چند نکته درباره ی آنال سکس

برای انجام رابطه جنسی از طریق مقعد باید آرام کار کنید چراکه وارد کردن آلت داخل مقعد به طور سریع و ناگهانی چیزی بجز درد را نصیب شریک جنسی نمی‌کند.

در هنگام نزدیکی جنسی رابطه جنسی مقعدی میتواند بسیار دردناک باشد و به شریک جنسی شما بجای لذت درد عنمیقی ببخشد .

اگر می‌خواهید رابطه جنسی لذتبخشی را بدون درد و ناراحتی شریک جنسیتان تجربه کنید با پارس ناز دراین مقاله همراه باشید .برای انجام رابطه جنسی مقعدی بهتر است قبل از وارد کردن آلت خود، ابتدا ناحیه مقعد را کمی تحریک کنید.

تحریک این ناحیه ازبدن برای خیلی ها فوق العاده لذتبخش است. توجه داشته باشید که رکتوم یا خود مقعد بسیار حساس بوده و باید با احتیاط به ان نزدیک شوید!

ساده‌ترین کار این است که هنگام انجام رابطه جنسی دهانی، بوسیله انگشت « باید قبلا” ناخنها را کوتاه کرده و دستهایتان را بشوئید» ناحیه مقعد وی را نوازش کنید. به عکس العمل او دقت کنید، اگر با اینکار شما آسان بودو مشکلی نداشت آنگاه باسن وی را بیشتر باز کرده و انگشت را عمیق تر ببرید.

قبل از شروع مطمئن شوید که انگشتان شما بخوبی لیز هستند. شما می‌توانید از مواد لیز کننده مخصوص استفاده کنید ولی ساده‌ترین ودر معرض ترین ماده برای اینکار، بزاق دهان شماست!کم کم و به آهستگی انگشت خود رابه داخل فرو ببرید. برای حفظ اسانی او مراقب باشید که هیچ فشاری وارد نکنید.

هنگامی که انگشت شما وارد مقعد شد آنگاه به آرامی دیواره آن را ماساژ دهید تا به تدریج ماهیچه هاي‌ این ناحیه شل شده و مقعد آمادگی ورود آلت شما را پیدا کند.هنگامی که احساس کردید مقعد کاملا” شل شده و هر دو شما آمادگی لازم را دارید آنگاه مقدار زیادی از ماده لیز کننده

را روی آلت خود ریخته و سر آن را به آهستگی وارد مقعد کنید. بیاد داشته باشید که به منظور حفظ سلامتی خود همیشه و هنگام انجام هر نوع رابطه جنسی حتماً باید از کاندوم استفاده نمائید.در ابتدا که می خواهید آلت خودرا وارد مقعد می‌کنید ممکن است انجام ان بسیار سخت بوده و فقط بتوانید قسمتی از آلت را وارد مقعد نمائید.

ولی به تدریج که بدن شریک جنسی شما شل تر شود، ورود آلت شما آسان تر شده و می‌توانید مقدار بیشتری از ان را وارد نمائید. هرگز برای ورود آلتتان از فشار استفاده نکنید زیرا خطر پارگی و آسیب به مقعد وجوددارد.

بهتر است اول ناحیه سر آلت را وارد کرده و به طور آهسته و ریتمیک، آن را داخل و خارج کنید.هنگامی که بدن او شل شد،ضمن انجام همان حرکات منظم،مقدار بیشتری از آلت خودرا وارد مقعد کنید و همان‌ گونه به داخل و خارج کردن همین مقدار از آلتتان ادامه دهید. همینطور تا زمانیکه طرف مقابل هنوز میتواند تحمل کند آلت خودرا بیشتر وارد کنید.

با توجه به درد شدیدی که ممکن است رابطه جنسی مقعدی برای طرف مقابل داشته باشد، بوسه، نوازش و ابراز کلمات عاشقانه نقش زیادی در کاهش درد و ایجاد لذت از این نوع رابطه جنسی در او دارد. بیاد داشته باشید که هرگز در پایان رابطه جنسی، آلت خودرا به طور ناگهانی از مقعد بیرون نکشید، زیرا باعث ایجاد درد شدیدی در وی خواهد شد.

در آخر بی منت پاسخگوی سوالات جنسی شما هستم

ـــــــــــ

زانو نخواهم زد ، حتی اگر سقف آسمان از من کوتاه تر باشد.

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Eshgesoft  

• عضو از 1397/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 508

• 295

ممنونم از راهنماییتون عالی بود
امیدوارم کسانی که...

ممنونم از راهنماییتون عالی بود امیدوارم کسانی که میخوان فاعل من بشن همه این نکات رو توجه کنن من تا حالا کامل نتونستم ازکون ارضا بشم چون طرفم به محض دیدن کونم جلوی خودشو نمیتونه نگه داره ومیخواد فقط بکنه ونوازش کردن ولیسیدن سوراخمو فراموش میکنه لطفا رعایت کنید دوستان

ـــــــــــ

کونم رو بخور=کیرتو بخورم**** کیرت کلفته و کل بدنتو شیو نمیکنی نیا

• 2

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 92

• 49

نقل از: Eshgesoft

نقل از: Eshgesoft ممنونم از راهنماییتون عالی بود امیدوارم کسانی که میخوان فاعل من بشن همه این نکات رو توجه کنن من تا حالا کامل نتونستم ازکون ارضا بشم چون طرفم به محض دیدن کونم جلوی خودشو نمیتونه نگه داره ومیخواد فقط بکنه ونوازش کردن ولیسیدن سوراخمو فراموش میکنه لطفا رعایت کنید دوستان

امیدوارم بهترین ها براتون رقم بخوره دوست‌من

ـــــــــــ

• 0

• Shayaneshoonn  
  • عضو از 1397/1/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 185

• 182

خیلی خوب شد که گفت بهتره ابتدا ناحیه سر الت را...

خیلی خوب شد که گفت بهتره ابتدا ناحیه سر الت را وارد کنید.من همیشه اول وسط التم رو وارد میکردم.از گمراهی نجاتمون داد

ـــــــــــ

• 0

• Eshgesoft  

• عضو از 1397/7/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 508

• 295

تشکر میکنم از شما

تشکر میکنم از شما

ـــــــــــ

کونم رو بخور=کیرتو بخورم**** کیرت کلفته و کل بدنتو شیو نمیکنی نیا

• 0

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• 49

نقل از: Shayaneshoonn

نقل از: Shayaneshoonn خیلی خوب شد که گفت بهتره ابتدا ناحیه سر الت را وارد کنید.من همیشه اول وسط التم رو وارد میکردم.از گمراهی نجاتمون داد

عالی بود نکته سنجیت??

ـــــــــــ

• 1

خوبه

دکترجان ما خودمون فوق تخصص اینکارو داریم.البته جا داره ازت تشکر کنیم بخاطر مطالب علمی و خوبت بخصوص برا عزیزان کون ندیده و جقی که هنوز توی کف هستن

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• 49

نقل از: شهر اشوب

نقل از: شهر اشوب دکترجان ما خودمون فوق تخصص اینکارو داریم.البته جا داره ازت تشکر کنیم بخاطر مطالب علمی و خوبت بخصوص برا عزیزان کون ندیده و جقی که هنوز توی کف هستن

دوست خوبم ، صرفا مطلب رو گذاشتم تا کمترین اسیب رسیده بشه و تبدیل به لذت بشه

ـــــــــــ

• 0

• Homanshahvani  

• عضو از 1397/9/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 23

• 9

درباره ایزد

اگه خدای ناکرده طرف مقابل بفهمی که ایدز داشته میشه کاری کرد که بجانت مرضش سرایت نکنه واز طریق ساک هم امکان ورود ایز است ممنون میشم جواب دهید ومن بعضی وقتا که بدون کاندوم سکس میکنم بمجردیکه آبم بیاد سریع میرم ادرار میکنم وآلتم را با دیتول میشویم یعنی این کار برای جلوگیری از ایدز فایده داره

ـــــــــــ

فقد عاشق کوس لیسی هستم

• 1

سلام

نقل از: Homanshahvani اگه خدای ناکرده طرف مقابل بفهمی که ایدز داشته میشه کاری کرد که بجانت مرضش سرایت نکنه واز طریق ساک هم امکان ورود ایز است ممنون میشم جواب دهید ومن بعضی وقتا که بدون کاندوم سکس میکنم بمجردیکه آبم بیاد سریع میرم ادرار میکنم وآلتم را با دیتول میشویم یعنی این کار برای جلوگیری از ایدز فایده داره

اگه از کاندوم استفاده کنی هیچ خطری نداره. ایدز از سه راه منتقل میشه؛ مادر ب فرزندی، خون و از راه تماس جنسی. کاندوم بزنی مشکلی پیش نمیاد

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• 49

نقل از: Homanshahvani

نقل از: Homanshahvani اگه خدای ناکرده طرف مقابل بفهمی که ایدز داشته میشه کاری کرد که بجانت مرضش سرایت نکنه واز طریق ساک هم امکان ورود ایز است ممنون میشم جواب دهید ومن بعضی وقتا که بدون کاندوم سکس میکنم بمجردیکه آبم بیاد سریع میرم ادرار میکنم وآلتم را با دیتول میشویم یعنی این کار برای جلوگیری از ایدز فایده داره

بدون کاندوم سکس نکن دوست من ، مگر از سلامت پارتنرت مطمئن باشی وگرنه راهی دیگه برای جلوگیری از ابتلا به ایدز وجود نداره

ـــــــــــ

• 0

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1931

• 1747

خخخ دهنت سرويس...

اولش نوشتي ايزد، بعد نوشتي ايز و آخرشم نوشتي ايدز.؟ كدومش درسته بلاخره؟

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

• GENTLE_BOY.1990  

• عضو از 1395/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 1931

• 1747

خخخ دهنت سرويس...

ـــــــــــ

اگر برای ابد هوای دیدن تو نیفتد از سر من..... چه کنم؟

• 1

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• 49

نقل از: GENTLE_BOY.1990

نقل از: GENTLE_BOY.1990

خواسته تمام جوانب رو در نظر بگیره

ـــــــــــ

• 0

• Baran1376  
  • عضو از 1397/8/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 293

• 233

در نهایت سکس مقعدی بسیار درد ناک هست

در نهایت سکس مقعدی بسیار درد ناک هست

ـــــــــــ

• 1

• Dr.reza.6592  

• عضو از 1398/2/25

• 49

نقل از: Baran1376

نقل از: Baran1376 در نهایت سکس مقعدی بسیار درد ناک هست

واقعا اصول داره که رعایت بشه درد کمی احساس میشه

ـــــــــــ

• 0

• Mreza68982  

• عضو از 1398/2/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 122

• 23

بفرمایید

نقل از: mahdi_hulk
نقل از: lovely_grl
نقل از: Mreza68982 سلام . رضا هستم ۳۰ از مرکز تهران . ۱۷۲ و ۶۰. تحصیلکرده و مودبم. مهربون هستم و ساپورت ت هم میکنم. لطفا اگه واقعی هستی پیام بده
ینی وقتی طرفو میکنی میگی پوزش من رو بپذیر (rolling)

یه سوال بپرسم ازت؟؟

بپرسید

ـــــــــــ

تاپم. یه پسر لاغر و حشری از تهرانم. (rose)

• 0

• Mreza68982  

• عضو از 1398/2/15

• 23

واقعا از رفتار خوب و حسن اخلاق ت تشکر میکنم . من هم از آشنایی ت خوشحالم

ـــــــــــ

• 0

• Mreza68982  

• عضو از 1398/2/15

• 23

واقعا از رفتار خوب و حسن اخلاق ت تشکر میکنم . من هم از آشنایی ت خوشحالم

ـــــــــــ

• 0

نقل از: Baran1376

نقل از: Baran1376 در نهایت سکس مقعدی بسیار درد ناک هست

دردناک هست.ولی اگه پارتنر وارد باشه و تخصص اینکارو داشته باشه میتونه بعداز یه درد مختصر نهایت لذت رو بهت بده.دقیقا مقعد پراز نورنهای حسی قوی هست که خیلی بیشتر از جاهای دیگه تحریک پذیره

ـــــــــــ

دنیا رو جدی نگیرین

• 1

• Armanslave2019  

• عضو از 1398/2/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 70

• 29

اگه ی خانم با دیلدو ادمو بکنه اصلا احساس درد...

اگه ی خانم با دیلدو ادمو بکنه اصلا احساس درد وـخستگی معنی پیدا نمیکنه

ـــــــــــ

</br فقط مخصوص میسترس ها و زوج های برده پذیر

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «