چطور پول کارت به کارت کنم؟

• alikaregar  

• عضو از
    1396/9/29

• پست‌ها: 32

• 5

سلام به همه دوستان

من اطلاعات کارت بانکی یه س پ ا ه ی گردن کلفت رو دارم
به سادگی ازش کش رفتم اونم نفهمید خخخ

حالا میخوام حسابش رو خالی کنم چطور این پول رو از حسابش بکشم بیرون که کسی نتونه ردمو بزنه؟ اصلا راهی هست؟

اگه کارت به کارت کنم واسه خودم که خیلی راحت بانک میفهمه پولش کجا رفته
اگه جنس بخرم هم که بازم گیر میفتم میشه راهنمایی کنید؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• سنگ سرد  

• عضو از 1391/11/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 113

• 44

با نام و یاد خدا

با نام و یاد خدا

ـــــــــــ

ماده سگ میخوام . بی های بی ناموس بیاین خصوصی

• 0

• سنگ سرد  

• عضو از 1391/11/20

• 44

بلدم توپم بلدم ولی این کار تو خیلی کار زشتیه...

بلدم توپم بلدم ولی این کار تو خیلی کار زشتیه انجامش نده

ـــــــــــ

• 0

• Shayaneshoonn  
  • عضو از 1397/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 182

• 87

کار کثیفیه!دزدی حساب میشه.نمیگم بهت!

کار کثیفیه!دزدی حساب میشه.نمیگم بهت!

ـــــــــــ

• 0

• mojika  

• عضو از 1391/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 48

هیچوقت به خاطر بدجنس بودن کسی حق نداری مثل خودش...

هیچوقت به خاطر بدجنس بودن کسی حق نداری مثل خودش شی.به هر دلیلی هم دلت بخاد اینکار رو بکنی پیدات میکنه.به هر حسابی بریزی پیدات میکنه حتی خرید هم کنی دوربین فیلمت رو داره.

ـــــــــــ

• 1

• mannamanam1  

• عضو از 1396/11/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 141

• 98

دزدی دزدیه. حالا از هر کسی که می خواد باشه.

دزدی دزدیه. حالا از هر کسی که می خواد باشه.

ـــــــــــ

خط قرمز : زن های شوهر دار. نامزد دار.. مفعول بودن. فانتزی های وحشیانه و کثافت کاری

• 1

• mr_deraz  

• عضو از 1396/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 1237

• 609

:)

kossher taft nade k inja kir peyda mishe inchizaro bayad to google serch koni

ـــــــــــ

*خانومای هات و با شخصیت پیام بدن فقط :) عاشق FMF ولی رابطه دو نفره رو بیشتر ترجیح میدم *

• 1

• alikaregar  
  • عضو از 1396/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 5

با عرض پوزش از مجتهدین گرامی
میتونم بپرسم شما که...

با عرض پوزش از مجتهدین گرامی میتونم بپرسم شما که همه آیت الله و مجتهد و مومن و آخوند هستید اینجا چکار میکنید دقیقا؟ انگار شهوانی شده پاتوق آخوند ها و ما خبر نداریم

خلاصه اگه کسی هست که آخوند یا آخوند صفت نباشه و میتونه جواب ما رو بده ممنون میشم

ـــــــــــ

• 0

• naughty_Doc  
  • عضو از 1396/4/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 21

نقل از: alikaregar

نقل از: alikaregar با عرض پوزش از مجتهدین گرامی میتونم بپرسم شما که همه آیت الله و مجتهد و مومن و آخوند هستید اینجا چکار میکنید دقیقا؟ انگار شهوانی شده پاتوق آخوند ها و ما خبر نداریم خلاصه اگه کسی هست که آخوند یا آخوند صفت نباشه و میتونه جواب ما رو بده ممنون میشم

کس مغز، وسط اسرائیل هم که باشی اینکار رو با هرکی بکنی دزدی محسوب میشه، ربطی به اسلام و مجتهد و آخوند نداره

ـــــــــــ

• 1

• tafa2020  
  • عضو از 1396/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 3

خلی‌تو‌ برو تووو چندتا سایت کلی خرید کن بعد ادرس...

خلی‌تو‌ برو تووو چندتا سایت کلی خرید کن بعد ادرس خودشو بده بره دم در خونشون بعد اینجوری هم دزدی نکردی هم مادرشو‌گاییدی در ضمن حتما برو تو یه کافی نت که دوربین نداشته باشه

ـــــــــــ

• 0

• mojika  

• عضو از 1391/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 48

نقل از: alikaregar با عرض پوزش از مجتهدین گرامی میتونم بپرسم شما که همه آیت الله و مجتهد و مومن و آخوند هستید اینجا چکار میکنید دقیقا؟ انگار شهوانی شده پاتوق آخوند ها و ما خبر نداریم خلاصه اگه کسی هست که آخوند یا آخوند صفت نباشه و میتونه جواب ما رو بده ممنون میشم

اتفاقا آخوندها دزدن کسی میگه دزدی نکن آخوند نیست. من حتی نماز بلد نیستم اما دلیل نمیشه دزدی کنم. اصن ببخشید دخالت کردم

ـــــــــــ

• 0

• tehran--boy  

• عضو از 1396/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

کمک

متاسفانه راهی وجود نداره فقط یه راه هست فک کنم جواب بده اونم اینه که بری باهاش بیتکوین بخری از یک سایت واسطه اونم فک کنم الان تایید هویت میخاد خلاقه باید به پول الکترونیک تبدیلش کنی همین به ذهنم رسید

ـــــــــــ

• 0

• hiddenboy232  

• عضو از 1397/2/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 359

• 166

اون از تو دزد تره

داداش بخور شیر مادرت حلالت . نمزخای خودت بخوری همشو ب خیریه ها کمک کن . صورتت رو بپوشون از دوربین و برو خرید کن

ـــــــــــ

من یه نسلم که رفته بر باد VENDETTA1357@

• 0

• سنگ سرد  

• عضو از 1391/11/20

• 44

کونده چاقال آخوند اونیه که ننتو نموده و ازش زخم داری انسانیتم ربطی به دین نداره پس کی ر نجو بعدم من بندگی خدارو نمیکنم بیام بشم کار چاق کن تو بچه خوشگل جم کن کس و کونتو

ـــــــــــ

• 0

• tehran--boy  

• عضو از 1396/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

نه

نقل از: hiddenboy232 داداش بخور شیر مادرت حلالت . نمزخای خودت بخوری همشو ب خیریه ها کمک کن . صورتت رو بپوشون از دوربین و برو خرید کن

خلاصه باید این پولو به یه کارتی انتقال بده که بره باهاش خرید کنه دیگه به هر کارتی انتقال بده پیگیری میشه دو روزه اطلاعاتش رو درمیارن

ـــــــــــ

• 0

• ارومیه61  

• عضو از 1396/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 6

مثلا چقدر میخوای بکشی بالا که ارزش این ریسک رو...

مثلا چقدر میخوای بکشی بالا که ارزش این ریسک رو داشته باشه احساسی حرف نزن نهایت کارت به کارت 3میلیونه هروز بخوای حواله کنی باید کارت بانک مبدا مقصد یکی باشه اونم نهایتا50تومان کردنش که امکان نداره بتونی انجام بدی یا توکن (امضای الکترونیک) میخواد-یا سیم کارتت پیش تو باشه رمز یک بار مصرف داشته باشی-در کل اینا قوانین بانکی هست هر جور خودتو به اب واتیش بزنی یه ردی میمونه-من هنوز حاجی نشدم بگم چی به چیه خودت میدونی خودت -ولی بهتره واسه خطرش نکنی -

ـــــــــــ

• 0

• Divine-Comedy  
  • عضو از 1396/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 7

برو باهش کارت هدیه بخر فقط مخفی برو تو که دوربینا...

برو باهش کارت هدیه بخر فقط مخفی برو تو که دوربینا رو چک کردن به جایی نرسن

ـــــــــــ

• 0

• ارومیه61  

• عضو از 1396/5/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 68

• 6

نقل از: Divine-Comedy

نقل از: Divine-Comedy برو باهش کارت هدیه بخر فقط مخفی برو تو که دوربینا رو چک کردن به جایی نرسن

کارت دستش نیست -

ـــــــــــ

• 0

• nima75hati  
  • عضو از 1395/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 49

• 7

یه راه حل توپ و مطمئن داشتم واست.کامل و با جزییات...

یه راه حل توپ و مطمئن داشتم واست.کامل و با جزییات نوشتم موقع ارسال ارور داد.دیگه واقعا حوصله ندارم همشو تایپ کنم

ـــــــــــ

• 0

همون مگه اینترنتی خرید کنی
آدرس یه مرکز بهزیستی...

همون مگه اینترنتی خرید کنی آدرس یه مرکز بهزیستی رو بده..پست ببره براشون

اینجوری برا ریا هم شده کاری باهات نداره

ـــــــــــ

جنوب ته تنها زندگی می کنم.29.(نزدیک متروشم).فول تاپم بات مودب و واقعی میخام که باهاش عشق بازی کنم. لطفا بیاید تلم iran 2613 ؛ اینم آی دیم.. بین کلمه ایران و اون اعداد فاصله ای نیست

• 0

• alikaregar  
  • عضو از 1396/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 32

• 5

نقل از: nima75hati

نقل از: nima75hati یه راه حل توپ و مطمئن داشتم واست.کامل و با جزییات نوشتم موقع ارسال ارور داد.دیگه واقعا حوصله ندارم همشو تایپ کنم

داداش میشه تو خصوصی برام بفرستی. ممنون میشم البته راه هایی که بقیه دوستان هم گفتن هست ولی شاید راهی که شما میگی بهتر باشه (ok)

منتظرم رفیق

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا بکارت همسر آینده تان برایتان مهم است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «