی‌دهد، اما میتواند در میل جنسی شما تأثیرگذار باشد. پزشک شما میتواند کمکتان کند سطوح مناسب تستوسترون را مجدداً بدست آورید.

3. مصرف الکلتان را کاهش دهید
نشان داده شده که افراط در مصرف نوشیدنی‌های الکلی با افزایش خطر ابتلا به «اختلال نعوظی» (Erectile Dysfunction) مرتبط است. البته یکی دو بطری آبجو، ضرری به شما نمی‌رساند و حتی می‌تواند در پیشگیری از اختلال نعوظ نیز کمکتان کند!

4. بر روی عضلات دیافراگم لگنی‌تان کار کنید
تمرینات دیافراگم لگنی (kegel exercises)، درواقع تمرینات عضلات کف لگن (pelvic floor) هستند که شامل انقباض و رهاسازی پیاپی ماهیچه‌های این ناحیه می‌شوند. پس از جراحی سرطان پروستات، متخصصین مجاری ادراری توصیه می‌کنند که از همان ابتدا، توانبخشی آلت تناسلی از سرگرفته شود؛ فرآیندی که شامل همین تمرینات لگنی می‌باشد و با مصرف دارو‌هایی همچون ویاگرا (viagra)، ادغام می‌شود.

5. هر روز ورزش کنید
تنها ۲۰ دقیقه فعالیت روزانه میتواند به کاهش وزن و گردش خونی مطلوب کمک کند؛ دو جنبه‌ی حیاتی که در سلامت نعوظی شما تأثیرگذارند. بنابراین، رفتن برای یک پیاده‌روی مختصر یا دوی آرام را مد نظر قرار دهید.

6. زمان فرو بردن، آهسته حرکت کنید
آن ستون‌های برآمده که در طول آلت تناسلی‌تان امتداد می‌یابند، با عنوان «اجسام غاری» (corpora cavernosa) شناخته می‌شوند. یک گسیختگی کامل در این نواحی، باید ظرف 24 ساعت مورد جراحی قرار گیرد تا از خونریزی داخلی جلوگیری شود. یک پارگی کوچک به اندازه‌ی پارگی کامل بد نیست، ولی همچنان میتواند در آینده سبب مشکلاتی شود.

7. حواستان به رژیم غذایی‌تان باشد
اگر واقعا میخواهید غذای سالم‌تر بخورید، رژیم مدیترانه‌ای نقطه‌ی مطلوبی برای شروع خواهد بود. غذاهایی که برای قلب ناسالم باشند، برای آلتتان نیز مضر هستند. قلب و آلت، جفتشان، برای عملکرد صحیح، بر گردش خون تکیه می‌کنند. در نتیجه، خوراک صحیح به جفت آنان کمک می‌کند.

8. مدت زمان دوچرخه‌سواری‌تان را کاهش دهید
دوچرخه سواری میتواند سبب ابتلا به «اختلال نعوظی» شود؛ زیرا نشیمن‌گاه (زین) آن فشاری متداوم به میان‌دوراه (پرینه/perineum) وارد می‌کند، که ناحیه‌ای بین کیر و مقعدتان است. این فشار می‌تواند سبب ایجاد آسیب عصبی شود و بطور موقت، جریان خون را در این اندام کاهش دهد؛ امری که به سوزن‌سوزن شدن یا ‌بی‌حسی آلت می‌انجامد و در نهایت به «اختلال نعوظی» منجر می‌شود.

9. بیشتر پیاده‌روی کنید
هرچه ورزش کنید، عروق تناسلی شما قوی‌تر، سالم‌تر و منعطف‌تر خواهند شد. مردانی که حداقل روزی دو مایل (۳.۲ کیلومتر) پیاده‌روی می‌کنند، نسبت به مردان کم‌تحرک، برای ابتلا به مشکلات نعوظی خطر کمتری خواهند داشت.

10. به باشگاه بروید و ورزش کنید
تمرین دادن عضلاتی غیر از «عضلات تحتانی لگن» هم میتواند در مداوای اختلال نعوظ، کمکتان کند. تمرینات ایروبیک می‌توانند با بهبود جریان خون، در درمان اختلال نعوظ یاری‌رسانتان باشند. عدم خون‌رسانی مناسب به آلت تناسلی، از دلایل رایج ابتلا به اختلال نعوظی است.

11. وزنی سالم و متعادل داشته باشید
چاقی مفرط یا اضافه‌وزن میتواند ضمن کاهش میل جنسی، خطر ابتلا به بیماری‌های مقاربتی (Sexually Transmitted Diseases) را نیز افزایش دهد. با رعایت یک رژیم سالم غذا بخورید و هر روز ورزش کنید.

12. زیاد خمیازه بکشید
خمیازه کشیدن و شق شدن، تقریباً یکسان هستند. اکسید نیتریک (Nitric Oxide)، که یک ماده‌ی شیمیایی است، هر دوی این فعالیت‌ها را سامان می‌دهد. یک خمیازه‌ی بلند، لرزانه‌ای را در نواحی زیرین بدنتان ایجاد می‌کند و سیگنال‌هایی به سیستم عصبی مغز ارسال مینماید. این عمل، همچنین به هموارسازی مسیر‌هایی کمک می‌کند که به نعوظی مطلوب و طولانی می‌انجامند.

13. از سیگار کشیدن دست بکشید
سیگار، یک عامل آشکار در اختلالات جسمی است و شواهدی وجود دارند که نشان می‌دهند استعمال دخانیات، بر قدرت نعوظ تأثیرگذار است.

14. استرستان را برطرف کنید
اضطراب و نگرانی می‌توانند خطر ابتلا به اختلال نعوظ را افزایش دهند. بهمین دلیل، پیشنهاد می‌شود برای کاهش استرس، زمانتان را صرف فعالیت‌هایی همچون یوگا، مدیتیشن (مراقبه) و پایش روانی و فکری کنید.

15. به قدر کافی استراحت کنید
شما هر شب در زمان خواب، بمدت ۳ الی ۵ ساعت شق می‌کنید. این شق شدن ها فقط برای مهیج کردن زندگی هم‌بسترتان نیست، بلکه همچنین، با رساندن خون اکسیژن‌دار به کیرتان، به این اندام نیز نیرویی دوباره می‌بخشند.

16. قهوه‌ی‌ بیشتری بنوشید
در مردانی که سر صبح قهوه مصرف می‌کنند، اختلال نعوظی، شیوع کمتری دارد. با مصرف کافئین، خطر ابتلا به این مشکل، بطرز چشم‌گیری کاهش پیدا می‌کند. این مصرف، میتواند معادل ۲ یا ۳ فنجان در روز باشد.

17. مصرف قرص‌های گیاهی
مکمل‌های گیاهی، برخلاف دارو‌ها و مواد غذایی، آنچنان مورد نظارت قرار نمیگیرند. ممکن است بسیاری از گیاهان با داروهای تجویز شده و بدون تجویز، تداخل داشته باشند. چنانچه پزشکتان موافق مصرف آنان باشد، این داروهای گیاهی، که مخصوص درمان اختلال نعوظ هستند، می‌توانند ارزش بررسی را داشته باشند.

18. عمل وازکتومی (نابارورسازی/عقیم‌سازی) را انجام دهید!
میزان ثمربخشی یک عمل وازکتومی که بطور صحیح انجام شود، ۹۹.۹ درصد است. پس از یک عمل باز وازکتومی، مردان میتوانند همان میل و قوای جنسی سابقشان را بدست آورند، شق بمانند و به ارگاسم برسند. بسیاری از زوجین اینطور بیان می‌کنند که معاشقه‌هایشان در هفته‌های بعد از عمل وازکتومی، بسیار شهوانی‌تر و احساسی‌تر بود‌ه‌اند.

19. با شریک زندگی‌تان مکالمه‌ای را آغاز کنید
ناراحتی از زندگی جنسی‌تان میتواند بدلیل نارضایتی از رابطه یا شریک جنسی‌تان باشد. تنها راه ابراز احساسات یک شخص و آنچه بر او می‌گذرد، همین است که با همسرش درمورد آن صحبت کند. سعی کنید اجازه ندهید که تصوراتتان از افسار بگریزند و بدنبال آن، کورکورانه هم‌دمتان را قانع کنید که اوضاع بهتر خواهد شد!

20. به شریک زندگی‌تان وفادار باشید
مردانی که بطور مرتب خیانت می‌کنند، نمیتوانند شق بمانند. احساس گناه، منجر به دلواپسی می‌شود و این دلواپسی، مانع دستیابی به نعوظی پایدار خواهد شد. بخصوص اگر عمیقاً احساس بدی درباره‌ی این موضوع داشته باشید.

21. موارد جدیدی را در بسترتان امتحان کنید
میتوانید موقعیت‌های بدنی متنوع را امتحان کنید تا سکس پرحرارتتان را به شور و هیجان بیشتری بیاندازید. از شریک جنسی‌تان بپرسید که آیا مایل هستند آمیزش دهانی، مقعدی یا اسباب‌بازی‌های سکسی را امتحان کنند، یا خیر؟

22. خطر ابتلای خود به دیابت را کاهش دهید
افراد مبتلا به دیابت نوع دوم، بیشتر در معرض ابتلا به اختلال نعوظ قرار می‌گیرند. این بیماری مزمن، تأثیر شدیدی بر آلت تناسلی می‌گذارد. بدین ترتیب که اختلال مجاری آوندی را تشدید نموده، و سرعت انتقال تکانه‌ها (impulse) را در امتداد رشته‌های عصبی، کاهش می‌دهد. البته این امر با مصرف وعده‌های غذایی مناسب و ورزش مداوم، قابل جلوگیری است.

چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟
کاهش محسوس تستوسترون ممکن است به عملکرد جنسی شما آسیب برساند. چنانچه عوارض ذیل را تجربه میکنید، توصیه میشود که به پزشک مراجعه نمایید:
• کاهش مقادیر اسپرم
• نازک شدن غیرعادی تار‌های مو
• خستگی مزمن
• مشکل در تمرکز
• قدرت کم حافظه‌
• از دست دادن جرم عضلانی
• انباشته شدن غیرعادی چربی در بدن

پزشک شما ممکن است برایتان آزمایش خون تجویز کند و در صورت نیاز، فرآیند درمانی را از سر بگیرد.

نتیجه‌گیری
گزینه‌های متعددی وجود دارند که در برآمدن از پس این معضلات تندرستی، به شما کمک میکنند. در عین حال، این امر نیز حیاتی است که با شریک جنسی‌تان، ارتباطی باز و صریح داشته باشید. با اینکه چنین مشکلات می‌توانند دلسردکننده باشند، اما همواره درمان‌های گوناگونی برای اختلال نعوظ وجود دارند.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-07-31 15:52:49 +0430 +0430
حساس و بی‌ثبات

یه روز مرد خدایی، یه روز اهل ریایی

3 ❤️

2022-07-31 15:58:58 +0430 +0430

والا برا من حتی بعد ارضا شدنم نعوظ داره راحت میتونم 2 الی 4 بار پشت سرهم سکس کنم

2 ❤️

2022-07-31 17:12:09 +0430 +0430

من دو سه ساعت میتونم جلو نعوذمو بگیرم

0 ❤️

2022-07-31 18:05:39 +0430 +0430

ورزش تو سه تا از آیتم ها خود نمایی می کنه
واقعا معجزه کننده است. امتحان کنید. من کا راضیم. بخصوص پیاده روی واقعا موثره. 👍

0 ❤️

2022-07-31 18:35:25 +0430 +0430

من که انقد ارضا شدنم طول میکشه پارتنرم خسته میشه

0 ❤️

2022-07-31 18:37:34 +0430 +0430

↩ Ehsan345
راهی بلدید که دخترا بعد بیس دقیقه کون دادن بی حال نشن و بتونن بیتر دووم بیارن من هر کدومو کردم ده تا بیس دقیقه بیشتر نمیتونن کون بدن بعدش ولو میشن رو زمین نمیتونن حتی داگ استایلم وایسن؟

0 ❤️

2022-07-31 18:39:51 +0430 +0430

↩ kafffkooon
خب عزیزم بیستر از بیست دقیقه بدون کاندوم تلمبه زدن واسه مفعول سوزش میاره حس و حالش میره بعدم کدن کردن قلق و زاویه داره تا طرفت حال کنه اینطوری نیس هر مدلی تلمبه بزنی لذت ببرن... چه دختر چه پسر

0 ❤️

2022-07-31 18:41:03 +0430 +0430

↩ Ehsan345
بیشتر بگو از زوایا؟
چرا سوزش؟
یعنی با کاندوم سوزش نداره

0 ❤️

2022-07-31 18:42:25 +0430 +0430

↩ kafffkooon
کاندوم سطحش صافه لذتش از کیر کمتره ولی توی سکس طولانی بهتر جوابه. از زوایا هم تو تاپیک خودم نوشتم بخون مطلبمو

0 ❤️

2022-07-31 19:42:02 +0430 +0430

↩ هاینریش
وای عالی بود

0 ❤️

2022-07-31 22:15:28 +0430 +0430

↩ ماه تابانم
درود بر قوایتان😁

1 ❤️

2022-08-01 01:14:06 +0430 +0430

آیا راه حلی برای مورد هشت وجود ندارد؟ یعنی من محکومم به ترک دوچرخه‌سواری؟! (یکی نیست بگه تو سکس منطمت کجا بود چاقال…)

1 ❤️

2022-08-01 01:19:05 +0430 +0430

↩ Delta-X
البته در اینجا اشاره شده که مدت زمان دوچرخه‌سواری رو صرفاً «کاهش» دهید و این بدین معنا نیست که مستلزم به ترک اون باشید😁
کافیست تنها از جلسات طولانی و یکسره‌ی این فعالیت پرهیز کنید

2 ❤️

2022-08-01 01:20:57 +0430 +0430

↩ Benjamin_az78
ترجمه رو ول کن، خودت بزن تو کار تولید محتوا 😁

2 ❤️

2022-08-01 11:51:18 +0430 +0430

↩ ماه تابانم
نه خوشبختانه! خودش اصلاً با زین دوچرخه تماسی نداره، بیشتر پرینه روی زین قرار می‌گیره (اصلا چرا دارم این رو می‌گم؟ تا حالا سوار دوچرخه شدی؟). ولی خب بعد دوچرخه سواری طولانی کلا یه مدت بی‌حس می‌شه.
موتور هم که کلاً بحثش جداست، اون هیچ مشکلی نداره.
به اون پسر کوچولو هم بگو با دستش دم و دستگاهشو تنظیم کنه که بین بدنش و زین قرار نگیره، با تصورشم دردم گرفت 😭

0 ❤️

2022-08-01 13:30:42 +0430 +0430

↩ ماه تابانم
مگه میخواییم رو اون دو تا بیضه هامون بشینیم یا رو آلتمون؟؟ ربطی نداره به اونا. اون پسری هم که میگی احتمالا بد نشسته یا شرتش تنگ بوده بیضه هاش رفته زیرش اگرنه آلت بره زیرت دردت نمیاد ولی بیضه ها بره… نگم برات

0 ❤️

2022-08-02 10:21:03 +0430 +0430

↩ Sara_Q
نمودید مارا با این سیکس پک

0 ❤️

2022-08-02 11:08:48 +0430 +0430

اسپری تاخیری بزنید اما زیاد نزنید
نیاز به هیچ کاره دیگه ایی هم نیس
والا 😂😂

0 ❤️

2022-08-03 10:03:11 +0430 +0430

اقایون ایرانی به این چیزا نیاز ندارند . زود شق میکنند 😂 😂

0 ❤️

2022-08-05 00:43:40 +0430 +0430

من یه بار موقع سکس نتونستم سفتش کنم از اون موقع همش استرس دارم تا میام بکنم می‌خوابه
دکتر رفتم آزمایش دادم همه چی نرمال بود باز به دکتر گفتم قرص نوشت برام ولی تا میام بکنم کیرم می‌خوابه کسی راه حلی میدونه

0 ❤️

2022-08-05 13:00:22 +0430 +0430

↩ amin111amin
موقع عملیات استرس داری؟

0 ❤️

2022-08-05 13:02:38 +0430 +0430

↩ amin111amin
استرس عامل اصلی هست. به هیچ چیزی غیر سکس فکر نکن.

0 ❤️

2022-08-07 13:34:02 +0430 +0430

حالا همه میگن من دوساعت بکوب می کنم،یکی میگه ۳ تا ۴ دست میکنم
اینلیی که دنبال پکیج زود انزالی اند منم😝😝😝

1 ❤️

2022-08-08 10:08:58 +0430 +0430

مگه برای 30 دقیقه هم باید کاری کرد؟؟؟ ورزش کن الکل و سیگار رو هم کلا بگذار کنار مثل من تا یک ساعت هم به راحتی می مونی!

0 ❤️

2022-08-10 01:51:00 +0430 +0430

↩ nimazary99
گل گفتی
یه پست بزار راجع به درمان زود انزالی فوری
همینا که میگن 4-3 ساعت رو کاریم و 3-2 دست میریم و 45 دقیقه ارضا نمیشیم و پارتنرمون بیشتر از 30 دقیقه دووم نمیاره ، چنان سوال پیچت کنن و تو pv انواع و اقسام سوال ها رو بپرسن که نرسی جواب بدی

0 ❤️

2022-08-12 18:45:16 +0430 +0430

↩ kafffkooon
خوب بخاطر اینه چندبار ارگاسم میشن…شهوتشو ببری بالا مدتشم میره بالا…دخترو باید کرد بمدت مدید و شاشید بعدش

0 ❤️
halohul‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «