چـــس نــــــــالـه هــــای یـــــک مـــغـز پــــــــریــودی

• Gangsta-Rap  

• عضو از
    1391/5/23

• پست‌ها: 10682

• 4027

six pack.jpg

xmass 2015.jpg

badansazii.jpg

آدرسه پیج تو فیس بوک
̉̉̉ツ چـس نـالـه های یک مـــغـز پریــودی ツ̉̉̉
امید است با یاریتان ( بقیشو فک نکردم چی بگم ) :دی

ツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツ
در تاپیکه ما رونق اگر نیست , پر از کس و شر است :دی
‏ツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツツ
دمــــ هــــمــه اونــــایـــی گــــــــرم کــ نـــــظــر مــیــــدن و نمــــــــره مــــــیدن و تــــــــشـــــکر مــــــیدن ؛ فــــقــطــ مــیــــدن و مــیـــدن ؛ دمــــــــشون گــــــــرمـــــــ ♥̉̉̉
دمه همه اونایی تنور ک پست میزارن و همراهیم میکنن تا من هم با سر خوشیه بیشتر ادامه بدم
اینجا اومدی باید شل کنی ;)
کسایی ک میان اینجا اگه باهام حال نمیکنن اشکال نداره ؛ فقط بی زحمت شل کنید ما حال کنیم :) !
نخند ! دل ب کار بده !
اونایی ک باهام حال نمیکنن همینجا بگن تا من باهاشون حال کنم

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^
......
تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 19

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 10682

• 4027

پست حذف شد.

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

یکی تعریف میکرد
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺩﻭ ﻣﺎﻩ از پادگان اومدم ، ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﺧﻮﻧﻪ
ﻭﻗﺘﯽ ﺭﺳﯿﺪﻡ ﮐﺴﯽ ﻧﺒﻮﺩ ..
ﺍﺯ ﺧﺴﺘﮕﯽ ﻫﻤﻮﻥ ﻭﺳﻂ ﺣﺎﻝ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﻭ ﭼﺎﺩﺭ ﻧﻨـﻡ ﺭﻭ ﮐﺸﯿﺪﻡ ﺭﻭﻡ . ﺗﺎﺯﻩ ﺧﻮﺍﺑﻢ ﺑﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺣﺲ ﮐﺮﺩﻡ
ﯾﮑﯽ ما روﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ !
ﭼﻨﺪ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﻌﺪ تا چشام گرم افتاد متوجه شدم "ﯾﮑﯽ ﮐﻨﺎﺭﻡ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﺸﯿﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻧﺎﺯ ﭼﺎﺩﺭ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺭﻭﻡ ﻭﺭﺩﺍﺷﺖ ..
ﺑﺎﺑﺎﻡ ﺑﻮﺩ
ﻟﺨﺖِ ﻣﺎﺩﺭ ﺯﺍﺩ
ﻭﻗﺘﯽ ﺩﯾﺪ ﻣﻨﻮ ﺑﺎ ﻧﻨﻢ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮔﺮﻓﺘﻪ , ﻓﺮﺍﺭ ﮐﺮﺩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ
الان سه ماهه مرخصی نگرفتم خونه نرفتم :|

ـــــــــــ

منم سواد ندارم . انگشتتون میکنم ^__^ ...... تف توو کیونه روزگار ... هرکه با ماست خداوند یار و یاورش ... هرکه ضد ماست , کس خوارو مادرش

• 30

•  
  • پست‌‌‌ها: ‌

:-D. :-D =)) =)) =)) :lol: :lol: :lol: چه ضایعععععععععع مرسی جالب بود

ـــــــــــ

• 0

• پدرام 75  
  • عضو از 1392/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 25

دمت چیززززززز....حال کردیم

ـــــــــــ

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

نه من موسی هستم..
نه تو دریایی که سد راهِ من باشی..
ولی با "عصای 15 سانتی ام " ،
به راحتی از وسط باز میشوی...

ـــــــــــ

• 6

• MAAK  
  • عضو از 1391/11/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 6699

• 7

جالب بود ممنون

ـــــــــــ

• 1

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

چند هفته پیش به ی دختره پیشنهاد دوستی دادم ! گفت باید بشینم روش فکر کنم ! هنوز ازش خبری نشده ! مغزه پریودیم میگه 15 سانتی بهش ساخته و اینقد بهش حال داده نشسته روش و دیگه دلش نمیخواد بلند شه !:|

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

ی روز با بتول باجی (( عرضم ب درزتون ک بتول باجی دوست دخترمه :lol: )) مکان نشسته بودیم ؛ گفتم بتول باجی بیا آتش نشان بازی ! گفت چجوریه ؟ گفتم من دستمو رو بدنت تکون میدم هرجا ک تو خواستی توقف کنم بگو چراغ قرمزه ! بتول باجی گفت باشه ؛ خلاصه شروع کردم ب حرکت دادن ؛ بعد ۳ثانیه گفت ایست ؛ گفتم خفه شو دیوث ؛ ماشین آتش نشانی واسه چراغ قرمز وا نمیسته ! خلاصه شما هم جای بتول باجیه ما ! لینگاشو دادم بالا ؛ چنان با جزبه زدم !

ـــــــــــ

• 4

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

پست حذف شد.

ـــــــــــ

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ: ﺭﺳﯿﺪﯼ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ ﻧﮕﺮﺍﻧﺘﻢ! ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ : ﺁﺭﻩ ﻋﺰﯾﺮﻡ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺨﻮﺍﺏ ﺩﯾﮕﻪ!

ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ : ﺍﻭﮐﯽ ﭘﺲ ﻗﻄﻊ ﮐﻦ، ﺑﺎﯼ ! ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ : ﻧﻪ ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ﻗﻄﻊ ﮐﻦ، ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ : ﻧﻪ ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ، ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ... خلاصه همین جور تا بعد از ی ربع '' نه او تو '' تا آخر مقام معظ م رهبری اومد تو اتاق روحانی ؛ گفت کیه ! روحانی سریع قطع میکنه ! :|

ـــــــــــ

• 6

• -7-seven  
  • عضو از 1390/8/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 540

• 1

مطالبت جالبه.ممنون.

ـــــــــــ

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

دیشب خواب دیدم افتادم جهنم ! همین بقل دست جهنم ی پرده زده بودن اونورش بهشت بود ! سرمو کردم اونور تو بهشت ؛ گفتم خوار مادر خایه مالو گاییدم ! هیچی دیه ؛ این نگهبانای جهنم خوار کسده ها اومدن ازین عصاهاشون ک سه تا شاخه دارن تا فی خالدون کرد تو کونه ما :| یکی بیاد بگه تعبیرش چیه :|

ـــــــــــ

• 2

• m¡Na  
  • عضو از 1391/11/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 47

[quote=Gangsta Rap]ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ: ﺭﺳﯿﺪﯼ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ ﻧﮕﺮﺍﻧﺘﻢ! ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ : ﺁﺭﻩ ﻋﺰﯾﺮﻡ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺨﻮﺍﺏ ﺩﯾﮕﻪ!

ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ : ﺍﻭﮐﯽ ﭘﺲ ﻗﻄﻊ ﮐﻦ، ﺑﺎﯼ ! ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ : ﻧﻪ ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ﻗﻄﻊ ﮐﻦ، ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ : ﻧﻪ ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ، ﺍﻭﻝ ﺗﻮ ... خلاصه همین جور تا بعد از ی ربع '' نه او تو '' تا آخر مقام معظ م رهبری اومد تو اتاق روحانی ؛ گفت کیه ! روحانی سریع قطع میکنه ! :|[/quote] khkhkh mordam a khande kheili bahal booood :D

ـــــــــــ

• 0

• .shirin.  
  • عضو از 1392/6/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 34

خیلی باحال بود.مرسی

ـــــــــــ

• 0

تاپیکت عالیه خعلی باحال بودن

ـــــــــــ

• 0

• metaal666  
  • عضو از 1391/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 1152

• 11

دمت جیــــــــــز تاپیک باحالی زدی...کلی حال کردم

:D

ـــــــــــ

در حسرت یک نعره مستانه بمردیم ویران شود این شهر که میخانه ندارد

• 0

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

ی روز بتول باجی گفت اگه من لبتو بخورم تو هم لبمو میخوری ؟ گفتم نه ! شاکی شد زد زیره همه چی ک چرا ؟ گفتم تخمه سگ شاید تو بخوای گوه بخوری ! منم باید بخورم ! :| البته اگه سینه سایز 75شو میگفت قضیه فرق میکرد :D

ـــــــــــ

• 2

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

ﻟﺮﻩ ﺳﻮﺍﺭ ﻗﻄﺎﺭ ﻣﯽ ﺷﻪ
ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻔﺸﺎﺷﻮ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺑﻮﺩﻩ
ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﻫﻢ ﮐﻮﭘﻪ ﺍﯾﺶ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻦ ﺍﯾﻨﻮ ﺍﻭﺳﮑﻞ ﮐﻨﻦ
ﻣﯿﺮﯾﻨﻦ ﺗﻮ ﮐﻔﺶ
ﺑﻌﺪ ﺑﯿﺪﺍﺭﺵ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻣﯿﮕﻦ ﺑﺮﻭ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﮕﯿﺮ ﺑﯿﺎﺭ
ﺑﺨﻮﺭﯾﻢ ﻟﺮﻩ ﻣﯿﺮﻩ ﭼﺎﯾﯽ ﻣﯿﺎﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯽ ﺑﻪ
ﺭﻭﺵ ﻧﻤﯿﺎﺭﻩ
ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﯿﺮﯾﻨﻦ ﺗﻮ ﮐﻔﺶ
ﺑﻌﺪ ﺑﯿﺪﺍﺭﺵ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻣﯿﮕﻦ ﺑﺮﻭ ﭼﺎﯾﯽ ﺑﮕﯿﺮ ﺑﯿﺎﺭ
ﺑﺨﻮﺭﯾﻢ
ﻟﺮﻩ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﯿﺮﻩ ﻣﯿﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺭﻭﺵ ﻧﻤﯿﺎﺭﻩ
ﺍﯾﻨﺎ ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﻣﯿﺸﻦ
ﺑﻌﺪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻣﯿﮕﻦ ﯾﻪ ﮐﻢ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﯿﻢ ﻃﺮﻓﻮ
ﺑﺰﺍﺭﯾﻢ ﺳﺮ ﮐﺎﺭ ﺑﺨﻨﺪﯾﻢ
ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺟﻨﮓ ﻋﺮﺍﻕ ﻭ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﺤﺚ
ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﻟﺮﻩ ﻣﯿﮕﻦ ﻧﻈﺮ ﺗﻮ ﭼﯿﻪ؟
ﻣﯿﮕﻪ : ﺁﺭﻩ ﺩﻧﯿﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﻧﺎﺍﻣﻦ ﺷﺪﻩ
ﻋﺮﺍﻕ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﺰﻧﻪ ...... ﺁﻣﺮﯼﮐﺎ ﻋﺮﺍﻕ ﺭﻭ
ﻣﯿﺰﻧﻪ ......... ﺍﺳﺮﺍﺋﯿﻞ ﻓﻠﺴﻄﯿﻦ ﺭﻭ ﻣﯿﺰﻧﻪ ............
ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺮﯾﻨﯿﻦ ﺗـﻮﻭ ﮐﻔﺶ ﻣﻦ ......... ﻣﻦ ﻣﯿﺸﺎﺷﻢ
ﻣﯿﺪﻡ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺨﻮﺭﯾﻦ

ـــــــــــ

• 12

• devil'1  
  • عضو از 1392/7/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 70

• 2

غضنفر سیبیلاش خیلی قشنگ بوده،دختره بهش میگه :میشه یه تارشوبه من بدی؟ غضنفر دست میکنه شلوارش، یه مومیکنه میده بهش! دختره میگه من موی سیبیلتو میخواستم
غضنفر میگه:به ویترین که دست نمیزنن ازانباربرات آوردم.

ـــــــــــ

• 2

• Gangsta-Rap  

• عضو از 1391/5/23

• 4027

میگن وبا اومده ! هرکی گیرش آورد ازش بپرسه چی چی آورده ! بعد از طرفه من ی دله سیر بکنیدش ! خوار کسده ب من جواب سر بالا داد ! :دی

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدامیک برای انسان ها مفیدتر بوده؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «