چند شوهری همانند چند همسری

• dena_767  

• عضو از
    1398/4/17

• پست‌ها: 8

• 85

[ سلام
نظرتون در مورد این که زن ها شامل همسر و خواهر و مادرتون چند تا شوهر داشته باشن چیه؟
آیا این کار از نظر شما چه تاثیری توی زندگی داره؟

ـــــــــــ

Yes

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Sj00085  
  • عضو از 1398/9/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 2

دنبال یه خانم مهربون مشهدی هستم برا فانتزی مامان و...

دنبال یه خانم مهربون مشهدی هستم برا فانتزی مامان و پسری...پسر حرف گوش کنش باشم و باهم شیطونی کنیم...اگه خانمی مایله توی تل گر ام به ایدیم پیام بدین اشنا شیم: @sr1996mp

ـــــــــــ

• 0

من خودم زن بگیرم دوس دارم نفر سوم داشته باشیم تو...

من خودم زن بگیرم دوس دارم نفر سوم داشته باشیم تو سکسامون

ـــــــــــ

• 2

• dena_767  

• عضو از 1398/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 85

نقل از: Pesar_hashariii97

نقل از: Pesar_hashariii97 من خودم زن بگیرم دوس دارم نفر سوم داشته باشیم تو سکسامون

خب چه حسی داره برات؟ و این موضوع رو روز خواستگاری مطرح میکنی؟

ـــــــــــ

Yes

• 0

نقل از: dena_767

نقل از: dena_767
نقل از: Pesar_hashariii97 من خودم زن بگیرم دوس دارم نفر سوم داشته باشیم تو سکسامون
خب چه حسی داره برات؟ و این موضوع رو روز خواستگاری مطرح میکنی؟

روز خواستگاری که نه ولی دوس دارم یه زنو به اوج لذت برسونم اون زن چه بهتر زنم باشه (اخه دیدم که زن توmmf چه لذتی میبره) ولی تو اولین سکس کم کم بهش میفهمونم که mmf دوس دارم

ـــــــــــ

• 1

• excavator  
  • عضو از 1398/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 229

• 277

ملت کلی زور زدن تا چند زن داشتن رو از بین ببرن و...

ملت کلی زور زدن تا چند زن داشتن رو از بین ببرن و در حال انقراضه حالا شما بیا بدعت بذار تو جامعه.از فردا هی شاهد اعتراض مردان و کمپین علیه چند شوهری خواهیم بود. (biggrin)

ـــــــــــ

...

• 0

• dena_767  

• عضو از 1398/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 85

نقل از: excavator

نقل از: excavator ملت کلی زور زدن تا چند زن داشتن رو از بین ببرن و در حال انقراضه حالا شما بیا بدعت بذار تو جامعه.از فردا هی شاهد اعتراض مردان و کمپین علیه چند شوهری خواهیم بود. (biggrin)

خخخخخخخخخخخخ

ـــــــــــ

Yes

• 0

• imanjoonam  

• عضو از 1398/9/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 26

به نفر سوم بودن علاقه دارم

خیلی دوس دارم نفر سوم زوج بشم ولی تا الان قسمت نشده متأسفانه خیلیا بخاطر شرایط مالیشون دنبال نفر سوم میگردن چند موردی پیدا شده ولی همشون پول میخواستن از نظر من سکس و رابطه ای که با پول شروع بشه لذت بخش نیست سکسی که بدون پول باشه ذهن خودشو درگیر مسائل مالی نمیکنه و آزادتر میتونه به لذت جنسی برسیه و در این حالت لذت رو واسه دوطرف چندبرابر میکنه من عاشق سکسم تو هر پوزینش و فانتزی محدودیت نمیزارم دوس دارم موقع سکس کردن بدون محدودیت و آزاد باشیم و هر کاری که دوس داشته باشیم رو انجام بدیم و نهایت لذت از همدیگه رو ببریم تا خوب تخلیه ذهنی و جنسی بشیم. به نظر من رابطه داشتن باید آزاد باشه تا هر کسی بتونه خودشو اون جوری که دوس داره تخلیه کنه

ـــــــــــ

• 0

• excavator  
  • عضو از 1398/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 229

• 277

نقل از: imanjoonam

نقل از: imanjoonam خیلی دوس دارم نفر سوم زوج بشم ولی تا الان قسمت نشده متأسفانه خیلیا بخاطر شرایط مالیشون دنبال نفر سوم میگردن چند موردی پیدا شده ولی همشون پول میخواستن از نظر من سکس و رابطه ای که با پول شروع بشه لذت بخش نیست سکسی که بدون پول باشه ذهن خودشو درگیر مسائل مالی نمیکنه و آزادتر میتونه به لذت جنسی برسیه و در این حالت لذت رو واسه دوطرف چندبرابر میکنه من عاشق سکسم تو هر پوزینش و فانتزی محدودیت نمیزارم دوس دارم موقع سکس کردن بدون محدودیت و آزاد باشیم و هر کاری که دوس داشته باشیم رو انجام بدیم و نهایت لذت از همدیگه رو ببریم تا خوب تخلیه ذهنی و جنسی بشیم. به نظر من رابطه داشتن باید آزاد باشه تا هر کسی بتونه خودشو اون جوری که دوس داره تخلیه کنه

دوست عزیز من خودم هم از سکس پولی بدم میاد چون هیچ حسی نداره طرف به تو.ولی این زوج هایی که واقعی هستن دنبال این هستن که کسی رو پیدا بکنن که سرش به تنش بیارزه.یعنی چون ریسک زیادی میکنن با توجه به شرایط فرهنگی جامعه ما و خطر بالا دوست دارن که طرفشون هم از نظر مالی و شخصیتی و بدنی شرایط خوبی داشته باشه.معمولا افرادی که پولدارتر هستن خودشون هم تو شرایطی هستن که موقعیت اجتماعی و فرهنگی و شغلیشون رو کمتر به خطر میندازن و از آبروشون میترسن چون خودشون هم چیزی برای از دست دادن دارن.به نظر من این باعث میشه شرط عجیب غریب بذارن.البته کم نیستن افراد فیک که دنبال سوژه واسه جق هستن و همینطورکسایی که با یه جنده هماهنگ میشن تا پول به جیب بزنن.امیدوارم فرد مورد نظرت رو پیدا بکنی.

ـــــــــــ

...

• 0

• Smile699  
  • عضو از 1398/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 17

۰

مخصوص همسرای کاکولد سایت باما شادی را به همسرتان هدیه دهید (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• sinamarzooghi  
  • عضو از 1398/9/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 20

• 3

با سلام و احترام
در خدمت خانمهای محترم و زوجهای...

با سلام و احترام در خدمت خانمهای محترم و زوجهای عزیز هستم این آیدی تلگرام بندست. خوشحال میشم خدمتتون باشم: ui2020

ـــــــــــ

• 0

• Sd0089  
  • عضو از 1398/9/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

که اینطور

که اینطور

ـــــــــــ

• 0

• pedram7878  
  • عضو از 1398/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 18

بیغیرت بیاد تل

عااااشق حال دادن به بیغیرتها و زنهاشونم، تو سه باری که تجربه داشتم جوری بهشون حال دادم که آب از لب و لوچه هاشون بیاد پایین، بعضیاشون واقعا در ارضا مشکل داشتن ولی من حلش کردم و خیلی لذت میبرن الان،جوری ارضا شدن که کااااملا کمرشونو خالی کردم

ـــــــــــ

• 0

• Sd0089  
  • عضو از 1398/9/23

عجب

عجب

ـــــــــــ

• 0

• ساسمولف  
  • عضو از 1398/9/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 4

زوج عزیز سن بالا فقط بخونن ممنونم

سلام، میلاد هستم از تهران ۳۱ سالم هست ورزشکار حرفه ای، اهله هیچ دودی حتی قیلیون هم نیستم، فقط زوج محترم سن بالا تا هر سنی پیام بدن، که تو سکس به اوج لذت برسونمشون. خواهشا فقط زوج سن بالا با شخصیت و محترم پیام بدن و خواهش میکنم برای کنجکاوی و گرفتن عکس آلت پیام ندین اصلا گی نیستم دوستان گی اصلا پیام ندن خواهشا . ارتباط واقعی با احترام.ممنون آیدی تلگرامم میزارم عکسام تو پروفایله تلگرامم هست اگه اکی بودین لطفا پیام بدین sasanrwzaei

ـــــــــــ

• 0

• pedram7878  
  • عضو از 1398/9/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 145

• 18

بیغیرت و کاکولد میخام

عااااشق حال دادن به بیغیرتها و زنهاشونم، تو سه باری که تجربه داشتم جوری بهشون حال دادم که آب از لب و لوچه هاشون بیاد پایین، بعضیاشون که تحقیر دوس داشتن رو جوری تحقیر کردم و بهشون فحش دادم که کمرشون خالی خالی شد خیلیا در ارضا مشکل دارن ولی من حلش کردم و خیلی لذت میبرن الان،جوری ارضا شدن که کااااملا کمرشونو خالی کردم کس مایل بود بیاد تل لطفا...

ـــــــــــ

• 0

• Sd0089  
  • عضو از 1398/9/23

که اینطور

که اینطور

ـــــــــــ

• 0

• Sd0089  
  • عضو از 1398/9/23

سلام ?

سلام ?

ـــــــــــ

• 0

• Amir22TAbriz  
  • عضو از 1396/2/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 142

• 37

زوجیم

اره منکه از خدامه مخصوصا خانومم اگه چندشوهرداشته باشه تو پروفایلم همه چیو نوشتم

دوستان پروفایل ماهم یه سر بزنین

*امیر

ـــــــــــ

برای اینکه اگه جواب دادیم یا نظر گذاشتیم یا پیاماتونو جواب دادیم بدونین کدوم یکیمون نوشته هرکدوم امضای مخصوص میزاریم زیرش اگه#امیربود یعنی منم اگه#عسل بود یعنی عشقمه

• 0

• Sd0089  
  • عضو از 1398/9/23

سلام?

سلام?

ـــــــــــ

• 0

• Sd0089  
  • عضو از 1398/9/23

سلام?

سلام?

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ترجیح میدید بدن شریک جنسی (پارتنرتون) با مو باشه یا بدون مو؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «