چند مدل مختلف سکس و حال كردین ؟

از خودم شروع میکنم

من واقعا تنوع طلبم و تقریبا اکثر اون فانتزی های سکسی رو که دوست داشتم انجام دادم به ترتیب از اولین تجربه تا آخرین رو لیست میکنم

منظورم تعداد سکس نیست بیشتر هدف تنوعشه، حالت و افراد و موقعیت ها

شاید بعضیهاش خواسته شما باشه یا تجربه کرده باشید که خوب میتونیم با هم تبادل نظر در مورد حسی که بهمون دست داده رو بکنیم

۱- دکتر بازی با دخترای فامیل
۲- مالیدن تو دریا و استخر با دختر های فامیل و دوستان خانوادگی
۳- دزدکی دید زدن زن ها و دختر ها و زوج های فامیل تو سکس
۴- تظاهر به درس خواندن پشت میز و ساک زده شدن برام تو مهمونی های خونوادگی و دوستانه
۵- کون کردن سر پا ولی بدون آب اومدن
۶- کون کردن نصف شب با ترس و لرز بدون آب اومدن
۷- کون کردن تو پارکینگ برج بدون دوربین ( اون موقع البته )
۸- سکس تلفنی
۹- سکس چتی
۱۰ - قرار تلفنی واسه سکس که به سینما و سینه مالیدن ختم شد !
۱۱ - اولین کس کردن بدون اینکه بزاره کسش رو ببینم حتی بعد از آب اومدنم ( کس تنگ زن شوهر داری که شوهرش مدام تو سفر بود و خودش واقعا باربی , سینه سفت و قد بلند و البته ۱۱ سال بزرگ تر ؛) همیشه تو خونه من )
۱۲- کس یه زن شوهر دار دیگه ( چاق و بد هیکل اما بینهایت خوشگل اوایل تو خونه من و بعدش فقط خونه خودش )
۱۳- کون زن شوهر دار چاقه ( تو خونش ، تو خونم ، تو خونه دوستش )
۱۴- لاپایی با یه دختر که بعدا دوست دخترم شد تو محل کار۱ ( قد متوسط ، سینه کوچیک ، دستا کشیده و پوست سفید و روشن ) بعدش هم تو اتاقش و بعد هم حموم رفتن با هم تو خونش
۱۵- اولین پرده زدنم رو میز کنفرانس محل کار ۱ با همون دوست دخترم
۱۶- دوختن پرده مبارک بعد از ۱ ماه !
۱۷- سکس چت و وب سکس با یه زن شوهر دار۲ که اون موقع همیشه آرزومون بود سکس واقعی داشته باشیم - من ایران اون دوبی ( مراقب آرزوهات باش ، یه روز حقیقت میشن ؛) )
۱۸- یه زن بیوه که ساعت ۱۰ شب زمستون تو درکه باهاش آشنا شدم و ساعت ۱:۳۰ همون شب تو محل کار۲ رو میز و صندلی هایی که همیشه اولش سرد بود کوسشو کردمش ( قد بلند ، اندام متناسب ، گردن کشیده و جیغ جیغو )
۱۹ - کس همون زن بیوه تو خونش
۲۰- کس و کون یه دختر باحال ! تو یه جایی بین تهران و کرج تو خونه یه زن دیگه که من هیچ وقت نفهمیدم جریان چی بود! من و دوستم دو تایی تو خونش همزمان کس و کونش رو با هم کردیم ( اولین تجربه ۲ مرد و یه زن )
۲۱ - یه دختر چتی کارمند مخابرات قد بلند و سینه معمولی با لب های کس آویزون از بس که جق میزد - تو همون محل کار۲ رو میز
۲۲ - لخت کردن یه خانوم مدیر خوش اندام ولی قد کوتاه که از دوستام بود و ساک زدنش برام تو همون دفتر کار۲ - فکرشم نمیکردم حتی لخت بشه
۲۳- کس همون بیوه جیغ جیغو تو همون محل کار۲
۲۴ - کس یه دختر کاسب تو خونه یه خانوم ریس ( وسط کار میومد تو میگفت زود باشین ! مردم منتظرن !؟ جا و مکانش اصلا خوب نبود اما دختره واقعا حشری و ناز و خوش اندام بود )
۲۵ - کس همون بیوه جیغ جیغو تو خونش بلاخره
۲۶- ساک زدن همون بیوه برام تو ماشین در حال حرکت و رانندگی ( هم تو روز و هم تو شب )
۲۷- کس مالیدن و ارضاء کردن یه خانوم دکتر تو اتوبان های تهران ( از سر کار شورتشو در میاورد و شلوار پارچه ای داشت همیشه و کلی سر سنگین میومد و با شلوار خیس میرفت خونه منم همش دستم و فرمون و دنده بوی کس میداد )
۲۸- ساک زدن همون خانوم دکتر تو چیتگر ، اتوبان های تهران ، خونش و خونم و لواسون
۲۹- لاپای خانوم دکتر باکره تو خونه خودش ! آره واقعا عجیب بود ! هنوزم دختره ولی کلی حال داد
۳۰- رانندگی با ماشین یه دختر بینهایت خشگل و بیبی فیس ولی قد کوتاه و ساک زدنش برام تو ماشین خودش که ۳ روز قبلش تو ماشین بازی مخش خورده شده بود ؛)
۳۱- زدن دومین پرده تو اتاق خودم - باز کردن کس بیبی فیس و ناز ولی قد کوتاه که تو ماشین بازی آشنا شده بودم ...
۳۲- کون کردن همون بیبی فیسه تواتاقم
۳۳- دیدن زن شوهر دار۲ دوبیی تو هتل و آوردنش تو خونه خالی ! واقعا خالی بدون هیچ وسیله ! با چه بدبختی لحاف دشک از خونه آوردم و برگردوندم اما ارزش داشت واقعا
۳۴- کس کردن زن شوهر دار ۲ تو خونه خالی
۳۵- کس کردن زن شوهر دار ۲ تو چادر تو فضای آزاد
۳۶- ساک زدن زن شوهر دار ۲ در حال رانندگی
۳۷- مخ زدن یه دختر بی نهایت مذهبی و چادری ولی خوش قد و هیکل
۳۸- ساک زدن دختر چادری تو ماشین
۳۹- کون کردن دختر چادری و تازه فهمیدم که چقدر حشری بوده
۴۰ - مخ زدن یه قد بلند دیگه تو این سایت های دوست یابی ایرانی و کردن کسش تو همون قرار اول! - صبح تو خونه من بعد از صبحونه - بی نهایت ساک زن خوبی بود و هست
۴۱- اتفاقی دیدن همون بیبی فیس تو یه جای دیگه و بردنش تو خونه دوستم و کردنش - چون بدون مقدمه و برنامه بود واقعا مزه داد
۴۲- سکس موازی با یکی از دوستام و دوست دخترش هر کی دوست دختر خودشو میکرد - زیاد مزه نداد چون دخترا با هم راحت نبودن
۴۳- دیدن هم دانشگاهی بعد از ۸ ، ۹ سال و مست کردنشو و افتتاح پرده سوم
۴۴- پی بردن به لز بدان همون هم دانشگاهی و تماشای ۲ بار لز بازی - البته دوستش دفعه اول شورتشودر نیاورد و به من کاری نداشت و هم دانشگاهمو که حالا هم کسش باز بود میکرد - بار دوم هم فقط لب بیشتر با زن حال میکرد اما حال داد
۴۵- سکس چت با یه زن هشوهر دار و دوست قدیمی که به میموند تا ساعت ۷ سر کارش که به من کس و کون بده تو وب
۴۶- وب سکس سه نفره - همه غریبه اما باحال بود
۴۷- سینه مالی منشی و حشری کردنش تو وقت های اداری
۴۸- جق زدن و ارضاء شدن زن شوهر دار ۱ و ۳ جلوم
۴۹ - تماشای وبی جیش کردن و حموم رفتن هم دانشگاهیم
۵۰- کون کردن هم دانشگاهیم

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• SAEED137114  

• عضو از 1398/2/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 58

• 34

نقل از: sangenab

نقل از: sangenab تو ناصرالدین شاه کی بودی چند ساعت وقت گذاشتی اینو نوشتی (dash)

جواب بده

ـــــــــــ

• 0

• kambiz313  
  • عضو از 1393/7/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

• 3

فقط ایران میشه

شاید فقط ایران میشه اینقدر حال کرد .البته به پولداری و ماشین خوب داشتن هم بستگی داره!!!

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از نظر شما در سبک اروتیک و عاشقانه، کدامیک از نویسندگان زیر مهارت بیشتری دارد؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «